Hoşgeldiniz!

Ateş Çemberi Videoları İzle

Japonya'daki En Büyük Yanardağ Patladı 01:55
Japonya'daki En Büyük Yanardağ Patladı 1.630 izlenme - 1 yıl önce Pasifik Okyanusu’ndaki ‘Ateş Çemberi’nde yer alan ve 100 aktif volkan bulunan Japonya’da, en büyük aktif volkan olan Aso faaliyete geçti. Ölen veya yaralanan olmazken, kül ve lavlar geniş bir alana yayıldığı için 100’e yakın turist ve zirvenin yakınlarında tırmanış yapan yaklaşık 30 kişi tahliye edildi. Yerel yetkililer de tehlike seviyesinin 3’ten 5’e çıkardı. Kumamoto Havalimanı’ndaki uçuşlar da iptal edildi. Japonya’nın güneyindeki Kyuşu adasında yer alan 1.592 m yüksekliğindeki Aso, ülkenin ikinci büyük dağı ve popüler bir dağcılık merkezi.
Fareleri Ateş Çemberinden Atlattı 00:39
Fareleri Ateş Çemberinden Atlattı 107 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da birkaç yıl önce farelere sörf yaptırmayı başaran Shane Willmott şimdi de farelerine kaykay yaptırıp ateş çemberinden atlattı. Avustralya'nın Brisbane kentinde yaşayan Willmott, Harvey ve Pedro isimli fareleri için önce birer kaykay yaptırıp bir de kaykay pisti inşa ettirdi. Kaykaylarına binen Harvey ile Pedro yüksek bir noktadan aşağı doğru hızla kayarak ateş çemberinin içinden atlıyor. KAYKAYA BAYILAN FARE Farelerinin kaykaya bayıldığını söyleyen Willmott, becerikli dostlarının kaykayla ateş çemberinin içinden atlayıp yere düştükten sonra tekrar atlamak için pist başına koştuklarını söylüyor.
10 Sheen Ft Dr Tyson - Ateş Çemberi 02:33
10 Sheen Ft Dr Tyson - Ateş Çemberi 46 izlenme - 4 yıl önce Hayal Kafilesi 2013
Ukrayna'nın doğusu yeniden ateş çemberi 01:16
Ukrayna'nın doğusu yeniden ateş çemberi 7 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın doğusunda Rusya yanlısı ayrılıkçılar ve Kiev güçleri arasında çatışmalar yeniden şiddetlendi. Bu yıl 12 Şubat'ta Minsk'te imzalanan ateşkes anlaşmasını ihlal eden taraflar özellikle Donetsk bölgesinde karşı karşıya geliyor. Ayrılıkçılar amaçlarının başkente ulaşmak olduğunu söylüyor: "Eğer Minsk Anlaşması olmasaydı şimdiye kadar Kiev'e dayanmış oldurduk. Fakat bizim silahlarımız zincirlendi. Biz de hala burada Donetsk'teyiz." Çatışmaların gölgesinde diken üstünde yaşayan bölge h… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/06/10/ukr... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr