Hoşgeldiniz!

atlamak

Tarihin En Bahtsız Kahramanı 00:20
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 1.777.348 izlenme - 4 yıl önce Gurban olduğum senin bu şanssızlığın nereye kadar gidecek böyle, donu tumanı çekmişin güzel pofur pofur geziyon, bir de suya atlayıp hem serinleme hem kahraman olma güdüsü güttün ama olmadı, senin düşüncen yeter şampiyon.
Uçurumdan Atlayıp Bişey Olmamış Gibi Davranmak 00:38
Uçurumdan Atlayıp Bişey Olmamış Gibi Davranmak 147.442 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de doğa gezisi için yola çıkan bir arkadaş grubunun başına gelenler bir anda tüm dünyada meşhur olmalarına neden oldu. İbrahim adlı kişinin poz vermek için kayalıklarda müsait bir yer aramasıyla başlayan macera bir anda dengesini kaybedip yere düşmesiyle sonuçlanıyor. Bu arada arkadaşlarının sakin tepkileri de ilginç bir görüntü ortaya çıkarıyor. İbrahim kazadan ciddi bi yara almadan kurtulurken videoyu internete yükleyen arkadaşları bu ilginç görüntünün bu kadar yayılacağını tahmin edememiş olmalılar.
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 00:39
Olaya Farklı Bir Bakış Açısı Getiren Eşek 11.197 izlenme - 1 yıl önce Kendinden öncekilerin yaptığı anlamsız hareketi yapmayıp, kafasındaki tabuları yıkan devrimci eşek.
Bunalıma Giren İneğin Çatıdan Atlayıp  İntihar Etmesi 00:37
Bunalıma Giren İneğin Çatıdan Atlayıp İntihar Etmesi 9.999 izlenme - 1 yıl önce Videodaki inek bütün sırlarıyla kendini boşluğa bırakıyor.Hindistan'da şoke eden anlar böyle kaydedildi.
Kayalıklardan Atlarken Kıl Payı Hayatta Kalmak 05:08
Kayalıklardan Atlarken Kıl Payı Hayatta Kalmak 4.921 izlenme - 5 ay önce 8booth adında bir Youtube kullanıcısının ota boka atladığı seride yer alan, ufak çiziklerle kurtulmayı başardığı anlar..
Hapşırarak Adam Öldürmek (+18) 00:22
Hapşırarak Adam Öldürmek (+18) 32.133 izlenme - 3 yıl önce Yadigar Ejder'in erotik filmlerden en akılda kalan sahnelerinden biridir. Türk milletinin genel ahlakını bozulmaması için gözüken meme uçlarına istinaden +18 filtresini aktif etmeliyiz. Yaşasın hür ve özgür internet... Bu filmden başka bir kesit için çok daha eskilere gideceğiz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10182/1-gecede-17-kere-sevilen-kadinin-drami
Hayatı Uğruna Boşluğa Atlayan Kameraman 00:49
Hayatı Uğruna Boşluğa Atlayan Kameraman 4.750 izlenme - 8 ay önce Yarış sırasında kendine doğru takla ata ata gelen arabayı gören kameraman hayatı uğruna kendini iskeleden aşağı bırakmış. Mükemmel bir atlayış.
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 00:22
Yavşaklıkta Bir Üst Levele Geçmek 9.460 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın başkenti Berlin'de, metro istasyonunda bir kişi kadına tekmeli saldırı düzenlemişti. Sınırları zorlamaya çalışan bu yavşak takımları şimdide Hollanda'da zenci bir kadına arkadan yaklaşıp tekme atıyor. Tekmenin ardından kadının düştüğü anlar ve çığlıkları kameraya yakalanırken, yavşak genç adamsa olay yerinden uzaklaşıyor.
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 00:30
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 10.592 izlenme - 2 yıl önce Kenan Sofuoğlu, dün akşam saatlerinde Sakarya'nın Serdivan İlçesi'nde, bir sitede bulunan villasının 3'üncü kat penceresinden havuza atlayınca ayağını burktu. Sofuoğlu, kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye gitti. Burada, Kenan Sofuoğlu'nun burkulan ayağı sargıya alındı. Şimdi görüntülerimizi manyas kuş cennetine çeviriyoruz, Bahçemizin yeni bir ziyare...
Sahaya Uçarak Gelen Trabzonspor Taraftarı 00:15
Sahaya Uçarak Gelen Trabzonspor Taraftarı 15.024 izlenme - 2 yıl önce örümcek adamın yandan yemişi diye düşünerek 'hamsicek' dedim ama yorum siz değerli kardeşlerimin...
90 yaşında sırıkla atlamak! 00:51
90 yaşında sırıkla atlamak! 23.963 izlenme - 6 yıl önce Sırıkla yüksek atlama eski dünya rekortmeni Earl Bell'in babası ve aynı zamanda antrenörü olan William Bell, 90 yaşında olmasına rağmen hiçbirimizin yapamayacağını başardı.
Taklaya Gelen Güzel Kızlar! 03:24
Taklaya Gelen Güzel Kızlar! 31.209 izlenme - 5 yıl önce
Fındığın Kokusunu Alınca Ayarını Kaybeden Elemanlar 00:12
Fındığın Kokusunu Alınca Ayarını Kaybeden Elemanlar 11.331 izlenme - 2 yıl önce Hey gözünü sevdiğimin dünyası sen neler kadirsin. İki tane zilli görünce işte böyle feleğini şaşırabiliyor insan.
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 00:35
Sevinçten Kafayı Gözü Yaran Yarışmacı 21.707 izlenme - 3 yıl önce Tamam anlarız sevinirsin ama o ne biçim bir sevinmektir be ablacığım. Bir yarışma programı sonunda kazandığını duyunca, sanki arkadan köpek kovalarcasına koşan, ve haliyle o sevinçle gözü hiç bir şey görmeden, atlayan ablamıza geçmiş olsun diliyoruz.
Survivor Taner in 2. Kattan Havuza Atlayışı 00:14
Survivor Taner in 2. Kattan Havuza Atlayışı 11.101 izlenme - 4 yıl önce Survivor Taner in 2.Kattan Havuza Atlayışı - Gene Bişeyler Bulmuş Sosyal Medya Fenomedi Taner
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 00:13
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 12.489 izlenme - 4 yıl önce Sokakta koşarken önüne gelen adamın üzerinden atlayan ineğe çok şaşıracaksınız. Bir ineğin bu kadar zıplayabildiğini ilk defa göreceksiniz.
Seyir Halindeki Kamyonunu Terk Eden Şoför 03:49
Seyir Halindeki Kamyonunu Terk Eden Şoför 5.869 izlenme - 2 yıl önce Korkuteli-Antalya yolunda yokuş aşağı inerken freni boşalan kamyonu kontrol edemeyeceğini düşünen sürücü son çare gemisini terk ediyor ve asfalta kendini bırakıyor. Gerçi atlamasaydı muhtemelen daha az hasar görürdü. Geçmiş olsun diyelim.
Bu Dünyada İyi İnsanlarda Olmasa 02:01
Bu Dünyada İyi İnsanlarda Olmasa 4.383 izlenme - 1 yıl önce Zavallı köpek Rusya'nın zemheri soğuğunda buz gibi denize düşmüş. Hayvan sever bir vatandaşta çoğu insanın yapamayacağı bir cesaretle buz gibi suya dalmış. Sonuç mu?
Engelli Koşuda Balıklama Atlamak 00:08
Engelli Koşuda Balıklama Atlamak 11.418 izlenme - 5 yıl önce Engelli Koşuda Balıklama Atlamak
Buzu Delen Şişko Adam 00:14
Buzu Delen Şişko Adam 15.597 izlenme - 5 yıl önce Buzu Delen Şişko Adam
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 00:18
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 4.940 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü atlayışçı Cam Tracey, Mersin'de 52 katlı gökdelenden atladı ve yolun ortasına iniş yaptı. İzliyoruz.
23 Metrelik Mesafeden Motorla Ters Takla Atmak 00:43
23 Metrelik Mesafeden Motorla Ters Takla Atmak 1.642 izlenme - 9 ay önce Ekstrem sporlar konusunda tecrübeli motosikletçi Travis Pastrana Londra'nın ünlü Thames nehrine kurulan iki mavna arasındaki 23 metrelik mesafeyi motoruyla atlarken attığı ters takla ile, bunu deneyen son sporcunun ciddi olarak sakatlanmasından tam 11 yıl sonra gösterisini başarıyla gerçekleştirdi. 2006 yılında motokrosçu Mike Metzger Los Angeles'ta bir televizyon programında bu atlayışın bir benzerini gerçekleştirmek isterken ciddi biçimde yaralanmıştı. 2006'dan bu yana bu tarz bir atlayış ilk defa gerçekleşmiş oldu.
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 00:33
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 5.467 izlenme - 2 yıl önce Kamyonetin üstündeki yazılardan anlaşılacağı üzere rusya'da gerçekleşiyor olay sanırım, yolda araçlar seyir halindeyken birden yola atlayan ayı, ilk önce kamyonete gidiyor oradan bir şey olmayacağını anlayınca, diğer sürücüye gidip konuşurcasına yemek istediğini belli ediyor.
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.444 izlenme - 2 yıl önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
İp Atlayan Araba 00:08
İp Atlayan Araba 7.168 izlenme - 3 yıl önce Amortisörleri değiştirilip özel dizayn edilen bu modifiyeli arabanın ip atladığına inanamayacaksınız.
Evin Birinci Kat Balkonundan İntihara Kalkışmak 02:59
Evin Birinci Kat Balkonundan İntihara Kalkışmak 6.207 izlenme - 3 yıl önce Sivas'ta psikolojik sorunları bulunduğu belirtilen 63 yaşındaki Ö.D. 2 katlı evinin üst balkonundan sarkarak intihara kalkıştı. İtfaiye yaklaşık 3 metre yükseklikteki yerde branda açarken, polis ekipleri uzun uğraş sonucu ikna etmeyi başardı.
Motosikletle Yapılan Hatalı Rekor Denemesi (1978) 00:22
Motosikletle Yapılan Hatalı Rekor Denemesi (1978) 3.699 izlenme - 2 yıl önce Fransız motosikletçi ve dublör Daniel Schwaller 13 Kasım 1978’de, park edilmiş 19 otobüsün üzerinden motosikletiyle atlayarak dünya rekoru kırmayı amaçlıyordu. İşler ters gitti ve Schwaller şiddetli şekilde yere düşerek birden fazla omurga kemiğini ve kaburgalarını kırdı. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan motosikletçi, henüz yatağındayken rekoru kırdığını iddia etti.
Bisikletle denize atlamak 00:30
Bisikletle denize atlamak 7.058 izlenme - 5 yıl önce Çılgın adamlar eğlenmenin yolunu bulmuş çok tehlikeli olan bir deneme. Bisikletle denize atlamak. 25.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bisikletle denize atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini Örümcek Adam Sanıp Camdan Atlayan Çocuk 02:38
Kendini Örümcek Adam Sanıp Camdan Atlayan Çocuk 5.507 izlenme - 4 yıl önce Evladım, kendini örümcek adam sanmanı bir şekilde sineye çektik diyelim. Sinirleri alınmış, akla zarar açıklamalar yapan bir çocuksun ne de olsa. Peki ama, örümcek adamı kanatları olan ve uçan bir kahraman sanmana, süperliğine süperlikler katmana ne buyuralım. Sana tavsiyemiz bir daha kendini bir şey sanacaksan, en azından öncesinde iyi bir literatür araştırması yap, arkadaşlarının gazına gelme çocuğum.
Çalışan Koşu Bandına Atlamak 00:04
Çalışan Koşu Bandına Atlamak 9.527 izlenme - 5 yıl önce Çalışan Koşu Bandına Atlamak