Hoşgeldiniz!

atm

arabadan para çekmenin yolu 00:56
arabadan para çekmenin yolu 96.255 izlenme - 7 yıl önce para çekmenin sarışın yolu
Ayça Şen Ve Bandosu! 01:00
Ayça Şen Ve Bandosu! 58.830 izlenme - 6 yıl önce ayça şen değiştiriyor!" ve "ayça şen ve bandosu!
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 04:52
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 3.954 izlenme - 8 ay önce ATM, ticari bankalar tarafından kullanılmakta olan bir dağıtım kanalı. Önceleri sadece para ödeme ve ekstre basma gibi hizmetler sunabilirken, günümüzde, para yatırma, EFT, fatura ödeme ve yatırım gibi birçok konuda müşterilere hizmet vermektedir. Tam anlamı ile ATM sayılabilecek ilk cihaz 27 Haziran 1967 tarihinde De La Rue firmasınca Barclays Bank için üretilerek, Londra’nın Enfield kasabasında hizmete sunulmuştur. Çoğunlukla üzerinde manyetik bir banda sahip plastik kartlar ile işlem yapılabilen bankamatiklerde işlemlere başlanmadan önce kullanıcıdan karta ait şifre talep edilerek güvenli giriş temin edilmektedir. Zaman içinde, bankamatik cihazlarına kartsız işlem menüleri de dahil edilmiştir.
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 03:17
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 19.319 izlenme - 3 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: I got racks, rackAnnotates, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do I got racks, racks, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do Said you a bad ass bitch, a bad ass bitch That thong get lost in a fat ass, bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you wanna do [Verse 1: Azealia Banks] Thank u darly Buy the barry I can admit I likes to party! I spent a grip I swipes the cardy When I heist, I'mma drips my pricey garmy (garment) I'm the *swami Hyphy hip-cat I'm "freaky-fit-that" I could I could rrrrr-ip-pap Ice on her wrist like high-sophis-chat When I dyke with a bitch,-that's spicy! Get that! [Hook] [Verse 2: Azealia Banks] Ayo P. Do that freaky jam on the beat Iz you with that butter shit-that, that *bonne vie? Did you divvy, did you double dig that? That song sings- freaky deeky, whistle-wetter, slip that slit (that thong thing) Hyphy-cheeky-cheddar-checker get her own cheese That's a chicken w/ her head off That's that bitch that won't be with her Official with that with that whole steez Flighty-fleety-feather-witch that whip that long weave nigga [Bridge: Pharrell] They shootin' in the parking lot Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Verse 3: Azealia Banks Ice the berg, white’s the fur IMS IN THE HOUSE LIKE NICE SUBURB Pipes on her pout, might pipe the purr Peter pipe been about my pint for sure! Ims a mermaid, rhymes the Nurse I'm little red ride ride the verse My shimmy-shake’s inside the shirt Should a dyke and a gay guy try to flirt? (laugh) [Hook: Pharrell] 2x I got racks, racks, racks til the ATM jam Tell me what you gonna do? I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you gonna do? You a bad ass bitch, a bad ass bitch A thong get lost in a fat ass bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam [Bridge:Pharrell] They shootin' in the parking lot - Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now stand by soldier, stand by soldier And work it- whip that muthafuckin ass like I told ya! Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya (Birds Chirping)
Çankırılı Şaban - Atım Arap 04:29
Çankırılı Şaban - Atım Arap 21.480 izlenme - 6 yıl önce atim arap çankirili şaban
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu  00:15
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu 1.369 izlenme - 6 ay önce Denizli’de ATM’de para yatıracağı sırada bayılan vatandaşın yanına yardım bahanesiyle yaklaşan şahıs, adamın parasını ve cep telefonunu çalıp kaçtı. Edinilen bilgiye göre olay, geçtiğimiz günlerde Çınar PTT Şubesi’nde meydana geldi. ATM’den para çekmekte olan Salih Gümüşer, bir anda bayılarak yere düştü. Bu sırada yardım etme bahanesiyle bayılan adamın yanına yaklaşan bir kişi, bin TL ve cep telefonunu aldı ve çevresine baktıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Olay güvenlik kamerası görüntülerine yansırken, polis ekipleri şahsın yakalanması için soruşturma başlattı.
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 03:57
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 1.535 izlenme - 8 ay önce Ünlü Youtuber Adrian Gee ATM de para bırakarak İnsanların neler yapacakları merak edip test amaçlı sosyal deney yaptı. Sizin tepkiniz ne olurdu?
Atm fragmanı 01:55
Atm fragmanı 4.378 izlenme - 4 yıl önce Atm fragmanı
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 03:53
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 5.831 izlenme - 3 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 09:24
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 1.141 izlenme - 4 ay önce
atm'de para  yerıne  el:) 02:03
atm'de para yerıne el:) 6.723 izlenme - 9 yıl önce
Canısı - İbrahim Erkal (90 dk) 01:29:39
Canısı - İbrahim Erkal (90 dk) 1.687 izlenme - 1 yıl önce ''Unutulanlar unutanları asla unutmazlar'' felsefesini hayatımıza sokan ,zamanın bebek yüzlüsü Emine Ün sayesinde bütün dizi ve filmlerini bize izletmeyi başaran fırça gibi saçlarıyla bir dönemi kasıp kavuran İbrahim Erkal'ın Emine Ün'le başrolünü paylaştığı Canısı filmi efenim.Bonus Engin Koç'tur. İyi seyirler...
atm gibi maşallah 01:03
atm gibi maşallah 4.214 izlenme - 6 yıl önce ne kadar tatlılar
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 02:56
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 351 izlenme - 6 ay önce Bir çoğumuzun hep istediği şeylerden biri de ATM'lerin fazladan para vermesi. Fakat şuana kadar böyle bir olayla karşılaşan olmamıştır! Peki ama bu sistemler nasıl çalışıyor?
Atm De Seksi Şaka 01:31
Atm De Seksi Şaka 7.306 izlenme - 7 yıl önce atm de seksi şaka
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 00:35
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 1.286 izlenme - 2 yıl önce banka atm cihazından para çekecektim ancak ustaca yerleştirilen düzeneği fark edince hemen alkışlarla yaşıyorum'a video çıktı diye sevindim ve videoya aldım sonra polisi aradım videoda yok ancak ekranın üstünde bir de yine sökülebilir kamera düzeneği vardı onu sonra fark ettik.oradan da kartın şifreyi alıyorlarmış aman dikkat.bi de gelen banka görevlisi bir teşekkür bile etmedi bana.hatta pazar günü tatili yarıda kesildiği için mutsuzdu. şimdiden alkışlarınızla beni onure ettiğiniz için teşekkür ederim...
hint usulü atm 00:50
hint usulü atm 4.672 izlenme - 8 yıl önce
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 02:28
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 628 izlenme - 1 yıl önce Efendim elin işsizleri düşünmüşler ATM bilgisayarlarına naparsak kafasını karıstırırız diye ve sms yoluyla bilgisayara bağlanarak atm'nin kontrolden cıkmasını başarmışlar. not: işsiz dediklerim Symantec firmasının adamlarıymış, ama bence hala işsizler.
Yurtdışında Bir Türk Kendisini Nasıl Belli Eder? 01:12
Yurtdışında Bir Türk Kendisini Nasıl Belli Eder? 476 izlenme - 1 yıl önce Sanırım bir Avrupa ülkesinde para çekmek için ATM'ye giren Türk olduğu kesin gibi görünen adam önce para çekmeye çalıştı, başarılı olamayınca dışarı çıkmak istedi fakat otomatik kitlenen kapının kartla açıldığını bilemeyince camı kırarak dışarı çıktı.
atm10b kızları göbek atıyor 01:33
atm10b kızları göbek atıyor 2.498 izlenme - 9 yıl önce ergin ağaç
Seafight Tr2 Atmacalar Filosu 01:40
Seafight Tr2 Atmacalar Filosu 1.924 izlenme - 7 yıl önce SEAFİGHT TR2 ***ATMACALAR FİLOSU*** ATM
ATM İle Kavga Eden Adam 01:29
ATM İle Kavga Eden Adam 617 izlenme - 3 yıl önce ATM İle Kavga Eden Adam
Sarhoş ATM Kullanmak 00:08
Sarhoş ATM Kullanmak 274 izlenme - 1 yıl önce Saygıdeğer Alkışlarlayaşıyorum ahalisi Sarhoş biri ATM kullanırsa ne olur? ATM de bira içilir mi? Para nasıl çekilir? Kabinde kimler olmalıdır? Bu videoda bunları öğreneceğiz. İyi seyirler.
para çekme makinası şakası 02:03
para çekme makinası şakası 1.529 izlenme - 7 yıl önce atm’ nin üzerin de duran parayı almaya çalışanlar çok kötü zaplandı
atm kazası 00:17
atm kazası 1.751 izlenme - 9 yıl önce uçtu karşıki duvara
Murat Karadağ-Kemal Baş - Atım Arap 01:26
Murat Karadağ-Kemal Baş - Atım Arap 800 izlenme - 6 yıl önce atim arap murat karadağ-kemal baş
Vakıfbank Bankomat Reklamı 00:31
Vakıfbank Bankomat Reklamı 205 izlenme - 1 yıl önce 1990 yılına ait Vakıfbank atm reklamı. Özel kanalla birlikte değişen reklamcılığı ve kıyafetlerin 80'lerden 90'lara geçişini gözler önüne seren güzel bir reklam.
İnsan Yüzünü Tanıyan İlk ATM Geliştirildi! 00:49
İnsan Yüzünü Tanıyan İlk ATM Geliştirildi! 195 izlenme - 1 yıl önce Avustralyalı Queensland Teknoloji Üniversitesi ile Çinli Tsinghua Üniversitesi insan yüzünü tanıyan ilk ATM'yi geliştirdi.
 Samsun’da Hırsızların Cesareti Pes Dedirtti 02:54
Samsun’da Hırsızların Cesareti Pes Dedirtti 456 izlenme - 3 yıl önce Samsun’da hırsızlar polislerin oturduğu sitenin bahçesindeki ATM'yi soymaya kalktılar. Samsun'da kimliği belirsiz 4 kişi, polislerin oturduğu Özel Tim Sitesi'nin bahçesindeki bir bankanın ATM’sini oksijen kaynağı ile kesip soymak isterken fark edilince, panik içinde kaçtılar. Olay, gece saat 04.30 sıralarında Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı'ndaki polislerin oturduğu Özel Tim Sitesi'nin bahçesinde bulunan bir bankanın ATM'sinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz 4 kişi, yanlarında oksijen kaynağı getirerek bir bankanın ATM'sini soymaya kalktılar. Gece su içmek için kalkan bir vatandaş evinin balkonuna çıktığı sırada ATM’nin arka kapısını açmaya çalışan hırsızları görünce, "Ne yapıyorsunuz?" diye bağırmaya başladı. Bu sırada panikleyen hırsızlar, oksijen kaynağını bahçede bırakıp panik içinde demir korkuluklardan atlayıp otomobille kaçtılar. İhbar üzerine olay yerine polis sevk edildi. Polis, kaçan hırsızların peşine düştü. Samsun Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları incelemede, ATM’de hırsızlarla ilgili delil ve iz aradı. Polis yaptığı inceleme sonucu hırsızların ATM’nin arka kapısını açtığını, ancak içeri giremeden vatandaş tarafından fark edilince kaçtıklarını tespit etti. ATM’nin içinde yaklaşık 100 bin liranın üzerinde para bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
bankacılık 04:30
bankacılık 1.021 izlenme - 7 yıl önce bankacılıkta gün içinde yaşanan komik durumlar