Hoşgeldiniz!

Atatürk Anıtı Videoları İzle

Atatürk Anıtı Önünde Duran Vatandaşa Tekme Atan Polis 00:32
Atatürk Anıtı Önünde Duran Vatandaşa Tekme Atan Polis 407 izlenme - 2 yıl önce Taksim Atatürk Anıtı önünde bekleyen vatandaşa polis'in tekme atması tepkilere neden oldu.Neden tekme attığını anlayabilen var mı?Yoksa kendinimi tatmin etmiş !
Şehrin göbeğinde meydan dayağı 01:24
Şehrin göbeğinde meydan dayağı 153 izlenme - 4 yıl önce Uşak Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde ellerinde sopa ve kemerle bir kişiye yaklaşan iki kişi, genci çevredekilerin gözü önünde meydan dayağı attı. Rahat tavırlar sergileyen magandalar olay yerine gelen jandarmaya rağmen bir şey olmamış gibi elini kolunu sallayarak bindikleri otomobille hızla uzaklaştı. Olay anı ise bir kişi tarafından görüntülendi. Olay, Uşak'ın en işlek meydanı olan Valilik ve Adliye binası arasındaki Atatürk Anıtı önünde dün öğlen saatlerinde meydana geldi. Kimlikleri belirlenemeyen ve neden kavga ettikleri öğrenilemeyen iki kişi ellerine aldıkları sopa ve kemerle, anıtın önünde havuz duvarında oturan genci öldüresiye dövdü. Sopa ve kemer darbeleriyle kendinden geçen genci daha fazla dövülmekten vatandaşlar kurtardı. İki kişi otomobile binmek üzereyken son anda olay yerine gelen jandarma da herhangi bir işlem yapmadı. Magandalar ellerindeki sopa ve kemerle otomobile binerek hızla uzaklaştı. Olayla ilgili şikayetçinin bulunmaması nedeniyle bir soruşturmanın başlatılmadığı öğrenildi.
Yağmur altında piyano resitali 03:06
Yağmur altında piyano resitali 66 izlenme - 4 yıl önce Alman Piyanist Davide Martello, sağanak yağışa rağmen piyanosuyla Atatürk Anıtı önünde göstericilere ve vatandaşlara konser verdi.
Avukatlardan Atatürk Anıtı'na Çelenk 02:33
Avukatlardan Atatürk Anıtı'na Çelenk 1 izlenme - 3 hafta önce Avukatlardan Atatürk Anıtı'na çelenk Baro Başkanı Şarlan'dan 16 Nisan mesajıÇANAKKALE - Çanakkale Barosu, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
’Gezi Parkı’ eylemcisi kendini anıta zincirledi 05:59
’Gezi Parkı’ eylemcisi kendini anıta zincirledi 18 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı eylemlerine destek vermek için kendini Cumhuriyet Anıtı’ndaki bir heykele zincirleyen eylemci polis tarafından gözaltına alındı.
Çiçek, Meclis'teki Atatürk Anıtı'na Çelenk Koydu 03:33
Çiçek, Meclis'teki Atatürk Anıtı'na Çelenk Koydu 11 izlenme - 3 yıl önce Yeni yasama yılı başlıyor-TBMM Başkanı Çiçek, 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'na çelenk koyduTBMM (AA) - 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi.
Atatürk Anıtının Önünde Diz Çöküp Dua Eden Adam 00:19
Atatürk Anıtının Önünde Diz Çöküp Dua Eden Adam 4 izlenme - 1 yıl önce Sakarya Emniyet Müdürlüğü MOBESE kameralarına yansıyan ilginç anları basın ile paylaştı. Çeşitli kazalar ile bir kişinin Atatürk anıtının önünde dua etmesi, alkollü bir kişinin anıtın önünde saygı duruşunda bulunması, gençlerin evlenme teklifi gibi ilginç anlar MOBESE kameralarına yansıdı.