Hoşgeldiniz!

Ayakkabı Bağı Videoları İzle

Niloya - Ayakkabı Bağı 00:59
Niloya - Ayakkabı Bağı 4.181 izlenme - 1 yıl önce Niloya - Ayakkabı Bağı Kaç Tospişim kaç! Bağcıklar peşimizde Kaç yaşındayım! Bağlayamadım, kendi kendime Kaç Tospişim kaç! Arkadaşlar görmesin Bilmediğimi söyleyemiyorum Hiçkimseye Kaç Tospişim kaç! Anneme götür beni Kimse görmeden bağlasın Dönelim geri Kaç Tospişim kaç! Babama götür beni Kaç yaşına geldim! Artık öğrenmeli Kaç Tospişim kaç! Bağcıklar peşimizde Kaç yaşındayım! Bağlayamadım, kendi kendime Kaç Tospişim kaç! Arkadaşlar görmesin Bilmediğimi söyleyemiyorum Hiçkimseye
Sabri - Ayakkabı Bağı ile Kale Filesi Onarımı 01:06
Sabri - Ayakkabı Bağı ile Kale Filesi Onarımı 260 izlenme - 2 yıl önce Her futbol maçı öncesi kale fileleri sağlam mı diye kontrol edilir ve genelde sağlam çıkar. Fakat sahada cünüp Sabri varsa o zaman işler değişir. Kale filesindeki yırtık tespit edilince Sabri olay yerine çağırılır, gerisi malum.
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 00:32
Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Kız! 243 izlenme - 4 yıl önce Otobüs Şöförüyle Dalga Geçen Mal Kız
Niloya - Ayakkabı Bağı (Çizgi Film) 06:21
Niloya - Ayakkabı Bağı (Çizgi Film) 46 izlenme - 1 yıl önce Niloya’nın ayakkabı bağı çözülür. Niloya bağlamak için eğilir ama bir türlü başaramaz. Çünkü bağlamayı bilmemektedir. Ama bunu itiraf edemez. Ayakkabı bağları açık oynamaya devam eder. Ama sürekli düştüğü için oynayamaz. Niloya sonunda ayakkabı bağlamasını öğrenmeye karar verir. Niloya'nın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP Niloya, Ayakkabı Bağı
Serbest Atış Yaparken Bağcık Çözmek 01:29
Serbest Atış Yaparken Bağcık Çözmek 71 izlenme - 3 yıl önce Dallas Mavericks - New York Knicks Maçında Serbest Atış Yapacağı Sırada J.r. Smith Rakip Oyuncu Shawn Marion'ın Ayakkabı Bağını Çözdü.
Niloya - Ayakkabı Bağı (Çizgi Film) 06:21
Niloya - Ayakkabı Bağı (Çizgi Film) 30 izlenme - 1 yıl önce Niloya’nın ayakkabı bağı çözülür. Niloya bağlamak için eğilir ama bir türlü başaramaz. Çünkü bağlamayı bilmemektedir. Ama bunu itiraf edemez. Ayakkabı bağları açık oynamaya devam eder. Ama sürekli düştüğü için oynayamaz. Niloya sonunda ayakkabı bağlamasını öğrenmeye karar verir.