Hoşgeldiniz!

ayak voleybolu

Ronaldinho'dan Efsane Hareket - Ayak Voleybolu 00:14
Ronaldinho'dan Efsane Hareket - Ayak Voleybolu 3.298 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarıyla plajda ayak voleybolu oynayan Brezilyalı yıldız Ronaldinho, bu hareketiyle kendisine tekrar hayran bıraktırdı.
Arda ve Emre ayak voleybolunda kozlarını paylaştı! 00:17
Arda ve Emre ayak voleybolunda kozlarını paylaştı! 1.013 izlenme - 3 yıl önce Kariyerine Atletico Madrid'de devam eden Arda Turan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu ile ufak bir ayak voleybolu mücadelesi sergiledi.
Ayak Voleybolu 01:06
Ayak Voleybolu 1.344 izlenme - 8 yıl önce
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 02:06
Shaolin Futbolu'nun Gerçek Olması 409 izlenme - 3 yıl önce Yorum felan yapmıyorum, nasıl bir esneklik nasıl bir dengedir, yaygınlaşması lazım bu sporun
Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor 03:13
Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor 157 izlenme - 4 yıl önce Futbolcularımız Ayak Voleybolu Oynuyor
Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler 04:44
Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler 335 izlenme - 5 yıl önce Ayak Voleybolunda İnanılmaz Hareketler
Eliyle Oynayamayanların Sporu Ayak Voleybolu 04:44
Eliyle Oynayamayanların Sporu Ayak Voleybolu 84 izlenme - 3 yıl önce Yalnız ve güzel ülkemin ev hanımlarının yüzde doksan sekizinin lise yıllarında oynadığı ve attıkları servislerin dağlara taşlara gittiği fakat nedense topun hiç saha içine düştüğü görülmediği güzide bir spor: Voleybol
Arda Turan ve Emre Belözoğlu Ayak Voleybolu Oynarsa 00:17
Arda Turan ve Emre Belözoğlu Ayak Voleybolu Oynarsa 65 izlenme - 3 yıl önce Kariyerine Atletico Madrid'de devam eden Arda Turan, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu ile ufak bir ayak voleybolu mücadelesi sergiledi.
Ronaldinho Ayak Voleybolunda Şov Yaptı 00:40
Ronaldinho Ayak Voleybolunda Şov Yaptı 53 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalı yıldız Ronaldinho, bu hareketiyle kendisine tekrar hayran bıraktırdı. Futbolda ne kadar hünerli olduğunu bildiğimiz Ronaldinho şimdi de ayak voleybolundaki hünerlerini sergiliyor.
Neymar Ve Dani Alves'in Şov Yapması 00:12
Neymar Ve Dani Alves'in Şov Yapması 4 izlenme - 7 ay önce Brezilyalı yıldız futbolcular Neymar ve Dani Alves, plajda oynadıkları ayak voleybolunda da en az yeşil sahadaki kadar başarılı olduklarını gösterdi.
GoPro: Brasil - Footvolley 01:30
GoPro: Brasil - Footvolley 12 izlenme - 4 yıl önce GoPro: Brasil - Footvolley