Hoşgeldiniz!

Attached Videoları İzle

No Strings Attached (2011) Natalie Portman'dan Nefes Kesen Çılgın Sevişme 02:14
No Strings Attached (2011) Natalie Portman'dan Nefes Kesen Çılgın Sevişme 102.424 izlenme - 10 ay önce No Strings Attached Film Özeti: Yıllar önce henüz ergenken çıkma teklifini reddettiği Adam Franklin'le şans eseri karşılaşan Emma Kurtzman için bu olay unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tavrı bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam'ın yıllar sonra meydana gelen bu tesadüfî karşılaşması, ergen dönemlerinde yaşanan deneyimin tam tersidir. İkili, böylece ilginç bir birlikteliğe, çıkar üzerine kurulu karmaşık bir ilişkiye başlarlar. Hiç bir bağın olmadığı, dertsiz tasasız, sadece cinselliğe dayalı bu yalansız ve dolansız ilişkide ne kıskançlığa ne de duygusallığa yer vardır. Koşulsuz ve beklentisiz bir ilişkiden ibarettir yaşananlar. Fakat bu durum, Adam'ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri "aşk" yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar....
no strings attached 2 fragmanı 00:49
no strings attached 2 fragmanı 1.998 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Bağlanmak Yok fragmanı 1 02:26
Bağlanmak Yok fragmanı 1 1.325 izlenme - 6 yıl önce
no strings attached 3 fragmanı 00:49
no strings attached 3 fragmanı 986 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached movie trailer official hd 02:32
no strings attached movie trailer official hd 617 izlenme - 6 yıl önce no strings attached movie trailer official hd
bağlanmak yok no strings attached fragma 02:28
bağlanmak yok no strings attached fragma 546 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Overly Attached Girlfriend Call Me Maybe Parodisi 03:15
Overly Attached Girlfriend Call Me Maybe Parodisi 255 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun 9gag meme'lerinden tanıdığı overly attached girlfriend'in Call Me Maybe parodisi. Şarkının sözleri ne kadar yarsa da, hanım kızımızın tavırları ve kocaman gözleri de bi okadar sevimli ve komiktir.
no strings attached 4 fragmanı 00:38
no strings attached 4 fragmanı 455 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 6 fragmanı 02:32
no strings attached 6 fragmanı 304 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
improperly attached plow broke Pottinger hydraulics and mechanics of the powerful John Deere 01:03
improperly attached plow broke Pottinger hydraulics and mechanics of the powerful John Deere 119 izlenme - 5 yıl önce
Attached Video 03:50
Attached Video 102 izlenme - 6 yıl önce
no strings attached 5 fragmanı 00:38
no strings attached 5 fragmanı 178 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 7 fragmanı 02:32
no strings attached 7 fragmanı 163 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Attached Video 03:50
Attached Video 59 izlenme - 6 yıl önce