Hoşgeldiniz!

Atlatma Videoları İzle

otopark 00:08
otopark 4.774 izlenme - 10 yıl önce
kıl payı atlatma 03:02
kıl payı atlatma 722 izlenme - 8 yıl önce
Dansa Boyut Atlatan Afrikalı Çocuklar 03:07
Dansa Boyut Atlatan Afrikalı Çocuklar 308 izlenme - 3 yıl önce Kendilerince Müzik Belirlediler Ve Korografiyle Mükemmel Bir Uyumda Dans Eden Harika Çocuklar
Koyun Atlatma Yarışması 2009 Musa Kayıs 01:02
Koyun Atlatma Yarışması 2009 Musa Kayıs 686 izlenme - 8 yıl önce koyun atlatma yarışması 2009 musa kayıs
Ayrılık acısını atlatmadan yeni bir ilişkiye başlamak doğru mu? 00:50
Ayrılık acısını atlatmadan yeni bir ilişkiye başlamak doğru mu? 22 izlenme - 2 yıl önce Bir süreç bitmeden başka bir sürecin başlaması doğru değildir. Acı yaşanıyorsa, o süreç hala devam ediyor demektir. Acının içinde kişi için pek çok öğretici şey de bulunur. Kişi kendisiyle ilgili, karşısındaki kişiye ve ilişki kavramına yüklediği anlamlarla ilgili, ilişkiyi nasıl yaşadığıyla ilgili pek çok şey öğrenir. Bu sürecin tadı çıkarılmadan ve bu süreçten öğrenilecek şeyler öğrenilmeden yeni bir ilişkiye başlamak benzer hataların tekrar etmesine sebep olur. Dolayısıyla kişinin bu süreci tamamlayıp ve özümseyip yeni bir ilişkiye başlanması çok daha sağlıklı ve sağlam bir ilişkiye adım atmasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker 04:31
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker 7 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in gelişi-Eker'in konuşması-Doğu Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Modern Bitki ve Islah Generasyon Atlatma Merkezi açılışını yapması-Eker'in merkezi gezmesi-Eker'in partisinin Doğankent Mahallesi'nde düzenlediği mitinge katılması ve konuşma Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Geçen sene dünyadan aldığımızın tohumun 8 bin 500 ton fazlasını dünyaya sattık. Yani Türkiye tohum alanında toplam miktarda net ihracatçıdır"- "Biz, Türkiye tabiatına önem ve değer veriyoruz.