Hoşgeldiniz!

attached

No Strings Attached (2011) Natalie Portman'dan Nefes Kesen Çılgın Sevişme 02:14
No Strings Attached (2011) Natalie Portman'dan Nefes Kesen Çılgın Sevişme 82.857 izlenme - 5 ay önce No Strings Attached Film Özeti: Yıllar önce henüz ergenken çıkma teklifini reddettiği Adam Franklin'le şans eseri karşılaşan Emma Kurtzman için bu olay unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tavrı bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam'ın yıllar sonra meydana gelen bu tesadüfî karşılaşması, ergen dönemlerinde yaşanan deneyimin tam tersidir. İkili, böylece ilginç bir birlikteliğe, çıkar üzerine kurulu karmaşık bir ilişkiye başlarlar. Hiç bir bağın olmadığı, dertsiz tasasız, sadece cinselliğe dayalı bu yalansız ve dolansız ilişkide ne kıskançlığa ne de duygusallığa yer vardır. Koşulsuz ve beklentisiz bir ilişkiden ibarettir yaşananlar. Fakat bu durum, Adam'ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri "aşk" yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar....
no strings attached 2 fragmanı 00:49
no strings attached 2 fragmanı 1.873 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Bağlanmak Yok fragmanı 1 02:26
Bağlanmak Yok fragmanı 1 1.312 izlenme - 5 yıl önce
no strings attached 3 fragmanı 00:49
no strings attached 3 fragmanı 924 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached movie trailer official hd 02:32
no strings attached movie trailer official hd 616 izlenme - 6 yıl önce no strings attached movie trailer official hd
Overly Attached Girlfriend Call Me Maybe Parodisi 03:15
Overly Attached Girlfriend Call Me Maybe Parodisi 235 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun 9gag meme'lerinden tanıdığı overly attached girlfriend'in Call Me Maybe parodisi. Şarkının sözleri ne kadar yarsa da, hanım kızımızın tavırları ve kocaman gözleri de bi okadar sevimli ve komiktir.
bağlanmak yok no strings attached fragma 02:28
bağlanmak yok no strings attached fragma 542 izlenme - 6 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 4 fragmanı 00:38
no strings attached 4 fragmanı 428 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 6 fragmanı 02:32
no strings attached 6 fragmanı 284 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
improperly attached plow broke Pottinger hydraulics and mechanics of the powerful John Deere 01:03
improperly attached plow broke Pottinger hydraulics and mechanics of the powerful John Deere 119 izlenme - 5 yıl önce
Attached Video 03:50
Attached Video 102 izlenme - 6 yıl önce
no strings attached 5 fragmanı 00:38
no strings attached 5 fragmanı 169 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
no strings attached 7 fragmanı 02:32
no strings attached 7 fragmanı 155 izlenme - 5 yıl önce bir adam ve kız ilişkilerini sadece fiziksel olarak yürütmeyi dener. ama daha fazla şey istediklerini öğrenmeleri uzun sürmez.
Attached Video 03:50
Attached Video 59 izlenme - 6 yıl önce
Rider With No Name - Freed Man's Creed (Teaser) 02:32
Rider With No Name - Freed Man's Creed (Teaser) 4 izlenme - 11 ay önce Rider With No Name's music video teaser for his debut song - Freed Man's Creed. http://www.riderwith.no/video/ #FreedMansCreed #RiderWithNoName Follow Rider With No Name: http://facebook.com/RiderWithNo http://twitter.com/RiderWithNoName http://instagram.com/RiderWithNoName And sign up to Rider With No Name's newsletter: http://RiderWith.No