Hoşgeldiniz!

atlamak

Tarihin En Bahtsız Kahramanı 00:20
Tarihin En Bahtsız Kahramanı 1.768.948 izlenme - 2 yıl önce Gurban olduğum senin bu şanssızlığın nereye kadar gidecek böyle, donu tumanı çekmişin güzel pofur pofur geziyon, bir de suya atlayıp hem serinleme hem kahraman olma güdüsü güttün ama olmadı, senin düşüncen yeter şampiyon.
Uçurumdan Atlayıp Bişey Olmamış Gibi Davranmak 00:38
Uçurumdan Atlayıp Bişey Olmamış Gibi Davranmak 147.148 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de doğa gezisi için yola çıkan bir arkadaş grubunun başına gelenler bir anda tüm dünyada meşhur olmalarına neden oldu. İbrahim adlı kişinin poz vermek için kayalıklarda müsait bir yer aramasıyla başlayan macera bir anda dengesini kaybedip yere düşmesiyle sonuçlanıyor. Bu arada arkadaşlarının sakin tepkileri de ilginç bir görüntü ortaya çıkarıyor. İbrahim kazadan ciddi bi yara almadan kurtulurken videoyu internete yükleyen arkadaşları bu ilginç görüntünün bu kadar yayılacağını tahmin edememiş olmalılar.
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 00:30
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 10.338 izlenme - 3 ay önce Kenan Sofuoğlu, dün akşam saatlerinde Sakarya'nın Serdivan İlçesi'nde, bir sitede bulunan villasının 3'üncü kat penceresinden havuza atlayınca ayağını burktu. Sofuoğlu, kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye gitti. Burada, Kenan Sofuoğlu'nun burkulan ayağı sargıya alındı. Şimdi görüntülerimizi manyas kuş cennetine çeviriyoruz, Bahçemizin yeni bir ziyare...
Sahaya Uçarak Gelen Trabzonspor Taraftarı 00:15
Sahaya Uçarak Gelen Trabzonspor Taraftarı 14.553 izlenme - 8 ay önce örümcek adamın yandan yemişi diye düşünerek 'hamsicek' dedim ama yorum siz değerli kardeşlerimin...
Yoldan Geçenlerin Üzerine Atlamak 00:06
Yoldan Geçenlerin Üzerine Atlamak 65.597 izlenme - 3 yıl önce Yoldan Geçenlerin Üzerine Atlamak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fındığın Kokusunu Alınca Ayarını Kaybeden Elemanlar 00:12
Fındığın Kokusunu Alınca Ayarını Kaybeden Elemanlar 11.239 izlenme - 10 ay önce Hey gözünü sevdiğimin dünyası sen neler kadirsin. İki tane zilli görünce işte böyle feleğini şaşırabiliyor insan.
Yaşamak Bu Olsa Gerek 03:34
Yaşamak Bu Olsa Gerek 3.424 izlenme - 4 ay önce Bi elemanlara bak bir de bizlere. Eğlenmenin dibine vurmuşlar. Sorunları yok'ki ne yapsınlar
Seyir Halindeki Kamyonunu Terk Eden Şoför 03:49
Seyir Halindeki Kamyonunu Terk Eden Şoför 5.477 izlenme - 7 ay önce Korkuteli-Antalya yolunda yokuş aşağı inerken freni boşalan kamyonu kontrol edemeyeceğini düşünen sürücü son çare gemisini terk ediyor ve asfalta kendini bırakıyor. Gerçi atlamasaydı muhtemelen daha az hasar görürdü. Geçmiş olsun diyelim.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 03:17
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atlamak 2.417 izlenme - 2 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
90 yaşında sırıkla atlamak! 00:51
90 yaşında sırıkla atlamak! 23.917 izlenme - 4 yıl önce Sırıkla yüksek atlama eski dünya rekortmeni Earl Bell'in babası ve aynı zamanda antrenörü olan William Bell, 90 yaşında olmasına rağmen hiçbirimizin yapamayacağını başardı.
Hapşırarak Adam Öldürmek (+18) 00:22
Hapşırarak Adam Öldürmek (+18) 17.319 izlenme - 2 yıl önce Yadigar Ejder'in erotik filmlerden en akılda kalan sahnelerinden biridir. Türk milletinin genel ahlakını bozulmaması için gözüken meme uçlarına istinaden +18 filtresini aktif etmeliyiz. Yaşasın hür ve özgür internet... Bu filmden başka bir kesit için çok daha eskilere gideceğiz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10182/1-gecede-17-kere-sevilen-kadinin-drami
İntihara Kalkışan Adama Atla Diye Tempo Tuttular 05:33
İntihara Kalkışan Adama Atla Diye Tempo Tuttular 2.714 izlenme - 5 ay önce İstanbul Beyoğlu'nda bir kişi çatıya çıkıp kendini aşağıya bırakacağını söyledi. Bu kişinin çatıya çıkış nedeniyle ilgili hiçbir bilgisi olmayan izleyici kalabalığı arasından bulunan bazı kişiler yine "Atla atla" diye tempo tuttu.
Survivor Taner in 2. Kattan Havuza Atlayışı 00:14
Survivor Taner in 2. Kattan Havuza Atlayışı 11.009 izlenme - 2 yıl önce Survivor Taner in 2.Kattan Havuza Atlayışı - Gene Bişeyler Bulmuş Sosyal Medya Fenomedi Taner
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 00:13
Adamın Üstünden Zıplayan İneğe İnanamayacaksınız 12.470 izlenme - 2 yıl önce Sokakta koşarken önüne gelen adamın üzerinden atlayan ineğe çok şaşıracaksınız. Bir ineğin bu kadar zıplayabildiğini ilk defa göreceksiniz.
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 00:33
Yola Atlayıp Sürücülerden Yemek İsteyen Ayı 5.338 izlenme - 11 ay önce Kamyonetin üstündeki yazılardan anlaşılacağı üzere rusya'da gerçekleşiyor olay sanırım, yolda araçlar seyir halindeyken birden yola atlayan ayı, ilk önce kamyonete gidiyor oradan bir şey olmayacağını anlayınca, diğer sürücüye gidip konuşurcasına yemek istediğini belli ediyor.
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 00:18
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 4.834 izlenme - 1 yıl önce Dünyaca ünlü atlayışçı Cam Tracey, Mersin'de 52 katlı gökdelenden atladı ve yolun ortasına iniş yaptı. İzliyoruz.
Motosikletle Yapılan Hatalı Rekor Denemesi (1978) 00:22
Motosikletle Yapılan Hatalı Rekor Denemesi (1978) 3.334 izlenme - 11 ay önce Fransız motosikletçi ve dublör Daniel Schwaller 13 Kasım 1978’de, park edilmiş 19 otobüsün üzerinden motosikletiyle atlayarak dünya rekoru kırmayı amaçlıyordu. İşler ters gitti ve Schwaller şiddetli şekilde yere düşerek birden fazla omurga kemiğini ve kaburgalarını kırdı. Olaydan sonra hastaneye kaldırılan motosikletçi, henüz yatağındayken rekoru kırdığını iddia etti.
Evin Birinci Kat Balkonundan İntihara Kalkışmak 02:59
Evin Birinci Kat Balkonundan İntihara Kalkışmak 6.171 izlenme - 1 yıl önce Sivas'ta psikolojik sorunları bulunduğu belirtilen 63 yaşındaki Ö.D. 2 katlı evinin üst balkonundan sarkarak intihara kalkıştı. İtfaiye yaklaşık 3 metre yükseklikteki yerde branda açarken, polis ekipleri uzun uğraş sonucu ikna etmeyi başardı.
Gereksiz Cesaret 02:18
Gereksiz Cesaret 4.545 izlenme - 1 yıl önce Çocukken bizlerin de bağzı atraksiyonları vardı ama şimdi ki gençlerde ki cesaret insanı şaşırtacak düzey de.. Bir nevi deli cesareti diyelim. İnsan seyrederken bile içi bir hoş oluyor. Bana göre çok anlamsız. Takip için : http://bit.ly/JukinVideo http://bit.ly/JukinVideoFB http://bit.ly/JukinVideoTwit
İp Atlayan Araba 00:08
İp Atlayan Araba 6.833 izlenme - 2 yıl önce Amortisörleri değiştirilip özel dizayn edilen bu modifiyeli arabanın ip atladığına inanamayacaksınız.
Engelli Koşuda Balıklama Atlamak 00:08
Engelli Koşuda Balıklama Atlamak 11.414 izlenme - 4 yıl önce Engelli Koşuda Balıklama Atlamak
Buzu Delen Şişko Adam 00:14
Buzu Delen Şişko Adam 15.578 izlenme - 4 yıl önce Buzu Delen Şişko Adam
Şımarık Çocukların Allah'tan Cezasını Bulması 06:32
Şımarık Çocukların Allah'tan Cezasını Bulması 4.474 izlenme - 1 yıl önce akrobatik hareketlerin nasıl yapıldığını birde böyle izleyin. bu yolda ne zorluklar çekiliyor hey gidi hey annesine 5dk sonra geliyom deyip 2saat daha sokakta sürten çocukları ulu tengrinin cezalandırmasını izliyoruz
Bisikletle denize atlamak 00:30
Bisikletle denize atlamak 7.050 izlenme - 3 yıl önce Çılgın adamlar eğlenmenin yolunu bulmuş çok tehlikeli olan bir deneme. Bisikletle denize atlamak. 25.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bisikletle denize atlamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Deli Gibi İp Atlayan Bebeler 00:41
Deli Gibi İp Atlayan Bebeler 1.872 izlenme - 9 ay önce Birlik beraberlik içinde güzelce oyununu oynayan küçük çocukları izliyoruz. Muhtemelen çok çalışmışlar.
Yılın Atlayışını Yapan Kadın 00:39
Yılın Atlayışını Yapan Kadın 5.215 izlenme - 3 yıl önce yılın atlayışını yapan kadın
Çalışan Koşu Bandına Atlamak 00:04
Çalışan Koşu Bandına Atlamak 9.522 izlenme - 4 yıl önce Çalışan Koşu Bandına Atlamak
Çatıdan Çatıya Trambolin İle Atlamak 00:50
Çatıdan Çatıya Trambolin İle Atlamak 2.794 izlenme - 1 yıl önce Normalde bir cisim atıldığı yükseklikten daha fazlasına ya da eşit seviyeye çıkmaz. Bu yüzden videonun sahte olma ihtimali yüksek fakat çok eğlenceli görünüyor, denemek isteyen? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendini Örümcek Adam Sanıp Camdan Atlayan Çocuk 02:38
Kendini Örümcek Adam Sanıp Camdan Atlayan Çocuk 3.746 izlenme - 2 yıl önce Evladım, kendini örümcek adam sanmanı bir şekilde sineye çektik diyelim. Sinirleri alınmış, akla zarar açıklamalar yapan bir çocuksun ne de olsa. Peki ama, örümcek adamı kanatları olan ve uçan bir kahraman sanmana, süperliğine süperlikler katmana ne buyuralım. Sana tavsiyemiz bir daha kendini bir şey sanacaksan, en azından öncesinde iyi bir literatür araştırması yap, arkadaşlarının gazına gelme çocuğum.
Gökdelenden Çeşit Çeşit Atlamak (Dubai) 02:17
Gökdelenden Çeşit Çeşit Atlamak (Dubai) 2.310 izlenme - 1 yıl önce Lüksün, abartının en uçlarda yaşandığı Dubai artık extrem sporlarda da dünya lideri olmak istiyormuş. Zengin düşmanlığı yapmadan extrem spor seven zenginleri izliyoruz...