Hoşgeldiniz!

Atılma Videoları İzle

Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 01:47
Rus Polisi İşten Attıran Dans Videosu 18.333 izlenme - 11 ay önce Adının Kristina olduğunu öğrendiğim kadın polis, bu dans videosun sosyal medyaya verilmesinden sonra işten çıkartılmış.
atom bombasının atılma anı 00:43
atom bombasının atılma anı 4.702 izlenme - 5 yıl önce atom bombasının atılma anı
Biri Şu Kızın Sorusunu Çözsün 02:44
Biri Şu Kızın Sorusunu Çözsün 3.851 izlenme - 7 yıl önce çevrendekilere okuldan atılma korkusuyla matematik sorusunu nasıl çözdürürsün..?
Hakkı Bulut Minibüsten Neden Atıldı? 02:25
Hakkı Bulut Minibüsten Neden Atıldı? 630 izlenme - 2 yıl önce Plak toptancıları İstanbul'dan aldıkları Hakkı Bulut plaklarını diğer illere dağıtırken, Hakkı Bulut için "bunu okuyan çocuk ölmüş" söylentisini yayarlar. Reklamın iyisi kötüsü olmaz misali, bu söylenti Hakkı Bulut'un ününü arttırır. Gerisini kendisinden dinliyoruz. Ben Buyum adlı şarkı Hakkı Bulut'un bu anısını anlatmaktadır: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4879/hakki-bulut-minibusten-atilir
Dersten Atılan Zekai - Geniş Aile 00:51
Dersten Atılan Zekai - Geniş Aile 162 izlenme - 2 yıl önce Absürt dizilerin popülerliğini sağlayan Geniş Aile'de ergen gerisi sefil Zekai dersten atılır, çıkar eve gelir. Neden dersten atıldığını ise ablasıyla titrek eniştesine böyle anlatır.
Seray Sever - Kurtlar Vadisi'nde Necati Şaşmaz Oynayamıyordu! 02:52
Seray Sever - Kurtlar Vadisi'nde Necati Şaşmaz Oynayamıyordu! 252 izlenme - 4 yıl önce Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Seray Sever, samimi açıklamalarda bulundu.
Okula Böyle Saldırdılar 00:40
Okula Böyle Saldırdılar 153 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır'daki Şehitlik Lisesi'ne ses bombası ve molotof atılma anı kamerada...
NTV Spor'un Muhteşem Maç İçi Olay Paylaşma Mantığı 00:39
NTV Spor'un Muhteşem Maç İçi Olay Paylaşma Mantığı 90 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor kalitesi ve muhteşemliğiyle takipçilerine Hutchinson'ın kırmızı kartla oyundan atılma anını gösteriyor. Merakla bekleyen milyonlar adamın karttan sonra nasıl normal yürüdüğünü görme için video paylaşıldığı an siteye akın ettiler.
No. 1'in 5 Okuldan Atılma Sebebi 00:49
No. 1'in 5 Okuldan Atılma Sebebi 84 izlenme - 3 yıl önce Okuldan kovulduktan sonr başlayan müzik hayatı. Hayatın kimlere neyi getireceği hiç belli olmuyor gerçekten.
Duman'ın Otelden Atılması 01:29
Duman'ın Otelden Atılması 50 izlenme - 4 yıl önce 9 Ağustos Duman Altınoluk konserinde Kaan, Cemil Çiçek'le Altınoluk'da aynı otele denk geldiklerini ve Cemil Çiçek'in kendileriyle aynı otelde kalmak istemediği için DUMAN'I OTELDEN ATTIRDIĞINI dile getirdi. Bunlar böyle kendini herkesten üstün gören, egoları şişik birer padişahçıklar, işte tam da bu yüzden #direngezi