Hoşgeldiniz!

ayairini

Ayairini'de Aşure 01:34
Ayairini'de Aşure 215 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Ayairini'de Aşure Gösterisi 01:29
Ayairini'de Aşure Gösterisi 98 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Ayairini De Aşure 02:59
Ayairini De Aşure 70 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Ayairini'de Aşure 01:39
Ayairini'de Aşure 63 izlenme - 9 yıl önce topkapı sarayında aya İrini 'de düzenlenen aşure ile ilgili gösteri ve davet..paşabahce tarafından düzenlenmiştir.
Cumhurbaşkanı Gül 05:07
Cumhurbaşkanı Gül 4 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Bayan Gül, "Adem'in Yakarışı" eserinin dünya prömiyerini Estonya Cumhurbaşkanı Toomas Hendrik İlves ve Bayan Evelin İlves ile birlikte Topkapı Sarayı, Aya İrini Müzesi'nde izledi.
Cumhurbaşkanı Gül 05:07
Cumhurbaşkanı Gül "Adem'in Yakarışı" Dünya Prömiyerinde 4 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Bayan Gül, "Adem'in Yakarışı" eserinin dünya prömiyerini Estonya Cumhurbaşkanı Toomas Hendrik İlves ve Bayan Evelin İlves ile birlikte Topkapı Sarayı, Aya İrini Müzesi'nde izledi.
Almanya Özel-Aya İrini 07:38
Almanya Özel-Aya İrini 2 izlenme - 7 yıl önce Almanya Özel
Cumhurbaşkanı Gül 05:07
Cumhurbaşkanı Gül "Adem'in Yakarışı" Dünya Prömiyerinde 1 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül ve Bayan Gül, "Adem'in Yakarışı" eserinin dünya prömiyerini Estonya Cumhurbaşkanı Toomas Hendrik İlves ve Bayan Evelin İlves ile birlikte Topkapı Sarayı, Aya İrini Müzesi'nde izledi.
Almanya Özel-Aya İrini 07:38
Almanya Özel-Aya İrini 1 izlenme - 7 yıl önce Almanya Özel
Almanya Özel-Aya İrini 07:38
Almanya Özel-Aya İrini 1 izlenme - 7 yıl önce Almanya Özel