Hoşgeldiniz!

atila

Elazığlı Mühendis Adana'yı Sıcaktan Kurtaracak  04:56
Elazığlı Mühendis Adana'yı Sıcaktan Kurtaracak 4.737 izlenme - 2 yıl önce Elazığlı Kimya Mühendisi Abdulaziz Atila, yaptığı cihaz ile Adana'nın hava sıcaklığını düşürebileceğini ileri sürdü. Elazığ'dan Adana'ya gelen Kimya mühendisi Abdulaziz Atila, yaptığı çalışmalar sonucu, dünyada meydana gelen iklim değişikliklerinin sera gazından çok elektromanyetik kirlilikten kaynaklandığını tespit ederek ‘Kuraklığı önleme sistemi’ isimli bir cihaz geliştirdi. Geliştirdiği cihaz ile havadaki elektromanyetik kirliliği temizlediğini iddia eden Atila, bu sayede sıcaklığı düşürerek değişen iklimi tekrar düzeltebileceğini savundu. Abdulaziz Atila, dünyada meydana gelen iklim değişikliğinin esas nedeninin elektromanyetik kirlilikten kaynaklandığını tespit ettiğini söyleyerek, “Dünyada bir iklim değişikliği var. Bunun üzerine konferanslar yapılıyor. İklim değişikliğine sebep olarak atmosfere salınan sera gazları etken olarak gösteriliyor. Bunun için önlemler alınmaya çalışılıyor. Ben sera gazlarının etkisi olmadığını söylemiyorum. Mutlaka bunların da etkisi var. Ama benim denemeler sonucu tespit ettiğim kadarıyla, iklimi etkileyen esas faktörün sera gazlarından ziyade elektro manyetik kirlilik olduğunu tespit ettik. Bu elektro manyetik kirliliğin kaynakları; günlük hayatta kullandığımız cep telefonları, uydular, elektrik santralleri, nükleer santraller, televizyon ve radyo yayınları. Benim kanaatim iklim değişikliğinin esas nedeni bu” diye konuştu. “TEMMUZ AYINDA YAPTIĞIMIZ DENEMEDE YAĞMUR YAĞDI” İklim değişikliğinin elektromanyetik kirlilik nedeniyle meydana geldiğini tespit ettikten sonra basit bir cihaz geliştirdiğini belirten Atila, “Bunun üzerinde çalışarak elektromanyetik kirliliği temizleyecek bir sistem tasarladık. Denemeler yaptık. Dünya kirlenmeden önce bu bölgede sıcaklığın diyelim ki 35 derece olması gerekiyor. Ama bu kirlilik nedeniyle sıcaklık şuanda 40’lara çıkıyor. Ama biz atmosferdeki elektro manyetik kirliliği temizleyince başlangıçtaki sürecine dönmüş olacak. Yani 30’lardaysa 30’lara, 35’lerdeyse 35’lere dönecek. Bununla ilgili olumlu sonuç elde ettik. Elazığ biliyorsunuz yazın kurak geçen bir bölge. Temmuz ayında yaptığımız denemede 15 günlük süre içerisinde yağmur yağdı. Şuanda sıcak olması nedeniyle Adana’ya deneme yapmak için geldik. 3-4 gün çalışma yapacağız. Bu süreç içerisinde olumlu sonuç alırsak yaptığımız sistemden emin olacağız” ifadelerini kullandı. “CİHAZI ÇALIŞTIRDIK, İLK ÖNCELİĞİMİZ SICAĞI DÜŞÜRMEK” Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü verilerine göre hafta sonuna kadar sıcakların 39-40 olarak seyredeceğini belirten Atila, "Ancak güneşte termometrelere ölçümleri 50 derece civarında gösteriyor. Bizim hedefimiz 3 günlük süre içerisinde belirtilen bu değerlerin altına düşürmek. İlk önceliğimiz bu. İkinci önceliğimiz de maksimum 15 günlük süre içerisinde yağmur yağmasını sağlamak” diye konuştu. Abdulaziz Atila, adana, mühendis
Atilla Kaya - Sus 03:19
Atilla Kaya - Sus 10.230 izlenme - 7 yıl önce suuss Allah'ın Aşkına sus..Yokluğunda tenime değsede güneş ısıtamaz bedenimi,Kalbimi sızlatan aşkların ardından acıt sende zavallı yüreğimi.
Atila Turan Fransa'yı Salladı 00:38
Atila Turan Fransa'yı Salladı 758 izlenme - 1 yıl önce Fransa'nın Stade de Reims takımının 22 yaşındaki Türk asıllı sol bek oyuncusu Atila Turan şık bir gole imza attı.
Otisabi - 2. Bölüm #Yeni Komşu 13:10
Otisabi - 2. Bölüm #Yeni Komşu 1.051 izlenme - 2 yıl önce Ev alma komşu al derler. Doğrudur. Ama belki de o komşuyu eve bile almamanız gerekir.
Atila Kaya Ender Bulunan Bir Şarkı Gelsen Diyorum 04:04
Atila Kaya Ender Bulunan Bir Şarkı Gelsen Diyorum 1.241 izlenme - 7 yıl önce atila kaya ender bulunan bir şarkı gelsen diyorum
Turgay Atila Yarim İstanbulu Mesken Mi Tuttun 02:24
Turgay Atila Yarim İstanbulu Mesken Mi Tuttun 2.135 izlenme - 9 yıl önce turgay atİla dan anlamlı ve de başarılı bir türkü....
Nazilli Belediye Meclisi’nden Gerginlik 06:18
Nazilli Belediye Meclisi’nden Gerginlik 833 izlenme - 4 yıl önce Nazilli Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı Olağan Genel Toplantısı’nda Mhp’li Başkan Vekili Ziya Aksüt İle Chp’li Üye Atila Talay Arasında ‘usul’ Tartışması Yaşandı. Aksüt, Talay’a ‘geçin Yerinize Oturun’ Diyerek Tepki Gösterdi.
Otisabi - 7. Bölüm #Nejat Faktörü 13:28
Otisabi - 7. Bölüm #Nejat Faktörü 573 izlenme - 2 yıl önce Bir kadınla çıktınız diyelim. Gece boyu ağzını bile açmayan kadın, aniden "Al beni..." derse. Ne yaparsınız? Hadi buyrun bakalım. Her hakkı saklıdır. O...
Otisabi Dizi 3. Bölüm #Mafya 16:10
Otisabi Dizi 3. Bölüm #Mafya 632 izlenme - 3 yıl önce Her kuşun eti yenmez lafı sonuna kadar doğru bir saptamadır. Ayrıca, yenilen kuşun siz olmanız ihtimali de büyüktür.
Atilla Atasoy -  Ayrılığın Uzun Sahilleri (1989) 04:04
Atilla Atasoy - Ayrılığın Uzun Sahilleri (1989) 369 izlenme - 2 yıl önce Sözler İlhan İrem, beste Atilla Atasoy'a ait az biline enfes bir şarkı. Bodrum sahillerinin az betonlşaşmı zamanlarına ait güzel görüntüler ve Atilla Atasoy'un seksenlerin modasına uygun kostümüyle beraber.
Otisabi Dizi 5. Bölüm #Şans 11:51
Otisabi Dizi 5. Bölüm #Şans 365 izlenme - 2 yıl önce Şans, işini şansa bırakmayanları bulur... Siz yine de oltanızı suya sallayın... Bakarsınız, en beklenmedik yerde bulursunuz balığı... Her hakkı saklıdır. Oti...
Str.pençe Nin Ufak Bi Operasyonu 03:12
Str.pençe Nin Ufak Bi Operasyonu 665 izlenme - 9 yıl önce
Poyrazli Atila 03:58
Poyrazli Atila 619 izlenme - 11 yıl önce muhteşem bir ses ve müthiş bir saz dinlemenizi ve izlemenizi tavsiye ederim
Selda Bağcan - An Gelir 03:08
Selda Bağcan - An Gelir 165 izlenme - 2 yıl önce Atilla İlhan'ın bu güzel şiirini, meğer Selda Bağcan'da bestlemiş, keyifle dinleyelim. Şiirdeki Siyaset Meydanı, Ali Kırca'nın açık oturum alanı değil, idam sehpasının kurulduğu alandır.
Atila Ulaş'ın Başkan Fadik İle Yemeği 02:01
Atila Ulaş'ın Başkan Fadik İle Yemeği 116 izlenme - 2 yıl önce Efenim doğa ve hayvan dostu bi abimiz olsa gerek Atila Ulaş adlı güzel insanın kayda aldığı ve anladığım kadarıyla aşkısı Fadikle başbaşa yemeklerini izliyoruz.
Beyşehir Ayyaşlı Geceler 00:40
Beyşehir Ayyaşlı Geceler 246 izlenme - 9 yıl önce cix___bboy@hotmail.com
anna-atila 03:53
anna-atila 153 izlenme - 8 yıl önce i love you ----we need more time with you
atila 00:03
atila 131 izlenme - 10 yıl önce
dacrimeposse 04:16
dacrimeposse 170 izlenme - 8 yıl önce İçerim sabah öğlen akşam her gece..
5 Milyon Tl Krediye Şartlı Onay 01:52
5 Milyon Tl Krediye Şartlı Onay 141 izlenme - 4 yıl önce Nazilli Belediyesi’nin Mayıs ayı Olağan Genel Toplantısı’nda, belediyenin bir bankadan çekmek istediği 5 Milyon TL’lık kredi çekme önerisi AK Parti ve CHP gurubu tarafından ‘çekimser’ ve ‘red’ oyu aldı. Öneri MHP’li üyelerin ‘evet’ oyuyla kabul edildi.
24  61 /// Emrah Akgün 02:04
24 61 /// Emrah Akgün 113 izlenme - 7 yıl önce şiir attila ilhanseslendiren emrah akgün
Atila Bebekden Gitar Show 00:41
Atila Bebekden Gitar Show 79 izlenme - 6 yıl önce 3 yaşındaki Atila nın gitar aşkı
Windstorm & Atilla 01:22
Windstorm & Atilla 89 izlenme - 9 yıl önce drop pp deneme amaclı video
Tarafsız Bölge -  21 Ekim 2015 02:18:51
Tarafsız Bölge - 21 Ekim 2015 39 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a sayılı günler kala… MHP ve CHP’nin dikkat çeken vaatleri ve önemli mesajları Tarafsız Bölge’de tartışıldı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Bülent Aydemir, Erdem Gül ve Nedim Şener ile birlikte sordu; MHP’den Atila Kaya ve Ümit Özdağ, CHP’den ise Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu yanıtladı…
Sokak Modası Nişantaşi2012 00:36
Sokak Modası Nişantaşi2012 59 izlenme - 7 yıl önce https//www.facebook.com/avantgardeastfashion
Atila Turan, Clermont Maçında Ağları Sarstı 00:26
Atila Turan, Clermont Maçında Ağları Sarstı 7 izlenme - 1 yıl önce Fransa Ligi'nde oynayan Türk asıllı sol bek oyuncusu Atila Turan, Clermont maçında önce rakibini geçti ardından topu ceza sahası dışından ağlara yolladı.
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir'den Deniz Türüç ve Atila Turan Haberlerine Tepki 00:55
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir'den Deniz Türüç ve Atila Turan Haberlerine Tepki 2 izlenme - 3 ay önce Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Galatasaray’ın Deniz Türüç ve Atila Turan transferi karşılığında Donk, Linnes, Tarık ve Yasin’i takasta kullanacağı yönünde çıkan haberin doğru olmadığını söyledi.
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 02:56
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - AK Parti İl Başkanı Delican 14 izlenme - 3 yıl önce Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "Değerli adaylarımızla seçim sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde İzmirli hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız ve ciddi bir başarı yakalayacağız" AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 7 Haziran'daki genel seçimde açıklanan milletvekili adaylarıyla ciddi bir başarı yakalayacaklarını belirtti.
Atlla Yılmaz - Tanrı Daı 04:30
Atlla Yılmaz - Tanrı Daı 2 izlenme - 2 yıl önce