Hoşgeldiniz!

atıkların geri dönüşümü

Atıkların Geri Dönüşümü ve Bireysel Görevler 01:19
Atıkların Geri Dönüşümü ve Bireysel Görevler 185 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/atiklarin-geri-donusumu-icin-bireylere-dusen-gorevler-2/ Atıkların geri dönüşümü için bireylere düşen görevler…
Atıkların Geri Dönüşümü İçin Bireylere Düşen Görevler 01:19
Atıkların Geri Dönüşümü İçin Bireylere Düşen Görevler 135 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/atiklarin-geri-donusumu-icin-bireylere-dusen-gorevler/ Atıkların geri dönüşümü için bireylere düşen görevler aslında çevre açısından çok önemli. Yapılabilecek küçük değişiklikler, çevreyi korumak adına büyük sonuçlar doğurabiliyor. “Biz doğayı korumak ve geri dönüşümü sağlamak adına evlerimizde neler yapabiliriz?” sorusunun cevabı videomuzda!
Geri Dönüşümün Aşamaları Nelerdir? 02:50
Geri Dönüşümün Aşamaları Nelerdir? 71 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-donusumun-asamalari-nelerdir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile sohbetimize devam ediyoruz. Daha önce geri dönüşümün faydalarını danıştığımız İmer, şimdi geri dönüşüm aşamalarını anlatıyor. Ayrıntılar ve çevre bilinci hakkında merak edilenler için bizden ayrılmayın.
Geri Kullanılabilir Atıklar 02:06
Geri Kullanılabilir Atıklar 82 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-kullanilabilir-atiklar/ Atıkları değerlendirmenin çok basit yöntemleri var, sanılanın aksine zor da değil üstelik. Önce geri kullanılabilir atıkların neler olduğunu öğrenmekle işe başlayabiliriz. Evlerde gün içerisinde atılan geri kullanılabilir malzemeleri ayırabilmek, çevre bilinci sahibi olanlar için çok önemlidir. Doğayı korumak adına atılacak ilk adımın evlerimizden başladığını unutmamalıyız. Daha fazlasını öğrenmek için videomuza buyurun!
Evde, Atıkların Dönüşümüne Nasıl Katkıda Bulunabiliriz? 01:59
Evde, Atıkların Dönüşümüne Nasıl Katkıda Bulunabiliriz? 70 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/evde-atiklarin-donusumune-nasil-katkida-bulunabiliriz/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine konuşuyoruz. Daha önce geri dönüşüm aşamaları, geri dönüşümün faydaları ve geri dönüşüm bilincini arttırmak için ne gibi çalışmalar yapmamız gerektiği ile ilgili sorularımızı yanıtlayan İmer, şimdi ev atıklarının dönüşümü ile ilgili sorularımızı yanıtlıyor. Geri dönüşüm hakkında merak edilenler MigrosTV’de!