Hoşgeldiniz!

avcılar

Avcılar Meydanı'nda İlginç Evlilik Teklifi Reddedildi 02:04
Avcılar Meydanı'nda İlginç Evlilik Teklifi Reddedildi 14.753 izlenme - 6 ay önce Avcılar Meydanı'nda çevreden geçenlerin de katıldığı evlilik teklifi hüsranla sonuçlandı. Temizlik görevlisi de yaşananlara tepki gösterdi... Avcılar Meydanı'nın gündeminde eşine ender rastlanır bir evlilik teklifi yaşandı. Yüzlerce kişinin tanıklığında hazırlanan evlilik teklifi şovu değil, şovun sonu oldu. Genç kız teklifi reddedip meydandan ayrıldı. Sürpriz sonucu kimse beklemiyordu. Bir aşık arası açılan genç kızı etkilemek için arkadaşlarıyla birlikte Avcılar Meydanı'nda bir şov hazırladı. Şov, evlenme teklifini etkili kılmak için hazırlanmıştı ve birçok kişi de gönüllü olarak rol aldı. Bu sırada yolu Avcılar Meydanı'ndan geçenlerin çoğu planlarını erteleyip birazdan ortaya çıkması beklenen genç kızı ve "o anı" beklemeye başladı. HAVAİ FİŞEK, MÜZİK, ANLAMLI YAZILAR Anlamlı yazılar, havai fişekler, maytaplar, konfetiler ve müzik. Bu karnaval için herkesin söyleyecek bir sözü vardı ve o sözleri sakınmadan söyledi. Kimi emek vurgusu yapmak için bir fırsat olarak değerlendirdi durumu kimi de açıkça genç kızın kabul etmesini istedi. "EMEK, SEVGİ DEĞERLİDİR. AFFETMEK DE DEĞERLİDİR" Meydandakı sıradışı hareketliliği "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" ile ilgili olduğunu düşünen bir kişi durumun böyle olmadığını anladı ama "emek" mesajı vermeyi de sürdürdü, “Emek, sevgi değerlidir. Affetmek de değerlidir" diye ekledi. GENÇ KIZ GÖRÜNDÜ AMA.. Bu sırada çalıştığı iş yerinden çıkan genç kız göründü ve plan uygulanmaya başlandı. Sokak müzisyeni çaldı, konfetiler saçıldı, "evet desene, evet desene" sloganları hep bir ağızdan atılmaya başlandı. Ancak işlerin planlayıcıların tahmin ettiği gibi gitmediğinin ilk işaretleri de bu sırada alındı. Genç kız meydana gelmek için hiç de gönüllü değildi. Dakikalar ilerledikçe gönülsüzlükten öte ciddi bir itirazının olduğu anlaşıldı. Genç kız onun için hazırlananlara ilgi göstermeden hızlıca uzaklaştı. TEMİZLİK İŞÇİSİ DE GENÇ KIZ GİBİ İTİRAZ ETTİ Meydandakiler ummadıkları sonuçla karşılaşmanın şaşkınlığını yaşarken bu tantanaya itirazı olan başkaları da çıktı ortaya. Saçılan, rüzgarın da etkisiyle savrulan gül yaprakları ve konfetileri gören temizlik işçilerinden birinin itirazı vardı olan bitene. O da çekinmeden, hatta yüksek sesle konuştu; meydandakileri “Arkadaşlar bu bölgenin hali ne? Bu ne hal? Rüzgar da bunları savuruyor" diye hafif yollu azarladı. Avcılar Meydanı'nın dünkü gündemi, sonunun hesaba katılmadığı bu evlilik şovu oldu.
Karaman'da Çocuklara Tecavüz Edilirken Neredeydiniz Diye Bağıran Aslan Yürekli Travesti 00:45
Karaman'da Çocuklara Tecavüz Edilirken Neredeydiniz Diye Bağıran Aslan Yürekli Travesti 9.066 izlenme - 4 ay önce Avcılar da Travestilerin üzerine yürüyen, ahlak bekçisi çomaristan koruyucularına korkusuzca soru soruyu sorup göt gibi kalmalarını sağlayan aslan yürekli ablamıza yada abimize bir alkış.
Hadise frikik üstüne frikik Avcılar 03:45
Hadise frikik üstüne frikik Avcılar 38.839 izlenme - 3 yıl önce 500 çocuğun sünnet olduğu şölende sahne alan Hadise frikikleriyle yürekleri hoplattı.
Olağanüstü avcılar Hayvanlar Alemi 04:04
Olağanüstü avcılar Hayvanlar Alemi 28.931 izlenme - 4 yıl önce
dogo argentino 02:50
dogo argentino 34.144 izlenme - 7 yıl önce işte muhteşem avcılar
domuz avi kastamonu 01:11
domuz avi kastamonu 30.094 izlenme - 8 yıl önce hüseyİn karanin köpegİ
Avcılar'da Müzisyenlere Yapılan Yobaz Saldırı 01:57
Avcılar'da Müzisyenlere Yapılan Yobaz Saldırı 7.741 izlenme - 1 yıl önce Işid Avcılar'da; Avcılar'da, belediye binası önünde şarkı söyleyen sokak müzisyenlerine, bir grup yobaz tarafından pitbull köpekli saldırı gerçekleştirilmek istendi. Avcılar ilçesinde çok sevilen müzisyen grubu ‘Grup Mektup’ vatandaşlar tarafından yalnız bırakılmadı. Çevredeki duyarlı vatandaşların müdahale etmesi ile yobaz kişiler müzisyen gençlerden uzaklaştırıldı. Yobaz gruba vatandaşlardan sert tepkiler geldi ‘Türküler ne zamandan beri İsrail müziği oldu, Müslümanlık bu değil’ diyerek tepki gösterdiler. Youtube açıklamasından alıntıdır. Görüntüler haberavcilar.com'a aittir.
numan - gün gelicek 02:53
numan - gün gelicek 28.271 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bi Şarkı beğendim video yaptım İyi dinlemeler umarım hoşunuza gİder..
BBC | Hayat: 7- Av ve Avcılar 48:30
BBC | Hayat: 7- Av ve Avcılar 12.825 izlenme - 5 yıl önce https://www.facebook.com/BelgeselGunlugu hayvanlar ve bitkilerin hayatta kalmak ve üremek için yapmaları gereken sıra dışı şeyleri gösteriyor. saniyede 1000 kareyle çekilen inanılmaz görüntüler taştan çekiçlerle çam fıstığı kıran kapuçin maymunları sudan havaya zıplayan su aygırları ve örümcek ağından av çalan bukalemunlar. devekuşunu devirmek için çete kuran çitalarla koşacak balıkları tuzağa düşürmek için mükemmel bir daire oluşturan yunusları izleyeceksiniz.
Aşk Sana Benzer - Zeynel Avcılar(Nurettin Rençber) 04:43
Aşk Sana Benzer - Zeynel Avcılar(Nurettin Rençber) 2.977 izlenme - 12 ay önce bir gün çıkıp gel uzak yollardan benim can yaramı sarmak için çünkü bir nefes ki aşk sana benzer benim can yaramı sarmak için çünkü derin bir nefes ki aşk sana benzer gökte parlayan ay kalpte incinen söz çölde ışıldayan su sana benzer hoyrat bir aşk içinde yandım çok zaman söyle koca bir hayat nasıl gecer senle gecen her ömür sana benzer şimdi söyle bu hayat nasıl gecer sensiz geçen her ömür küle benzer gökte parlayan ay kalpte incinen söz çölde ışıldayan su sana benzer. Bağlama : Zeynel AVCILAR Gitar : Aziz ESER Çekilen Yer : Tarihi Hasan Paşa Hanı Diyarbakır Seslendiren Yorumlayan : Zeynel AVCILAR
Avcılar Doğa Koleji	- Wetoria - CnBlue 03:35
Avcılar Doğa Koleji - Wetoria - CnBlue 7.426 izlenme - 3 yıl önce Sahnede provalardan çok daha iyi çalan Avcılar Doğa Koleji 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Güney Koreli rock müzik topluluğu CnBlue’den Wetoria ile katıldı.
Acıbadem Mahallesi Muhtarının Haince Vurulma Anı. 03:36
Acıbadem Mahallesi Muhtarının Haince Vurulma Anı. 654 izlenme - 3 ay önce İstanbul Acıbadem Mahalle Muhtarı Mete Sertbaş, darbe girişiminin yaşandığı gece şehit oldu. Hain yüzbaşı tarafından yakın mesafeden göğsünden vurulan muhtar birkaç adım attı ardından yere yığıldı. Kamera, o tüyler ürpertici anları kaydetti. .
Avcılar Belediyesi Zabıtaları Rüşvet Alırken Yakalandı 04:50
Avcılar Belediyesi Zabıtaları Rüşvet Alırken Yakalandı 1.184 izlenme - 8 ay önce Avcılar Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan 4 zabıta memuru, rüşvet alırken polise suçüstü yakalandı. Zabıta memurları tutuklanırken, rüşvet anı ve ardından yaşananlar ise saniye saniye görüntülendi.
Tarkan Yıldırım Caner Düet Ağlama Sevdam Tuğlalık 03:53
Tarkan Yıldırım Caner Düet Ağlama Sevdam Tuğlalık 10.920 izlenme - 8 yıl önce süper bi düet yıldırm canerden
Oy Gelin Sevdalı Gelin-Zeynel Avcılar 04:02
Oy Gelin Sevdalı Gelin-Zeynel Avcılar 7.234 izlenme - 5 yıl önce Oy gelin Sevdalı Gelin-Zeynel AVCILAR (Sevdalı Gelin & Oy Gelin) Akşam olur karanlığa kalırsın Derin derin sevdalara alarsın Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni Beni koyp yad ellere varırsın Sana zulüm bana ölüm değil mi? Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni Bülbül ne ötersin yuvan mı yoktur? Yoksa benim gibi derdin (sevdan) mı çoktur? Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni (Sevdalı Gelin & Oy Gelin) Akşam olur karanlığa kalırsın Derin derin sevdalara alarsın Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni Beni koyp yad ellere varırsın Sana zulüm bana ölüm değil mi? Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni Bülbül ne ötersin yuvan mı yoktur? Yoksa benim gibi derdin (sevdan) mı çoktur? Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni
Keklık Avı Dönüşü 01:15
Keklık Avı Dönüşü 4.216 izlenme - 4 yıl önce Keklık Avı Dönüşü
Ördek Avına Sevimli Misafir 01:23
Ördek Avına Sevimli Misafir 2.930 izlenme - 3 yıl önce Fok yavrusu avcıların maskotu oldu.
ucmasını beceremedi feci düşüş 01:48
ucmasını beceremedi feci düşüş 5.813 izlenme - 8 yıl önce avcılar sahilinde feci düşüş
BEYOĞLU BARBEKÜ ŞÖMİNE İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR  İLETİŞİM ABDULLAH ARSLAN 0543 243 90 43 00:46
BEYOĞLU BARBEKÜ ŞÖMİNE İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR İLETİŞİM ABDULLAH ARSLAN 0543 243 90 43 3.459 izlenme - 2 yıl önce BARBEKÜ ŞÖMİNE İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR İLETİŞİM ABDULLAH ARSLAN 0543 243 90 43 Adalar Şömine barbekü Arnavutköy Şömine barbekü Ataşehir Şömine barbekü Avcılar Şömine barbekü Bağcılar Şömine barbekü Bahçelievler Şömine barbekü Bakırköy Şömine barbekü Başakşehir Şömine barbekü Bayrampaşa Şömine barbekü Beşiktaş Şömine barbekü Beylikdüzü Şömine barbekü Beyoğlu Şömine barbekü Büyükçekmece Şömine barbekü Beykoz Şömine barbekü Çatalca Şömine barbekü Çekmeköy Şömine barbekü Esenler Şömine barbekü Esenyurt Şömine barbekü Eyüp Şömine barbekü Fatih Şömine barbekü Gaziosmanpaşa Şömine barbekü Güngören Şömine barbekü Kadıköy Şömine barbekü Kağıthane Şömine barbekü Kartal Şömine barbekü Küçükçekmece Şömine barbekü Maltepe Şömine barbekü Pendik Şömine barbekü Sancaktepe Şömine barbekü Sarıyer Şömine barbekü Silivri Şömine barbekü Sultanbeyli Şömine barbekü Sultangazi Şömine barbekü Şile Şömine barbekü Şişli Şömine barbekü Tuzla Şömine barbekü Ümraniye Şömine barbekü Üsküdar Şömine barbekü Zeytinburnu
Hadise Avcılar Konseri 10:04
Hadise Avcılar Konseri 1.952 izlenme - 3 yıl önce Hadise avcıllar konseri
Mahir ve Ölüm Yarışı 02:34
Mahir ve Ölüm Yarışı 4.204 izlenme - 7 yıl önce makas bole yapılır.
Avcılar Lisesi Taraftar 01:33
Avcılar Lisesi Taraftar 4.844 izlenme - 9 yıl önce avcılar lisesi Holiganları carsı!
Zeynel Avcılar-yaralar beni 03:46
Zeynel Avcılar-yaralar beni 6.518 izlenme - 8 yıl önce Söylemem adını düşersin dile Meylimi bağladım zülfün teline Acı sözlerinle vurdun sineme Yaralar sevdiğim yaralar beni Yaralar yaralar yaralar beni Yaralar sevdiğim yaralar beni Niye bana böyle zulüm edersin Selamsız sabahsız çekip gidersin Her olur olmaza gönül verirsin Yaralar sevdiğim yaralar beni Nakarat Seven iflah olmazımış aşkına Kaybettim aklımı döndüm şaşkına Dermansız dertleri açtın başıma Yaralar sevdiğim yaralar beni
avcılarlı roman cocuğu 03:31
avcılarlı roman cocuğu 3.193 izlenme - 7 yıl önce darbuka solo
Ferhat Göçer Cennet (Caan Sana Kurban) 04:05
Ferhat Göçer Cennet (Caan Sana Kurban) 7.263 izlenme - 8 yıl önce senle gezdiğimiz o parktan hatıralar caan.ölmeden önce and olsun bir daha birlikte oraya gideceğiz
Tekstil Atölyesinde Patlama: 1'i Ağır 3 Yaralı 03:39
Tekstil Atölyesinde Patlama: 1'i Ağır 3 Yaralı 6 izlenme - 10 saat önce Avcılar'da bir tekstil atölyesinde buhar kazanı patladı. Patlama sonucu 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
1400 Yıllık İlaç Merkezi 02:04
1400 Yıllık İlaç Merkezi 19 izlenme - 1 hafta önce İstanbul Avcılar'da 1400 yıllık ilaç şişeleri bulundu.
Avcılar'da Üst Geçit Çöktü 02:43
Avcılar'da Üst Geçit Çöktü 1.102 izlenme - 2 yıl önce 3 Eylül 2014 sabah saatlerinde İstanbul Avcılar'da bir üstgeçit henüz kesinleşmeyen bir nedenden ötürü çöktü. Çok sayıda yaralının olduğu belirtilen kazada köprüye çarpan bir tankerin etkili olmuş olabileceği düşünülüyor.
Ateşin Çil Keklik Ferması 02:44
Ateşin Çil Keklik Ferması 1.829 izlenme - 5 yıl önce SİNCANLI AVCILAR 28-09-2011 bıldırcın beklerken çillere rastladık.
Gerçek Hayatta Predator'ün Bıçaklarını Yapmak 07:26
Gerçek Hayatta Predator'ün Bıçaklarını Yapmak 587 izlenme - 1 yıl önce Alien vs. Predator filminde karşımıza çıkan ve uzaylı canavarlarla savaşan Predator (Avcı)'ların kullandıkları bıçaklar 'Man at Arms' ekibi tarafından gerçek hayata uyarlandı.