Hoşgeldiniz!

Atm Videoları İzle

arabadan para çekmenin yolu 00:56
arabadan para çekmenin yolu 96.548 izlenme - 8 yıl önce para çekmenin sarışın yolu
Ayça Şen Ve Bandosu! 01:00
Ayça Şen Ve Bandosu! 59.052 izlenme - 7 yıl önce ayça şen değiştiriyor!" ve "ayça şen ve bandosu!
Çankırılı Şaban - Atım Arap 04:29
Çankırılı Şaban - Atım Arap 21.548 izlenme - 6 yıl önce atim arap çankirili şaban
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 03:17
Azealia Banks - Atm Jam (Feat. Pharrell) 19.392 izlenme - 4 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: I got racks, rackAnnotates, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do I got racks, racks, racks, 'til the ATM jam Tell me what you wanna do Said you a bad ass bitch, a bad ass bitch That thong get lost in a fat ass, bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you wanna do [Verse 1: Azealia Banks] Thank u darly Buy the barry I can admit I likes to party! I spent a grip I swipes the cardy When I heist, I'mma drips my pricey garmy (garment) I'm the *swami Hyphy hip-cat I'm "freaky-fit-that" I could I could rrrrr-ip-pap Ice on her wrist like high-sophis-chat When I dyke with a bitch,-that's spicy! Get that! [Hook] [Verse 2: Azealia Banks] Ayo P. Do that freaky jam on the beat Iz you with that butter shit-that, that *bonne vie? Did you divvy, did you double dig that? That song sings- freaky deeky, whistle-wetter, slip that slit (that thong thing) Hyphy-cheeky-cheddar-checker get her own cheese That's a chicken w/ her head off That's that bitch that won't be with her Official with that with that whole steez Flighty-fleety-feather-witch that whip that long weave nigga [Bridge: Pharrell] They shootin' in the parking lot Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya Verse 3: Azealia Banks Ice the berg, white’s the fur IMS IN THE HOUSE LIKE NICE SUBURB Pipes on her pout, might pipe the purr Peter pipe been about my pint for sure! Ims a mermaid, rhymes the Nurse I'm little red ride ride the verse My shimmy-shake’s inside the shirt Should a dyke and a gay guy try to flirt? (laugh) [Hook: Pharrell] 2x I got racks, racks, racks til the ATM jam Tell me what you gonna do? I got racks, racks, racks 'til the ATM jam Tell me what you gonna do? You a bad ass bitch, a bad ass bitch A thong get lost in a fat ass bitch I got racks, racks, racks 'til the ATM jam [Bridge:Pharrell] They shootin' in the parking lot - Everybody get low They shootin' in the parking lot It ain't where you wanna go Now stand by soldier, stand by soldier And work it- whip that muthafuckin ass like I told ya! Standby soldier standby soldier And work it with the motherfuckin' ass like I told ya (Birds Chirping)
ATM’yi Yerinden Sökerek Çaldılar 01:44
ATM’yi Yerinden Sökerek Çaldılar 2.428 izlenme - 7 ay önce Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 kişi, bir mağazanın önüne çektikleri araca zincir bağladı. Zincirin diğer ucunu ise içerideki ATM’ye bağlayan şahıslar, tekrar araca bindi. Hırsızlar, araca bağladıkları ATM ile birlikte kayıplara karışırken, ilginç hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Atm Şakası 02:04
Atm Şakası 35.323 izlenme - 11 yıl önce komik işte
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 09:44
Çetin Çiftçioğlu ATM Şakası 3.193 izlenme - 8 ay önce Şakacı Çetin Çiftcioğlu Atm önüne giderek insanların kart şifrelerini öğrenmeye çalışıyor.Soranlara ise ''Şifre Koleksiyoneri''olduğunu söylüyor.En sondaki şakazede Behçet ise Çetin Çiftçioğlu'na kartını kaptırıyor ve şakacı karşısında soğuk terler döküyor.
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 04:52
Atm Makinaları Nasıl Çalışır? 4.080 izlenme - 1 yıl önce ATM, ticari bankalar tarafından kullanılmakta olan bir dağıtım kanalı. Önceleri sadece para ödeme ve ekstre basma gibi hizmetler sunabilirken, günümüzde, para yatırma, EFT, fatura ödeme ve yatırım gibi birçok konuda müşterilere hizmet vermektedir. Tam anlamı ile ATM sayılabilecek ilk cihaz 27 Haziran 1967 tarihinde De La Rue firmasınca Barclays Bank için üretilerek, Londra’nın Enfield kasabasında hizmete sunulmuştur. Çoğunlukla üzerinde manyetik bir banda sahip plastik kartlar ile işlem yapılabilen bankamatiklerde işlemlere başlanmadan önce kullanıcıdan karta ait şifre talep edilerek güvenli giriş temin edilmektedir. Zaman içinde, bankamatik cihazlarına kartsız işlem menüleri de dahil edilmiştir.
Atm fragmanı 01:55
Atm fragmanı 5.261 izlenme - 5 yıl önce Atm fragmanı
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 03:53
Azealia Banks - Atm Jam Ft. Pharrell 5.834 izlenme - 4 yıl önce Azealia Banks - ATM Jam ft. Pharrell
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu  00:15
Bayılan adamı Yardım Bahanesiyle Soydu 1.387 izlenme - 1 yıl önce Denizli’de ATM’de para yatıracağı sırada bayılan vatandaşın yanına yardım bahanesiyle yaklaşan şahıs, adamın parasını ve cep telefonunu çalıp kaçtı. Edinilen bilgiye göre olay, geçtiğimiz günlerde Çınar PTT Şubesi’nde meydana geldi. ATM’den para çekmekte olan Salih Gümüşer, bir anda bayılarak yere düştü. Bu sırada yardım etme bahanesiyle bayılan adamın yanına yaklaşan bir kişi, bin TL ve cep telefonunu aldı ve çevresine baktıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Olay güvenlik kamerası görüntülerine yansırken, polis ekipleri şahsın yakalanması için soruşturma başlattı.
Canısı - İbrahim Erkal (90 dk) 01:29:39
Canısı - İbrahim Erkal (90 dk) 2.982 izlenme - 2 yıl önce ''Unutulanlar unutanları asla unutmazlar'' felsefesini hayatımıza sokan ,zamanın bebek yüzlüsü Emine Ün sayesinde bütün dizi ve filmlerini bize izletmeyi başaran fırça gibi saçlarıyla bir dönemi kasıp kavuran İbrahim Erkal'ın Emine Ün'le başrolünü paylaştığı Canısı filmi efenim.Bonus Engin Koç'tur. İyi seyirler...
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 03:57
ATM'de Para Unutma Sosyal Deneyi 1.604 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Youtuber Adrian Gee ATM de para bırakarak İnsanların neler yapacakları merak edip test amaçlı sosyal deney yaptı. Sizin tepkiniz ne olurdu?
atm gibi maşallah 01:03
atm gibi maşallah 4.227 izlenme - 7 yıl önce ne kadar tatlılar
Atm De Seksi Şaka 01:31
Atm De Seksi Şaka 7.390 izlenme - 8 yıl önce atm de seksi şaka
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 00:35
ATM Cihazındaki Düzeneği Farkeden Genç 1.478 izlenme - 2 yıl önce banka atm cihazından para çekecektim ancak ustaca yerleştirilen düzeneği fark edince hemen alkışlarla yaşıyorum'a video çıktı diye sevindim ve videoya aldım sonra polisi aradım videoda yok ancak ekranın üstünde bir de yine sökülebilir kamera düzeneği vardı onu sonra fark ettik.oradan da kartın şifreyi alıyorlarmış aman dikkat.bi de gelen banka görevlisi bir teşekkür bile etmedi bana.hatta pazar günü tatili yarıda kesildiği için mutsuzdu. şimdiden alkışlarınızla beni onure ettiğiniz için teşekkür ederim...
Dıscovery Channel Bu Makine Nasıl Çalışır 22:03
Dıscovery Channel Bu Makine Nasıl Çalışır 79 izlenme - 1 ay önce Adı üzerinde açıklama yapmaya gerek yok bilgilendirici bir yapım. İlk 3 bölüm internette var ben olmayan bölümleri yüklüyorum ilgi görürse devamını yüklerim.
Kamerayı Görünce Tornistan Yapan Hırsız 00:43
Kamerayı Görünce Tornistan Yapan Hırsız 243 izlenme - 6 ay önce ATM'de para çeken kişiyi gözüne kestiren hırsız bir anda kameraya yakalandığını görünce bir anda U dönüşü yaptı.
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 09:24
Minecraftta Çalışan BANKAMATİK ve Güvenlik Kamerası - MODSUZ! 1.194 izlenme - 1 yıl önce
Hint Usulü Atm 00:50
Hint Usulü Atm 4.675 izlenme - 8 yıl önce
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 02:28
Sms Yoluyla ATM Hacklemek 839 izlenme - 2 yıl önce Efendim elin işsizleri düşünmüşler ATM bilgisayarlarına naparsak kafasını karıstırırız diye ve sms yoluyla bilgisayara bağlanarak atm'nin kontrolden cıkmasını başarmışlar. not: işsiz dediklerim Symantec firmasının adamlarıymış, ama bence hala işsizler.
atm10b kızları göbek atıyor 01:33
atm10b kızları göbek atıyor 2.502 izlenme - 9 yıl önce ergin ağaç
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 02:56
ATM'ler Her Zaman Nasıl Hep Doğru Miktarda Para Verir? 360 izlenme - 1 yıl önce Bir çoğumuzun hep istediği şeylerden biri de ATM'lerin fazladan para vermesi. Fakat şuana kadar böyle bir olayla karşılaşan olmamıştır! Peki ama bu sistemler nasıl çalışıyor?
Yurtdışında Bir Türk Kendisini Nasıl Belli Eder? 01:12
Yurtdışında Bir Türk Kendisini Nasıl Belli Eder? 524 izlenme - 2 yıl önce Sanırım bir Avrupa ülkesinde para çekmek için ATM'ye giren Türk olduğu kesin gibi görünen adam önce para çekmeye çalıştı, başarılı olamayınca dışarı çıkmak istedi fakat otomatik kitlenen kapının kartla açıldığını bilemeyince camı kırarak dışarı çıktı.
Seafight Tr2 Atmacalar Filosu 01:40
Seafight Tr2 Atmacalar Filosu 1.927 izlenme - 7 yıl önce SEAFİGHT TR2 ***ATMACALAR FİLOSU*** ATM
ATM İle Kavga Eden Adam 01:29
ATM İle Kavga Eden Adam 626 izlenme - 4 yıl önce ATM İle Kavga Eden Adam
para çekme makinası şakası 02:03
para çekme makinası şakası 1.531 izlenme - 7 yıl önce atm’ nin üzerin de duran parayı almaya çalışanlar çok kötü zaplandı
atm kazası 00:17
atm kazası 1.753 izlenme - 9 yıl önce uçtu karşıki duvara
ATM Şakası Yaparken Burnu Yardırmak - Reckless Youth 02:59
ATM Şakası Yaparken Burnu Yardırmak - Reckless Youth 674 izlenme - 2 yıl önce O nasıl başlık lan?! Ben de şaşırdım, ama öyle maalesef, o nasıl burun lan kontrplak gibi cortladı.
Murat Karadağ-Kemal Baş - Atım Arap 01:26
Murat Karadağ-Kemal Baş - Atım Arap 801 izlenme - 6 yıl önce atim arap murat karadağ-kemal baş