Hoşgeldiniz!

athletico madrid

Arda Turan Rayo Vallecano'yu Boş Geçmedi! 00:41
Arda Turan Rayo Vallecano'yu Boş Geçmedi! 1.244 izlenme - 6 yıl önce Rayo Vallecano'yu ağırladığı maçta fırtına gibi esip birini Arda'nın attığı gollerle 4-0'ı bulan Atletico Madrid, son 10 dakikada adeta kabus gördü. 82'den sonra gelen gollerle Atletico maçı 4-3 kazanabildi. Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Atletico Madrid'in Neşe Kaynağı Arda Turan 01:06
Atletico Madrid'in Neşe Kaynağı Arda Turan 1.308 izlenme - 3 yıl önce Hani "antremanlarda sempatik tavırlarıyla arkadaşlarının neşe kaynağı oldu" "takımı esprileriyle kırıp geçirdi" gibisinden şeyler okuruz ya gazetelerde. Hep merak ederdim ne la bu sempatik tavırlar diye. Ahanda buymuş. Bildiğin okulda kendini kasıp kasıp gülmemeye çalışan liseli gibi. Sınıfın neşesi gibi. Yalnız herkes pek bi ciddi Arda, bilemedim şimdi... Görüntülerimiz Atletico Madrid'in 2011-2012 yeni sezon klibinden(dizi mi la bu yeni sezon falan diyorum teyallam)
Pes10 Maxi Rodriguez'den Müthiş Çalım 00:16
Pes10 Maxi Rodriguez'den Müthiş Çalım 2.035 izlenme - 8 yıl önce maxi rodriguez'den mükemmel çalım.İzlemeden geçmeyin... (Yorum yazar mısınız?)
Diego Simeone İle Gol Sevincini Yaşayan Top Toplayıcı Çocuk 01:18
Diego Simeone İle Gol Sevincini Yaşayan Top Toplayıcı Çocuk 400 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid-Real madrid Süper Kupa maçında Atletico'nun ilk golünden sonra Teknik Direktör Diego Simeone gol sevincini top toplayan çocukla birlikte yaşamış. Not: top toplayıcı çocuk Simeone'nin oğlu.
Ardanın Golü Rekorun Habercisi Oldu 00:53
Ardanın Golü Rekorun Habercisi Oldu 116 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan'ın Atletico'ya galibiyeti getiren golü; Real Madrid adına bir rekorun habercisiydi. Real, Atletico mağlubiyetinden sonra 20 maçtır kaybetmiyor.
İspanyol Basını: Arda Turan Topla Her Şeyi Yapma Yeteneğine Sahip 00:24
İspanyol Basını: Arda Turan Topla Her Şeyi Yapma Yeteneğine Sahip 37 izlenme - 3 yıl önce İspanyol basını, Barcelona maçında Atletico Madrid'de Arda'nın ön plana çıktığını belirtti, "Farklı bir futbolcu ve onun yaptıkları ile futbol daha eğlenceli." yazdı.