Hoşgeldiniz!

atatürk resim

Atatürk Videoları 04:23
Atatürk Videoları 6.866 izlenme - 8 yıl önce atatürk resimleri
Atatürk Slayt Resimler 09:06
Atatürk Slayt Resimler 3.039 izlenme - 10 yıl önce güzel bİr müzİkle atatürk'ü anma
Atatürkün Yaşamından Alıntılar 03:58
Atatürkün Yaşamından Alıntılar 1.967 izlenme - 9 yıl önce atatürk için yapılmış güzel bir klip sevdiği bir şarkıyla birlikte az görülen resimlerinden resitaller
Kanıyla Atatürk Resmi Çizdi! 03:46
Kanıyla Atatürk Resmi Çizdi! 548 izlenme - 3 yıl önce Helal olsun kanıyla Atatürk'ün resmini çizdi ;) Kanıyla ATATÜRK çizen adam!
Gazi Mustafa Kemal'in Resimleri 04:28
Gazi Mustafa Kemal'in Resimleri 1.502 izlenme - 9 yıl önce gazİ mustafa kemal'İn resİmlerİ İle hazirlanmiŞ slayt gösterİsİ
Atatürk Resimleri - Selanik Türküsü Ve Bülbülüm Altın Kafeste 09:54
Atatürk Resimleri - Selanik Türküsü Ve Bülbülüm Altın Kafeste 737 izlenme - 4 yıl önce Atatürk Resimleri - Selanik Türküsü ve Bülbülüm Altın Kafeste
Atatürk Resimleri 01:39
Atatürk Resimleri 476 izlenme - 3 yıl önce Atatürk Resimleri
Atatürk Resimleri-2 04:23
Atatürk Resimleri-2 647 izlenme - 8 yıl önce atatürk resimlerinin 2. bölümü
Atatürk Resmi 03:34
Atatürk Resmi 248 izlenme - 9 yıl önce atatürk resmi
Kanıyla Atatürk Resmi Çizdi 03:45
Kanıyla Atatürk Resmi Çizdi 99 izlenme - 4 yıl önce Kanıyla Ataturk Resmi Çizdi
Tayyip Beyi Atatürk'ün Yanına Koysunlar - Nazarbayev 01:04
Tayyip Beyi Atatürk'ün Yanına Koysunlar - Nazarbayev 115 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan ziyaretinin son gününde Türkistan'da bulunan Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Nazarbayev duvardaki bir resmi işaret ederek Erdoğan'a gösterdi. Atatürk'le Nazarbeyev'in yan yana yer aldığı duvar resmini gören Cumhurbaşkanı Erdoğan Sizi yan yana koymuşlar dedi. Gülümseyen Nazarbayev yanındaki görevlilere dönerek 'Tayyip Beyi de Atatürk'ün yanına koyun' dedi. (DHA)
İşte Atatürk Ün Resmi 00:06
İşte Atatürk Ün Resmi 64 izlenme - 3 yıl önce MERHABA ARKADAŞLAR ATATÜRKÜN RESMİ
Abb Robotmer Atatürk Resmi Çizen Robot 00:37
Abb Robotmer Atatürk Resmi Çizen Robot 168 izlenme - 6 yıl önce Abb robotmer atatürk resmi çizen robotwww.robotmer.com
Atatürk Bize Gülümsüyor.. 02:39
Atatürk Bize Gülümsüyor.. 94 izlenme - 3 yıl önce Atatürk Bize Gülümsüyor.. Atatürk Fotoğraf ve Resimlerinin arka arkaya kolajlanması ile oluşmuş güzel bir çalışma Atatürk Bize Gülümsüyor.. Şuana kadar yapılanların en iyilerinden biri.. Çok beğeneceksiniz..
 Atatürk’ün bugüne kadar çalışılmayan bir fotoğrafı resmedildi 02:30
Atatürk’ün bugüne kadar çalışılmayan bir fotoğrafı resmedildi 73 izlenme - 4 yıl önce Mazlum Yılmaz, Mustafa Kemal Atatürk’ün Sofya’da Milletler Balosu’nda çekilen bir fotoğrafının ilk defa kendisi tarafından çalışıldığını söyledi. Gaziantep’te ortaokul yıllarından beri resim yapan Mazlum Yılmaz, yaklaşık 30 senedir değişik stillerde resimler yapıyor. Henüz yapım aşamasında olan bir müze içerisinde dekoratif resim çalışmaları yapan Mazlum Yılmaz, 36 Osmanlı padişahı, dünya liderleri ve Türk Cumhurbaşkanlarının yağlı boya çalışılmış portrelerini 5 ay gibi kısa bir sürede bitirdiğini kaydetti.Yılmaz’ın yaptığı resimler arasında Franco Napolyon’dan, Stalin’e, Adolf Hitler’den, Kaddafi’ye, Süleyman Demirel’den, Bülent Ecevit’e kadar farklı ideolojilere sahip liderlerin portre resimleri duvarda yan yana duruyor.Ortaokul yıllarında hocalarının destekleri ve yardımı ile resme olan yeteneğini keşfettiğini söyleyen Yılmaz, “Ben Gaziantep’te çalışan bir ressamım. Yaklaşık 30 senedir bu mesleğin içerisindeyim. Ortaokul yıllarımdan beri resim yapıyorum. Resim yapmayı çok seviyorum. Ortaokul yıllarımda resim çalışırken, hocalarımın desteği ile resme başladım. Beni yönlendirdiler. O yıllardan beri resim yapmaya devam ediyorum” dedi.Mustafa Kemal Atatürk’ün Sofya’da Milletler Balosu’nda çekilen bir fotoğrafını ilk defa resmeden, ressam olduğunu aktaran Yılmaz, “Bu resim Atatürk’ün Sofya’da milletler Balosu’nda çekilmiş bir resmi. İnternette bulduğumuz bu fotoğrafı yağlı boya olarak resme döktük. Bu resim ilk defa çalışılmış bir resim. Yaparken biraz zorlandım. Detayları biraz fazla olan bir resim. Kendime güveniyorum. Üzerinde çalıştım ve yaptım. Başka ressamlarında bu tür çalışmalar yapmasını isterim” diye konuştu.Yaptığı diğer resimler hakkında da bilgiler veren Yılmaz, “Burada portre çalıştım genelde. Devlet adamları ve padişahların portrelerini çalıştım. 36 Osmanlı padişahının resmini yaptım. Cumhurbaşkanlarının portrelerini, Türk Cumhurbaşkanları ve dünya liderlerinin resmini yaptım. Yaklaşık 5 ve ya 6 ay gibi bir zamanımı aldı bu kadar resmi yapmak. Bu çalışmaların dışında özgün çalışmalarda yapıyorum. Dekoratif çalışmalar yapıyorum. Kişilerin portrelerini, kara kalem, yağlı boya çalışmalar yapıyorum” ifadelerini kullandı. Yılmaz, ressamlığı meslek olarak yaptığını ve ailesinin geçimini yaptığı dekoratif resim çalışmaları ile sağladığını da sözlerine ekledi.
CHP'de Atatürk'ün Resmini İndirme Tartışmaları 04:30
CHP'de Atatürk'ün Resmini İndirme Tartışmaları 2 izlenme - 2 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Meclisteki odasında Atatürk’ün resmini indirdiğine ilişkin iddianın Parti Meclisinde asılsız ve gerçek dışı olduğuna karar verildiğini söyledi.