Hoşgeldiniz!

atatürk sevgisi

Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 00:16
Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 3.098 izlenme - 2 ay önce Hastalığının başlangıcında kendisini muayene eden Fransız Dr. Fissinger günde kaç paket sigara içtiğini sormuş, atatürk "üç" demiş. Doktor bunu günde bir pakete indirmesi gerektiğini söylemiş. Türkiye'nin en saygın bilim insanlarından Prof. Dr. Celal Şengör hocamızın ağzından Atatürk ve Doktor arasında geçen anıyı dinliyoruz efendim.
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 02:04
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 1.282 izlenme - 1 ay önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yaşayan ve 2004 yılından bu yana biriktirdiği Atatürk fotoğraflarını bir araya getiren 78 yaşındaki İbrahim Sarı, Atatürk Kültür ve Okuma Evi'ni açtı.
Ahsen TV'nin Atatürk Rezaleti 00:57
Ahsen TV'nin Atatürk Rezaleti 205 izlenme - 1 ay önce İnternette Ahsen TV olarak yayınladığı röportajlarla bilinen Bülent Yapraklıoğlu ve arkadaşlarının rezil, kepaze görüntülerini izliyoruz efendim.
Trakyalı Teyze'nin Atatürk Sevgisi 03:39
Trakyalı Teyze'nin Atatürk Sevgisi 2.370 izlenme - 2 yıl önce Tek Rumeli Tv'de yayınlanan Bugünde Neredeyiz programına çıkan Trakyalı Teyze okuduğu şiirle kendine hayran bıraktı. Yer: Tekirdağ - Malkara - Yayla Göre Köyü Kamera: Mehmet Ali Koçkesen Kurgu: Ömer Karakaş Ulaştırma: Şemsettin Özmen Yapımcı: Ahmet Türker
Türk Bayrağı'nı Öpmeden Okula Gitmeyen Öğrenci 01:15
Türk Bayrağı'nı Öpmeden Okula Gitmeyen Öğrenci 149 izlenme - 2 ay önce Gümüşhane'de bir ilkokul öğrencisi okul yolu üzerinde bir dükkanın kapısında bulunan dev Türk bayrağı ve Atatürk posterine sarılıp öpmeden okula gitmiyor.
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada'nın Atatürk Sevgisi 00:48
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada'nın Atatürk Sevgisi 324 izlenme - 8 ay önce Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, küçük kızı Elif Ada'nın Atatürk için ağladığı videoyu sosyal medya hesabından yayınladı.
Bir Çocuğun Gözüyle Atatürk Sevgisi 02:29
Bir Çocuğun Gözüyle Atatürk Sevgisi 2.569 izlenme - 8 yıl önce bir çocuğun gözüyle atatürk sevgisi
Kepçe Operatöründen Duygulandıran Hareket! 01:05
Kepçe Operatöründen Duygulandıran Hareket! 118 izlenme - 3 ay önce Ordu'da bir yıkım çalışması esnasında, binanın duvarında Atatürk posterini gören kepçe operatörü yıkımı durdurup posteri almış ve işine öyle devam etmiş.
Bir Çocuğun Gözüyle Atatürk Sevgisi 02:28
Bir Çocuğun Gözüyle Atatürk Sevgisi 2.071 izlenme - 5 yıl önce Bir Çocuğun Gözüyle Atatürk Sevgisi
Mustafa Kemal Atatürk Sevgisi - Mustafa Tosun 02:12
Mustafa Kemal Atatürk Sevgisi - Mustafa Tosun 638 izlenme - 2 yıl önce Erzurumlu Mustafa Tosun dedenin felaketten kurtardığı: Mustafa Kemal'in Kalpaklı Fotoğrafı, Atasının resmi ve silahı Bazı gazetelerde küçük bir haber olarak, bazı gazetelerde haber olarak hiç yer almayan bir olayı aktarmak istiyorum. Tarih: 13 Mayıs 2007 Pazar. Yer: Erzurum ili, İlçeleri ve köyleri. Konu: Bir haftadır süren etkin yağmur sonunda sel felaketinde su basmış evinden iki şey kurtaran adamın hikayesi. Adı: Mustafa Tosun. Beyaz sakallı, eskiden pehlivanlık yapmış 55 yaşında bir vatandaşımız. Bir haftadır devam etkili sağanak yağış sonucu derelerin, nehirlerin taşması sebebiyle araziler sel suları altında kalırken, ağaçlar kökünden çıktı, bazı ağaçlar da sel sularına kapıldı, onlarca ev sel suları içinde kaldı. Erzurum'un Tortum ilçesine bağlı Pehlivanlı beldesinde yaşanan sel afeti sonrasında bir vatandaş, su altında kalan evinden kıymetli eşyaları yerine, can tehlikesine aldırış etmeden Atatürk resimlerini ve dedesinin silahını kurtardı. Mustafa Tosun, etraftakilerin "Dur" ihtarına aldırmadan azgın akan sel sularına kendini bırakıyor ve evine giriyor. Herkes ne olacak diye merakla beklerken, o elinde sadece 2 tane resim çerçevesiyle çıkıyor. Birinde MUSTAFA KEMAL'İN Kalpaklı fotoğrafı, diğerinde dedelerinin-atalarının fotoğrafı var. Görenler soruyor: "Bunlar için mi girdin içeriye dede?" Mustafa Tosun yanıt veriyor: "Evet, en değerli varlıklarım onlar. Biri ailemin yani DEDEMİN resmi, diğeri de ATAMIZIN. Diğer bütün eşyalarım gitti ama önemli değil, buzdolabı, televizyon gene alınır, ama bunlar en değerlileri. Benim için Atam'ın resimleri ve dede yadigarı kalan bir kaç eşya önemliydi. Ben de her Türk vatandaşın yapacağı gibi Atatürk'ün resimlerini kurtardım .!!" Özenle resimleri bir ağaç dalının arasına yerleştiren Mustafa Tosun'un aklına sonra, bir şey daha geliyor ve gene azgın sel sularına dalıyor. Az sonra elinde eski bir çifte ile çıkıyor, "O da dedemden kalma.." Mustafa Kemal Atatürk sevgisini anlatırken gözleri dolan Mustafa Tosun, "Çanakkale'yi görmeyen, bilmeyen Atatürk sevgisini anlayamaz. Ulu önder, binlerce şehidimizin bulunduğu Çanakkale'de merminin, cephanenin bittiği, kıtlık zamanında milletimize süngüyle çarpışma talimatı vermiş ve kimsenin inanamayacağı zaferler kazanmıştır. Türk milleti her zaman düşmana karşı koymuş, Atatürk önder olmuştur. Kimseye, düşmana boyun eğmemiştir. Böyle bir komutan sevilmez mi? Türkiye'nin tam bu günlerde birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var. Türkiye hep bir bütün olmalı. İktidarıyla, muhalefetiyle. Yaşadığımız bu süreçte bütün partiler, yetkililer bunu iyi düşünmeli . Ulu önder Atatürk gibi bir insana bugün de çok ihtiyaç duyuyoruz ", şeklinde konuştu. Üç değerli eşyayı kurtarıyor felaketten Mutafa dede kendisi anlamından: Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı, dedelerinin-atalarının fotoğrafı ve tüfek-silah. Tüfek ve Mustafa Kemal, atalarından kalma. Öyle açıklıyor Mustafa dede. (alıntıdır)
Çağan'in Atatürk Sevgisi 05:03
Çağan'in Atatürk Sevgisi 1.028 izlenme - 9 yıl önce 2,5 yaŞinda atatürk Şarkisi eŞlİĞİnde kareografİ
Yaşlı Teyzenin Atatürk Aşkı Sosyal Medyayı Salladı 01:03
Yaşlı Teyzenin Atatürk Aşkı Sosyal Medyayı Salladı 109 izlenme - 8 ay önce Bodrum’lu yaşlı teyzenin Bodrum Belediye meydanı önünde asılı olan dev Atatürk posterinin yanına giderek posteri öptüğü anlar sosyal medyada izlenme rekoru kırdı. Bodrum Belediye meydanında çekilen görüntülerde yaşlı bir teyze meydanda asılı olan dev Atatürk posterinin yanına giderek posteri öpüyor. Bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde güçlükle yürüyen teyzenin Atatürk posterinin yanına giderek elini öptüğü ve sevdiği anlar ise sosyal medyada kısa sürede izlenme rekoru kırdı. Teyzenin Atatürk’e olan sevgisi ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.
ingiliz çiftin atatürk sevgisi 02:26
ingiliz çiftin atatürk sevgisi 488 izlenme - 7 yıl önce ingiliz çiftin atatürk sevgisi
30 Aylık Atatürk Sevgisi Mutlaka İzleyin 00:41
30 Aylık Atatürk Sevgisi Mutlaka İzleyin 495 izlenme - 8 yıl önce berkay 2 buçuk yaşında ve atatürk’ü çok seviyor. ve atatüekle ilgili marşlar söylemeye çalışıyor. bu söylediğini ona kimse öğretmedi sadece ablası söylerken ondan duyduklarını öğrenmiş.
Emir Tekir'den Atatürk Sevgisi 00:31
Emir Tekir'den Atatürk Sevgisi 419 izlenme - 5 yıl önce Emir Tekir'den Atatürk Sevgisi
23 Nisan Çocukları ve Atatürk Sevgisi 01:32
23 Nisan Çocukları ve Atatürk Sevgisi 288 izlenme - 2 yıl önce Bugün 23 Nisan 2011. Tam 88 yıl önce; Atatürk bugünü tüm çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak armağan etti. Dünyada yaşanan kaos, küresel ısınma gibi şeyleri bir yana bırakalım ve bugünü bir çocuk gibi yaşayalım, yaşatalım. Bize bugünü armağan eden Atatürk'ü, Türk insanlarını analım. Adapazarı kent meydanında Mobese kemaralarına takılan bu çocuk, Atatürk sevgisini; omzuna oturup, onu öperek gösteriyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.
Atatürk Sevgisi 02:25
Atatürk Sevgisi 873 izlenme - 9 yıl önce Atatürk şiirimiz
Eskişehir'de Islanan Atatürk Posterini Eliyle Temizleyen Kadın 00:15
Eskişehir'de Islanan Atatürk Posterini Eliyle Temizleyen Kadın 27 izlenme - 3 ay önce Eskişehir’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla billboarda asılan Atatürk resminin yağmur sonrasında kirlendiğini gören yaşlı kadının resmi temizlemeye çalışması, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiş.
Atatürk Sevgisi 01:57
Atatürk Sevgisi 407 izlenme - 5 yıl önce Atatürk Sevgisi
Mobese'ye Takılan Minik Çocuğun Atatürk Sevgisi 01:32
Mobese'ye Takılan Minik Çocuğun Atatürk Sevgisi 460 izlenme - 7 yıl önce
Yaşlı Teyzenin Atatürk Sevgisi 01:02
Yaşlı Teyzenin Atatürk Sevgisi 46 izlenme - 8 ay önce Bodrum Belediyesi önünde yaşlı bir teyzenin, Atatürk bayrağına gösterdiği sevgi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor...
Atatürk Sevgisi 00:18
Atatürk Sevgisi 213 izlenme - 5 yıl önce
Saat 9u 5 Geçe 00:43
Saat 9u 5 Geçe 161 izlenme - 6 yıl önce ayça nın Atatürk sevgisi
Atatürk Sevgisi 05:03
Atatürk Sevgisi 230 izlenme - 9 yıl önce 2,5 yaŞinda atatürk Şarkisi eŞlİĞİnde mükemmel kareografİ
Ağlatan Atatürk Sevgisi: 01:09
Ağlatan Atatürk Sevgisi: "Sana ihtiyacımız Var Paşam" 73 izlenme - 2 yıl önce Denizli’ye Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatlarından kesitler sunacak kısa film çekimleri için gelen ve Atatürk’e benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya’yı gören vatandaşlar "Sana ihtiyacımız var paşam" diyerek gözyaşı döktü. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, Atatürk’ün hayatından kesitler sunacak olan kısa filmlerin çekimi için Denizli’ye geldi. Yapımcılığını Cemal Camoko, yönetmenliğini ise Abdülkadir Ceylan Ede’nin yaptığı kısa filmlerin çekimleri devam ederken, tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, ekibi ile birlikte Delikliçınar Meydanı’nda yürüyüş gerçekleştirdi.
Atatürk Sevgisi 05:03
Atatürk Sevgisi 207 izlenme - 9 yıl önce atatürk Şarkisi eŞlİĞİnde mükemmel kareografİ
Atatürk Sevgisi 00:36
Atatürk Sevgisi 99 izlenme - 4 yıl önce Atatürk Sevgisi
nedim varol- atatürk'ün hz. muhammede olan sevgisi 02:23
nedim varol- atatürk'ün hz. muhammede olan sevgisi 186 izlenme - 7 yıl önce nedim varolhz. muhammede olan atatürk sevgisi
Atatürk Sevgisi 02:28
Atatürk Sevgisi 105 izlenme - 8 yıl önce
Yaşlı Kadının Atatürk Sevgisi 01:02
Yaşlı Kadının Atatürk Sevgisi 16 izlenme - 8 ay önce Yaşlı Teyzenin Atatürk Sevgisi İzlenme Rekoru Kırıyor Bodrum'da yaşlı bir kadın, Atatürk posterine gösterdiği sevgiyle izlenme rekorları kırıyor.