Hoşgeldiniz!

atkinson

Sexy Gemma Atkinson 01:31
Sexy Gemma Atkinson 144.010 izlenme - 9 yıl önce sexy gemma atkinson
Gemma Atkinson 01:49
Gemma Atkinson 117.362 izlenme - 9 yıl önce anlatmaya gerek varmı? İzleyin yeter.
Mr. Bean - Otobüs Durağı 05:36
Mr. Bean - Otobüs Durağı 10.533 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Maigret Sets A Trap (2016) Fragman 01:00
Maigret Sets A Trap (2016) Fragman 4.850 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı ITV televizyonu filmi Maigret Sets a Trap'in televizyon tanıtımı. Rowan Atkinson dedektif Jules Maigret'yi canlandırıyor.
Fenerbahçe'nin Eski Forvetlerinden Atkinson Polis Tarafından Öldürüldü 02:39
Fenerbahçe'nin Eski Forvetlerinden Atkinson Polis Tarafından Öldürüldü 3.472 izlenme - 2 yıl önce 1995-1997 yılları arasında Fenerbahçe forması da giymiş olan 48 yaşındaki eski İngiliz futbolcu Dalian Atkinson, polisin evinde şok tabancası ile açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti. İngiliz polisi günün ilk saatlerinde alınan bir ihbar üzerine Atkinson'un Shropshire'daki evine gitti. Emniyetten yapılan açıklamada, Atkinson'un şok tabancasıyla vurulmasının ardından müdahalelerin yapıldığı, ancak eski futbolcunun 90 dakika sonra hayatını kaybettiği belirtildi. Dalian Atkinson'u hastaneye yetiştirmeye çalışan ambulans servisinin sözcüsüyse, yolda durumu kötüye giden eski futbolcunun kalp krizi geçirdiğini belirtti. Polisin, ne yönde bir ihbar üzerine Atkinson'un evine gittiği hakkında ise henüz açıklama yapılmadı Fenerbahçe'den başsağlığı mesajı Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi Twitter hesabından paylaşılan mesajda, "Eski futbolcumuz Dalian Atkinson'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz" dendi ve "Unutmayacağız #DalianAtkinson" mesajıyla birlikte futbulcunun Fenerbahçe yıllarından bir fotoğrafı paylaşıldı.
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 03:52
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 1.477 izlenme - 7 ay önce Mr. Bean olarak da tanınan ünlü İngiliz oyuncu Rowan Atkinson'un Robert Bennington adıyla sergilediği 9.Senfoni performansını seyrediyoruz. . Lütfen çözünürlük ile ilgili espri yapmayın bulunabilen en iyi çözünürlük bu.
Devil's Pass Fragman 01:25
Devil's Pass Fragman 7.626 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Gemma Atkinson, Matt Stokoe, Richard Reid gibi isimlerin yer aldığı Devil's Pass filminin resmi fragmanı.
Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 08:11
Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 2.744 izlenme - 3 yıl önce İngiliz aktör Rowan Atkinson bundan 25 yıl önce Mr Bean olarak insanların karşısına durum komedisi dizisi ile çıktığında çok büyük bir kitleyi kendisine bağlamış ve hayran bırakmıştı. Sadece Bean diyerek milyonların beğenisini kazandığı efsane dizinin geçtiğimiz günlerde 25. yıl şerefine biraz çılgınca bir hareketle Buckingham Sarayında aracının üzerinde turlar atarak hayranlarını selamladı.
Geleceğin Top Modeli: Tahnee Atkinson 01:14
Geleceğin Top Modeli: Tahnee Atkinson 889 izlenme - 1 yıl önce Geleceğin Top Modeli: Tahnee Atkinson 24 yaşındaki Avusturalyalı model güzelliği ve yetenekleriyle gelecek vaadediyor.
Fenerbahçe 3 - 1 Galatasaray (22 Ekim 1995 - Atkinson Anısına) 06:02
Fenerbahçe 3 - 1 Galatasaray (22 Ekim 1995 - Atkinson Anısına) 978 izlenme - 2 yıl önce Bu sabah Ingiliz polisinin kullandigi bayiltici silahin yol actigi kalp krizi nedeniyle hayatini kaybeden Dalian Atkinson'in unutulmayan maci. Sitede sadece attigi gollerden birinin videosu vardi gördügüm kadariyla. Mac özetiyle kendisini analim. YouTube'daki aciklamayi da paylasalim: FENERBAHÇE: Rüştü Reçber, İlker Yağcıoğlu, Halil İbrahim Kara, Jes Högh, Saffet Akbaş, Tayfun Korkut, Oğuz Çetin, Kemalettin Şentürk, Elvir Bolic, Tarık Daşgün, Dalian Atkinson GALATASARAY: Brad Friedel, Hakan Ünsal, Bülent Korkmaz, Mert Korkmaz, Bekir Gür, Suat Kaya, Okan Buruk, Tugay Kerimoğlu, Hakan Şükür, Saffet Sancaklı, Dean Saunders Hakem: Ayhan Yücebilgiç Goller: Dalian Atkinson (3), Saffet Sancaklı
Maigret's Dead Man (2016) Fragman 01:00
Maigret's Dead Man (2016) Fragman 867 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı televizyon filmi Maigret's Dead Man'in fragmanı. Yönetmen: Jon East Oyuncular: Rowan Atkinson, Katia Bokor, Lucy Cohu, Karen Gagnon, Amber Anderson
'Ara pası Atkinson' unutulmaz maç 00:53
'Ara pası Atkinson' unutulmaz maç 1.891 izlenme - 4 yıl önce 22 Ekim 1995'te Fenerbahçe sahasında ağırladığı Galatasaray'ı golcüsü Dalian Atkinson'un 3 golü ile bozguna uğratırken, Atkinson'a dur diyen Saffet Sancaklı oluyordu.
Mr. Bean ve Müthiş Hayal Dünyası 05:17
Mr. Bean ve Müthiş Hayal Dünyası 1.083 izlenme - 3 yıl önce Efendim sitenin büyük bir açığı olarak gördüğüm videoyu her izlediğimde mutlaka gülerim eğlenirim mutlu olurum paylaşmak istedim sizinlede saygılar Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir. Toplam 14 bölümden oluşan Mr. Bean serisinin dışında 10 tane Mr. Bean skeçi ve 2 tane de filmi bulunmaktadır. İlk bölümü 1 Ocak 1990'da yayınlanan dizinin son bölümü 31 Ekim 1995'te yayınlanmıştır. Dizi, Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Rowan Atkinson'un canlandırdığı ana karakter. Sakar, şanssız bir kişiliğe sahiptir. Çoğu hareketleri çocuksudur. Sadece tek tip bir takım elbise giyer. Beyaz gömleğin üstüne bir kravat ile kadife pantolon ve ceket giyer. Fazla konuşmaz. Genelde söylediği sadece soyadı Bean'dır. Sadece Mr. Bean Filmi (Mr. Bean the Ultimate Disaster Movie) ve Mr. Bean Tatilde (Mr. Bean's Holiday) filmlerinde isminden farklı şeyler söyler.
Mr. Bean - Mini Golf 25:03
Mr. Bean - Mini Golf 900 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Mr Bean - Dişçi Sahnesi 02:34
Mr Bean - Dişçi Sahnesi 810 izlenme - 2 yıl önce Mr Bean - At the Dentist - Mr Bean - Dişçi Sahnesi Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir.
Rowan Atkinson - Bateri Gösterisi 05:14
Rowan Atkinson - Bateri Gösterisi 511 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean olarak tanıdığım ve o yüzü nerde görsem tebessüm etmekten kendimi alamadığım muhteşem abimiz yine yapmış yapacağını ve yine muhteşem bir gösteriye imzasını atmış. Keyifle izleyiniz efendim.
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 06:02
Hakiki Mr. Bean Sandviç Yapımı 846 izlenme - 3 yıl önce Rowan Atkinson'un kendini komik zanneden yeni yetmeleri için hazırlamış olduğu güzide eser, sizinle paylaşmaktan zevk ve neş'e duyuyorum efendim
Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean) 05:14
Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean) 867 izlenme - 5 yıl önce Görünmez Davul - Rowan Atkinson (Mr. Bean)
Mr. Bean - Sınav Sendromu 09:59
Mr. Bean - Sınav Sendromu 658 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu.Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır.Ülkemizde ise uydu yayıncılıgın başlmasıyla yabancı kanallar arasında erotik kanal arayan gençler tarafından keşf edilmiştir.
Tabana Kuvvet - Fragman (2001) 02:27
Tabana Kuvvet - Fragman (2001) 712 izlenme - 3 yıl önce Bir kumarhane sahibinin peşisıra Las Vegas'a giden bir grup milyarder, eğlenmek amacıyla üzerine bahis oynanabilecek yeni şeyler aramaya başlarlar. Alışılagelmiş kumar yöntemlerini uygulamak yerine, altı yabancıyı Vegas'tan Silver City'e kadar yarıştırarak galip gelene 2 milyon dolar ödül vermekte karar kılarlar nihayet. Yarışçılar aslında zavallı kurbanlardır: Birbirinden sakar ve talihsiz bu insanlar, zenginlerin eğlencesi uğruna acayip olaylara bulaşacak, başlarına gelmedik kalmayacaktır...
Mr Bean - Sınav Zamanı 09:42
Mr Bean - Sınav Zamanı 356 izlenme - 2 yıl önce Mr Bean - Sınav Zamanı Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon serisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterilmiştir. Rowan Atkinson, Robin Driscoll, Richard Curtis ve Ben Elton bu dizinin yapımını üstlenmişlerdir.
Fenerbahçe'nin Eski Futbolcusu Atkinson Böyle Öldürüldü 02:34
Fenerbahçe'nin Eski Futbolcusu Atkinson Böyle Öldürüldü 206 izlenme - 2 yıl önce Eski Fenerbahçeli futbolcu Dalian Atkinson, İngiltere'nin Telford kentinde polis tarafından şoktabancasıyla öldürüldü. O ana ait kamera kayıtları ortaya çıktı. Bir ihbar üzerine gece saat 01.30'da Atkinson'ın Telford kasabasındaki evinin yakınlarına giden polis, 48 yaşındaki eski yıldız futbolcunun üzerinde şok cihazı kullanarak hayatını kaybetmesine neden olmuştu.
Mr. Bean - Kütüphane 09:13
Mr. Bean - Kütüphane 375 izlenme - 3 yıl önce Mr. Bean, Rowan Atkinson'un canlandırdığı eski bir televizyon dizisidir. İlk olarak ITV isimli İngiliz televizyonunda 1990 yılında gösterime giren dizi 1995 yılında son buldu. Rowan Atkinson tabiriyle "yetişkin adam bedeninin içindeki çocuk" olan Mr. Bean'in maceralarını anlatır. 9 yaşında bir çocuk gibi, az konuşan konuştuğunda da garip sesler çıkaran, inanılmaz zincirleme sakarlıklar yapan, sürekli aynı elbiseyi giyen bir adam.
Mr Bean - Dişçide 02:34
Mr Bean - Dişçide 223 izlenme - 2 yıl önce
Ara Pası Atkinson 00:40
Ara Pası Atkinson 337 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar Beşiktaş'ı tutuyor olsam da sokakta top oynayan çocukların dilinden düşürmediği bir şey vardır. "Arapası Etkinsıın!" Çocuklar rakiplerini çalımlarken bunu dillerinden düşürmezlerdi. Günümüzde ise bizler hala bunu yerli yersiz dile getiriyoruz. Sesini en ıssız, en alakasız yerde duyduğumuz anda tanıyabileceğimiz yegane insan Ercan Taner'in bunda emeği çok büyüktür. Ezeli rekabette mideye inen bir yumruk gibidir bu Atkinson. Hani rüzgar gibi geçti derler ya. Aynen o hesap işte. Not: TDK'ya baktım ama arapas'ın ayrı ya da bitişik yazıldığına dair bir şey göremedim. Sevgiler, saygılar.
Daniel Atkinson 00:12
Daniel Atkinson 765 izlenme - 10 yıl önce
Rowan Atkinson (Mr. Bean) - Görünmez Davul 05:13
Rowan Atkinson (Mr. Bean) - Görünmez Davul 412 izlenme - 3 yıl önce Rowan Atkinson namı değer Mr. Bean'in vakti zamanında çok uğraş sarfederek ortaya çıkardığına inandığım eğlenceli ve zekice sahne gösterisini izliyoruz efenim.
Mr.Bean - Görünmez Adam 02:23
Mr.Bean - Görünmez Adam 256 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de stand-up denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Rowan Atkinson'ın (bilinen adıyla Mr.Bean) eski ve eğlenceli parodilerinden bir tanesi.altyazı bulamadığım için kısaca özetleyim:Kahramanımız görünmez adam her sabah metroda can sıkıntısından birisine musallat olur,o sabah Mr.Bean'e sıra gelmişir.buyurun izleyelim
Fenerbahçeli eski futbolcu polis tarafından öldürüldü 00:30
Fenerbahçeli eski futbolcu polis tarafından öldürüldü 155 izlenme - 2 yıl önce 1995-96 Türkiye Futbol Ligi şampiyonu Fenerbahçe kadrosunun yıldız isimlerinden Dalian Atkinson polisle yaşadığı tartışma sonucu öldürüldü. Olay Birmingham yakınlarında ünlü ismin babasının evinde yaşandı. Elektrikli şok silahıyla müdahalesi sonucu 48 yaşındaki Atkinson'un ölümüne yol açan polis memuru açığa alındı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Atkinson 1993 00:12
Atkinson 1993 284 izlenme - 10 yıl önce d 3 h $ e t the kalpsiz end grup