Hoşgeldiniz!

atik

Tolga Çevik Ve Özer Atik'ten Sürpriz Düet 03:26
Tolga Çevik Ve Özer Atik'ten Sürpriz Düet 1.081.669 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölümünde yayınlanacak "Yalan Sanırım" şarkısı TV yayınından önce ilk defa izlesene.com'da! Şarkının sözlerini yazan Tolga Çevik ve müziğine imza atan Özer Atik stüdyoya girdi ve çekilecek klip öncesi şarkıyı bir kez daha seslendirdi.
Tolga Çevik'ten ALS Hastalarına Destek! #icebucketchallenge 00:18
Tolga Çevik'ten ALS Hastalarına Destek! #icebucketchallenge 281.378 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik, ALS hastalarına destek vermek için Burak Kut'un gönderdiği daveti kabul etti ve başından aşağıya buzlu suyu döktü, bir de üzerine Ezgi Mola, Fırat Parlak ve Özer Atik'e meydan okudu!
Tolga Cevik - Mühürlüdür Adın Feat. Özer Atik 03:03
Tolga Cevik - Mühürlüdür Adın Feat. Özer Atik 131.887 izlenme - 3 yıl önce Tolga Cevik & Özer Atik - Mühürlüdür Adın
Aman Ezgi - Arkadaşım Hoşgeldin #4 02:58
Aman Ezgi - Arkadaşım Hoşgeldin #4 89.597 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik ve Arkadaşım Hoşgeldin sezonu açtı, Kanal D ekranlarında her cumartesi güldürmeye devam ediyor. Dördüncü bölüm konuğu Fettah Can'dı!
Tolga Çevik & Özer Atik - Yalan Sanırım 03:26
Tolga Çevik & Özer Atik - Yalan Sanırım 98.335 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik İle Özer Atik, Sözleri Tolga Çevik'e Ait Olan Yalan Sanırım Parçasını Seslendirdi. Klip Öncesi Son Kayıdı Alınan Ve Düzenlemesi Yapılan Şarkının Şarkı Sözleri: Bir ışık alsın gözümü Tamam deyip bulayım çözümü Bir bilge ki ben yapsın beni Umursayıp duysun sözümü Yalan sanırım kimi çözümü Doğrular buruşturur benim yüzümü Herkes yolda gider benden öte Ben ben olalı bulamadım özümü Bir el alsın elimi Bükülmez kılsın belimi Bir bilge ki ben yapsın beni Umursayıp duysun sözümü Yalan sanırım kimi çözümü Doğrular buruşturur benim yüzümü Herkes yolda gider benden öte Ben ben olalı bulamadım özümü Tolga Çevik izlesene kanalına hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/tolgacevik
Öz Ailesi Tarafından Evden Kovan Samsunlu Genç 04:10
Öz Ailesi Tarafından Evden Kovan Samsunlu Genç 34.424 izlenme - 2 yıl önce 22 yaşındaki Samsunlu Uğur Atik'i hem öz annesi, hem de öz babası evden kovdu. Küçük yaşta menenjit hastalığı geçiren Uğur Atik, Hem baba evinden kovuldu, hem anne evinden, o da çareyi sokaklarda yatmakta buldu.
Tolga Cevik - Arkadaşım Hoşgeldin Tanıtım  Backstage 01:41
Tolga Cevik - Arkadaşım Hoşgeldin Tanıtım Backstage 55.279 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik, Arkadaşım Hoşgeldin tanıtım çekimi için İstanbul'a geldi ve ekip arkadaşları Ezgi Mola, Özer Atik ve Fırat Parlak'la hasret giderdi. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle Ekim ayında başlıyor! Arkadaşım Hoşgeldin ve Tolga Çevik ile ilgili en güncel videolara ulaşmak için resmi İzlesene kanalımıza abone olmayı unutmayın! Abone olmak için; http://www.izlesene.com/tolgacevik
tolga çevik&özer atik 02:01
tolga çevik&özer atik 112.419 izlenme - 9 yıl önce süper bir ikili, müthiş bir düet
Tolga Çevik - Arkadaşım Hoşgeldin 01:06
Tolga Çevik - Arkadaşım Hoşgeldin 32.407 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin kamera arkası da kendisi kadar eğlenceli! Tolga Çevik ve Arkadaşım Hoşgeldin ile ilgili videolara İzlesene kanalından ulaşmayı unutmayın! http://www.izlesene.com/tolgacevik
Arkadaşım Sahnede Düştü - Arkadaşım Hoşgeldin #3 02:16
Arkadaşım Sahnede Düştü - Arkadaşım Hoşgeldin #3 27.922 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik ve Arkadaşım Hoşgeldin sezonu açtı, Kanal D ekranlarında her cumartesi güldürmeye devam ediyor.
özer atik - dünya 03:50
özer atik - dünya 52.529 izlenme - 9 yıl önce özer atik - dünya
Özer Atik - Vurursan Yıkılırım 01:21
Özer Atik - Vurursan Yıkılırım 24.840 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin'in geçen haftaki bölümünde Özer Atik sözü ve müziği kendisine ait olan Vurursan Yıkılmam isimli şarkısını seslendirip izleyicileri coşturdu. Korkuyorum sana söylemek istediklerimi söylemeye, Yüreğim vardı yanına ama dilim varmıyor... Gözlerinin içine bakıp da sana yâr diyemedikten sonra, Dünya varmış insanlar varmış? Senle olmadıkça boşver neyime gerek... Zor zor, zor zor, zor zor, zor yıllardan, Dar dar, dar dar, dar dar, dar yollardan, Geçtim de geldim, durdum kapında. Dokunsan ağlarım ama vurursan yıkılmam... Zor zor, zor zor, zor zor, zor yıllardan, Dar dar, dar dar, dar dar, dar yollardan, Geçtim de geldim, durdum kapında. Dokunsan ağlarım ama vurursan yıkılmam :)
Tolga Çevik'ten Yeni Şarkı - Arkadaşım Hoşgeldin #3 00:39
Tolga Çevik'ten Yeni Şarkı - Arkadaşım Hoşgeldin #3 24.998 izlenme - 3 yıl önce Tolga Çevik ve Arkadaşım Hoşgeldin sezonu açtı, Kanal D ekranlarında her cumartesi güldürmeye devam ediyor.
Hakan Atik - Adı Batsın 04:49
Hakan Atik - Adı Batsın 33.702 izlenme - 3 yıl önce Hakan Atik - Adı Batsın
Özer Atik -  Vurulsam Yıkılmam 01:20
Özer Atik - Vurulsam Yıkılmam 15.092 izlenme - 3 yıl önce Özer Atik - Vurulsam Yıkılmam
Özer Atik - Ne Yazar 02:57
Özer Atik - Ne Yazar 28.158 izlenme - 8 yıl önce özer atik - ne yazar
Tolga Çevik ve Özer Atik'ten Sürpriz Düet  / Arkadaşım Hoşgeldin 03:26
Tolga Çevik ve Özer Atik'ten Sürpriz Düet / Arkadaşım Hoşgeldin 19.852 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölümünde yayınlanacak "Yalan Sanırım" şarkısı TV yayınından önce ilk defa izlesene.com'da! Şarkının sözlerini yazan Tolga Çevik ve müziğine imza atan Özer Atik stüdyoya girdi ve çekilecek klip öncesi şarkıyı bir kez daha seslendirdi.
Özer Atik 04:28
Özer Atik 14.212 izlenme - 6 yıl önce Özer Atik
Hakan Atik - Gözler Yalan Söylemez 04:26
Hakan Atik - Gözler Yalan Söylemez 13.022 izlenme - 3 yıl önce Hakan Atik - Gözler Yalan Söylemez Şarkı Sözleri
Özer Atik - Yok Böyle Bir Şey 01:48
Özer Atik - Yok Böyle Bir Şey 12.956 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin'in dün akşam yayınlanan bölümünde Özer Atik Yok Böyle Bir Şey şarkısı ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
Özer Atik - Yok Böyle Bir Şey 04:21
Özer Atik - Yok Böyle Bir Şey 30.957 izlenme - 8 yıl önce
Özer Atik Yok Böyle Bir Şey 04:23
Özer Atik Yok Böyle Bir Şey 23.575 izlenme - 9 yıl önce
Özer Atik_yok Böyle Birşey... 04:30
Özer Atik_yok Böyle Birşey... 17.559 izlenme - 8 yıl önce sadece tek birkez dinle,vede yorumla...
Kaybolan Minik Ceylin'den Acı Haber 05:48
Kaybolan Minik Ceylin'den Acı Haber 268 izlenme - 1 ay önce İzmir’in Ödemiş ilçesinde parkta oyun oynarken kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik, kaybolduktan 3 gün sonra komşusunun evinde ölü bulundu. Ödemiş’te, 10 yaşındaki Ceylin Atik evlerinin önündeki parkta oyun oynarken ortadan kaybolmuştu. Minik Ceylin'i polis ekipleri her yerde ararken, polis ekipleri minik kızın ailesinin karşısındaki evden ihbar aldı. Evden koku geldiği ihbarı üzerine başlatılan inceleme sonrasında bölgeye olay yeri inceleme ekipleri ve ambulans sevk edildi. Çok sayıda vatandaş ve minik Ceylin'in ailesi de olay yerine geldi. Gergin bekleyiş ise dakikalar içerisinde devam etti. Polis, bekleyiş sırasında bölgeyi geniş bir şeride aldı ve kimseyi yaklaştırmadı. Yaşanabilecek bir olaya karşıda ekipler takviye kuvvetlerle evin önünde önlem aldı. Yapılan incelemede minik Ceylin'in cansız bedeni evin içerisinde bulundu. Aile, 10 yaşındaki Ceylin'in ölü bulunmasıyla sinir krizleri geçirdi. Polis, ev içerisinde incelemesini sürdürüyor. Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" mesajının ardından polisler harekete geçmişti.
Özer Atik - Yüreğimdeki Ezgim Ol 04:41
Özer Atik - Yüreğimdeki Ezgim Ol 7.452 izlenme - 3 yıl önce Özer Atik - Yüreğimdeki Ezgim Ol
Özer Atik - Ben Ellerin Olmadan Da Yaşarım 03:17
Özer Atik - Ben Ellerin Olmadan Da Yaşarım 11.009 izlenme - 7 yıl önce yağmurlarda doğmuş olsak güneşlerde çiçek açsak biz baharı göremeyiz biz yalandan sevemeyiz biz beraber solsak da asla birlikte ölemeyiz seni sensiz anladım sana ihtiyacım yok artık seni sen yokken sevdim aramıza girme sevgilim senin yüzünden bu alem beni dile sardı ben bu aleme şaşarım sen ellerin ol sevdiğim ben ellerin olmadan da yaşarım senin yüzünden bu alem beni dile sardı ben bu aleme şaşarım sen ellerin ol sevdiğim ben ellerin olmadan da yaşarım
Özer Atik - Neredesin Sen? 07:20
Özer Atik - Neredesin Sen? 5.616 izlenme - 3 yıl önce Özer Atik - Neredesin Sen?
Özer Atik 03:43
Özer Atik 15.893 izlenme - 9 yıl önce yüreğimdeki ezgim ol istiyorum
Hakan Atik - Senin Olsun Bu Ankara 02:46
Hakan Atik - Senin Olsun Bu Ankara 7.120 izlenme - 4 yıl önce Hakan Atik - Senin Olsun Bu Ankara (Video Klip 2014)
özer atik - ver elini istanbul 02:55
özer atik - ver elini istanbul 8.694 izlenme - 6 yıl önce seslihobi.com