Hoşgeldiniz!

Avrad Videoları İzle

Atların Atası Ahal Teke 08:47
Atların Atası Ahal Teke 1.096 izlenme - 2 yıl önce Atalarımızın başarılı seferler düzenlemesindeki belki de en büyük silahı Ahal Tekelerdi. Diğer cinslerden daha uzun mesafeleri hiç dinlenmeden alabilen, uzun ve yüksek mesafe atlama kabiliyetleri en iyi olan atlardı. Hatta Çin seddinin yapılmasına ahal tekelerin bu özelliğinin sebep olduğu rivayet edilir. Anatomik yapı olarak, uzun ve kavisli boyun yapısı ve uzun bacakları ile tarih öncesi kalıntılarda resmedilen at figürlerine benzerliği onun atların atası olduğu tezini destekleyen kanıtlardan sadece biridir. Altın renkli olanlarından dolayı Golden Horse olarakta anılan Ahal teke şu anda anavatanı olan Türkmenistan topraklarında devlet tarafından yetiştirilmektedir.
Nargile Dumanıyla Halka Yapan Kız 00:23
Nargile Dumanıyla Halka Yapan Kız 809 izlenme - 2 yıl önce Ablamızın dudak oyunları oldukça başarılı. Kendisini Olimpiyatlarda nargile dalında ödül bile alabilir.
 Atların Atası Ahal Teke 08:47
Atların Atası Ahal Teke 479 izlenme - 3 yıl önce Atalarımızın başarılı seferler düzenlemesindeki belki de en büyük silahı Ahal Tekelerdi. Diğer cinslerden daha uzun mesafeleri hiç dinlenmeden alabilen, uzun ve yüksek mesafe atlama kabiliyetleri en iyi olan atlardı. Hatta Çin seddinin yapılmasına ahal tekelerin bu özelliğinin sebep olduğu rivayet edilir. Anatomik yapı olarak, uzun ve kavisli boyun yapısı ve uzun bacakları ile tarih öncesi kalıntılarda resmedilen at figürlerine benzerliği onun atların atası olduğu tezini destekleyen kanıtlardan sadece biridir. Altın renkli olanlarından dolayı Golden Horse olarakta anılan Ahal teke şu anda anavatanı olan Türkmenistan topraklarında devlet tarafından yetiştirilmektedir.
Otçu Baba - Arena 02:57
Otçu Baba - Arena 314 izlenme - 2 yıl önce Movie maker'ın duman efektine ilham verdiğini düşündüğüm bu eski videoda Kahve ortamında sürekli kendisine çay ısmarlatan, cebinizdeki son dal sigarada bile gözü olan bir tip olan Kamil'in en sonunda evinde kendi kahve ortamını yaratması ve cigaralık üzerine verdiği disiplinli eğitimi izleyeceksiniz.Yukarıda 'olan' kelimesini gereksiz yere 2 kez kullandığımın farkındayım.ama yaptığım bu yanlış videodaki yanlışın yanında hiç kalır. Problemli sarmadan bahsediyorum.