Hoşgeldiniz!

atm

ATM Soyguncusunu Nakavt Eden Adam 00:37
ATM Soyguncusunu Nakavt Eden Adam 9.373 izlenme - 2 ay önce İngiltere'nin Newcastle şehrinde para çekmek için ATM'de işlem yapan kadının yanına yaklaşan iki hırsız kadının paralarını almaya çalışmış. Olayı gören bir adam ise tek yumrukla hırsızın birini yere sererken diğer hırsızın da kaçmasına vesile olmuş.
Bozuk Paraları ATM'den Hesaba Yatırmak 08:04
Bozuk Paraları ATM'den Hesaba Yatırmak 9.014 izlenme - 3 ay önce Bankamatikten bir kap dolusu bozuk parayı hem nakite çevirip hem de hesaba yatıran adamın kayda aldığı görüntüleri izliyoruz efendim.
arabadan para çekmenin yolu 00:56
arabadan para çekmenin yolu 96.648 izlenme - 8 yıl önce para çekmenin sarışın yolu
1 Dakikada Ehliyet Almak 02:40
1 Dakikada Ehliyet Almak 3.062 izlenme - 5 ay önce Türk Mühendislerin geliştirdiği yerli ve mill ATM'miz 140 farlı görünen işlemi aynı anda aynı yerde yapabilcek.Ehliyet 1 dakikada alınacak, devlete yapaılcak ödemeler bu ATM sayesinde yapabilcez
Ayça Şen Ve Bandosu! 01:00
Ayça Şen Ve Bandosu! 59.281 izlenme - 7 yıl önce ayça şen değiştiriyor!" ve "ayça şen ve bandosu!
Kepçeyle ATM Soymaya Çalışmak 01:29
Kepçeyle ATM Soymaya Çalışmak 2.993 izlenme - 6 ay önce ATM'ye zarar vermekten başka kazancı olmayan yarım akıllı hırsızın çabalarını izliyoruz efenim. Keyifli seyirler...
ATM Gibi Çalışan Altnmatik 02:01
ATM Gibi Çalışan Altnmatik 2.321 izlenme - 4 ay önce Türk mühendis ve yazılımcılar, dünyada bir ilki başararak ‘Altınmatik’ geliştirdi. Hindistan’dan sonra günlük hayatta en fazla altın kullanan ülkemizde işlemleri kolaylaştıracak bu makine tıpkı ATM gibi çalışıyor.
Çankırılı Şaban - Atım Arap 04:29
Çankırılı Şaban - Atım Arap 21.565 izlenme - 7 yıl önce atim arap çankirili şaban
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 03:17
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 19.426 izlenme - 4 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: I got racks, rackAnnotates, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do I got racks, racks, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do Said you a bad ass bitch, a bad ass bitch That thong get lost in a fat ass, bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you wanna do [Verse 1: Azealia Banks] Thank u darly Buy the barry I can admit I likes to party! I spent a grip I swipes the cardy When I heist, I'mma drips my pricey garmy (garment) I'm the *swami Hyphy hip-cat I'm "freaky-fit-that" I could I could rrrrr-ip-pap Ice on her wrist like high-sophis-chat When I dyke with a bitch,-that's spicy! Get that! [Hook] [Verse 2: Azealia Banks] Ayo P. Do that freaky jam on the beat Iz you with that butter shit-that, that *bonne vie? Did you divvy, did you double dig that? That song sings- freaky deeky, whistle-wetter, slip that slit (that thong thing) Hyphy-cheeky-cheddar-checker get her own cheese That's a chicken w/ her head off That's that bitch that won't be with her Official with that with that whole steez Flighty-fleety-feather-witch that whip that long weave nigga [Bridge: Pharrell] They shootin' in the parking lot Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Verse 3: Azealia Banks Ice the berg, white’s the fur IMS IN THE HOUSE LIKE NICE SUBURB Pipes on her pout, might pipe the purr Peter pipe been about my pint for sure! Ims a mermaid, rhymes the Nurse I'm little red ride ride the verse My shimmy-shake’s inside the shirt Should a dyke and a gay guy try to flirt? (laugh) [Hook: Pharrell] 2x I got racks, racks, racks til the ATM jam Tell me what you gonna do? I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you gonna do? You a bad ass bitch, a bad ass bitch A thong get lost in a fat ass bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam [Bridge:Pharrell] They shootin' in the parking lot - Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now stand by soldier, stand by soldier And work it- whip that muthafuckin ass like I told ya! Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya (Birds Chirping)
Atm Şakası 02:04
Atm Şakası 35.328 izlenme - 11 yıl önce komik işte
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 04:52
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 4.363 izlenme - 2 yıl önce ATM, ticari bankalar tarafından kullanılmakta olan bir dağıtım kanalı. Önceleri sadece para ödeme ve ekstre basma gibi hizmetler sunabilirken, günümüzde, para yatırma, EFT, fatura ödeme ve yatırım gibi birçok konuda müşterilere hizmet vermektedir. Tam anlamı ile ATM sayılabilecek ilk cihaz 27 Haziran 1967 tarihinde De La Rue firmasınca Barclays Bank için üretilerek, Londra’nın Enfield kasabasında hizmete sunulmuştur. Çoğunlukla üzerinde manyetik bir banda sahip plastik kartlar ile işlem yapılabilen bankamatiklerde işlemlere başlanmadan önce kullanıcıdan karta ait şifre talep edilerek güvenli giriş temin edilmektedir. Zaman içinde, bankamatik cihazlarına kartsız işlem menüleri de dahil edilmiştir.
ATM’yi Yerinden Sökerek Çaldılar 01:44
ATM’yi Yerinden Sökerek Çaldılar 2.476 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 kişi, bir mağazanın önüne çektikleri araca zincir bağladı. Zincirin diğer ucunu ise içerideki ATM’ye bağlayan şahıslar, tekrar araca bindi. Hırsızlar, araca bağladıkları ATM ile birlikte kayıplara karışırken, ilginç hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 09:44
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 3.821 izlenme - 1 yıl önce Şakacı Çetin Çiftcioğlu Atm önüne giderek insanların kart şifrelerini öğrenmeye çalışıyor.Soranlara ise ''Şifre Koleksiyoneri''olduğunu söylüyor.En sondaki şakazede Behçet ise Çetin Çiftçioğlu'na kartını kaptırıyor ve şakacı karşısında soğuk terler döküyor.
Atm fragmanı 01:55
Atm fragmanı 5.891 izlenme - 6 yıl önce Atm fragmanı
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 03:53
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 5.834 izlenme - 4 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell
Hırsızların Forkliftle ATM’yi Çalması 01:35
Hırsızların Forkliftle ATM’yi Çalması 683 izlenme - 7 ay önce İngiltere'de bir hırsızlık çetesi, bir bankaya ait ATM’yi forklift kullanarak yerinden söktü ve kendileriyle getirdikleri kamyonete yükleyip kayıplara karıştılar.
Fareler ATM'deki Paraları Yedi 00:58
Fareler ATM'deki Paraları Yedi 113 izlenme - 1 ay önce Kazakistan'ın başkenti Astana'da fareler, ATM içerisindeki paraları kemirerek tümünü kullanılmaz hale getirdi.
ATM Hırsızının Kameraya Yansıyan Komik Halleri 01:14
ATM Hırsızının Kameraya Yansıyan Komik Halleri 273 izlenme - 3 ay önce Rusya'da ATM makinesini soymaya çalışan beceriksiz hırsızın güvenlik kamerasına yansıyan komik görüntülerini izliyoruz.
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu  00:15
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu 1.390 izlenme - 2 yıl önce Denizli’de ATM’de para yatıracağı sırada bayılan vatandaşın yanına yardım bahanesiyle yaklaşan şahıs, adamın parasını ve cep telefonunu çalıp kaçtı. Edinilen bilgiye göre olay, geçtiğimiz günlerde Çınar PTT Şubesi’nde meydana geldi. ATM’den para çekmekte olan Salih Gümüşer, bir anda bayılarak yere düştü. Bu sırada yardım etme bahanesiyle bayılan adamın yanına yaklaşan bir kişi, bin TL ve cep telefonunu aldı ve çevresine baktıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Olay güvenlik kamerası görüntülerine yansırken, polis ekipleri şahsın yakalanması için soruşturma başlattı.
atm gibi maşallah 01:03
atm gibi maşallah 4.239 izlenme - 7 yıl önce ne kadar tatlılar
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 03:57
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 1.651 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Youtuber Adrian Gee ATM de para bırakarak İnsanların neler yapacakları merak edip test amaçlı sosyal deney yaptı. Sizin tepkiniz ne olurdu?
Atm De Seksi Şaka 01:31
Atm De Seksi Şaka 7.444 izlenme - 8 yıl önce atm de seksi şaka
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 00:35
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 1.693 izlenme - 3 yıl önce banka atm cihazından para çekecektim ancak ustaca yerleştirilen düzeneği fark edince hemen alkışlarla yaşıyorum'a video çıktı diye sevindim ve videoya aldım sonra polisi aradım videoda yok ancak ekranın üstünde bir de yine sökülebilir kamera düzeneği vardı onu sonra fark ettik.oradan da kartın şifreyi alıyorlarmış aman dikkat.bi de gelen banka görevlisi bir teşekkür bile etmedi bana.hatta pazar günü tatili yarıda kesildiği için mutsuzdu. şimdiden alkışlarınızla beni onure ettiğiniz için teşekkür ederim...
Hint Usulü Atm 00:50
Hint Usulü Atm 4.679 izlenme - 9 yıl önce
Farkında Olmadan Tangasını Düşüren Kız 00:13
Farkında Olmadan Tangasını Düşüren Kız 160 izlenme - 6 ay önce ATM'de para çeken genç kız, son anda tangasının düştüğünü fark ediyor. Ancak her şey için çok geç oluyor. Şuan sosyal medyada sunulmasından pek hoşnut olmayadabilir. İzliyoruz.
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 02:28
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 988 izlenme - 3 yıl önce Efendim elin işsizleri düşünmüşler ATM bilgisayarlarına naparsak kafasını karıstırırız diye ve sms yoluyla bilgisayara bağlanarak atm'nin kontrolden cıkmasını başarmışlar. not: işsiz dediklerim Symantec firmasının adamlarıymış, ama bence hala işsizler.
ATM Şakası Yaparken Burnu Yardırmak - Reckless Youth 02:59
ATM Şakası Yaparken Burnu Yardırmak - Reckless Youth 1.631 izlenme - 3 yıl önce O nasıl başlık lan?! Ben de şaşırdım, ama öyle maalesef, o nasıl burun lan kontrplak gibi cortladı.
atm10b kızları göbek atıyor 01:33
atm10b kızları göbek atıyor 2.502 izlenme - 10 yıl önce ergin ağaç
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 09:24
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 1.219 izlenme - 2 yıl önce
ING ATM'lerinden İninal Kart'a Nasıl Para Yüklenir? 01:40
ING ATM'lerinden İninal Kart'a Nasıl Para Yüklenir? 327 izlenme - 1 yıl önce Para yükleyebileceğiniz diğer noktalar: Bütün Migros'lar, Migros Jet'ler, PTT ve PTT Matikler ayrıca ParaMara uygulaması. EFT ile para yüklemek için: http://youtu.be/9tKZ-G7R_xY Kartınızı aktifleştirmek için: http://youtu.be/Rbehd2lauH0