Hoşgeldiniz!

avrupa birliği

Türkiye'deki Mültecilerin Durumu 03:53
Türkiye'deki Mültecilerin Durumu 1.835 izlenme - 4 hafta önce Suriye'den Gaziantep'e kaçan mültecilerin yarısı AB'den mali destek alıyor. Ancak bu yardım programı şimdilik sadece 2018 yılına kadar garanti edildi. AB liderleri yardımı uzatma konusuna anlaşamazsa, Türkiye'deki mültecilerin geleceği belirsizliklerle dolu olacak
Binlerce Profesörün Anlatamadığını Dört Dakikada Anlatan Adam 05:10
Binlerce Profesörün Anlatamadığını Dört Dakikada Anlatan Adam 26.753 izlenme - 1 yıl önce Avrupa ve dünyanın geri kalanı arasındaki uçurumu ve sonuçlarını anlatan Trabzon spor taraftarı. Adamın dibidir kanımca. Dersçıkarmak ümidiyle İyi seyirler.
Erdoğan'dan Schulz'a: Kimsin Sen 01:42
Erdoğan'dan Schulz'a: Kimsin Sen 4.445 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Tarım Projesi toplantısında yaptığı konuşmasında Avrupa Birliği'nin açıklamalarına değindi. "Asıl olay merciyi sizsiniz; millet. Batı ne diyor idam olmaz. Nereden bunu konuşuyorsunuz diyor!" sözleriyle başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: KİMSİN SEN YA? SEN NASIL TÜRKİYE HAKKINDA KARAR VERİRSİN "Ey Batı bu milletin kaderi sizin elinizdedir. Bugün dünyanın büyük çoğunluğunda da bu var. Kimsin sen ya, kimsin? Nesin sen, sen Türkiye adına ne zamandan beri karar verme yetkisine sahip oldun. Sen veya siz nasıl olur da Türkiye hakkında karar verirsiniz. Türkiye'yi tanımamışsınız, çevirdiğiniz fırıldaklar Türkiye adına değil. Bu millet kendi kararını kendi verir, kendi göbeğini kendi keser.
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 03:52
Rowan Atkinson - Beethoven 9. Senfoni (Avrupa Birliği Marşı) 1.473 izlenme - 5 ay önce Mr. Bean olarak da tanınan ünlü İngiliz oyuncu Rowan Atkinson'un Robert Bennington adıyla sergilediği 9.Senfoni performansını seyrediyoruz. . Lütfen çözünürlük ile ilgili espri yapmayın bulunabilen en iyi çözünürlük bu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyaya Meydan Okurken Arkamda Türkiye Var 02:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyaya Meydan Okurken Arkamda Türkiye Var 3.071 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'daki toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada Avrupa Birliği ve Suriye rejimine sert sözlerle yüklendi
Avrupa Birliği'ne Siktir Çeken Başbakan 00:30
Avrupa Birliği'ne Siktir Çeken Başbakan 3.339 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Parlamentosu'nun, uyuşturucu satıcılarının öldürülmesi nedeniyle Rodrigo Duterte'yi kınaması ve ölümleri durdurmaya çağırması, Duterte'nin tepkisini çekti. "Avrupa Birliği'nin kınamasını okudum. Onlara diyorum ki, s...n gidin" diyen Duterte, AB'yi "ikiyüzlü" olarak tanımladı. AB üye ülkelerinin, özellikle Britanya ve Fransa'nın sömürgeci geçmişini hatırlatan Duterte, AB'nin "suçluluk hissiyle" hareket ettiğini söyleyerek, "Tekrar ediyorum, s...n gidin!" dedi.
Yiğit Bulut: Avrupalı Bize Geliyor Biz Niye Gidelim (Derin Analiz 15 Mart Salı) 04:02
Yiğit Bulut: Avrupalı Bize Geliyor Biz Niye Gidelim (Derin Analiz 15 Mart Salı) 4.455 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut, Avrupa Bİrliği'nin Türkiye'nin önüne sürekli vize karttını çıkarmasına tepki gösterdi. TRT Haber'de Hasan Kurtulmuş'un moderatörlüğün Yiğit Bulut'un yorumlarıyla eklrana gelen Derin Analiz programında, Avrupa Birliği ile yaşanan vize süreci ele alındı. "KARA PARANIN MERKEZİ LÜKSEMBURG" Avrupa Birliği'nin başındaki liderin ülkesi Lüksemburg'un bir kara para aklama merkezi haline gödünştüğünü söyleyen moderatör Kurtulmuş, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin artık birliği sorguladığının altını çizdi. "AVRUPALI TEDAVİ İÇİN TÜRKİYE'YE GELİYOR" Yiğit Bulut da Avrupa'ya gitmek için vizelerin kalkmasının artık çok da önemli olmadığını belirterek şunları söyledi: "Avrupa bana ne verecek, neyin vizesini koyuyorsun? Geçti o dönemler. Eski Türkiye'de Avrupa'ya gitmek belki iyiydi. Şimdi Avrupa'da insanlar sağlık sisteminden şikayetçi. Türkiye'de tedavi olmak için hastane arıyorlar."
Karadenizlilerden Açıklama:  Avrupa Birliği Of'a Bağlanacak 02:11
Karadenizlilerden Açıklama: Avrupa Birliği Of'a Bağlanacak 2.021 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren ekib bu sefer karadenizli ile röportaj yapıyor.
Türkiye'nin Avrupa Birliği Üyeliğine Nasıl Bakıyorsunuz? 03:20
Türkiye'nin Avrupa Birliği Üyeliğine Nasıl Bakıyorsunuz? 3.816 izlenme - 3 yıl önce Almanya'da insanlara sokak röportajinda Türkiyenin Avrupa birligi üyeliğine nasıl baktıkları hakkında fikirleri soruldu.
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 01:01
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 4.099 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da aşırı sağcı Geert Wilders, Türk vatandaşlarına yönelik Türkçe altyazılı bir video yayınlayarak "Hükümetiniz sizin bir gün Avrupa Birliği üyesi olacağınıza inanmanızı sağlayarak sizi kandırıyor. Bunu unutun. Siz Avrupalı değilsiniz. Ve hiçbir zaman olmayacaksınız" dedi
Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi Suriyeli Mültecileri Kabul Etmemekle Suçlaması 01:17
Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi Suriyeli Mültecileri Kabul Etmemekle Suçlaması 3.095 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği Bakanları son toplantısında Türkiye'yi Halep'ten kaçıp Türkiye sınırına dayanan Suriyelilere kapılarını açmamakla suçladı.bu ne yüzsüzlüktür arkadaş.kendileri sayıları yüzbinlerle ifade edilen suriyelileri sepetlemek için her türlü atraksiyonu yapıyo bize gelince yeni mülteci niye almıyosun.iyiden iyiye çöplük muamelesi görmeye başladık.
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 00:35
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 3.151 izlenme - 2 yıl önce müthiş bir siyasi deha olan, uyguladığı denge politikasıyla çıkarları doğrultusunda bütün devletlerle iyi geçinen ve stratejik deha olmasıyla tanınan Cumhurbaşkanından müthiş Brexit öngörüsü.
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 01:18
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 2.921 izlenme - 2 yıl önce Kimse pek önemsemedi belki ama 21. yüzyılın sevr anlaşması bugün Türkiye tarafından imzalandı. Avrupalı parasını verip kendisine gelen bütün suriyelileri "geri kabul anlaşması" adı altında Türkiye'ye kitleyecek. Böylece avrupanın tampon bölgesi ve mülteci çöplüğü olacağız. Avrupalı bu işi o kadar önemsedi ki anlaşma öncesi AB ilerleme raporunda Türkiye'yi eleştiren sert cümleleri çıkardı ve Türkiye hükümetiyle ters düşmeyip biran önce anlaşmayı imzalayacak bütün yalakalıkları yaptı. Velhasıl kelam sadece 3 milyar euro için Türkiye Cumhuriyetinin bütün demografik yapısı, ilerde yaşanacak azınlık sorunları, hali hazırdaki büyük işsizlik, mültecilerin yarattığı asayiş sorunları gözardı edildi ve kalıcı olarak artık suriyelilerin vatandaşlık alacağı tescillenmiş oldu. Not: 3 milyar euro direkt Türkiye'ye verilmeyecek. Avrupalılar paranın sadece suriyelilere harcandığından emin olmak için kendi kuracağı komisyonla harcamaları denetleyecek.
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Masaj Teknikleri 08:22
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Masaj Teknikleri 4.161 izlenme - 3 yıl önce Sıradaki videomuz da arjantin'den sıkılan siz değerli alkışkarlayaşıyorum dostlarına gelsin. komşu yunanistan'ın sabah sabah seda sayan programından bir kesit izliyoruz. Günün birinde işe yarama ihtimali mevcut olan masaj tekniğini, alkışarla öğreniyoruz. İyi seyirler efendim.
Mermerde Mangal Nasıl Yapılır? 01:37
Mermerde Mangal Nasıl Yapılır? 2.968 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Birliği'nin yasakladığı mangal ziyafetini Avrupa Birliği Parkının ortasında yapan adam...
Estonya'dan savaşların seyrini değiştirecek 'robot askerler' 00:49
Estonya'dan savaşların seyrini değiştirecek 'robot askerler' 101 izlenme - 2 ay önce Biliyor muydunuz? Avrupa Birliği'nin en küçük ülkelerinden Estonya, savaşların seyrini değiştirecek 'robot askerler' denemeye başladı. Detaylar http://bit.ly/2G6xJCl
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 00:54
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 2.301 izlenme - 3 yıl önce Kitap fuarında her programın sonunda Proğram konuklarıyla tarrtışan şahıs Şair İsmet Özel ile AB konusunda ayak üstü tartışmaya çalışıyor.
Avrupa'nın Diktatör Lideri : Lukaşenko 02:14
Avrupa'nın Diktatör Lideri : Lukaşenko 2.299 izlenme - 2 yıl önce 10 Temmuz 1994'te seçimleri kazanarak Belarus'un Devlet Başkanı oldu. 1975'te Mogilev Pedagoji Enstitüsü'nden, 1985'te ise Belarus Tarım Akademisi'nden mezun oldu. Sınır Birlikleri ve Sovyet Ordusunda görev yapan Lukaşenko Sovyet Ordusu'nda, Minsk'te subay olarak görev yaptı.
Hani Avrupa Birliği İşkence Kalkmıştı ? 00:58
Hani Avrupa Birliği İşkence Kalkmıştı ? 1.623 izlenme - 3 yıl önce Girdiği evden bir mont ve 200 tl çalan, daha sonra yakalanan bir gencin isyanını izleyeceksiniz."Kafamı, gözümü, her yerimi patlattılar, bana bir ton işkence yaptılar" diyerek baş bölgesini gösteren gencin yüzünde bir çizik bile olmaması dikkatlerden kaçmadı.
türkiye ve ab arasındaki farklar xdxd 04:25
türkiye ve ab arasındaki farklar xdxd 2.546 izlenme - 7 yıl önce
Avrupa Birliğine Alınmama Sebeplerimizden Biri 02:56
Avrupa Birliğine Alınmama Sebeplerimizden Biri 1.415 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Birliğine Alınmama Sebeplerimizden Biri
İngilizler Avrupa Birliği'ni Böyle Aşağıladı 01:38
İngilizler Avrupa Birliği'ni Böyle Aşağıladı 523 izlenme - 2 yıl önce Birleşik Krallık'ta seçmenler ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini oylamak üzere sandık başına giderken medyada zıt kutupların görüşlerini yansıtan içerikler yer yayınlanıyor. Bunlara damga vuran ise komedyen John Oliver'ın yayınladığı bir video oldu. Video Avrupa Birliği marşının "aşağılama" marşına uyarlanmış halini gösteriyor. Önce bir çocuk daha sonra katılan 4 kişi koro halinde Avrupa Birliği teşkilatını ve üye ülkeleri aşağılıyor. Aslında küfürlü bir şekilde olan fakat "Canın cehenneme, Avrupa Birliği!" diye çevirebileceğimiz şekilde başlayan şarkı, Avrupalıların İngiliz erkeklerinin cinsel organlarını yemesini bile söylüyor.
Avrupa Birliğinin kuruluşu (25 Mart 1957 - Roma) 01:37
Avrupa Birliğinin kuruluşu (25 Mart 1957 - Roma) 553 izlenme - 12 ay önce Belçika, Fransa, İtalya, Lüksemburg, Hollanda ve Batı Almanya liderleri 25 Mart 1957'de Avrupa Birliği'nin temeli olarak gösterilen Roma Anlaşmasını imzaladı. O zamanki adıyla Avrupa Ekonomik Topluluğu'nu oluşturan anlaşma 1 Ocak 1958'de yürürlüğe girdi. Conservatori Sarayı'nda imzalanan söz konusu belge günümüz Avrupa Birliği'nin en önemli anlaşması olarak gösterilmeye devam ediliyor.…
Türkiye ve Avrupa Birliği 00:59
Türkiye ve Avrupa Birliği 3.450 izlenme - 10 yıl önce
Bakan Çelik Otobüste Hakarete Uğrayan Şehit Annesini Ziyaret Etti 02:16
Bakan Çelik Otobüste Hakarete Uğrayan Şehit Annesini Ziyaret Etti 37 izlenme - 1 ay önce Bakan Çelik otobüste hakarete uğrayan şehit annesini ziyaret ettiADANA - Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Adana'da otobüste hakarete uğrayan şehit annesini evinde ziyaret etti.
Rüyanız Hayrolsun Emine Akkaya - Müslüm Gürses Çok Yaşamaz 02:49
Rüyanız Hayrolsun Emine Akkaya - Müslüm Gürses Çok Yaşamaz 737 izlenme - 3 yıl önce TV8de yayınlanan Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına Rüya yorumcusu Astrolog olarak katılan Emine Akkaya’nın 2013 yılının ünlülere neler getireceğini yorumlarken Müslüm Gürses için sarfettiği cümleler şok etkisi yarattı.
Teşkilat - Aynadaki Düşman 09:36
Teşkilat - Aynadaki Düşman 2.242 izlenme - 9 yıl önce yeni başlayanlar için yakın derin tarih
İngilizler Avrupa Birliğini Böyle Aşağıladı 01:38
İngilizler Avrupa Birliğini Böyle Aşağıladı 290 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği'nden ayrılmak isteyen İngilizler, üye ülkelere hakaret edebilecek kadar rahat.. Birleşik Krallık'ta seçmenler ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini oylamak üzere sandık başına giderken medyada zıt kutupların görüşlerini yansıtan içerikler yer yayınlanıyor. Bunlara damga vuran ise komedyen John Oliver'ın yayınladığı bir video oldu. Video Avrupa Birliği marşının "aşağılama" marşına uyarlanmış halini gösteriyor. Önce bir çocuk daha sonra katılan 4 kişi koro halinde Avrupa Birliği teşkilatını ve üye ülkeleri aşağılıyor. Aslında küfürlü bir şekilde olan fakat "Canın cehenneme, Avrupa Birliği!" diye çevirebileceğimiz şekilde başlayan şarkı, Avrupalıların İngiliz erkeklerinin cinsel organlarını yemesini bile söylüyor.
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak -  Yiğit Bulut 00:44
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak - Yiğit Bulut 425 izlenme - 3 yıl önce Buraya videoyu özetleyen çok güzel açıklamalar yazabilirdim. Ancak bugün günaha girmek istemiyorum. Kraldan çok kralcı olmak diye bir laf vardır. Ne demiş Kibar Feyzo: 'Ağanın pohunun üstüne poh olur mu la gavatlar.'
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 01:21
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 148 izlenme - 11 ay önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik CNN TÜRK'te Hafta Sonu programına konuk oldu ve gündemdeki önemli sorulara yanıtlar verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, programda Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerine vizesiz girişi konusuna da açıklık getirdi. Türkiye'nin geri kabul anlaşması kapsamında tüm görevlerini yerine getirdiğinin altını çizen Bakan Çelik, raporların mayıs ayında sunulacağını ve Avrupa Birliği'nden yanıt bekleneceğini açıkladı.