Hoşgeldiniz!

Axl Rose

Queen, Elton John ve Axl Rose - Bohemian Rhapsody (1992) 05:34
Queen, Elton John ve Axl Rose - Bohemian Rhapsody (1992) 608 izlenme - 1 yıl önce Efendim fazla söze gerek yok. Çok büyük isimler Queen'in Bohemian Rhapsody şarkısını seslendirmişler. Konser 20 Nisan 1992'de Wembley Stadyumu'nda yapılmış. AIDS farkındalık konseri imiş. İzleyelim...
Kukla Şovunda Level Atlamak 02:52
Kukla Şovunda Level Atlamak 715 izlenme - 3 yıl önce Efendim Amerikanya'da bir metroda kukla sanatçısı çok ama çok güzel bir gösteri yapmış. Guns & Roses'ın şarkısını sevgili kukla arkadaşı ile canlandırmış. İzleyelim..
Axl Rose'un Konsere Gelen Fanına Saldırması 01:38
Axl Rose'un Konsere Gelen Fanına Saldırması 380 izlenme - 4 yıl önce 1991 St. Louis konserinde full karizma abimiz Guns n'Roses'in frontmani Axl Rose, buyuk olasilikla 'cekim yapan' bir izleyicisine saldiriyor. Once guvenliklerden rica! eden Axl, kimse mudahale etmeyince seyircilerin arasina baliklama daliyor. (0.44) Sondaki gideri ise efsane.
Elton John & Axl Rose - Bohemian Rhapsody 05:34
Elton John & Axl Rose - Bohemian Rhapsody 458 izlenme - 3 yıl önce İki efsane ses Elton John ve Axl Rose'un, bir diğer efsane Queen'in belki de en ünlü şarkısı olan Bohemian Rhapsody'i seslendirdiği bölüm. Bu bölüm 20 Nisan 1992 tarihindeki "Freddie Mercury Tribute Concert"ten alınmıştır. Gelmiş geçmiş en iyi frontman'lerden olan Freddie Mercury'i de buradan tekrar anıyoruz.
Alice Cooper Feat. Axl Rose - Under My Wheels 03:11
Alice Cooper Feat. Axl Rose - Under My Wheels 395 izlenme - 7 yıl önce under my wheels" is a rock song by alice cooper. ıt was originally released on the group's killer album in 1971 and was also that album's first single release. all images content etc. copyrighted trademarked by their respective owners. the song was written by michael bruce dennis dunaway and bob ezrin. ıt was re-recorded in 1988 by cooper as a duet with axl rose of guns n' roses after the release of the raise your fist and yell album with its supporting us tour being opened by guns n' ros
Guns N' Roses - November Rain 09:07
Guns N' Roses - November Rain 211 izlenme - 3 yıl önce Guns N' Roses'ın 1991 çıkışlı ''Use Your Illusion I'' albümünün 10. şarkısı. Axl Rose'un Guns N' Roses tarihi boyunca en çok emek harcadığı şarkıdır. 4 milyon dolara mal olan klibiyle yapılmış en pahalı video kliplerden biridir.
Guns N' Roses - Knockin' On Heaven's Door 05:41
Guns N' Roses - Knockin' On Heaven's Door 206 izlenme - 3 yıl önce 1973 tarihli, Bob Dylan'ın defalarca kez coverlanmış parçası. Guns N Roses coverı 1992 tarihli Use Your Illusion II albümündedir. Orijinali ile Guns N' Roses yorumu arasında temel akorlar dışında pek bir yakınlık yoktur. Mama take this badge from me I can't use it anymore It's getting dark too dark to see Feels like i'm knockin' on heaven's door Knock-knock-knockin' on heaven's door Knock-knock-knockin' on heaven's door Knock-knock-knockin' on heaven's door Knock-knock-knockin' on heaven's door Mama put my guns in the ground I can't shoot them anymore That cold black cloud is comin' down Feels like i'm knockin' on heaven's door 'you just better start sniffin' your own Rank subjugation jack 'cause it's just You against your tattered libido, the bank And the mortician, forever man and it Wouldn't be luck if you could get out of Life alive'
Guns n  Roses - Don't Cry 05:12
Guns n Roses - Don't Cry 131 izlenme - 3 yıl önce Axl Rose henüz yoldan tamamen çıkmamışken yapılan,en iyi rock slowları arasında her zaman yer bulan ama sitede göremeyince şaşırdığım güzel bir şarkı
Kafa Güzelliğinden Gitar Çalamamak - Slash (Guns N'Roses) 00:56
Kafa Güzelliğinden Gitar Çalamamak - Slash (Guns N'Roses) 171 izlenme - 4 yıl önce 80'lerde kafa güzelliği müzisyenlerin olmazsa olmazıydı ama bu birazcık fazla olmuş galiba. Gruptakilerin o bakışları herşeyi anlatmaya yetiyor aslında. İzleyelim.
Guns'n Roses - Don't Cry 05:14
Guns'n Roses - Don't Cry 117 izlenme - 4 yıl önce Bildiğim kadarıyla grubun solisti Axl Rose ve Slash'in kavga edip Slash'in gruptan ayrılmasından sonra müzik tarihinin en büyük tazminat davasına tanık olmuş efsane şarkıdır. Dinleyelim..
Guns n Roses - Sweet Child o Mine 05:11
Guns n Roses - Sweet Child o Mine 97 izlenme - 3 yıl önce Axl Rose'un büyüleyici sesi ve Slash'in girişteki mükemmel solosu ile dinleyen bünyede derinlerden gelen bir coşku yaratmaktadır. klibi ile bütünleşmiş olan bu güzel şarkıyı bir de alkislarlayasiyorum.com farkıyla izleyelim.
Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine (1988 - Canlı Performans) 05:58
Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine (1988 - Canlı Performans) 109 izlenme - 4 yıl önce Guns N' Roses, 1988 yılında New York'da gaza basıyor. Sweet Child O' Mine nostalji severler için 80'lerden geliyor...
Axl Rose Return 00:58
Axl Rose Return 92 izlenme - 7 yıl önce axl rose with your famous words!
Guns N' Roses - You Could Be Mine 05:42
Guns N' Roses - You Could Be Mine 92 izlenme - 3 yıl önce Guns N' Roses grubunun Amerika'da 7 milyon kopya satan efsanevi albümlerinden bir tanesi olan Use Your Illusion II(1991)'nin, kimilerinin "Terminatör" müziği diye bildiği, deli gaz veren parçası olan "You Could Be Mine"! Daha başka söze gerek yok. Şarkı kalan her şeyi anlatıyor. (Arnıld abinin de dediği gibi, harbiden mermi israfısın Axl!)
Guns N' Roses  Rolling Stones 05:30
Guns N' Roses Rolling Stones 54 izlenme - 7 yıl önce axl the best.