Hoşgeldiniz!

Atılım Üniversitesi Videoları İzle

Nokta'da Çalışmaya Nasıl Başladınız? Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 01:30
Nokta'da Çalışmaya Nasıl Başladınız? Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 279 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü olarak çalışan Turan Gürler, Nokta'da çalışmaya nasıl başladığını ve bir gününün nasıl geçtiğini anlattı.
Atılım Üniversitesi Oktay Vural Konferansında Gerginlik 02:13
Atılım Üniversitesi Oktay Vural Konferansında Gerginlik 351 izlenme - 5 yıl önce
Üniversitesinizden Ve Part Time Çalışma Deneyiminizden Bahseder Misiniz? 00:59
Üniversitesinizden Ve Part Time Çalışma Deneyiminizden Bahseder Misiniz? 194 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü olarak çalışan Turan Gürler, Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ni ve hem okuyup hem çalışma deneyimini anlattı.
atılım üniversitesi birincisi ekin'in konuşması 03:46
atılım üniversitesi birincisi ekin'in konuşması 220 izlenme - 6 yıl önce
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 01:03
İnternet Sektöründe Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 158 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Yazılım Operasyonları Koordinatörü Olarak Çalışan Turan Gürler, İnternet Sektöründe Yazılımcı Olarak Çalışmayı Düşünen Öğrencilere Tavsiyelerde Bulundu.
Genç Girişimciler Grubu Tanıtım Filmi 2008 04:21
Genç Girişimciler Grubu Tanıtım Filmi 2008 244 izlenme - 7 yıl önce Bu film Gökhan ÖZCAN tarafından Atılım Üniversitesi Genç Girişimciler Grubu'nu tanıtmak amacıyla 2008 yılında hazırlanmıştır. Genç Girişimciler Grubu 6 yıldır ortalama 98% oy oranıyla Atılım Üniversitesi Öğrenci Konseyi Seçimleri'ni kazanma başarısına ulaşmış İLK ve TEK öğrenci grubudur. Genç Girişimciler Grubu 2008- 2009 eğitim öğretim yılında Türkiye Ulusal Konseyi'nde aktif görev almış ve üniversitemizi Türkiye'de, Türkiye'mizi de dünyada temsil etme şerefine erişmiştir. Bologna Süreci'
Atılım Ünv Koliva Söyleşi Ve Müzik Dinletisi 01:43
Atılım Ünv Koliva Söyleşi Ve Müzik Dinletisi 26 izlenme - 3 yıl önce Atılım Üniversitesi Ankara