Hoşgeldiniz!

Atarlı Videoları İzle

Atarlı Damat 2 00:15
Atarlı Damat 2 727.528 izlenme - 2 yıl önce pastayı bir türlü yiyemeyen damat ve atarı.
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 00:23
Trump'ın Oğlunun Halkı Atarlı Giderli Selamlaması 70.457 izlenme - 5 ay önce Amerika'ya başkan olan babanız olsa ne yapardınız? Okuldaki kızlara havan olur. Fakir düşünüyorum değil mi? Kusura bakmayın keyifli seyirler...
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı! 02:20
Otobüs Şoförüne Yumruklu Saldırı! 13.980 izlenme - 7 ay önce Show Haber whatsapp ihbar hattımıza gelen bir görüntü trafikte yaşanılan tahammülsüzlüğü bir kez daha ortaya koydu. Otobüsün geç geldiğini düşünen bir yolcu şoföre saldırmaya başladı. Alınan önlem ise bakın şoförü nasıl korudu? 28.11.2016
İnternetin Yeni Fenomeni! Atarlı Ergen (İsmini Söyle İsmini) 01:06
İnternetin Yeni Fenomeni! Atarlı Ergen (İsmini Söyle İsmini) 62.795 izlenme - 5 yıl önce Maykop Facebook Resmi Profil; facebook.com/emrahbslr
Atarlı Küçük Çocuk 00:15
Atarlı Küçük Çocuk 16.935 izlenme - 3 yıl önce Atarlı küçük çocuk
En Atarlı Giderli Sözler Top 20 02:36
En Atarlı Giderli Sözler Top 20 20.726 izlenme - 4 yıl önce En Atarlı Giderli Sözler Top 20
Konya Arabesk Rap - Sıkıntı Etme Geliyorum 02:29
Konya Arabesk Rap - Sıkıntı Etme Geliyorum 9.772 izlenme - 1 yıl önce Adana merkez'den sonra yeni fenomen olma yolunda bu arkadaş, ibret alıyoruz.
Yeni Nesile Atarlanan Genç 01:10
Yeni Nesile Atarlanan Genç 4.245 izlenme - 1 yıl önce Yeni nesil hakkındaki düşüncelerini aktaran AzerBülbül fanı genç kardeşimizi izliyoruz efenim iyi seyirler...
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 00:34
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 10.560 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Bana Bişeyler Oluyor Mutlu Bana Bişeyler Oluyor
Kötü Çocuk Sosyal Medya Programında 01:00
Kötü Çocuk Sosyal Medya Programında 10.687 izlenme - 4 yıl önce Kötü çocuk p.zevenk olarak da tanıdığımız, ask.fm'in atarlı ergeni Mertcan Bahar TRT Haber kanalındaki Sosyal Medya programına katılmış.
Uykuda Sevgilisinin Kız Kardeşini Sayıklayarak Şaka Yapan Eleman 04:00
Uykuda Sevgilisinin Kız Kardeşini Sayıklayarak Şaka Yapan Eleman 7.176 izlenme - 2 yıl önce Güzel kardeşim, böyle bir şaka olur mu hiç? Üstelik şöyle güzel bir kıza yapılır mı bu? Ayıp ayıp.. Kız arkadaşıyla uyurken bir anda kız arkadaşının kız kardeşinin ismini sayıklayınca olanlar oldu. I Love Christina şakasının gazabı da bayağı ağır oldu. Adam iyi dayak yedi yalnız, helal olsun bacım. Yorum sizin, izleyelim..
Olum Bak Git 00:48
Olum Bak Git 8.453 izlenme - 5 yıl önce Orjinal Olum Bak Git - Mortal Kombat esintileriyle! Evet Arkadaşlar Birde Böyle Görelim Ramazan Öktem Tarafından Desinq Yapılmıstır İyi Seyirler
Atarlı Youtube Yorumları ! 05:34
Atarlı Youtube Yorumları ! 2.271 izlenme - 1 yıl önce
Kız Kuş İçin Mutlu Yıllar Şarkısı İle Birbirine Diss Atan Turpial Kuşu 01:29
Kız Kuş İçin Mutlu Yıllar Şarkısı İle Birbirine Diss Atan Turpial Kuşu 2.393 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu heyvan brezilyanın ormanlarında yaşayan Turpial adında taklitçi bir kuştur. Bende ispinoz besleyip üreten biri olarak bu kuşlara çok ilgi duyuyorum fakat ülkemizde ne yazıkki bu zibidilerden yok ve çok bilgiye sahip değilim. Brezilyacam el verdiğince araştırdım. Bu kuşlar önleriyle dövüş yapar. En güzel ötümünü dutta öter. Yavrulara ders verirler. Eğer yavru babayı dinler ders alırsa öteki sezon yarışa girer. Şaka lan şaka.
Atarlı Kezban - Duygu Seli 01:25
Atarlı Kezban - Duygu Seli 2.003 izlenme - 3 yıl önce Atarlı Kezban - Duygu Seli
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 01:17
Seri Küfür Eden Bitirim Kezban 2 3.953 izlenme - 2 yıl önce Tahminimce Ankaralı Zurgut ve küfürbaz gözlüklü bir erkeğin çiftleşmesinden olan bu kızı birisi çok kızdırmış. Gerçi kız mı onu da tam kestiremedim, erkek cinsel organı olduğundan bahsediyor bir kaç cümlesinde. Saçını kazıtsan bizim mahallenin bebeleri forvete bile koyabilir mahalle maçında. Benim bile kullanmadığım küfürleri ediyor. Çevresinden mi, ailesinden mi kaynaklanıyor bu tavırları bilemem. Ama günümüz ergenlerinin git gide kötüleştiği aşikar. Bu tip ergenlerin anatomisini, kimyasını araştıranlar için bulunmaz , eşsiz bir kaynak değerinde videodur. Sitede ki diğer seri küfür etme videosuna da buradan ulaşabilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145118/seri-kufur-eden-bitirim-kezban
İsmini Söyle İsmini - Atarlı Ergen Kız (Beyaz Show) 02:34
İsmini Söyle İsmini - Atarlı Ergen Kız (Beyaz Show) 5.577 izlenme - 5 yıl önce Geçtimiz Aylarda Meşhur Ettiğimiz Video Beyaz Show'a Konu Oldu!
Atarlı Kuzey'in Müşteri Memnuniyeti - Kuzey Güney 01:07
Atarlı Kuzey'in Müşteri Memnuniyeti - Kuzey Güney 106 izlenme - 1 ay önce Kuzey Güney dizisi bitti fakat kalıntıları hala aramızda. Belki de hepimizin içinde bir Kuzey vardır?
 Dünyanın en atarlı kedisi 00:06
Dünyanın en atarlı kedisi 1.824 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en atarlı kedisi
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) 00:30
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) 1.681 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ergenlerimiz daha da bozulmasın. Her geçen yıl ağızları ve tarzları bozulan, değişen ergenlerimize yine güzel bir örnek daha bu kızımızda. Ben küçükken ailem gözüme baksa susardım, harbiden öyleydi, küfür müfür etmezdik böyle. Düşünüyorum acaba bunları kim yetiştiriyor, nasıl bile ailedir, çevredir?
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm - Küfür İçerir 00:30
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm - Küfür İçerir 3.165 izlenme - 4 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ergenlerimiz daha da bozulmasın. Her geçen yıl ağızları ve tarzları bozulan, değişen ergenlerimize yine güzel bir örnek daha bu kızımızda. Ben küçükken ailem gözüme baksa susardım, harbiden öyleydi, küfür müfür etmezdik böyle. Düşünüyorum acaba bunları kim yetiştiriyor, nasıl bile ailedir, çevredir?
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsa 01:06
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsa 4.102 izlenme - 5 yıl önce Atarlı Ergen ask fm kullanırsa
Kötü Çocuk Gizli Çekim 00:10
Kötü Çocuk Gizli Çekim 1.932 izlenme - 2 yıl önce Mertcan Bahar... Nam-ı diğer kötü çocuk, çılgınlıklarına ve esprilerine devam ediyor. İnsana anlamsız bir gülümseme katmakta ve yeteneğine hayran bırakmakta usta olan atarlı ergenimizin maceraları devam ediyor.
İnternetin Yeni Fenomeni Atarlı Ergen 01:06
İnternetin Yeni Fenomeni Atarlı Ergen 2.952 izlenme - 5 yıl önce Kendisine bücür dendiği için atarlanan ergenin dramı! :)
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 01:00
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 2.578 izlenme - 4 yıl önce Video paylaşım sitelerinde kendinden söz ettiren Atarlı ergen Mertcan Bahar TRTHaber'in Sosya Medya programına konuk oldu.
Ask Fm Full Atarlı Ergen İntihar Versiyonu 00:59
Ask Fm Full Atarlı Ergen İntihar Versiyonu 1.199 izlenme - 3 yıl önce Coverr. Erdi Şener.
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 00:57
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 976 izlenme - 2 yıl önce Kendisine yazılmasını istemeyen 2 atarlı yavrucağımız veriyorlar küsküyü. Lakin yükleme amacım bu değil, günümüz ergenlerinin ne durumda olduğunu göstermek. Belki biraz utanmalarını sağlamak, belki bir yakınları görürde ağızlarına klavye sokar diye ümit etmek. Neyse lafı çok uzatmayayım, böyle konuşunca ergenler, yaratıktan öte görünmüyor bana. İyi seyirler efenim (adettendir diye yazdım bunuda)
Domuza Sopayla Atarlanan Adamın Dramı 00:20
Domuza Sopayla Atarlanan Adamın Dramı 2.086 izlenme - 4 yıl önce Allahın Sopası Yok..
Atarlı Bayan Motosiklet Sürücüsü 00:40
Atarlı Bayan Motosiklet Sürücüsü 284 izlenme - 6 ay önce İstanbul'un yoğun trafiğinde yolun kenarından ilerlemeye çalışan motosikletli bayan sağ şeritteki servis şoförünün kapısını bir anda açmayı ile tehlike atlatıyor. Motosikletli bayan ise bunun hesabını hemen kesiyor.
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 01:38
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 1.002 izlenme - 2 yıl önce Ask.fm karın ağrısında aşırı atara gelen ergenimizi izliyoruz. Burası küfür yeri değil.