Hoşgeldiniz!

Atıl Videoları İzle

haal 10/sos/a ankaranin dİkmenİ 02:32
haal 10/sos/a ankaranin dİkmenİ 11.804 izlenme - 8 yıl önce haal 10/sos/a ankaranin dİkmenİ video copyright danteler.tk © 2009
Tarkan - Mars'ın Kılıcı (1969 - 80 dk) 01:20:49
Tarkan - Mars'ın Kılıcı (1969 - 80 dk) 2.004 izlenme - 2 yıl önce Tarkan serisinin ilk çizgi romanı olarak 1967 yılında Sezgin Burak tarafından çizilen Mars'ın Kılıcı o dönem büyük bir popülarite kazanınca yabancı çizgi kahramanlardan bıkan film yapımcıları bu fırsatı kaçırmamış ve karşımıza 1969 yapımlı bu film çıkmıştır. Çizgi romana sadık kalınan filmde Avrupa Hun İmparatoru Attila, Vandal Kralı Genseriko ve Roma İmparatoru Valentinianus ele geçirenin dünyaya hakim olacağına inanılan Harp Tanrısı Mars'ın sihirli kılıcının peşine düşüyor. Attila'nın kılıcı bulması için görevlendirdiği Tarkan ile Valentinianus'un aynı amaçla görevlendirdiği gladyatör Lucius birbirleriyle uğraşırlarken Genseriko hiç kimseye güvenmemekte ve kılıcı kendisi aramaktadır. Fakat kılıcın peşindeki tek Vandal kendisi değildir. Kumandanı Örümcek ve adını hatırlamadığım kızı da kılıcın peşindedir. Genseriko bir yandan kendine ihanet hainleri bir yandan da rakiplerini alt etmek zorundadır. Tarkan ile sevişen tüm kadınların öldüğü filmin kilit noktası ise binlerce yıldır sahibini bekleyen Mars'ın kılıcının yerini bilen tek kişi Rahip Moro'dur. Moroya ilk önce kim ulaşacaktır? Moro ilk gelene kılıcın yerini söyleyecek midir? '"Sezgin Burak'ın yarattığı şaheser: Tarkan" Künye Yönetmen: Tunç Başaran Senaryo: Sezgin Burak Yapım şirketi: Arzu Film Tür : Aksiyon, macera, fantastik, tarihi Ülke : Türkiye Yıl: 1969 Süre : 80 dk Oyuncular: Kartal Tibet, Zuhal Aktan, Danyal Topatan, Behçet Nacar, İhsan Yüce, Mümtaz Ener, Lale Belkıs, Mehmet Ali Akpınar, Birsen Ayda, Aynur Aydan, Nil Başak, Sevgi Can, Kayhan Yıldızoğlu, Hüseyin Kutman
Ayağı ve Kalçası Kırık Halde Sedyede Oy Kullanmak 00:47
Ayağı ve Kalçası Kırık Halde Sedyede Oy Kullanmak 1.496 izlenme - 1 yıl önce Adana’nın merkez Çukurova ilçesinde oturan 67 yaşındaki emekli İsmet Şahbaz, 10 Eylül günü bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanmış. Bir ayağı, kaburgası ve kalçası kırılan ve 50 gündür yatağa bağlı vaziyette iyileşmeye çalışan İsmet Şahbaz, milletvekili genel seçiminde oy kullanarak örnek bir tutum sergiledi. Eşi Gülnaz Şahbaz’ın yardımıyla Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ulaşan İsmet Şahbaz, “Uygun bir araç sağlanabilirse oyumu kullanmak istiyorum.” diye ricada bulundu. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in ricası üzerine Medline Hastanesi tarafından sağlanan bir ambulansla evinden sabah alınan İsmet Şahbaz, kayıtlı olduğu Ramazan Atıl Lisesi’ne götürüldü. Burada 2015 numaralı sandıkta eşi Gülnaz Şahbaz'ın yardımıyla oyunu kullanan İsmet Şahbaz, ambulans görevlilerine ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e teşekkür etti.
Tarkan, Kurt ve Sevgilisi 01:24
Tarkan, Kurt ve Sevgilisi 1.154 izlenme - 2 yıl önce Atıl kurt, katıl kurt meselesinin aslı olan bu vidyoda, delikanlıların bir numarası olan erkegin bıle bir zayıflık anını görüyoruz.... ah ah şu kadınlar...
Altar'ın Oğlu Tarkan mı? 00:24
Altar'ın Oğlu Tarkan mı? 923 izlenme - 2 yıl önce Türk kavramını Göktürklerden önce bulan ve İslamiyeti (bknz. 4. saniye "Gavurdan namusumu kurtatdın) asırlar öncesinden kabul eden Tarkan düşmanlarına ismiyle bile korku salabilmektedir.Bütün halk baba ismine dek ezberlemiştir ismini; Altar'ın Oğlu Tarkan!
kutsal damacana 2 İtmen fragman YENİ 02:26
kutsal damacana 2 İtmen fragman YENİ 3.307 izlenme - 7 yıl önce yapım: 2009 , 2010 ~ türkiye tür: komedi , korku oyuncular: Şafak sezer , ali sürmeli , mustafa üstündağ , aydemir akbaş , bülent Şakrak yönetmen: korhan bozkurt , atıl İnaç senaryo: Şafak sezer yapımcı: Şenol zencir , selin altınel görüntü yönetmeni: selahattin sancaklı dağıtım: özen film gösterim tarihi: 22 ocak 2010 (türkiye)
Atıl Çınar1 02:25
Atıl Çınar1 811 izlenme - 5 yıl önce kayıp giden yaşam öyküsü
Kaçıl Kurt! - Tarkan 01:25
Kaçıl Kurt! - Tarkan 579 izlenme - 2 yıl önce Ülkemiz sinemasını tanıtmak için altyazıyla sunulmuş güzel bir sahne sizlerle, Tarkan'ın "yap atarı, kap manıyatı" taktigini görebilirken aynı zamanda kurtun da icraat esnasında nasıl davrancağını öğretmesine de şaşmamak elde değil.
tatlı bebek 00:22
tatlı bebek 449 izlenme - 6 yıl önce ayyy
 Tarkan Film Serisi Müzikleri - II 01:02
Tarkan Film Serisi Müzikleri - II 632 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden bir müzik daha... Büyücü Goşa'lı sahnelerde çalan müzik de diyebiliriz.
Vahşi Kurtlarla 30 yıl 11:06
Vahşi Kurtlarla 30 yıl 188 izlenme - 2 yıl önce 80 yaşındaki Werner Freunddeer abimiz 30 yıldır vahşi kurtlarla kendi kurduğu kurt parkında yaşıyor. Sürüde Alfa konumunda bulunan Werner ortak beslenme dışında beraber avlandığını bile söylüyor. Böyle ilginç ve bir amaca adanmış hayatlara her zaman imrenmişimdir.Tyler Durden'ın dediği gibi; Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız. Hepimiz heba oluyoruz.Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş.Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz.Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz.Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız.Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık. Bizim savaşımız ruhani savaş, ve bunalımımız kendi hayatlarımız..
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 02:36
Tarkan Film Serisi Müzikleri - IV 310 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü kurt müziği... Kurt bu müzikle birlikte koşar, coşar, seyirtir, zıplar, dil çıkarır, ağzıyla halat çeker, düz duvara tırmanır, denize atlar, yılanlar arasında kalır, ipleri çözer, nöbetçilerin donunu bile indirir. Büyüler ve kadınlar Tarkan'ı etkileyebilir, ancak kurda sökmez bu martavallar. Duman eder adamı vallahi... Bir de ana kurdun (Tarkan'ı emziren) akıbeti belli değildir ve baba kurt vardır, öldürülür. Bir zaman da, "Keskin" rolündeki Cüneyt Arkın'ın çevirdiği güççük kovboy filiminde yumurcağın sapanla adam vurduğu sahnelerinde çaldığı görülmüştür ya da duyulmuştur. Aranan müzik: For a Fistful of Dollars (A Fistful of Dollars) film müziği La Reazione, Ennio Morricone
Sigaramın Dumanı 01:14
Sigaramın Dumanı 355 izlenme - 8 yıl önce atıl adam
10-A Aşk Adamları 04:45
10-A Aşk Adamları 591 izlenme - 9 yıl önce işte aşk adamalrı dehşetiii
Akvaryuma Dönen Atıl Vaziyetteki AVM 01:15
Akvaryuma Dönen Atıl Vaziyetteki AVM 106 izlenme - 2 yıl önce Tayland / Bankog'daki New World isimli avm atıl vaziyette kalınca binlerce balığa yuva olmuş, dev bir akvaryuma dönüşmüş. Bu görüntüler iyi güzel ama hemen dışarıda da derme çatma bir balıkçı var buradan yakalayıp cız bız servis etmektelermiş maalesef.
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun 03:30
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" Defilesi 174 izlenme - 2 yıl önce Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" defilesi Türkiye'nin Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil ve eşi İnci Akil ev sahipliğinde ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" adlı defilesi düzenlendi.
Atıl Kurt 00:17
Atıl Kurt 226 izlenme - 9 yıl önce yeğenim atıf eren sizlerle de paylaşmak istedim
Arabada Kaplan Gezdirmek 00:36
Arabada Kaplan Gezdirmek 85 izlenme - 2 yıl önce Hayvansever bir vatandaşın arabasına koyduğu kaplanın trafikteki görüntülerini izleyeceğiz, iyi seyirler.
Atıl Emre 00:06
Atıl Emre 97 izlenme - 9 yıl önce
Atıl Adam 01:14
Atıl Adam 80 izlenme - 8 yıl önce sigaramın dumanı
Fıkra  Atıl Kurt ) 00:31
Fıkra Atıl Kurt ) 85 izlenme - 7 yıl önce tarihi fıkra dddd
 Akvaryuma Dönen Atıl Vaziyetteki AVM 01:15
Akvaryuma Dönen Atıl Vaziyetteki AVM 36 izlenme - 3 yıl önce Tayland / Bankog'daki New World isimli avm atıl vaziyette kalınca binlerce balığa yuva olmuş, dev bir akvaryuma dönüşmüş. Bu görüntüler iyi güzel ama hemen dışarıda da derme çatma bir balıkçı var buradan yakalayıp cız bız servis etmektelermiş maalesef.
Adfadf 03:39
Adfadf 28 izlenme - 8 yıl önce adfasdfasdfafassssssddddddddddddf
Beegee - Ivy (Catwalk Mix For Atıl Kutoğlu) 07:23
Beegee - Ivy (Catwalk Mix For Atıl Kutoğlu) 30 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Trance Form 2011 Çıkış Tarihi: 09.05.2011 Dance
MEHMET-ATIL KURT DİYOR TARKAN 07:32
MEHMET-ATIL KURT DİYOR TARKAN 26 izlenme - 4 yıl önce Met Müzik-Saman Alevleri Albümü
CLUTCH OR KICK #1 01:41
CLUTCH OR KICK #1 6 izlenme - 1 yıl önce Beğendin mi? Aramıza Katıl! http://bit.ly/1Dpbw9J Mesaj Yazın! http://bit.ly/1SvZ133 Ucuza Oyun Alın! G2A https://www.g2a.com/r/ppento3000 Csgo Kanalımız! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa Sitemizi Ziyaret Et! http://www.hotbros.net Bize Soru Sor! http://bit.ly/1zjzRjT
Gülay, Atıl Kutoğlu, Orhan Kılıç Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 14.07.2014 01:44:20
Gülay, Atıl Kutoğlu, Orhan Kılıç Burada Laf Çok'a konuk oldu: Burada Laf Çok - 14.07.2014 9 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 14 Temmuz Pazartesi gecesi Gülay, Atıl Kutoğlu, Orhan Kılıç konuk oldu.
Mehmet-Atıl Kurt Diyor Tarkan 07:32
Mehmet-Atıl Kurt Diyor Tarkan 9 izlenme - 4 yıl önce Met Müzik-Saman Alevleri Albümü
Mehmet-Atıl Kurt Diyor Tarkan 07:32
Mehmet-Atıl Kurt Diyor Tarkan 6 izlenme - 4 yıl önce Met Müzik-Saman Alevleri Albümü