Hoşgeldiniz!

Ayak Voleybolu Videoları İzle

Ronaldinho'dan Efsane Hareket - Ayak Voleybolu 00:14
Ronaldinho'dan Efsane Hareket - Ayak Voleybolu 3.277 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarıyla plajda ayak voleybolu oynayan Brezilyalı yıldız Ronaldinho, bu hareketiyle kendisine tekrar hayran bıraktırdı.
Arda ve Emre ayak voleybolunda kozlarını paylaştı! 00:17
Arda ve Emre ayak voleybolunda kozlarını paylaştı! 1.005 izlenme - 3 yıl önce Kariyerine Atletico Madrid'de devam eden Arda Turan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu ile ufak bir ayak voleybolu mücadelesi sergiledi.
Ayak Voleybolu 01:06
Ayak Voleybolu 1.339 izlenme - 8 yıl önce
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 02:06
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 377 izlenme - 2 yıl önce Yorum felan yapmıyorum, nasıl bir esneklik nasıl bir dengedir, yaygınlaşması lazım bu sporun
Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor 03:13
Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor 154 izlenme - 3 yıl önce Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor
Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler 04:44
Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler 332 izlenme - 4 yıl önce Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler
Eliyle Oynayamayanların Sporu Ayak Voleybolu 04:44
Eliyle Oynayamayanların Sporu Ayak Voleybolu 77 izlenme - 2 yıl önce Yalnız ve güzel ülkemin ev hanımlarının yüzde doksan sekizinin lise yıllarında oynadığı ve attıkları servislerin dağlara taşlara gittiği fakat nedense topun hiç saha içine düştüğü görülmediği güzide bir spor: Voleybol
Arda Turan ve Emre Belözoğlu Ayak Voleybolu Oynarsa 00:17
Arda Turan ve Emre Belözoğlu Ayak Voleybolu Oynarsa 62 izlenme - 3 yıl önce Kariyerine Atletico Madrid'de devam eden Arda Turan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu ile ufak bir ayak voleybolu mücadelesi sergiledi.
Ronaldinho Ayak Voleybolunda Şov Yaptı 00:40
Ronaldinho Ayak Voleybolunda Şov Yaptı 51 izlenme - 2 yıl önce Brezilyalı yıldız Ronaldinho, bu hareketiyle kendisine tekrar hayran bıraktırdı. Futbolda ne kadar hünerli olduğunu bildiğimiz Ronaldinho şimdi de ayak voleybolundaki hünerlerini sergiliyor.
Süper Ronaldinho! Yine Yaptı... 00:56
Süper Ronaldinho! Yine Yaptı... 35 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da Queretaro forması giyen yıldız futbolcu, ayak voleybolunda da yeteneklerini gösterdi ve herkesi kendine bir kez daha hayran bıraktı.
GoPro: Brasil - Footvolley 01:30
GoPro: Brasil - Footvolley 12 izlenme - 3 yıl önce GoPro: Brasil - Footvolley