Hoşgeldiniz!

Avlamak Videoları İzle

Balık Avında Elini Verdi Kolunu Kaptırdı 00:46
Balık Avında Elini Verdi Kolunu Kaptırdı 85.971 izlenme - 4 yıl önce Dev balığı avlamak için kendi kolunu kullanan adam, uzun süre mücadele vermesine rağmen balığı alt etmeyi başaramadı
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 03:18
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 13.225 izlenme - 1 yıl önce "Şırnak'ta bulunduğu bölgeye 1 hafta erzak sevkiyatı yapılmayınca askerlerini alıp dicle nehrinde, el bombası ile balık avlayan komutan ve askerler" yazmışlar açıklamaya ama ne kadar doğrudur Allah bilir bence doğudan bir görüntü değil ama ilginç bir görüntü.
Zürafayı avlamak isteyen aslanın dramı 00:44
Zürafayı avlamak isteyen aslanın dramı 3.715 izlenme - 1 yıl önce Zürafayı avlamak isteyen aslanın dramı
Türk İşi Balık Avı ! 02:16
Türk İşi Balık Avı ! 4.874 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanının zekasıyla balık tutma tekniği! Kışın balık nasıl tutulur herkes öğrensin... Fakat tam olarak tekniğin ne olduğunu ben de anlayamadım. Sadece balık dansı diye tabir edebileceğimiz, iki eli çırpma ve bacakları 90 derece açma şekli bir nevi teknik olabilir. BONUS: Onuda yahala, la hüseyin gaç gaçtı, hayda lo hayda la, la gerizekalı balık tutmayımı biliyorsun, balağa bak
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 01:25
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 4.970 izlenme - 2 yıl önce Kırk yıllık balıkçıyım, elektronik cihaz yakalamadım. Usta balıkçıymışsın. Pesss.
Drone Kullanarak Balık Tutmak 03:27
Drone Kullanarak Balık Tutmak 235 izlenme - 2 ay önce Kullanım alanları konusunda her geçen gün sınırları zorlayan ve karşımıza mutlaka yeni bir şeyle çıkmayı başaran drone'lar, şimdi de avcı oldu. Uzun zamandır balık avlayan ve artık bu işte ustalaşan iki arkadaş, balık yakalama olayına drone kullanarak yeni bir boyut kazandırdı.
Drone Kullanarak Balık Avlamak 03:27
Drone Kullanarak Balık Avlamak 1.267 izlenme - 1 yıl önce Hayatın her alanına girmeye devam eden Drone'lar bu defa bir balık avında kullanıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
iPhone İle Balık Avlamak 03:13
iPhone İle Balık Avlamak 1.575 izlenme - 1 yıl önce İlginç balık avlama yöntemi.Avusturalya’da bir sahil kenarında balık tutmada ilginç bir yöntem bulan adam oltanın ucuna balık yemi yerine iphone bağlayınca amacına ulaştı.
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 02:52
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 2.610 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'ne balık avlamak için giden abilerimizin kaydettiği videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Balığında maşallahı var.
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 00:54
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 1.710 izlenme - 3 yıl önce Buna av diyemeyeceğim çünkü işin içinde canilik söz konusu. Bu nasıl bir yoldur böyle, tam bir psikopatlık örneği.
 Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 02:52
Beyşehir Gölünde Kocaman Sazan Balığı Yakalamak 2.208 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'ne balık avlamak için giden abilerimizin kaydettiği videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Muşamba İle Balık Tutmak 00:10
Muşamba İle Balık Tutmak 1.637 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar kendince bir yol bulmuş ve derenin üzerine sererek gittikleri muşamba ile zaten meyilli olan balıkları tutmuşlar, yöntem güzel ama geliştirme yapılması lazım. Versiyon 0.0.1
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 05:16
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 801 izlenme - 2 yıl önce Tembelhayvanlar olarak bu avcıların kesinlikle karşısındayız. O kadar pumasın gücün bize mi yetiyor ulan? Özellikle 4:28'de gözümden iki damla yaş aktı.
Okla Balık Avlayan Kızlar 00:45
Okla Balık Avlayan Kızlar 75 izlenme - 2 ay önce Okla balık avı ne kadar kolay dersiniz? Türkiye bu avlanma için uygun mu sizce? Videodaki balığın büyüklüğüne göre göze kolay görünebilir ancak Türkiye şartlarında zor olduğunu düşünüyorum. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kaya Kartalı Bebeği Avlamaya Çalışırsa 00:59
Kaya Kartalı Bebeği Avlamaya Çalışırsa 763 izlenme - 3 yıl önce Kaya Kartalları Uçuşta görkemli ve zariftir, gerektiğinde avına ilerlerken pike yaparak saatte 320km hıza ulasabilir, buda onu gökdoğandan sonra en hızlı kuş yapar. Diğer kartallardan farklı olarak süzülürken ve dönerek yükselirken kanatlarını yukarı kaldırır. Belki bir kaçınız görmüşsünüzdür kartal dağdan bir yavru keçiyi kapar ve kaçar. Onu yükseklere çıkartır geri aşağıya bırakır. Düşmenin etkisiyle avı ölünce aşağıya iner avını alır ve yuvasına götürür. Bebek tam havalanmışken babasının görmesi ve hareket etmesi üzerine kartal korkup kaçıyor. 2 Saniye ile hayatta kalan bebeği izliyoruz. Yeşilçam versiyonu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/32678/fatma-girik-vs-kartal-bos-besik
Torpille Balık Avlamak 01:59
Torpille Balık Avlamak 1.238 izlenme - 2 yıl önce Bu yöntemi balıkçılar değil de oltayla balığa çıkmış, fakat kendisini olta kesmemiş bünyeler yapar
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 04:42
Avlanan Kılıç Balığına Saldıran Köpek Balığı 786 izlenme - 2 yıl önce Adamlar tam hayvani bir kılıç balığı yakalamışken ordan çıkan köpek balığı kötü bir sürpriz yapıyor. İzlenileni anlatmak da ayrı bir keyif!
İnanılmaz Balık Avı Matkapla 6 Saniyede Balık Avlamak 02:33
İnanılmaz Balık Avı Matkapla 6 Saniyede Balık Avlamak 321 izlenme - 1 yıl önce Balık avlayan gençler ilginç bir yöntem denedi. Matkap kullanarak balık yakalamak isteyen gençler çok kısa sürede birçok balık yakaladı. Bu ilginç balık avını kameraya kaydettiler. Bir defasında da su kaplumbağası tutan gençler, matkapla balık avında çok başarılı oldu.
Balık Avlamak 01:21
Balık Avlamak 1.733 izlenme - 9 yıl önce çok komik gülmekte yerlere yatacaksınız
Ava Giderken Avlanan 00:53
Ava Giderken Avlanan 831 izlenme - 3 yıl önce Işid güçleri normal seyrinde devam ediyor, hazırlıklar felan derken Amerikan güçleri paat diye bombaları tepesine bırakyor, izliyoruz efendim.
Zıpkınla Balık Avlamada Peygamberliğini İlan Eden Adam 03:01
Zıpkınla Balık Avlamada Peygamberliğini İlan Eden Adam 874 izlenme - 3 yıl önce Okyanusun dibinde sanki ormanda yürüyor gibi yürüyen bu adamı survivora almalısın açun bey
İstanbul Boğazı'nda Balık Avlayan Kedi 02:02
İstanbul Boğazı'nda Balık Avlayan Kedi 524 izlenme - 2 yıl önce Balık avlamak için İstanbul Boğazı'nı seçen sevimli kedi, kayaların üzerinde bir süre uğraştıktan sonra amacına ulaşıyor ve iyi bir av yakalıyor.
Okla Balık Avlamak 01:53
Okla Balık Avlamak 454 izlenme - 2 yıl önce Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Beysun, geleneksel Türk yayı kullanarak, yöredeki göl ve nehirlerde okla balık avlıyor.SİVAS - Ulaş Gölü ve 4 Eylül Barajı başta olmak üzere yöredeki göl ve nehirlerde boş zamanlarında okla balık avlayan Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Murat Beysun, görenlerin dikkatini çekiyor. Balık avlamak için göl ve ırmak kıyılarında saatlerce sabırla bekleyen Beysun, av için uygun anda yayını çekip okunu fırlatıyor. Gittiği yerlerde irili ufaklı balıklar avlayan Beysun, yaptığı açıklamada, okla balık avlamaya, internet ortamında izlediği, yabancı ülkelere ait modern yayla balık avı görüntülerinden esinlenerek başladığını belirterek, "Ben de yapabilir miyim acaba diye düşündüm. Önce hiçbir malzemem olmadan ok ve yayla balık avlamaya çalıştım ama uzun bir çalışmanın ardından sudaki kırılmayı hesap edemediğimi gördüm" dedi. Başarısız denemelerin ardından suya bıraktığı pet şişeye atışlar yaparak çalıştığını anlatan Beysun, "Sudaki pet şişeye atışlar yaparak sudaki kırılmayı hesapladım. Okla ilk balık avımı, 2007 yılında yaptım. Hiçbir düzeneğim yoktu. Daha sonra yurt dışından modern yaylara monte edilen balıkçı aparatlarını getirterek klasik Türk yayına monte ettim" diye konuştu. Uzun çalışmaların ardından okla balık avını deneme yanılma yöntemiyle ilerlettiğini aktaran Beysun, şunları kaydetti: "Okla balık avında birinci kural, sabırlı ve sessiz olacaksınız. Rüzgar olunca avlanmak çok zor oluyor. Rüzgar olduğu zaman suda dalgalanma oluyor ve avlanmanız sıfıra iniyor. Rüzgarsız bir ortamda avlanmak ve güneşi önünüze almanız gerekiyor, çünkü gölgeniz suya düşünce balıklar ürküyor. Bu gibi incelikleri var. Bu şekilde 2007'den bugüne 50'nin üzerinde balığı yay ve okla avladım. Daha önceleri olta atardım ama okla avlamak daha zevkli olduğu için bunu tercih ediyorum." Beysun, bir grup arkadaşıyla kısa süre önce Göktürk Okçuluk Derneği'ni kurduklarını belirterek, derneğin başkanlık görevini yürüttüğünü sözlerine ekledi.
Tembelhayvanı Avlayan Hain Kartal 01:35
Tembelhayvanı Avlayan Hain Kartal 376 izlenme - 2 yıl önce Doğada düşmanı yok diye bildiğimiz tembelhayvanı avlayan hain kartal. bu dedikoduyu kim çıkarttıysa itiraf etsin. Bi de sen koskoca kartalsın allaşkına ne istedin o hayvancağızdan, onun eti yenir mi yahu yosun kokar
Vahşi Kurdun Koyunu Kaçırma Görüntüsü 00:10
Vahşi Kurdun Koyunu Kaçırma Görüntüsü 14 izlenme - 4 hafta önce Vahşi yaşamdan araba ile giderken vahşi kurdun koyunu kaçırdığı görüntüleri yakalayan insanları izliyoruz
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 00:54
Domuz Öldürmenin En Psikopat Yolu 348 izlenme - 2 yıl önce Buna av diyemeyeceğim çünkü işin içinde canilik söz konusu. Bu nasıl bir yoldur böyle, tam bir psikopatlık örneği.
Kedi Kartal Avlamak İsterse 01:42
Kedi Kartal Avlamak İsterse 197 izlenme - 2 yıl önce Kedi, Kartal Avlamak İsterse
Keçilerin Sessizliği 00:19
Keçilerin Sessizliği 418 izlenme - 2 yıl önce Ben de mal gibi izledim ilk seyrettiğimde, ataş sesini duyduğumda oha! dedim. resimler vardır ya hani ''resimdeki köpeği görebildiniz mi?'' diye aynı onlar gibi işte. lütfen beni onaylar mısınız?
Maymun İle Yaban Domuzu Avlamak 01:27
Maymun İle Yaban Domuzu Avlamak 279 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen tekme tokat yöntemiyle eğitilmiş maymunların insanoğluyla mükemmel bir işbirliğine şahit oluyoruz. Ne demişler; Maymun ağaca tırmandıkça, kıçı daha çok görünür.
Motor Hırsızlarını Balık Ağıyla Trolledim ! 02:28
Motor Hırsızlarını Balık Ağıyla Trolledim ! 8 izlenme - 3 hafta önce Merhaba arkadaşlar! Motor hırsızlarını balık ağıyla trolledim , kamuflaj boyasıyla yüzümü boyadım ve dalları vücudumun dört bir yanına takıp kamufle oldum. Hırsızları gafil avladım , hiç beklemedikleri anlarda çıkıp balık ağını kafalarına geçirdim , panik haliyle deli gibi koşarak kaçtılar! Sizce başka hangi hırsızları trolliyeyim yorum olarak yazabilirsiniz ve bol bol like yapmayı unutmayın! hala da kanala abone değilseniz abone olun! KANALDA SALI-CUMA-CUMARTESİ YENİ VİDEO VAR! YEĞĞSS. :)) https://www.youtube.com/channel/UCO-gs-EluXhZxlPzJ1erMEg