Hoşgeldiniz!

Atlassian

Obss Atlassian 01:09
Obss Atlassian 235 izlenme - 4 yıl önce Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor?
Obss Atlassian 00:40
Obss Atlassian 72 izlenme - 4 yıl önce OBSS’yi Türkiye’deki diğer Atlassian partner’larından ayıran özellikler neler?
Obss Atlassian 3 02:11
Obss Atlassian 3 51 izlenme - 4 yıl önce OBSS, Atlassian’la ilgili ne gibi ürün ve hizmetler sunuyor?
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 01:17
Platinum Partner Nedir, Nasıl Platinum Partner Olunur? 37 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Platinum Partner'in Atlassian'ın firmalara ve çalışanlarına sağladığı yeni bir seviye olduğunu belirtti.
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 02:16
Obss, Atlassian'la İlgili Ne Gibi Ürün Ve Hizmetler Sunuyor? 19 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'in Atlassian ile ilgili tüm hizmetleri sunduğunu belirtti.....
Obss Ve Atlassian İşbirliği Nasıl Başladı? 01:05
Obss Ve Atlassian İşbirliği Nasıl Başladı? 15 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, OBSS'in bir yazılım firması olduğunu kendi içerisinde doğan doğal ihtiyaçlar sonucunda iş ortaklıklarının başladığını belirtti.
Obss, Atlassian Çalışma Ekibini Nasıl Oluşturuyor? 01:12
Obss, Atlassian Çalışma Ekibini Nasıl Oluşturuyor? 9 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, çalışma ekibini seçerken çalışanların yeteneklerinin üst seviyede olmasına ve sosyal alanda başarılı olmalarına dikkat ettiklerini söyledi.
Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor? 01:12
Atlassian Hangi Alanlarda Ne Tür Çözümler Üretiyor? 8 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Atlassian'ın Java üzerine uzmanlaşmış Javayla ilgili kod yazıp kod geliştiren bir yazılım firması olduğunu belirtti.
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 01:05
Platinum Partner İle Çalışmanın Atlassian Ürünlerini Kullanacak Müşteri İçin Avantajları Nelerdir? 5 izlenme - 4 yıl önce Atlassian İş Ortağı Nesrin Akın, Atlassian Platinum Partner olmanın en büyük avantajının Atlassian tarafından lisanslı ve onaylı hizmet vermeleri olduğunu söyledi.