Hoşgeldiniz!

ateist

İhramcızade'nin Cappy Meyve Suyundaki Ateizm Analizi 05:24
İhramcızade'nin Cappy Meyve Suyundaki Ateizm Analizi 6.992 izlenme - 1 ay önce youtube da videolarına denk geldiğim ve bi çok konuda kendince yorum yapan bu hoca efendinin analizine göre yine dış güçler üzerimize oynuyor ve insanlarımızın müslümanlığı bırakıp ateist olmasını sağlamaya çalışıyor. yandık valla ne dışgüçlermiş arkadaş hep türkiyeye oynuyorlar.hoca efendinin analizlerine göre ateistler doğada tanrılar yaratıyor ağaç tanrısı ,su tanrısı, güneş tanrısı gibi .ateizmle şintoizmle karıştıran bu arkadaşımızın büyük oyunu bozan analizini sizlere sunuyorum.
Uğur Akkafa'nın Bir Ateist İle Konuşması 01:00
Uğur Akkafa'nın Bir Ateist İle Konuşması 3.342 izlenme - 3 hafta önce Araştırmacı Uğur Akkafa'nın bir ateist ile Allah'ın varlığı üzerine yaptığı konuşma, sosyal medyayı salladı.
Onedio'daki İmam Hatiplileri Deizme İten 21 Soruya Cevap 33:36
Onedio'daki İmam Hatiplileri Deizme İten 21 Soruya Cevap 4.464 izlenme - 4 hafta önce Bu hafta Onedio'nun web sitesinde ''İlahiyatçılara Göre İmam Hatiplileri Deizme Yönelten 21 Soru'' başlıklı bir yazıyla karşılaştık. Ve bu soruların bir çok kardeşimizin aklını karıştırdığını fark ettik. Ve bu videoyu yaptık. O soruların ne kadar kolay ve basit sorular olduğunu ve ne kadar kolay cevaplanabileceğini bu videoda açıkladık. İyi seyirler. 1:57 Allah'ın ihtiyacı yokken neden bizi test etmekte? 4:00 Allah bizim cennete ve cehenneme gireceğimizi biliyorsa, neden bizi imtihan ediyor. 5:15 Allah Her şeyi biliyorsa neden bizi yarattı? (Kaderde ne zaman öleceğimiz belli ise neden sadaka ömrü uzatıyor?) 7:37 Allah bizi seviyorsa neden günah işlememize izin verip sonra bizi yakıyor? 9:49 Allah kötülüklere neden engel olmaz? ( Neden bir kuluna eziyet verirken diğerine rahatlık veriyor.) 13:35 Biz Müslüman ailede doğduğumuz için mi Allah'a inanıyoruz. İnanmayan ailede doğanların suçu ne? 16:35 Ya Hristiyan veya ateistler haklıysa? 19:19 Bu dünyaya gelmek benim tercihim değil. Allah bunun benim seçimim olduğunu ve hatırlamadığımı söylüyor. 20:30 Sonsuzluk kavramı akıl almaz bir şey Allah'ın sonsuz olmasını algılayamıyorum. 21:20 Cennette birini istiyorum o da başka birini istiyorsa ne olacak? 22:05 Biz putperestleri eleştiriyoruz ama biz de Kabe'nin etrafında dönüyoruz. 22:48 Öldükten sonra dirileceksek neden ölüyoruz. 23:24 Kelam dersinde mucize;olay görüyoruz ama hiçbirinin delili yok. Sadece anlatılıyor bana göre delil yok.. 25:50 Allah niçin kitapların bozulmasına izin vermiştir? 27:34 İçki öncekilere yavaş yavaş yasaklanırken bizlere neden direkt haram kılındı? 28:49 Kuran'da kadın ve erkek neden eşit değil? 30:23 Allah'ın hep ''Ben yaptım, ben yarattım'' demesi tuhafıma gidiyor. 31:10 Allah kalplerini mühürlediği insanları niçin cehennemle cezalandırıyor?
Ateist'in Tanrı ile Karşılaşması 04:57
Ateist'in Tanrı ile Karşılaşması 2.816 izlenme - 2 ay önce Dünya'da Tanrı'nın varlığına inanmayan bir Ateist'in öldükten sonra Tanrı ile karşılaşması..
Gençler Neden Ateizme Yöneliyorlar? - Sokak Röportajları 04:39
Gençler Neden Ateizme Yöneliyorlar? - Sokak Röportajları 5.499 izlenme - 5 ay önce Sokaktaki insanlara, gençlerin neden ateizme yöneldiğini sormuşlar ve değişik cevaplar almışlar.
Ahmet Arslan: Her Şeyin Ölçüsü Tanrı Olursa Bilim Yapılamaz 15:16
Ahmet Arslan: Her Şeyin Ölçüsü Tanrı Olursa Bilim Yapılamaz 3.697 izlenme - 7 ay önce 8 Ekim'de Habertürk programı Teke Tek Özel'e konuk olan Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Başkanı Ahmet Arslan'ın din ve bilim hakkındaki görüşlerini dinliyoruz.
Ateizmi Çökerten Argüman 00:43
Ateizmi Çökerten Argüman 4.792 izlenme - 11 ay önce Abimiz kısa bir izahla ateizmi yerle bir ediyor. Ben ikna oldum.
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 02:31
Çocuğunuz İleride Ateist Olduğunu Söylese Ne Tepki Verirsiniz? 2.731 izlenme - 5 ay önce Sarı Mikrofon sokakta gördüğü insanlara : " Çocuğunuz ileride ateist olduğunu söylese ne tepki verirsiniz?" sorusunu sordu. Birbirinden farklı cevaplar...
1 Dakikada Ateizmi Çökertmek 08:14
1 Dakikada Ateizmi Çökertmek 4.552 izlenme - 12 ay önce Pilot kalemle ateizmi çökerten arkadaşımız öğrencisi ile bir video çekmiş. yalnız argümanlar yine değişmemiş, hala maymundan tesadüfen daktiloda bir şeyleri yazması isteniyor.ama yeni gelişmelerde yok değil. sanırım evrenin 14 milyar yıllık yaşının nasıl bir devasa zaman olduğunu ve neleri ortaya çıkartabileceğini hala anlamamışlar. neyse olabilir sıkıntı yok. izleyin kararı siz verin. kapışma 01:40 ta başlıyor.
Nevşah Fidan Karamehmet: Ateistlerin Göğüs Bölgesinde Nefes Yok 02:06
Nevşah Fidan Karamehmet: Ateistlerin Göğüs Bölgesinde Nefes Yok 3.263 izlenme - 5 ay önce Nefes Terapisti Nevşah Fidan Karamehmet, ateistlerin göğüs kafesinde nefes olmadığını, kendisinin terapisine katılan ateistlerin nefesleri açıldığında “zihin seviyelerinde uyanış” olduğunu, ağladıklarını ve “İlk kez Allah’ı hissettim” dediğini savundu.
Ateizmi Çökerten Kısa Film 05:35
Ateizmi Çökerten Kısa Film 2.714 izlenme - 4 ay önce Gün geçmiyor ki ateizmi çökerten yeni videolar çekilmesin. işte onlardan biri. ama tabiatı biraz hafife almış bir içerik olmuş. tabiatın yarattığı virüslerle daha başa çıkamıyoruz. her canlının popülasyonunu dengede tutuyor. insan nüfusu belli bir sayının üzerine çıktığında, yine tabiat buna müdahale edecek ve çeşitli hastalıklarla sayıyı dengeleyecektir. yani aslında tabiat karşısında çok güçsüz durumdayız ama yinede sen bilirsin.tabi birde tabiat sadece bize hizmet etmiyor,aslında kendi canlılığını sürdürmenin peşinde,o yüzden karbondioksit oksijen ve diğer gazların oranını dengede tutmaya çalışıyor, biraz çok yada azı buzul çağına girmene yada sıcaktan kavrulmana sebep olabilir, yani kısaca tabiat kendi canının derdinde, bizlere hizmet etmenin değil.
Ateist Genc 10:02
Ateist Genc 10.189 izlenme - 2 yıl önce Bedükcan yine etrafına yığınla ahmak veletleri toplayarak değişik kafalarda sorular soruyor.Genç arkadaşımız kendi bildikleri ve inandıkları doğrultusunda çok sakin ve efendi gibi cevap vermeye çalışıyor fakat yanındaki çomarlar hiç susmuyor.İzliyoruz efenim. Not; Evrim'e inanan biri değilim.
Ateistlere Hodri Meydan! Ruhun Varlığının Kanıtı!!! Öteki Gündem 02:35:24
Ateistlere Hodri Meydan! Ruhun Varlığının Kanıtı!!! Öteki Gündem 14.698 izlenme - 4 yıl önce Öteki Gündem- Çizgi Ötesi - Ölümden Dönenler Neler Anlatıyor 9 Mart 2014 Tarihli Program. İnsanların Sadece Bedenden İbaret Olmadığını En Somut Örneklerle An...
Ateist Cinleri Hidayete Erdiren Hoca 02:16
Ateist Cinleri Hidayete Erdiren Hoca 2.204 izlenme - 7 ay önce Bir Adama giren, Ateist Cinleri Hidayete Davet eden Hoca ve İbretlik görüntüler le devam eden Olay Ruh TV de ele alınmış.
Ateistleri Kesmek İsteyen Gençler 03:39
Ateistleri Kesmek İsteyen Gençler 16.541 izlenme - 3 yıl önce bu videoda izlenebilecek korkunçlu video. benim kanım dondu beyler :( tarladaki buğday gibi işidcikler yetişiyor malesef.
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 3 15:08
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 3 10.274 izlenme - 3 yıl önce Milyonlarca tıklanan,'Ateist Gençle Sokak Sohbeti 1-2' videolarından sonra,şimdi de Sözler Köşkü Ekibi,İzmirin sokaklarında gençlere mikrofon uzatmış.
Bardakla Ateizmi Çökerten Genç - Yusuf Efe Göçer 03:16
Bardakla Ateizmi Çökerten Genç - Yusuf Efe Göçer 11.257 izlenme - 2 yıl önce Allah kainatı yarattıysa Allah'ı kim yarattı? Evren tesadüfen mi oluştu? Evrim Teorisi gerçek mi? Gün geçtikçe çürüyen ateizm teorilerinin soru işaretlerine bir cevap daha geldi. İyi seyirler.
Ateistin Cenazesini Yıkamak İstemeyen İmam! 01:34
Ateistin Cenazesini Yıkamak İstemeyen İmam! 5.056 izlenme - 2 yıl önce İmamla yapılan bir röportaj imam ateistle ilgili başında geçeni anlatıyor.İmam ateist oruç tutmamış namaz kılmamış ateistin cenzaesi yıkanmaz diyo,ama mecbur görev icabı yıkadı.
4 Delil ile Tanrı'nın Varlığının İspatı - Eski Ateist Prof. Frank Pastore 06:11
4 Delil ile Tanrı'nın Varlığının İspatı - Eski Ateist Prof. Frank Pastore 6.429 izlenme - 2 yıl önce Eski Ateist Prof. Frank Pastore tanrının var olduğunu bilimsel ve mantıksal olarak ispatlıyor.biraz mantıklı düşünürsek gerçekler zaten gözükür. Yaratıcının var olabiliceği yada big bang teorisinin gerçek olabiliceği hakkında bilimsel bilgiler vericem. Bu konuyu açmamın sebebi sorgulayarak doğruyu bulmaktır. Saygı çerçevesinde bilime dayanarak her türlü tartışmaya açık bir konudur.
Celal Şengör'ün Yağmuru İnanca Bağlayan Öğrenciyle Atışması 02:49
Celal Şengör'ün Yağmuru İnanca Bağlayan Öğrenciyle Atışması 6.619 izlenme - 2 yıl önce Siyaset meydanından bir bölüm.Eskiden böyle programlar vardı siyasetten, bilimden, sosyolojiden bahseden bilgilendiren araştırmaya sevkeden, inanan, inanmayan tartışabiliyordu, şimdi bu konuları bir kanalda konuşmak mümkün mü, yakın zamanda göreniniz oldu mu.insan hayret ediyor gerçekten.nereye gidiyoruz belli değil! Neyse bu videoda Celal Şengör hocanın az bilgili arkadaşlarla cebelleşmesini içeriyor.
Maddeler Halinde Türkiye'de Ateist Olmak  01:54
Maddeler Halinde Türkiye'de Ateist Olmak 3.204 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız ateist olmanın kurallarını madeler halinde sıralamış.çoğu pek mantıklı değil ve itici maalesef.İnanan birisinin bunları söylemeside çok ironik.çünkü karşındakinin de inancı bu. saygılı olmak seni yüceltir. videodaki açıklamalarıda çok saygılı gerçekten: ''Çınaraltı derneği olarak bir çok ateist ile görüştük. Bu ateistlerin hepsi karşımızda ilzam oldu. Türkiye genelinde ise bir çok ateist videoda bahsettiğimizden farklı değildir. Kardeşlerimiz hala her hafta onlarca insanın müslüman olmasına vesile oluyor''
Ateistleri Müslüman Yapan İlahi - Camiye Gidiyorum 04:28
Ateistleri Müslüman Yapan İlahi - Camiye Gidiyorum 7.340 izlenme - 3 yıl önce Sapkın ateistlere karşı en güzel savunma muhakkak ki Allah'a yönelmektir. Allah'a yönelmenin en güzel yolu ise camiye gitmektir. İşte çocuklarımızı sapkın ataistlerin elinden kurtaracak bu mükemmel eserin sitede olması biz müminleri güvene sokacaktır. İnşallah...
En Popüler 10 Ateist İddiaya İbretlik Cevaplar 25:30
En Popüler 10 Ateist İddiaya İbretlik Cevaplar 4.251 izlenme - 1 yıl önce 0Hakikat0 adlı Youtube kanalı, ateistlerin sosyal medyada dinlere yönelik en popüler 10 iddiasına cevap veriyor. iddialar: 1- bilim, evrenin varlığını ve oluşumunu açıklayabiliyor ve bu yüzden tanrı gibi bir varlığa ihtiyaç yoktur. 2- evren, kendiliğinden hiçlikten oluşabiliyor. 3- bilim adamlarının çoğu ateisttir ve tanrı'ya inanan insanlar aptaldır. 4- ateizm bir inanç değildir. 5- bebekler ateist doğar, ebeveynleri onları dindar yapar. 6- dinler savaş gibi dünyadaki kötülüklerin kaynağıdır. dinler olmasaydı dünya çok daha yaşanabilir bir yer olurdu. 7- tanrı'ya inanmayan biri inanmadığı şeyin var olmadığını kanıtlayamaz. kanıtlama yükümlülüğü tanrı'ya inananlara aittir. 8- dinler insanları yönetmek için vardır. 9- çok tanrılı dinler yedi bin yıldır var. tek tanrılı dinler ise dört bin yıldır var. insanlığın yaşı ise iki yüz bin. tanrı'nın insanlara din göndermesi için bu kadar beklemesi saçma. 10- aslında ikimiz de dinsiz sayılırız. ben sadece senden bir din fazla reddediyorum.
Ateist Vs Müslüman (Dünyanın En Saçma Kısa Filmi) 03:33
Ateist Vs Müslüman (Dünyanın En Saçma Kısa Filmi) 2.389 izlenme - 2 yıl önce Çay House isimli klişe videolarına bir yenisini daha ekledi. Videoya göre bir ateist ve müslüman, aralarında Evren'in oluşumu üzerinde tartışıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/322046/ateist-vs-musluman-dunyanin-en-sacma-kisa-filmi kaynak: http://haber.sol.org.tr/video/video-genc-gericilerden-dunyanin-en-sacma-kisa-filmi-ateist-vs-musluman-170511
Hepimiz Ateşten Geldik 00:51
Hepimiz Ateşten Geldik 3.976 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir iddaa, alkışları hak ediyor.
Sevan Nişanyan - Muhammed'in Peygamber Olduğuna İnanmıyorum 06:59
Sevan Nişanyan - Muhammed'in Peygamber Olduğuna İnanmıyorum 9.314 izlenme - 3 yıl önce "Ben Muhammed'in peygamber olduğuna inanmıyorum. Muhammed ya yalan söylemiş ya hayal görmüş" diyen Sevan Nişanyan, sözlerine Müslümanların ne tepki göstereceğini umursamadığını belirtti.
Ateistleri İmana Getiren Genç 02:07
Ateistleri İmana Getiren Genç 4.596 izlenme - 2 yıl önce Bu dünyada herkesin ve her şeyin bir amacı vardır diyip insanlari binlerce din arasından islama davet eden koca yürekli müslimanı izliyoruz
Deist Bir Gençle Sokak Sohbeti - Sona Dikkat 10:25
Deist Bir Gençle Sokak Sohbeti - Sona Dikkat 5.185 izlenme - 2 yıl önce Sözler Köşkü ekibi sokak projeleri kapsamında yapmış oldukları röportajlar sırasında deist bir arkadaşla karşılaşmışlar. Ortaya güzel bir video çıkmış.İyi seyirler.
Bunlar Ateist, Bunlar Zerdüşt - Rte 01:16
Bunlar Ateist, Bunlar Zerdüşt - Rte 4.056 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da toplu açılış töreninde konuşma yapan RTE, karşı tarafı hedef alırken kişinin dine bakışını gösteren ateist ve zerdüşt gibi kavramları kullandı.
Bu Videoyu Ölmeden İzleyin  !! 13:02
Bu Videoyu Ölmeden İzleyin !! 4.958 izlenme - 3 yıl önce BU VİDEOYU ÖLMEDEN İZLEYİN İNANÇ DELİLLER BİLİMSEL FELSEFE FİLOZOF ATEİZM İSLAM DEİZM MÜSLÜMAN TANRI ALLAH BİLİM TEORİSİ EVREN DİN ÜNLÜLER KURAN AYETLER etiketler: vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne nedir nasıl yapılır video mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com