Hoşgeldiniz!

atilla abi

Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 01:36
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 677 izlenme - 3 yıl önce Atilla abinin dinlemeye doyamadığımız anılarından eğlenceli bir tanesini paylaşıyorum, abimiz hikayeyi anlatırken adeta bizi de oraya götürüyor sanki vapurun içinde atilla abinin yanındaki boş bankta oturuyoruz, gördüklerini bize taklit yeteneğini kullanarak anlatıyor hele o arap çocuğun ağzından çıkan "BELEŞ" kelimesini vurgulu söylemesi hikayenin en vurucu kısmı oluyor.
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 03:09
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 579 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan ile maziye yolculukta müthiş bir hikaye bizi karşılıyor, vakti zamanında takıldığı mekandaki veletlere babacanlık yapan Atilla abimiz bir zaman sonra hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor.
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 01:33
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 415 izlenme - 3 yıl önce Pamuk kalpli, temiz insan, yılların eskitemediği gemi kaptanı Atilla abiyi çok seviyoruz. Atilla abi bu bölümde dizi ve filmlerdeki reklam engelleme amaçlı mozaik görüntü yarasına parmak basmış. Artık televizyonlar mozaikten izlenmiyor! Yeter artık, bu mozaik ilerleyişine bir dur demeliyiz! Mozaiğe hayır! Mozaiğe hayır! Susma Sustukça Mozaik Sana Gelecek! Diziyi mi seyredicez mozaiğimi seyeredicez? MOZAİĞE KILIZ; ATİLLA ABİ HAYRANIYIZ! Pardon, lütfen, rica ediyorum!
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 03:59
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 375 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Atilla abi Flash Tv kanalının ilgisini çekmiş, her ne kadar arızalı Atilla olarak adlandırsalar da, abimizi onlar da çok sevmişler belli ki. Davet de etmeyi unutmuyorlar ayrıca. Tv kartı senkronu kaçırmış biraz ama artık katlanacağız.
Atilla Abi - Cenabet Cenabet Banyo Bile Yapılmaz 02:28
Atilla Abi - Cenabet Cenabet Banyo Bile Yapılmaz 282 izlenme - 2 yıl önce Dört sene boyunca Okulda bir türlü şöyle ağız tadıyla banyo yapamayan Atilla abimiz bazı geceler kamayonu devirince soğuk suyla banyo yapmak zorunda kalmış. Atilla abi haklı öyle cenabet cenabet gezilmez. Cenabet cenabet banyo bile yapılmaz. diğer atilla abi içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=atilla+abi
Atilla Kaptan - Doğada Tek Başına 02:40
Atilla Kaptan - Doğada Tek Başına 233 izlenme - 3 yıl önce Birçok konuda olduğu gibi, izlediği TV programları hususunda da sıklıkla eleştirilerde bulunan pamuk kalpli kaptanımız, bu kez de "Doğada Tek Başına" adlı programı sıcağı sıcağına masaya yatırıyor. Kaptanlık yıllarında 10 kereden fazla Amerika'da bulunan Atilla abimizin programdaki federal suçları bir bir nasıl gün yüzüne çıkardığını izleyeceksiniz..
Atilla Kaptan - Bisiklet Sevdası 04:02
Atilla Kaptan - Bisiklet Sevdası 203 izlenme - 2 yıl önce Sitemizin ve internet dünyasının yeni göz bebeği Atilla abimiz bu sefer bizlere bisiklet hikayesini anlatıyor.Tanıdıkça çok sevdiğimiz sevdikçe daha çok tanımak istediğimiz Atilla abimiz bisiklet binmeye Singapur'da başlamış. Malum Singapur'da trafik bize göre ters tabi e haliylan Atilla abi zorlanmış. Atilla abi zamanında 110 kiloymuş maşşallah. Bu yüzden bisikleti çift amörtüsörlü. Bu arada Atilla abi İstanbul halkı bisiklete birazda trafikten kurtulmak için biniyor haberin olsun.
Yes, All Right - Atilla Abi 00:30
Yes, All Right - Atilla Abi 110 izlenme - 3 yıl önce Atilla abimizin eski sevgilisine seksi sözlerle serzenişi. Fazla söze gerek yok.
Atilla Abi - Kartal Seferi 04:52
Atilla Abi - Kartal Seferi 113 izlenme - 2 yıl önce Atilla abimi izlerken, içimi huzur kaplıyor beyler bayanlar, bu videoda çok konuşmuyor ama olsun paylaşayım dedim, mahrum kalmayın (Atilla abi severler olarak) Dipçik: Atilla Abimizin yeni saçları karizma olmuş.
Atilla Abi - Lahmacun Ve Rambo Eğitimi 02:55
Atilla Abi - Lahmacun Ve Rambo Eğitimi 153 izlenme - 2 yıl önce Atilla abimiz Lahmacun ve Rambo eğitimi yaptığı kasapla ilgili bir anısını anlatıyor . Korku ,gerilim dolu bir hikaye ve ''Kelleler bembeyazdı!!!!''
Atilla Atasever'in İç Dünyası 00:40
Atilla Atasever'in İç Dünyası 157 izlenme - 3 yıl önce Atilla abimizin animasyonlarını hazırlarken bilgisayar ile güreştiği, bilgisayarın defalarca takılmasına rağmen pes etmediği, bizleri kendi iç dünyasına yolculuk ettiren sanatsal çalışması. Aslında hangimizin iç dünyası böyle değil ki?
Atilla Abi ile Çakmafelek Yarışması 02:15
Atilla Abi ile Çakmafelek Yarışması 95 izlenme - 3 yıl önce Büyük kaptan nadide insan eşsiz kişilik Atilla abi çarkıfelek yarışmasının bir benzerini yapmış ve kendi kanalı aa tv'de yayınlamış.Yarışmanın ilk bölümünün yarışmacı konuğu yine kendisi.Yapım,tasarım ve yönetim kendisine ait olunca Atilla abi tüm harfleri doğru biliyor ve tek yarışmacı olma özelliği ile yarışmayı birinci olarak tamamlıyor.
Alkışlarla Klip Kolaj 1 01:55
Alkışlarla Klip Kolaj 1 39 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un gelmiş geçmiş en komik en spesifik kahramanlarından derlemiş olduğum eğlenceli bir klibi izleyeceğiz. Öncelikle teknik olarak görüntülerle çok oynamadan belli bir ritimde en sevdiğim diyalogları sıralamaya çalıştım ve altına uygun olacagını düşündüğüm bir müzik ekledim (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46670/uc-kagitcilar-fon-muzigi---stelvio-cipriani-1975) Hepsi sitemizde beğenilen sıkılmadan ve keyif alarak izlediğimiz videolardan. Belki konsept dısına çıkan (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46169/adam-olma-esigi---donuyok) bu videodan da en sevdiğim bir kısmı ilk seriye koymak istedim. Çoğunu burda tanıdığım bu eğlenceli insanların görüntülerini hem onları tekrar hatırlamak adına hemde bir nebze olsun gülümsemek için belli bir seriyle paylaşmaya devam edicem. İlk klibi izleyelim. Kusurlar affola...