Hoşgeldiniz!

ateşli ve tatlı

the sweetest thing 00:30
the sweetest thing 2.422 izlenme - 7 yıl önce christinanın cameron diaz hayatta istediği en son şey bir erkek arkadaştı fakat bu fikrini değiştirmesi pek de uzun sürmedi. arkadaşları courtney christina applegate ve jane selma blair ile birlikteyken tanıştığı peter thomas jane onun bay doğrusuydu. christina bunu ne kadar inkar etse de aslında peterı düşünmekten kendini alamaz ve bir düğün esnasında bu ilişki daha da ilerler. artık christina için düşüncesini değiştirme vakti gelmiştir..
the sweetest thing fragmanı 2 02:28
the sweetest thing fragmanı 2 1.041 izlenme - 7 yıl önce christinanın cameron diaz hayatta istediği en son şey bir erkek arkadaştı fakat bu fikrini değiştirmesi pek de uzun sürmedi. arkadaşları courtney christina applegate ve jane selma blair ile birlikteyken tanıştığı peter thomas jane onun bay doğrusuydu. christina bunu ne kadar inkar etse de aslında peterı düşünmekten kendini alamaz ve bir düğün esnasında bu ilişki daha da ilerler. artık christina için düşüncesini değiştirme vakti gelmiştir..
the sweetest thing fragmanı 1 00:30
the sweetest thing fragmanı 1 313 izlenme - 7 yıl önce christinanın cameron diaz hayatta istediği en son şey bir erkek arkadaştı fakat bu fikrini değiştirmesi pek de uzun sürmedi. arkadaşları courtney christina applegate ve jane selma blair ile birlikteyken tanıştığı peter thomas jane onun bay doğrusuydu. christina bunu ne kadar inkar etse de aslında peterı düşünmekten kendini alamaz ve bir düğün esnasında bu ilişki daha da ilerler. artık christina için düşüncesini değiştirme vakti gelmiştir..