Hoşgeldiniz!

ayakkabı

Tamam Baba Sakin Ol 02:35
Tamam Baba Sakin Ol 315.434 izlenme - 4 yıl önce Küçük Kızın İstediği Ayakkabıyı Almak İçin Babasıyla Girdiği Mücadele..
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 13:16
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 114.282 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da çarık modeli keçe ayakkabı yapımını göstermeye çalıştım.
Mankenin yercekimi savası 00:25
Mankenin yercekimi savası 192.361 izlenme - 4 yıl önce Mankenin yercekimi savası
Örgü Çocuk Ayakkabısı Modelleri 01:58
Örgü Çocuk Ayakkabısı Modelleri 51.602 izlenme - 1 yıl önce En güzel örgü ayakkabısı modellerini sizlerle paylaşıyoruz.
Üçüzler Yeni Ayakkabı 06:15
Üçüzler Yeni Ayakkabı 128.769 izlenme - 3 yıl önce Üçüzler Yeni Ayakkabı.
Bez Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 00:23
Bez Ayakkabı Nasıl Su Geçirmez Yapılır? 56.323 izlenme - 2 yıl önce Yağmurlar başladı ama istersen bez ayakkabılarını hala giyebilirsin! Senin için bulduğumuz yöntemle bez ayakkabıların su geçirmez oluyor. İhtiyacın olan şeyler sadece 1 mum ve 1 saç kurutma makinası! Yağmurda bez ayakkabı ile gezmenin kolayı var. Aslında her şeyin bir kolayı var; abone ol kaçırma; www.izlesene.com/kolayivar
 Öğrencinin ayakkabı kutusu 00:06
Öğrencinin ayakkabı kutusu 84.042 izlenme - 3 yıl önce Öğrencinin ayakkabı kutusu
Nejat Uygur - Beyaz Ayakkabı 00:06
Nejat Uygur - Beyaz Ayakkabı 73.521 izlenme - 3 yıl önce Vine Türkiye - O Cocuk Nejat Uygur ( Beyaz Ayakkabi ) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Ya Alacaksın Ya Da Alacaksın 00:06
Ya Alacaksın Ya Da Alacaksın 55.683 izlenme - 3 yıl önce Ya alacaksın ya da alacaksın
Tamam Baba Sakin Ol! 02:35
Tamam Baba Sakin Ol! 114.583 izlenme - 4 yıl önce Ayakkabı Mücadelesi Sevimli küçük çocuk mağazada bir ayakkabı beğeniyor ve ayakkabıyı babasına gösteriyor fakat babasından beklediği desteği alamayınca babası her konuşmaya başlayınca tamam baba sakin ol diye müdahale ediyor.
Ayakkabı Boyacısının Kazancı - Sokak Ekonomisi 02:06
Ayakkabı Boyacısının Kazancı - Sokak Ekonomisi 3.058 izlenme - 2 ay önce Ayakkabı boyacılığı yapan Murat Usta, "ben yapmasam başkası yapacak" diyerek neden bu mesleğe ihtiyaç duyulduğunu anlatıyor.
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 04:36
Kadınların Topuklu Ayakkabıyla İmtihanı 41.563 izlenme - 3 yıl önce Yüksek topuklu ayakkabı üzerinde yürümek hiçte kolay olmasa gerek, kadınların topuklu ayakkabı ile başlarına gelenleri izliyoruz.
Evde Misafir Ayakkabılarını Görünce 00:06
Evde Misafir Ayakkabılarını Görünce 41.057 izlenme - 3 yıl önce Evde Misafir Ayakkabılarını Görünce Ben Biz Hepimiz :d
Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 04:00
Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 3.461 izlenme - 3 ay önce İdrar sökücü, ayakkabı kutusu & para sayma makinası, Levent Kırca'ya gelen hediyeleri izliyoruz.
Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı 00:45
Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı 32.880 izlenme - 3 yıl önce Zenci Çocuğun Öten Ayakkabı İle İmtihanı
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 01:01
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 2.088 izlenme - 2 ay önce Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ PDY soruşturması kapsamında Denizli'de, M.T. isimli örgüt üyeliğinden aranan şüpheli yakalandı. Evde yapılan aramada ayakkabı kutusu ve spor çanta içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro ele geçirildiği belirtildi.
Uçaktan Atlarken Düşürdüğü Ayakkabısını Havada Yakalayan Şanslı Adam 01:14
Uçaktan Atlarken Düşürdüğü Ayakkabısını Havada Yakalayan Şanslı Adam 2.123 izlenme - 2 ay önce Uçaktan atlarken ayağından çıkan ayakkabısını gökyüzünde süzülürken gören ve peşine takılan adam çabalarının karşılığında ayakkabısına kavuştu. Şanssız başladığı atlayışını kayıpsız tamamlayan adam o anlarını da kafa kamerası sayesinde böyle kaydetti.
Bot Giymeye Çalışan Azimli Bebek 00:45
Bot Giymeye Çalışan Azimli Bebek 2.120 izlenme - 2 ay önce Ayağını yağmur botunun içine sokmaya uğraşan sevimli ufaklığın uğraşı bizleri güldürüyor. Bebeğin sevimli çabası görülmeye değer.
Ayakkabıları Yakarak Boyayan Ayakkabı Boyacısı 01:55
Ayakkabıları Yakarak Boyayan Ayakkabı Boyacısı 3.821 izlenme - 3 ay önce Gaziantep'te 25 yıldır ayakkabı boyacılığı yapan Erdal Özcan, ayakkabıları kendi geliştirdiği farklı bir yöntem ile yakarak boyuyor.
Topuklu Ayakkabısının Gazabına Uğrayan Halay Başı Hatun 00:36
Topuklu Ayakkabısının Gazabına Uğrayan Halay Başı Hatun 4.803 izlenme - 4 ay önce Katıldığı düğünde halay müziği eşliğinde kendini piste atan kızımız topuklu ayakkabılarının gazabına uğruyor ve durumu son anda kurtarıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erdal Güney - Ayakkabı Kutusu 02:48
Erdal Güney - Ayakkabı Kutusu 13.984 izlenme - 1 yıl önce Erdal Güney abimizin yeni bestesi.Bu hafta Zonguldak konserinde dinledim ve hoşuma gitti.İsminden de anlaşılacağı gibi konu malum.Son dönemlerdeki bir çok siyasi olaya eleştiri niteliğinde ayrıca çokta hoş bir tarzı var.Daha dört beş yerde söylenmiş olduğunu da belirteyim .
Lionel Messi Altın Ayakkabı'nın Sahibi 00:31
Lionel Messi Altın Ayakkabı'nın Sahibi 37.875 izlenme - 3 yıl önce Barcelona'nın Arjantinli Yıldızı Lionel Messi 3. Kez Üst Üste Altın Ayakkabının Sahini Oldu.
Sirtaki Yapan Gencin Müziğin Ritmine Kaptırmasıyla Ayakkabısının Uzaya Gitmesi 00:18
Sirtaki Yapan Gencin Müziğin Ritmine Kaptırmasıyla Ayakkabısının Uzaya Gitmesi 10.711 izlenme - 11 ay önce Sirtaki yapan gencin, kendini canlı müziğin ritmine kaptırması ve ayakkabısının uzaya gitmesini izliyoruz efendim. İyi seyirler!..
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.258 izlenme - 2 ay önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Lav'ın Üzerine Ayakkabı İle Basılınca Ne Olur? 00:24
Lav'ın Üzerine Ayakkabı İle Basılınca Ne Olur? 20.604 izlenme - 2 yıl önce Yeni patlamış volkanın akan lavlarına ayakkabısı ile basan adamın çektiği videoyu izliyoruz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 03:18
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 3.995 izlenme - 7 ay önce Podyumda boy gösteren mankenlerin kazaları onları rezil etse de izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.İşte sakar mankenlerin topuk ayakkabıyla imtihanı. Kadınların güzelliğine güzellik katan topuklu ayakkabılar bazen de kadınları rezil ediyor. İşte o anlar.
Nurşen Mazıcı'nın Akp ve Cemaat Hakkındaki Düşünceleri 05:27
Nurşen Mazıcı'nın Akp ve Cemaat Hakkındaki Düşünceleri 3.064 izlenme - 4 ay önce Habertürk kanalında yaptığı "Ölen her bir insanın hayatı en az Cumhurbaşkanınınki kadar değerlidir." ve "Kafası kesilen askerin önünde bozkurt işareti yapanlar" gibi açıklamaları nedeniyle, kafa kesilmesinin yalan olduğunu, askerlerin kafa kesilmeden öldürüldüğünü ifade eden diğer katılımcıların da baskısıyla programdan gönderilen Prof. Nuşen Mazıcı'nın FETÖ finanse ettiği için kapatılan fetocu Bugün Tv'de Akp ve Cemaat hakkındaki düşüncelerini açıkladığı programdan bir kesit.
Tamam Baba Sakin Ol 02:35
Tamam Baba Sakin Ol 32.833 izlenme - 4 yıl önce Ayakkabı Mücadelesi
Yalnızlıkta Zirveyi Görmek 00:06
Yalnızlıkta Zirveyi Görmek 13.273 izlenme - 3 yıl önce Yalnızların Kaderi Bu Olsa Gerek..
Sülfürik Asit Ayakkabının Üzerine Dökülürse Ne Olur? 01:51
Sülfürik Asit Ayakkabının Üzerine Dökülürse Ne Olur? 1.895 izlenme - 4 ay önce Eline geçen her şeyi ya eritmeyi bir görev edinen Let's Melt This kanalı bu defa ayakkabınıza sülfürik asit dökülürse ne olacağını göstermek istedi. Birbirinden tatmin edici görüntüler yayınlayarak aseton, sülfirik asit ve bazen de direk ısı kullanarak objeleri eritiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."