Hoşgeldiniz!

atilla atasever

Atilla Kaptan'dan Hülya Avşar Montajı 01:37
Atilla Kaptan'dan Hülya Avşar Montajı 17.557 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar, Atilla Kaptan Berlin in Berlin filminden Hülya Avşar'ın mastürbasyon sahnesini montajlayarak "Gaz Sancısı" isimli yeni bir video yayınlamış. Ben beğendim umarım siz de beğenirsiniz.
Atila Kaptan, Sünnet ve Ereksiyon 03:31
Atila Kaptan, Sünnet ve Ereksiyon 3.013 izlenme - 1 yıl önce 'Ciddi' kategorisini uygun gördüm, çünkü anlaşılan Atilla Kaptan çocukluğuna inip bazı sorunlarına dikkat çekiyor. Ya da çekmiyordur. Bahsettiğimiz kişi Atilla Kaptan. Ama bir şey anlatıyordur kesin.
Atilla Kaptan - Yıl 1990 05:21
Atilla Kaptan - Yıl 1990 1.034 izlenme - 1 yıl önce Kaptan atilla abinin en son apdeyt ettiği bu video 1990 yılına ait.Video girişinde kaptan ayasofya nın açılmasıyla ilgili görüşlerini belirtirken diğer kısımlarda istanbulu gözlemliyor.Kadınlara ilgisinin o günlerde belli olduğu atilla kaptan kadın boyacıları özenle çekiyor.O yıllarda magazinsel olayların fazla olmayışı ile atilla abinin rahat çekim yaptığını ve dişlerinin olduğunu görebiliyoruz.
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 02:50
Kaptan Atilla Atasever - Telekız Macerası 2.005 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan, rutin İstanbul turunu tamamlamış, sakin sakin evine dönmektedir. Durakta Ümraniye otobüsünü beklerken, bir kız yanına gelip telefonunu kullanmak ister. Atilla Abi centilmenlik gereği telefonu verir. Fakat kız kimi aramıştır? Acaba kız, telefona kendi numarasını mı bırakmıştır? Yoksa kız telekız mıdır? Kızı arasam mı ki? Ama ya telekız değilse? Gördüğünüz gibi Atilla Abimizin yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi siz söyleyin, arasın mı, aramasın mı? Ne yapsın Atilla Abi? (Abimiz macerasını anlatırken, geri vokalde yine Maviş ona eşlik ediyor.)
Atilla Kaptan - Teksas Sitrit 02:32
Atilla Kaptan - Teksas Sitrit 1.204 izlenme - 2 yıl önce Sitemizin müdavimlerinden olan Atilla kaptan ın yine bir macerası ve macerasından çıkardığı saçmalık.50 dolara meşin mont saçmalığı ve kadınlarla sıcak temastan 50 dolara aldığı meşin monta bağlayışı.Bu güç ve zor olan sonuca bağlama stilini ve atilla kaptanın gözlüklerini alkışlıyoruz.
Atilla Kaptan - 1 Tencere Kabak Tatlısını Işık Hızıyla Yok Etmek 03:30
Atilla Kaptan - 1 Tencere Kabak Tatlısını Işık Hızıyla Yok Etmek 800 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan bu kez sıradan bir günün akşamında koca tenceresinin dibine özenle yerleştirip pişirdiği ve İsmail Abi'nin tabiriyle nam nam nam götürdüğü Kabak Tatlısı yeme merasimiyle karşımızda. Kabak tatlısının ucuz, basit ve lezzetli olduğunu vurgulayan Atilla Kaptan klasik bir Türk söylemi olan "Bunu lokantada yemeye kalksan..." cümlesini de araya serpiştiriveriyor. Tatlıdan sonra "3 kupa çayı şekersiz içtim" notunu da ilgili kaynakta belirtmiştir. Onu da şekerli içseydin zaten senden umudu kesmiş olurduk Atilla Abi. Midene sağlık.
Kaptan Atilla Atasever - Ateş 02:22
Kaptan Atilla Atasever - Ateş 937 izlenme - 2 yıl önce Belki bu Atilla abinin vidyolarından bıktınız. Ama bu vidyo çok manidar. Abimiz burada sanatsal bir içerik çıkarmaya çalışmış ve değişik bir olaya imza atmış. Bu değişik olay ortada değişik bişey çıkarmış. Acaba ne anlatmaya çalıştı. Bize bişey anlatmaya çalışıyor...
Atilla Kaptan'la Kavun Seçmeyi Öğreniyorum 01:54
Atilla Kaptan'la Kavun Seçmeyi Öğreniyorum 524 izlenme - 2 yıl önce Eğer evdeyseniz ve sıcaklar kendini iyice hissettiriyorsa en iyi serinleme yöntemi meyveye abanmaktır. Bunun farkında olan Atilla Abi şehirlileri kavun seçme mevzuunda bilgilendiriyor. Kaptan'ın eğitici öğretici videolarının sürmesini diliyoruz; Karpuz nasıl seçilir, Palamut nasıl seçilir, Kurbanlık nasıl seçilir, Güneş kremi nasıl seçilir... gibi.
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 01:36
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 585 izlenme - 2 yıl önce Atilla abinin dinlemeye doyamadığımız anılarından eğlenceli bir tanesini paylaşıyorum, abimiz hikayeyi anlatırken adeta bizi de oraya götürüyor sanki vapurun içinde atilla abinin yanındaki boş bankta oturuyoruz, gördüklerini bize taklit yeteneğini kullanarak anlatıyor hele o arap çocuğun ağzından çıkan "BELEŞ" kelimesini vurgulu söylemesi hikayenin en vurucu kısmı oluyor.
Atilla Kaptan - Telsiz Macerası 01:37
Atilla Kaptan - Telsiz Macerası 300 izlenme - 1 yıl önce Atilla abimiz bu macerasında da yine bişeyler bişeyler yapmış. Ben bu macerayı anlamadım açıkçası. Zaten Atilla Kaptan'ın ne anlattığıyla değil nasıl anlattığıyla ilgileniyorum artık. Arka plandaki kitaplık, ansiklopediler, muhabbet kuşları daha çok ilgimi çekiyor...
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 03:09
M. Atilla Atasever - Enayiler Sağolsun 484 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan ile maziye yolculukta müthiş bir hikaye bizi karşılıyor, vakti zamanında takıldığı mekandaki veletlere babacanlık yapan Atilla abimiz bir zaman sonra hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor.
Atilla Kaptan ile Photoshop Dersleri 07:09
Atilla Kaptan ile Photoshop Dersleri 418 izlenme - 1 yıl önce Atilla Kaptan bu videosunda bizlere Photoshop'un 'pattern' özelliğini gösteriyor.
Atilla Kaptan - Slav Çıtır Macerası 02:34
Atilla Kaptan - Slav Çıtır Macerası 272 izlenme - 1 yıl önce Ömür biter, Atilla abide macera bitmez. Seneler hızla geçip anılar birikince insan bunları bir yerden sonra taşıyamaz olur. Anılarını yanındakiyle veya çok uzaktakilerle paylaşma ihtiyacı hisseder. Anlattıkları internet kullanıcıları tarafından samimi ve içten bulunursa o insan bir internet fenomeni olur çıkar. Atilla abi ise pek çok insan için bir fenomenden fazlasıdır. Sen bize lazımsın Atilla abi, başımıza taçsın Atilla abi…
Atilla Kaptan - Şekker Şekker! 01:33
Atilla Kaptan - Şekker Şekker! 527 izlenme - 2 yıl önce Evet, abilerin abisi Atilla Abi yine bizlerle. Atilla Kaptan, daha önceden tarifini bizimle paylaştığı ev yapımı soğuk çayını afiyetle yudumlarken, benim kulağım arka fondaki haber bültenine takıldı. Spikerin KPSS başvurularıyla ilgili konuşmalarından ve araştırmalarımdan çıkan sonuca göre video 18 Haziran 2012'de çekilmiş. (evet üşenmedim) Bu arada 'Maviş televizyonu açık bırakıp evden kaçmış galiba' dedim ama sonlara doğru kendisini gösterdi. Atilla Kaptanın ev yapımı soğuk çay tarifi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82969/atilla-kaptanla-ev-yapimi-soguk-cay-sarki-bonuslu
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 01:33
Atilla Abi - Mozaiğe Kılım 357 izlenme - 2 yıl önce Pamuk kalpli, temiz insan, yılların eskitemediği gemi kaptanı Atilla abiyi çok seviyoruz. Atilla abi bu bölümde dizi ve filmlerdeki reklam engelleme amaçlı mozaik görüntü yarasına parmak basmış. Artık televizyonlar mozaikten izlenmiyor! Yeter artık, bu mozaik ilerleyişine bir dur demeliyiz! Mozaiğe hayır! Mozaiğe hayır! Susma Sustukça Mozaik Sana Gelecek! Diziyi mi seyredicez mozaiğimi seyeredicez? MOZAİĞE KILIZ; ATİLLA ABİ HAYRANIYIZ! Pardon, lütfen, rica ediyorum!
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 03:35
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 331 izlenme - 1 yıl önce Toplanın yamacına, Atilla Kaptan'da yine anlatılacaklar birikmiş! Otobüsten inmesiyle adeta kendini olayların içinde bulan Atilla Kaptan bu macerayı da ufak sıyrıklarla, derin analizlerle ve nihai çözümlemelerle atlatıyor.
Atilla Kaptan - Sarımsaklı Salçadan Sucuk Yapmak 02:33
Atilla Kaptan - Sarımsaklı Salçadan Sucuk Yapmak 258 izlenme - 1 yıl önce Sucukta kırmızı et, beyaz et karışımının yasaklandığı şu günlerde Atilla Kaptan olaya kesin çözüm getiriyor. Hiç et kullanmadan da sucuk yapılabileceğini söyleyen Atilla Kaptan istemeden de olsa sahte sucuk üreticilerine fikir vermiş oluyor...
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 03:59
Atilla Abi Flash Tv Haberlerinde 344 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Atilla abi Flash Tv kanalının ilgisini çekmiş, her ne kadar arızalı Atilla olarak adlandırsalar da, abimizi onlar da çok sevmişler belli ki. Davet de etmeyi unutmuyorlar ayrıca. Tv kartı senkronu kaçırmış biraz ama artık katlanacağız.
Atilla Kaptan'la Ev Yapımı Soğuk Çay (Şarkı Bonuslu) 02:43
Atilla Kaptan'la Ev Yapımı Soğuk Çay (Şarkı Bonuslu) 374 izlenme - 2 yıl önce Çayınız, şekeriniz, limonunuz varsa ne duruyorsuğuz? Soğuk çay yapsanıza... Gemideyken eldeki malzemeyi en verimli şekilde kullanmayı öğrenmiş olan Atilla Kaptan şimdilik sadece limonlu çayla idare etse de ileride şeftalili yapmayı son anda düşünmeyerek hepimizi ters köşeye yatırıyor. Takipçileri için okuduğu şarkının 'Sana-Bana' kısımlarını yanlış söylese de sonrasında videoyu 'Mustafa Topaloğlu iyimserliğiyle' bitirmesi, bu hatasını adeta unutturuyor...
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 04:03
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 339 izlenme - 2 yıl önce Trt de yayınlanan sosyal medya tv adlı programa konuk olan Fatih Aker a.k.a Mesut Bahtiyar ın siteyle ilgili konuşmalarda atilla abinin olayını çözemediğini ve onu absürd bulduğunu dile getirmiş.Atilla abimiz pek sinirlenmiş ve üşenmemiş programın feyzbukta yayınlanan videosunun videosunu çekmiş ve sonrada açıklama yapmış.İzliyoruz.
M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 00:24
M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 217 izlenme - 2 yıl önce Beklenen an geldi... En sonunda Atilla Abimiz'deki oyunculuk yeteneğini keşfeden Tivibu, Atilla Atasever'le bir reklam filmi çekti.. Reklam sonrası Tivibu satışlarında rekor düşüş yaşandı.. Tivibu yetkilileri intiharın eşiğinde.. Genç kızların sevgilisi Atilla Atasever'den durumla ilgili henüz bir açıklama yok.. Alkışlarla izliyoruz efenim..
M. Atilla Atasever - İstanbul 05:34
M. Atilla Atasever - İstanbul 252 izlenme - 2 yıl önce Görmüş geçirmiş kaptanımız Atilla abi masal tadında yine ilginç bir hikayesiyle karşımızda. Sabahın mahmurluğu üzerinde sanırım, baygın baygın anlatışı ayrı bir tat katmış üslubuna. İstanbul'da bir gününün ne rezil bir hal aldığını anlatan videosunu kendi youtube hesabına ''KARŞIYA GEÇMEK Mİ ALLAH KORUSUN!'' başlığı ile yayınlamış. İzleyelim, unutmayalım unutturmayalım abimizi.
Atilla Kaptan'ın Ev Hayatı 04:50
Atilla Kaptan'ın Ev Hayatı 204 izlenme - 1 yıl önce İşte beklenen, işte özlenen video! Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet Atillla Kaptan bu videosunda 24 saatinin bir özetini bizimle paylaşıyor. Durağan kamera, aydınlatmada mümkün olduğunca doğal ışık tercihi,yapay efektlerin reddi, müziğin neredeyse hiç kullanılmaması ve yalın oyunculuk ile kotardığı kısa film tadındaki bu çalışmasıyla Atilla Kaptan, Nuri Bilge Ceylan'a parmak ısırtıyor adeta...
Nerdesin Koçum Sen? 01:28
Nerdesin Koçum Sen? 355 izlenme - 2 yıl önce Acaba tartıcı sevgili Atilla abiye 'Abi buraya en erken ben gelirim' derken olayın buralara geleceğinin farkında mıydı? Hee farkında mıydı?? Tartıcıı nerdesin koçum sen? atilla tartıcı okka sabahın körü kargalar koçum iddia
M. Atilla Atasever Süper Kahraman Olma Yolunda - Tanrım Güç Ver 00:28
M. Atilla Atasever Süper Kahraman Olma Yolunda - Tanrım Güç Ver 230 izlenme - 2 yıl önce Yine yeni yeniden Atilla Abimiz... Uzamış saçları ve daha da fazla çürümüş dişleriyle süper kahraman olma yolunda Tanrı'dan güç diliyor. Savunun adiler, korkun alçaklar, iyilerin dostu kötülerin düşmanı Atilla Atasever geliyor.. Tanrım güç ver ona... Alkışlarla güç verenlerin sitesi.. Not: Beyinde ağır tahribata yol açabilir..
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 03:28
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 293 izlenme - 2 yıl önce Güzel insan Atilla abimizi sevenler ve onun gençlik yıllarını merak edenler için 1992 yılına ait bir videosu. Ne? Gençlik yıllarını merak etmiyor muydunuz. Tamam olabilir, ben de etmiyordum ama fena mı oldu.
 Atilla Abi - Cenabet Cenabet Banyo Bile Yapılmaz 02:28
Atilla Abi - Cenabet Cenabet Banyo Bile Yapılmaz 232 izlenme - 2 yıl önce Dört sene boyunca Okulda bir türlü şöyle ağız tadıyla banyo yapamayan Atilla abimiz bazı geceler kamayonu devirince soğuk suyla banyo yapmak zorunda kalmış. Atilla abi haklı öyle cenabet cenabet gezilmez. Cenabet cenabet banyo bile yapılmaz. diğer atilla abi içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=atilla+abi
Atilla Kaptandan Kabızlığa Çare: Ikın-Sık-Bırak Metodu 02:14
Atilla Kaptandan Kabızlığa Çare: Ikın-Sık-Bırak Metodu 351 izlenme - 2 yıl önce Kabız mısınız? Bütün gününüz tuvalette mi geçiyor? Ikınmaktan mı yoruldunuz? O zaman Ikın-Sık-Bırak tam size göre! Şimdi hemen 10 dakika içinde tuvalete gidin ve bu yöntemi deneyin! Artık zamanınızı tuvalette değil sevdiklerinizle beraber geçireceksiniz... Ikın-Sık-Bırak, çünkü makatınız bizim için değerlidir...
Atilla Atasever - Geçer (Sezen Aksu Cover) 00:37
Atilla Atasever - Geçer (Sezen Aksu Cover) 173 izlenme - 2 yıl önce Utanç verici olabilir evet, ben bu nadide parçayı Atilla abim sayesinde keşfettim. Tamam pek hayranı sayılmam Sezen ablamızın ama böyle güzellikleri bilmek gerek, ayıp etmişim. Neyse Atilla Kaptan'a sevgi ve saygılarımı sunar teşekkürlerimi de borç bilirim. Sayesinde aldis lambası ve böyle bir güzel bir parçayı tanımış oldum. Bakalım daha nice güzelliklere Atilla Kaptan.
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 00:52
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 244 izlenme - 2 yıl önce Ve sonunda Atilla Abimiz de sanal alemin gazına gelip terbiyesizleşmeye başladı... Biz onu kafa karıştırıcı videolarıyla tanıyıp bağrımıza basmıştık, onu öyle kabullenmiştik.. Atilla Atasever bu videosuyla hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.. Taş, kağıt, makas oyununu terbiyesiyle oynayanların sitesinde alkışlarla yaşatıp esefle kınıyoruz..