Hoşgeldiniz!

atılmak

Okumaktan Bıkıp Ticarete Atılmak İsteyen Çocuk 04:15
Okumaktan Bıkıp Ticarete Atılmak İsteyen Çocuk 4.080 izlenme - 1 gün önce Okumaktan bıkan çocuk babasını okulu bırakıp ticarete atılmak için ikna etmeye çalışıyor babası da okuması için çocuÄŸunu ikna etmeye çalışıyor efendim iyi seyirler.
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 00:59
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 5.074 izlenme - 1 yıl önce Kendine ilişilmeyen 15 yıl işin kaymağını kaymağını yiyen sonra ucu kendine dokununca aklı başına gelen bir teyzenin feryatları...
Einstein'in Okuldan Atılması 00:06
Einstein'in Okuldan Atılması 892 izlenme - 4 yıl önce Einstein'in Okuldan Atılması - Vinenin Kralı Aykut Elmasdan Süper Bir Vine Daha
Yabancı Şarkılar Türkçe Olsaydı 3 04:17
Yabancı Şarkılar Türkçe Olsaydı 3 318 izlenme - 3 yıl önce Efendim Youtube'da oyun videoları çekmesiyle bu serüvene atılan, daha sonra hakkında abone kasıp para kazanmak için hile yaptığı söylentisi çıkan Orkun Işıtmak'ın yabancı şarkılar türkçe olsaydı adlı serisinin 3. bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. İzleyelim..
İsyanqar26'nın Kendine Atılan Dissler Hakkındaki Açıklaması 03:40
İsyanqar26'nın Kendine Atılan Dissler Hakkındaki Açıklaması 160 izlenme - 4 yıl önce arabesk rapin zirvesinde olduğunu iddaa eden arcantin ricordzun başkanı iSyanQaR26 yani sero başkan rakipleri efecan ve haylaza gözdağı verirken kurduğu orduya selam yolladı.
format atılmak için alınan kasanın hali 01:20
format atılmak için alınan kasanın hali 117 izlenme - 6 yıl önce bir arkadaşım bilgisayara format at die getirdigi kasanın içini görünce şoka girdik bilgisayarı aldı gı günder beri hiç açılmamış ve temizlenmemiş galiba nası olmuş nası becermişlerse kasanın içini çöplüge çevirmişler yalan degil arkadaşlar bu olay gerçek ..))
Eşcinsel Hakemin Görevden Atılması ve Memleket Meseleleri - Adnan Aybaba 02:19
Eşcinsel Hakemin Görevden Atılması ve Memleket Meseleleri - Adnan Aybaba 67 izlenme - 3 yıl önce Spor programını şova çevirerek reyting arayan TvEm de yayınlanan Serbest Vuruş programında yine bir gerginlik yaşandı. Bu sefer Eşcinsel hakemin görevden atılmasıyla başlayan tartışma memleket meselelerine kadar uzanmış efendim. Elbette her video da olduğu gibi bu videonun da kahramanı Adnan Aybaba. Keyifle izliyoruz.