Hoşgeldiniz!

atilla atasever

Atilla Kaptan'dan Hülya Avşar Montajı 01:37
Atilla Kaptan'dan Hülya Avşar Montajı 44.733 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, Atilla Kaptan Berlin in Berlin filminden Hülya Avşar'ın mastürbasyon sahnesini montajlayarak "Gaz Sancısı" isimli yeni bir video yayınlamış. Ben beğendim umarım siz de beğenirsiniz.
Parasını Helal Faize Yatıran Atilla Kaptan 04:24
Parasını Helal Faize Yatıran Atilla Kaptan 1.898 izlenme - 4 ay önce Genel kültürüyle ufkumuzu açan Atilla Kaptan yatırımlarını nasıl değerlendirdiğini açıklıyor...
Atilla Kaptan - Biz Simit Poğaça ve Sade Gazozla Büyüdük 04:52
Atilla Kaptan - Biz Simit Poğaça ve Sade Gazozla Büyüdük 1.876 izlenme - 6 ay önce Kaptan bu paylaşımında ülkemizin içinde bulunduğu sosyo-ekonomik politikalar eşliğinde gelişen gıda tüketiminin derinliklerine parmak basıyor.
İşte Bu Acıtır - Atilla Kaptan 00:24
İşte Bu Acıtır - Atilla Kaptan 2.208 izlenme - 9 ay önce Kıza bekar olduğumu hatırlatmak zorunda kaldığı anısını anlatan Atilla Kaptanımız.
Atilla Kaptan Evinin Kapılarını Açıyor 02:14
Atilla Kaptan Evinin Kapılarını Açıyor 1.399 izlenme - 6 ay önce Atilla Kaptan'ın, ilk bölümü çok ses getiren "Odamı Tanıtıyorum" serisinin devamı niteliğinde olan bu videosu umarım pek çok soruyu ("Kuş öldü mü?" gibi )açığa kavuşturur.
Haber Spikeri Atilla Kaptan 03:01
Haber Spikeri Atilla Kaptan 947 izlenme - 6 ay önce Atilla Kaptan haber kanallarının güzel spikerlerinden derlediği haberlerle karşınızda. Kaptan işleri büyüterek haberlerin arasına ürün yerleştirme bile almış...
Atilla Kaptan'ın Cin'lerden Hediye Alması 04:32
Atilla Kaptan'ın Cin'lerden Hediye Alması 768 izlenme - 6 ay önce Atilla Kaptan rutin İstanbul turunu tamamlamış evine dönerken gaipten sesler duymaya başlamış. Bu seslerin gösterdiği güzergahta ilerlemeye başlayan Atilla Kaptan'ı sonunda sürpriz bir hediye beklemektedir...
Atilla Kaptan - Yıl 1990 05:21
Atilla Kaptan - Yıl 1990 2.064 izlenme - 3 yıl önce Kaptan atilla abinin en son apdeyt ettiği bu video 1990 yılına ait.Video girişinde kaptan ayasofya nın açılmasıyla ilgili görüşlerini belirtirken diğer kısımlarda istanbulu gözlemliyor.Kadınlara ilgisinin o günlerde belli olduğu atilla kaptan kadın boyacıları özenle çekiyor.O yıllarda magazinsel olayların fazla olmayışı ile atilla abinin rahat çekim yaptığını ve dişlerinin olduğunu görebiliyoruz.
Atila Kaptan, Sünnet ve Ereksiyon 03:31
Atila Kaptan, Sünnet ve Ereksiyon 3.060 izlenme - 3 yıl önce 'Ciddi' kategorisini uygun gördüm, çünkü anlaşılan Atilla Kaptan çocukluğuna inip bazı sorunlarına dikkat çekiyor. Ya da çekmiyordur. Bahsettiğimiz kişi Atilla Kaptan. Ama bir şey anlatıyordur kesin.
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 02:50
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 3.041 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan, rutin İstanbul turunu tamamlamış, sakin sakin evine dönmektedir. Durakta Ümraniye otobüsünü beklerken, bir kız yanına gelip telefonunu kullanmak ister. Atilla Abi centilmenlik gereği telefonu verir. Fakat kız kimi aramıştır? Acaba kız, telefona kendi numarasını mı bırakmıştır? Yoksa kız telekız mıdır? Kızı arasam mı ki? Ama ya telekız değilse? Gördüğünüz gibi Atilla Abimizin yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi siz söyleyin, arasın mı, aramasın mı? Ne yapsın Atilla Abi? (Abimiz macerasını anlatırken, geri vokalde yine Maviş ona eşlik ediyor.)
Atilla Kaptan - Teksas Sitrit 02:32
Atilla Kaptan - Teksas Sitrit 1.510 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin müdavimlerinden olan Atilla kaptan ın yine bir macerası ve macerasından çıkardığı saçmalık.50 dolara meşin mont saçmalığı ve kadınlarla sıcak temastan 50 dolara aldığı meşin monta bağlayışı.Bu güç ve zor olan sonuca bağlama stilini ve atilla kaptanın gözlüklerini alkışlıyoruz.
Kaptan Atilla Atasever - Ateş 02:22
Kaptan Atilla Atasever - Ateş 1.439 izlenme - 3 yıl önce Belki bu Atilla abinin vidyolarından bıktınız. Ama bu vidyo çok manidar. Abimiz burada sanatsal bir içerik çıkarmaya çalışmış ve değişik bir olaya imza atmış. Bu değişik olay ortada değişik bişey çıkarmış. Acaba ne anlatmaya çalıştı. Bize bişey anlatmaya çalışıyor...
Atilla Kaptan - 1 Tencere Kabak Tatlısını Işık Hızıyla Yok Etmek 03:30
Atilla Kaptan - 1 Tencere Kabak Tatlısını Işık Hızıyla Yok Etmek 1.021 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan bu kez sıradan bir günün akşamında koca tenceresinin dibine özenle yerleştirip pişirdiği ve İsmail Abi'nin tabiriyle nam nam nam götürdüğü Kabak Tatlısı yeme merasimiyle karşımızda. Kabak tatlısının ucuz, basit ve lezzetli olduğunu vurgulayan Atilla Kaptan klasik bir Türk söylemi olan "Bunu lokantada yemeye kalksan..." cümlesini de araya serpiştiriveriyor. Tatlıdan sonra "3 kupa çayı şekersiz içtim" notunu da ilgili kaynakta belirtmiştir. Onu da şekerli içseydin zaten senden umudu kesmiş olurduk Atilla Abi. Midene sağlık.
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 01:36
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 792 izlenme - 3 yıl önce Atilla abinin dinlemeye doyamadığımız anılarından eğlenceli bir tanesini paylaşıyorum, abimiz hikayeyi anlatırken adeta bizi de oraya götürüyor sanki vapurun içinde atilla abinin yanındaki boş bankta oturuyoruz, gördüklerini bize taklit yeteneğini kullanarak anlatıyor hele o arap çocuğun ağzından çıkan "BELEŞ" kelimesini vurgulu söylemesi hikayenin en vurucu kısmı oluyor.
Atilla Kaptan - Telsiz Macerası 01:37
Atilla Kaptan - Telsiz Macerası 519 izlenme - 3 yıl önce Atilla abimiz bu macerasında da yine bişeyler bişeyler yapmış. Ben bu macerayı anlamadım açıkçası. Zaten Atilla Kaptan'ın ne anlattığıyla değil nasıl anlattığıyla ilgileniyorum artık. Arka plandaki kitaplık, ansiklopediler, muhabbet kuşları daha çok ilgimi çekiyor...
Atilla Kaptan - Slav Çıtır Macerası 02:34
Atilla Kaptan - Slav Çıtır Macerası 498 izlenme - 3 yıl önce Ömür biter, Atilla abide macera bitmez. Seneler hızla geçip anılar birikince insan bunları bir yerden sonra taşıyamaz olur. Anılarını yanındakiyle veya çok uzaktakilerle paylaşma ihtiyacı hisseder. Anlattıkları internet kullanıcıları tarafından samimi ve içten bulunursa o insan bir internet fenomeni olur çıkar. Atilla abi ise pek çok insan için bir fenomenden fazlasıdır. Sen bize lazımsın Atilla abi, başımıza taçsın Atilla abi…
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 03:09
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 634 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan ile maziye yolculukta müthiş bir hikaye bizi karşılıyor, vakti zamanında takıldığı mekandaki veletlere babacanlık yapan Atilla abimiz bir zaman sonra hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor.
Atilla Kaptan - Sarımsaklı Salçadan Sucuk Yapmak 02:33
Atilla Kaptan - Sarımsaklı Salçadan Sucuk Yapmak 453 izlenme - 3 yıl önce Sucukta kırmızı et, beyaz et karışımının yasaklandığı şu günlerde Atilla Kaptan olaya kesin çözüm getiriyor. Hiç et kullanmadan da sucuk yapılabileceğini söyleyen Atilla Kaptan istemeden de olsa sahte sucuk üreticilerine fikir vermiş oluyor...
Atilla Kaptan'la Kavun Seçmeyi Öğreniyorum 01:54
Atilla Kaptan'la Kavun Seçmeyi Öğreniyorum 722 izlenme - 3 yıl önce Eğer evdeyseniz ve sıcaklar kendini iyice hissettiriyorsa en iyi serinleme yöntemi meyveye abanmaktır. Bunun farkında olan Atilla Abi şehirlileri kavun seçme mevzuunda bilgilendiriyor. Kaptan'ın eğitici öğretici videolarının sürmesini diliyoruz; Karpuz nasıl seçilir, Palamut nasıl seçilir, Kurbanlık nasıl seçilir, Güneş kremi nasıl seçilir... gibi.
Atilla Kaptan ile Photoshop Dersleri 07:09
Atilla Kaptan ile Photoshop Dersleri 535 izlenme - 3 yıl önce Atilla Kaptan bu videosunda bizlere Photoshop'un 'pattern' özelliğini gösteriyor.
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 01:33
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 436 izlenme - 3 yıl önce Pamuk kalpli, temiz insan, yılların eskitemediği gemi kaptanı Atilla abiyi çok seviyoruz. Atilla abi bu bölümde dizi ve filmlerdeki reklam engelleme amaçlı mozaik görüntü yarasına parmak basmış. Artık televizyonlar mozaikten izlenmiyor! Yeter artık, bu mozaik ilerleyişine bir dur demeliyiz! Mozaiğe hayır! Mozaiğe hayır! Susma Sustukça Mozaik Sana Gelecek! Diziyi mi seyredicez mozaiğimi seyeredicez? MOZAİĞE KILIZ; ATİLLA ABİ HAYRANIYIZ! Pardon, lütfen, rica ediyorum!
Atilla Kaptan - Şekker Şekker! 01:33
Atilla Kaptan - Şekker Şekker! 674 izlenme - 3 yıl önce Evet, abilerin abisi Atilla Abi yine bizlerle. Atilla Kaptan, daha önceden tarifini bizimle paylaştığı ev yapımı soğuk çayını afiyetle yudumlarken, benim kulağım arka fondaki haber bültenine takıldı. Spikerin KPSS başvurularıyla ilgili konuşmalarından ve araştırmalarımdan çıkan sonuca göre video 18 Haziran 2012'de çekilmiş. (evet üşenmedim) Bu arada 'Maviş televizyonu açık bırakıp evden kaçmış galiba' dedim ama sonlara doğru kendisini gösterdi. Atilla Kaptanın ev yapımı soğuk çay tarifi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82969/atilla-kaptanla-ev-yapimi-soguk-cay-sarki-bonuslu
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 03:35
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 487 izlenme - 3 yıl önce Toplanın yamacına, Atilla Kaptan'da yine anlatılacaklar birikmiş! Otobüsten inmesiyle adeta kendini olayların içinde bulan Atilla Kaptan bu macerayı da ufak sıyrıklarla, derin analizlerle ve nihai çözümlemelerle atlatıyor.
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 04:03
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 468 izlenme - 3 yıl önce Trt de yayınlanan sosyal medya tv adlı programa konuk olan Fatih Aker a.k.a Mesut Bahtiyar ın siteyle ilgili konuşmalarda atilla abinin olayını çözemediğini ve onu absürd bulduğunu dile getirmiş.Atilla abimiz pek sinirlenmiş ve üşenmemiş programın feyzbukta yayınlanan videosunun videosunu çekmiş ve sonrada açıklama yapmış.İzliyoruz.
M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 00:24
M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 459 izlenme - 3 yıl önce Beklenen an geldi... En sonunda Atilla Abimiz'deki oyunculuk yeteneğini keşfeden Tivibu, Atilla Atasever'le bir reklam filmi çekti.. Reklam sonrası Tivibu satışlarında rekor düşüş yaşandı.. Tivibu yetkilileri intiharın eşiğinde.. Genç kızların sevgilisi Atilla Atasever'den durumla ilgili henüz bir açıklama yok.. Alkışlarla izliyoruz efenim..
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 03:59
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 380 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Atilla abi Flash Tv kanalının ilgisini çekmiş, her ne kadar arızalı Atilla olarak adlandırsalar da, abimizi onlar da çok sevmişler belli ki. Davet de etmeyi unutmuyorlar ayrıca. Tv kartı senkronu kaçırmış biraz ama artık katlanacağız.
M. Atilla Atasever - İstanbul 05:34
M. Atilla Atasever - İstanbul 346 izlenme - 3 yıl önce Görmüş geçirmiş kaptanımız Atilla abi masal tadında yine ilginç bir hikayesiyle karşımızda. Sabahın mahmurluğu üzerinde sanırım, baygın baygın anlatışı ayrı bir tat katmış üslubuna. İstanbul'da bir gününün ne rezil bir hal aldığını anlatan videosunu kendi youtube hesabına ''KARŞIYA GEÇMEK Mİ ALLAH KORUSUN!'' başlığı ile yayınlamış. İzleyelim, unutmayalım unutturmayalım abimizi.
Nerdesin Koçum Sen? 01:28
Nerdesin Koçum Sen? 521 izlenme - 3 yıl önce Acaba tartıcı sevgili Atilla abiye 'Abi buraya en erken ben gelirim' derken olayın buralara geleceğinin farkında mıydı? Hee farkında mıydı?? Tartıcıı nerdesin koçum sen? atilla tartıcı okka sabahın körü kargalar koçum iddia
Atilla Kaptan'ın Ev Hayatı 04:50
Atilla Kaptan'ın Ev Hayatı 328 izlenme - 3 yıl önce İşte beklenen, işte özlenen video! Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet Atillla Kaptan bu videosunda 24 saatinin bir özetini bizimle paylaşıyor. Durağan kamera, aydınlatmada mümkün olduğunca doğal ışık tercihi,yapay efektlerin reddi, müziğin neredeyse hiç kullanılmaması ve yalın oyunculuk ile kotardığı kısa film tadındaki bu çalışmasıyla Atilla Kaptan, Nuri Bilge Ceylan'a parmak ısırtıyor adeta...
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 03:28
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 471 izlenme - 3 yıl önce Güzel insan Atilla abimizi sevenler ve onun gençlik yıllarını merak edenler için 1992 yılına ait bir videosu. Ne? Gençlik yıllarını merak etmiyor muydunuz. Tamam olabilir, ben de etmiyordum ama fena mı oldu.