Hoşgeldiniz!

atarlı

Atarlı Damat 2 00:15
Atarlı Damat 2 730.281 izlenme - 2 yıl önce pastayı bir türlü yiyemeyen damat ve atarı.
Ebru Polat - Hava Çok Sıcak 03:57
Ebru Polat - Hava Çok Sıcak 148.466 izlenme - 7 ay önce Ebru Polat'ın, Seyhan Record etiketiyle yayınlanan "Hava Çok Sıcak" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Ebru Polat Müzik: Pınar Çubukçu Düzenleme: Caner Tepecik Yönetmen: Teoman Topçu "Hava Çok Sıcak" şarkı sözleri ile Hiç öpmeyeyim canım yılan sevmiyorum Karda yatıp uyuduğunu mu sanıyorsun Farkında değilsin ölüyorsun Zincirimi çekip kopardım diyorsun hala Halkaların boynunda geziyorsun Oralarda benden yok bir düşünsen anlarsın Buralarda senden çok görsen şaşar kalırsın Beni unutamaz diyip şimdi belki rahattasın Hayat bu tükürdüğünü işte böyle yalarsın Zirvesine göz diktiğin dağlara bak Takılıp düştüğün taşlara bak Ateş olsan cürmün kadar yer yanacak Hiç öpmeyeyim canım hava çok sıcak Zirvesine göz diktiğin dağlara bak Takılıp düştüğün taşlara bak Utanmasa kendini nimetten sayacak Hiç öpmeyeyim canım hava çok sıcak Anlamadım pişman mısın? Duyamadım aşık mısın? Biraz daha ağlar mısın? Bağır, bağır, bağır Zirvedeyim sesin duyulmuyor…
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 00:23
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 71.194 izlenme - 12 ay önce Amerika'ya başkan olan babanız olsa ne yapardınız? Okuldaki kızlara havan olur. Fakir düşünüyorum değil mi? Kusura bakmayın keyifli seyirler...
İnternetin Yeni Fenomeni! Atarlı Ergen (İsmini Söyle İsmini) 01:06
İnternetin Yeni Fenomeni! Atarlı Ergen (İsmini Söyle İsmini) 63.042 izlenme - 5 yıl önce Maykop Facebook Resmi Profil; facebook.com/emrahbslr
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı! 02:20
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı! 15.513 izlenme - 1 yıl önce Show Haber whatsapp ihbar hattımıza gelen bir görüntü trafikte yaşanılan tahammülsüzlüğü bir kez daha ortaya koydu. Otobüsün geç geldiğini düşünen bir yolcu şoföre saldırmaya başladı. Alınan önlem ise bakın şoförü nasıl korudu? 28.11.2016
Atarlı Küçük Çocuk 00:15
Atarlı Küçük Çocuk 16.961 izlenme - 4 yıl önce Atarlı küçük çocuk
En Atarlı Giderli Sözler Top 20 02:36
En Atarlı Giderli Sözler Top 20 20.923 izlenme - 4 yıl önce En Atarlı Giderli Sözler Top 20
Konya Arabesk Rap - Sıkıntı Etme Geliyorum 02:29
Konya Arabesk Rap - Sıkıntı Etme Geliyorum 9.864 izlenme - 2 yıl önce Adana merkez'den sonra yeni fenomen olma yolunda bu arkadaş, ibret alıyoruz.
Uykuda Sevgilisinin Kız Kardeşini Sayıklayarak Şaka Yapan Eleman 04:00
Uykuda Sevgilisinin Kız Kardeşini Sayıklayarak Şaka Yapan Eleman 14.974 izlenme - 3 yıl önce Güzel kardeşim, böyle bir şaka olur mu hiç? Üstelik şöyle güzel bir kıza yapılır mı bu? Ayıp ayıp.. Kız arkadaşıyla uyurken bir anda kız arkadaşının kız kardeşinin ismini sayıklayınca olanlar oldu. I Love Christina şakasının gazabı da bayağı ağır oldu. Adam iyi dayak yedi yalnız, helal olsun bacım. Yorum sizin, izleyelim..
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 00:34
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 10.600 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Bana Bişeyler Oluyor Mutlu Bana Bişeyler Oluyor
Yeni Nesile Atarlanan Genç 01:10
Yeni Nesile Atarlanan Genç 4.318 izlenme - 2 yıl önce Yeni nesil hakkındaki düşüncelerini aktaran AzerBülbül fanı genç kardeşimizi izliyoruz efenim iyi seyirler...
Kötü Çocuk Sosyal Medya Programında 01:00
Kötü Çocuk Sosyal Medya Programında 10.753 izlenme - 5 yıl önce Kötü çocuk p.zevenk olarak da tanıdığımız, ask.fm'in atarlı ergeni Mertcan Bahar TRT Haber kanalındaki Sosyal Medya programına katılmış.
Olum Bak Git 00:48
Olum Bak Git 8.477 izlenme - 6 yıl önce Orjinal Olum Bak Git - Mortal Kombat esintileriyle! Evet Arkadaşlar Birde Böyle Görelim Ramazan Öktem Tarafından Desinq Yapılmıstır İyi Seyirler
Atarlı Youtube Yorumları ! 05:34
Atarlı Youtube Yorumları ! 2.279 izlenme - 2 yıl önce
Kız Kuş İçin Mutlu Yıllar Şarkısı İle Birbirine Diss Atan Turpial Kuşu 01:29
Kız Kuş İçin Mutlu Yıllar Şarkısı İle Birbirine Diss Atan Turpial Kuşu 2.402 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu heyvan brezilyanın ormanlarında yaşayan Turpial adında taklitçi bir kuştur. Bende ispinoz besleyip üreten biri olarak bu kuşlara çok ilgi duyuyorum fakat ülkemizde ne yazıkki bu zibidilerden yok ve çok bilgiye sahip değilim. Brezilyacam el verdiğince araştırdım. Bu kuşlar önleriyle dövüş yapar. En güzel ötümünü dutta öter. Yavrulara ders verirler. Eğer yavru babayı dinler ders alırsa öteki sezon yarışa girer. Şaka lan şaka.
Atarlı Kezban - Duygu Seli 01:25
Atarlı Kezban - Duygu Seli 2.008 izlenme - 3 yıl önce Atarlı Kezban - Duygu Seli
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 01:17
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 4.326 izlenme - 3 yıl önce Tahminimce Ankaralı Zurgut ve küfürbaz gözlüklü bir erkeğin çiftleşmesinden olan bu kızı birisi çok kızdırmış. Gerçi kız mı onu da tam kestiremedim, erkek cinsel organı olduğundan bahsediyor bir kaç cümlesinde. Saçını kazıtsan bizim mahallenin bebeleri forvete bile koyabilir mahalle maçında. Benim bile kullanmadığım küfürleri ediyor. Çevresinden mi, ailesinden mi kaynaklanıyor bu tavırları bilemem. Ama günümüz ergenlerinin git gide kötüleştiği aşikar. Bu tip ergenlerin anatomisini, kimyasını araştıranlar için bulunmaz , eşsiz bir kaynak değerinde videodur. Sitede ki diğer seri küfür etme videosuna da buradan ulaşabilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145118/seri-kufur-eden-bitirim-kezban
İsmini Söyle İsmini - Atarlı Ergen Kız (Beyaz Show) 02:34
İsmini Söyle İsmini - Atarlı Ergen Kız (Beyaz Show) 5.596 izlenme - 5 yıl önce Geçtimiz Aylarda Meşhur Ettiğimiz Video Beyaz Show'a Konu Oldu!
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) 00:30
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) 2.240 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ergenlerimiz daha da bozulmasın. Her geçen yıl ağızları ve tarzları bozulan, değişen ergenlerimize yine güzel bir örnek daha bu kızımızda. Ben küçükken ailem gözüme baksa susardım, harbiden öyleydi, küfür müfür etmezdik böyle. Düşünüyorum acaba bunları kim yetiştiriyor, nasıl bile ailedir, çevredir?
 Dünyanın en atarlı kedisi 00:06
Dünyanın en atarlı kedisi 1.827 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en atarlı kedisi
Kötü Çocuk Gizli Çekim 00:10
Kötü Çocuk Gizli Çekim 2.405 izlenme - 3 yıl önce Mertcan Bahar... Nam-ı diğer kötü çocuk, çılgınlıklarına ve esprilerine devam ediyor. İnsana anlamsız bir gülümseme katmakta ve yeteneğine hayran bırakmakta usta olan atarlı ergenimizin maceraları devam ediyor.
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm - Küfür İçerir 00:30
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm - Küfür İçerir 3.166 izlenme - 5 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ergenlerimiz daha da bozulmasın. Her geçen yıl ağızları ve tarzları bozulan, değişen ergenlerimize yine güzel bir örnek daha bu kızımızda. Ben küçükken ailem gözüme baksa susardım, harbiden öyleydi, küfür müfür etmezdik böyle. Düşünüyorum acaba bunları kim yetiştiriyor, nasıl bile ailedir, çevredir?
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsa 01:06
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsa 4.233 izlenme - 5 yıl önce Atarlı Ergen ask fm kullanırsa
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 00:57
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 1.350 izlenme - 2 yıl önce Kendisine yazılmasını istemeyen 2 atarlı yavrucağımız veriyorlar küsküyü. Lakin yükleme amacım bu değil, günümüz ergenlerinin ne durumda olduğunu göstermek. Belki biraz utanmalarını sağlamak, belki bir yakınları görürde ağızlarına klavye sokar diye ümit etmek. Neyse lafı çok uzatmayayım, böyle konuşunca ergenler, yaratıktan öte görünmüyor bana. İyi seyirler efenim (adettendir diye yazdım bunuda)
İnternetin Yeni Fenomeni Atarlı Ergen 01:06
İnternetin Yeni Fenomeni Atarlı Ergen 2.955 izlenme - 5 yıl önce Kendisine bücür dendiği için atarlanan ergenin dramı! :)
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 01:00
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 2.589 izlenme - 5 yıl önce Video paylaşım sitelerinde kendinden söz ettiren Atarlı ergen Mertcan Bahar TRTHaber'in Sosya Medya programına konuk oldu.
Domuza Sopayla Atarlanan Adamın Dramı 00:20
Domuza Sopayla Atarlanan Adamın Dramı 2.112 izlenme - 4 yıl önce Allahın Sopası Yok..
Kaşar Değil Aşığımdır - Ask fm 02:00
Kaşar Değil Aşığımdır - Ask fm 2.227 izlenme - 3 yıl önce Bir ask.fm çıldırışıyla daha karşı karşıyayız. Kızımız Ecem'den 3 yaş, 2 yaş büyük. Kaşar demiş kızımıza Ecem. Edepsiz Ecem. Kızımız Ecem'i yerlerde sürükleyecek. Bu videoyu da Ecem'in durumdan haberi olsun diye paylaşıyorum. Dikkat et Ecem.
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 01:38
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 1.091 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm karın ağrısında aşırı atara gelen ergenimizi izliyoruz. Burası küfür yeri değil.
Nevin - Kiralık Aşk 03:22
Nevin - Kiralık Aşk 232 izlenme - 7 ay önce Nevin'in, Torunlar Müzik etiketiyle yayınlanan "Kiralık Aşk" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Çağrı Telkıvıran, Berk Telkıvıran Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Yönetmen: Erkan Nas Türkçe Pop oynatma listesi: http://bit.ly/ndm-turkcepop Yeni Hit Şarkılar: http://bit.ly/ndm-hitsarkilar netd müzik’te bu ay: http://bit.ly/ndm-enyeniler Şarkı Sözleri (lyrics):