Hoşgeldiniz!

ayakkabı kutusu

 Öğrencinin ayakkabı kutusu 00:06
Öğrencinin ayakkabı kutusu 84.168 izlenme - 4 yıl önce Öğrencinin ayakkabı kutusu
Erdal Güney - Ayakkabı Kutusu 02:48
Erdal Güney - Ayakkabı Kutusu 17.431 izlenme - 2 yıl önce Erdal Güney abimizin yeni bestesi.Bu hafta Zonguldak konserinde dinledim ve hoşuma gitti.İsminden de anlaşılacağı gibi konu malum.Son dönemlerdeki bir çok siyasi olaya eleştiri niteliğinde ayrıca çokta hoş bir tarzı var.Daha dört beş yerde söylenmiş olduğunu da belirteyim .
Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 04:00
Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 3.893 izlenme - 1 yıl önce İdrar sökücü, ayakkabı kutusu & para sayma makinası, Levent Kırca'ya gelen hediyeleri izliyoruz.
Ayakkabı kutusunda 4.5 Milyon Dolar 01:14
Ayakkabı kutusunda 4.5 Milyon Dolar 6.798 izlenme - 4 yıl önce Adli kaynaklardan edinilen bilgiye göre, soruşturmada gözaltına alınan banka genel müdürünün evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon doların bulundu ve bu paraya el konuldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınan Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içinde bulunan 4,5 milyon dolara el konulduğu öğrenildi.. Adı geçen bakanlar hakkında henüz bir fezleke hazırlanmadığı soruşturma dosyasındaki incelemenin tamamlanmasının ardından bazı bakanlarla ilgili delillere ulaşılması durumunda fezleke hazırlanabileceği belirtildi.
Nurşen Mazıcı'nın Akp ve Cemaat Hakkındaki Düşünceleri 05:27
Nurşen Mazıcı'nın Akp ve Cemaat Hakkındaki Düşünceleri 3.094 izlenme - 1 yıl önce Habertürk kanalında yaptığı "Ölen her bir insanın hayatı en az Cumhurbaşkanınınki kadar değerlidir." ve "Kafası kesilen askerin önünde bozkurt işareti yapanlar" gibi açıklamaları nedeniyle, kafa kesilmesinin yalan olduğunu, askerlerin kafa kesilmeden öldürüldüğünü ifade eden diğer katılımcıların da baskısıyla programdan gönderilen Prof. Nuşen Mazıcı'nın FETÖ finanse ettiği için kapatılan fetocu Bugün Tv'de Akp ve Cemaat hakkındaki düşüncelerini açıkladığı programdan bir kesit.
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 01:01
FETÖ'cünün Ayakkabı Kutusundan 1 Milyon Dolar Çıktı 2.153 izlenme - 1 yıl önce Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ PDY soruşturması kapsamında Denizli'de, M.T. isimli örgüt üyeliğinden aranan şüpheli yakalandı. Evde yapılan aramada ayakkabı kutusu ve spor çanta içinde 989 bin 658 dolar ve 50 bin 550 Euro ele geçirildiği belirtildi.
Babacım Saat Kaç - 17:25 02:42
Babacım Saat Kaç - 17:25 5.586 izlenme - 2 yıl önce İzahı olmayanın mizahı olur açıklamasıyla sitede paylaşılmış olan, Bir Paralel Türküsü Sıfırla Yavrum Sıfırla isimli taşlamayı yapanlar yeni bir taşlamaya imza atmış. ilk şarkı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261706/bir-paralel-turkusu-sifirla-yavrum-sifirla
2002 Türkiye Genel Seçimleri 03:34
2002 Türkiye Genel Seçimleri 3.326 izlenme - 2 yıl önce Mayıs 2002'de Başbakan Bülent Ecevit'in rahatsızlanması ve ilerleyen yaşının etkisiyle sağlık durumunun düzelememesi iddiası ile görevine devam edip edemeyeceği yönünde tartışmalar başladı. Koalisyon hükümetinin ikinci büyük ortağı Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Temmuz 2002 günü, partisinin Bursa İl teşkilatının Keles ilçesinde düzenlediği 11. Kocayayla Türkmen Kurultayı'nda yaptığı açıklamada 3 Kasım 2002 tarihinde erken seçim yapılmasını istedi. 16 Temmuz 2002'de koalisyon hükümetini oluşturan üç partinin genel başkanları arasında yapılan zirve toplantısında 3 Kasım'da erken seçim yapılması kararı alındı. 31 Temmuz 2002'de TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylamada, erken seçim önergesi oylamaya katılan 514 milletvekilinden 449'unun kabul oyuyla kabul edildi. Demokrat Türkiye Partisi ve Aydınlık Türkiye Partisi, Doğru Yol Partisi listelerinden, Halkın Demokrasi Partisi, Emeğin Partisi ve Sosyalist Demokrasi Partisi de Demokratik Halk Partisi listelerinden seçime girdiler. Türkiye Komünist Partisi'nin katılmasıyla Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez adında komünist kelimesi geçen bir parti seçimlere katıldı. Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan siyasi yasağı nedeniyle seçimlere katılamadı. Seçim takviminin 7 Ağustos tarihinde başladığı 2002 seçimlerinde, gümrüklerde oy verme işlemi 2 Ekim tarihinde başlayıp 3 Kasım tarihinde sona erdi. 3 Kasım 2002 tarihinde 81 ildeki 85 seçim çevresinde düzenlenen seçimlere katılım oranı yüzde 79,13 olarak gerçekleşti. Yüzde 10'luk ülke barajı nedeniyle geçerli oyların yaklaşık yüzde 45'i TBMM'ye yansıyamadı; seçimlere katılan 18 siyasi partiden yalnızca Adalet ve Kalkınma Partisi ile Cumhuriyet Halk Partisi yüzde 10'luk ülke barajını aşarak TBMM'de temsil edilmeyi başardı, 14 Kasım 2002 tarihinde Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki görüşmeden sonra, Erdoğan'ın milletvekili olmaması nedeniyle, 16 Kasım 2002 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi genel başkan yardımcısı Abdullah Gül, Sezer tarafından hükümeti kurmakla görevlendirildi. 58. Hükümetin 18 Kasım'da Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanmasıyla ilk Adalet ve Kalkınma Partisi hükümeti göreve başladı.
17 Aralık'a Özel Ayakkabı Kutusu 00:20
17 Aralık'a Özel Ayakkabı Kutusu 2.524 izlenme - 2 yıl önce Ayakkabı kutusu deyince oluşacak her türlü çağrışımdan Allah'a sığınırım. Bu tasarım harikası için Şimdiden gemilerle siparişlere başlanmış diyorlar. Saraylara layık bu ayakkabıya özellikle İsviçre'den talep olur mu acaba?
Bizimle Yürü Türkiye (MHP 2015 Seçim Reklamı ) 00:45
Bizimle Yürü Türkiye (MHP 2015 Seçim Reklamı ) 3.905 izlenme - 3 yıl önce Bizimle Yürü Türkiye sloganıyla 2015 genel seçimlerine start veren Milliyetçi Hareket Partisi hazırladığı reklam filmiyle 17 25 aralık rüşvet ve yolsuzluk olaylarına vurgu yapıyor
Aslan'ın Ayakkabı Kutusundan Çıkan 4,5 Milyon Dolar 01:23
Aslan'ın Ayakkabı Kutusundan Çıkan 4,5 Milyon Dolar 2.411 izlenme - 4 yıl önce Aslan'ın ayakkabı kutusundan çıkan 4,5 milyon dolar. Aslan'ın ayakkabı kutusundan çıkan 4,5 milyon dolar Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evindeki ayakkabı kutusu
17 - 25 Aralık Komedisi 02:53
17 - 25 Aralık Komedisi 1.963 izlenme - 2 yıl önce Malum 17-25 aralık vurgununun başka bi uyarlaması. Abimizin gülüşü biraz tuhaf. buyrun efenim.
Erdal Güney - Babacım Babacım (17 Aralık Şarkısı) 06:15
Erdal Güney - Babacım Babacım (17 Aralık Şarkısı) 1.046 izlenme - 2 yıl önce Mersin Anamurlu olan Erdal Güney, 17 Aralık olaylarından sonra bir şarkı yapmış. Çok fazla açıklama yapmaya gerek yok. Dinleyince anlayacaksınız zaten. Kendisi hemşehrimdir. Çok severim ve takdir ederim. Bu işi de bütün işleri gibi harkulade olmuş. AkTrollere selam olsun burdan gene gelir doldururlar boş boş yorumları. Not : Sonraki olaya dikkat.
Beşiktaş Çarşı - Neyleyim Kutumdaki Milyon Doları 01:53
Beşiktaş Çarşı - Neyleyim Kutumdaki Milyon Doları 1.655 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda 17 Aralık operasyonuna yaptığı beste ve ayakkabılı protesto.
Bomba RTE Videosu (2002 - 2015 Özeti) 04:57
Bomba RTE Videosu (2002 - 2015 Özeti) 1.178 izlenme - 2 yıl önce Orantısız zeka ve sanatsal bir çalışmayla yapılmış Rte'yi anlatan video. İbret alarak izliyoruz. Önceki çalışmaları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/207710/cumhurbaskani-adaylari-parodisi-cumhurstar
17 Aralık Operasyonu'ndan İlk Kareler 00:44
17 Aralık Operasyonu'ndan İlk Kareler 1.005 izlenme - 4 yıl önce Adli kaynaklardan edinilen bilgiye göre, soruşturmada gözaltına alınan banka genel müdürünün evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon dolar bulundu ve bu paraya el konuldu.
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 1.184 izlenme - 3 yıl önce Yerli mucitlerimiz dur durak bilmiyor. Sadece bizde olur dedirten cinsten bir çalışma olmuş. Yapanların eline ve beyinlerine sağlık. Yeni güncelleme bekliyor ve 50 kuruş, 25 kuruş gibi karma sayma yapabilmesini de bekliyoruz. Ayakkabı kutusunun kullanılması bana çok manidar geldi...
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 00:16
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 685 izlenme - 3 yıl önce CHP'nin tüm halkı kucaklamak üzerine yol aldığı bu seçimlerde aynı bağlamda bir seçim reklamıyla karşımıza çıkmış. İzleyelim.
Başbakan Erdoğan: ''Ayakkabı Kutusundaki Paralar Halk Bankası'nın Değil'' 01:46
Başbakan Erdoğan: ''Ayakkabı Kutusundaki Paralar Halk Bankası'nın Değil'' 952 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde ayakkabı kutuları içinde bulunan paralarla ilgili olarak 'O paralar Halk Bankası'nın parası değil' dedi. Başbakan ayrıca, 'Bugün Türkiye, AB ülkelerinin tamamına yakınından çok daha özgürdür' ifadesini kullandı Başbakan Erdoğan, rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili El Cezire'nin sorularını yanıtladı. Başbakan, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde ayakkabı kutuları içinde bulunan paralarla ilgili olarak ''O paralar Halk Bankası'nın parası değil. Yolsuzluk dendiğinde şunu anlarım; devletin kasası soyuluyor mu soyulmuyor mu?'' dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dolmabahçe'deki ofisinde El Cezire'den Jamal Elshayyal'e konuştu. Erdoğan, yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan Gezi Parkı eylemlerine kadar pek çok konuda soruları yanıtladı. İşte röportajdan çarpıcı bölümler: DEVLETİN KASASINDAN ÇALINAN BİR ŞEY YOK Aslında şu anda hükümetimiz art niyetlerle hazırlanmış bir senaryoyla karşı karşıya. Bu senaryo ne yazık ki tamamı ile hükümetimize bir darbe yönelimine ait bir senaryo ve bu senaryo tutarlı değil. Söylenenler, iftiralar... Hiçbirisinin devletin kasasından alınan ve çalınan herhangi bir şey olmadığına kesinlikle inancım var. Bizi şu ana kadar başarılı bir şekilde getiren süreç de budur. İFTİRAYI ATANLAR BEDELİNİ ÖDEYECEK İktidarımız, hükümetimiz, kesinlikle yolsuzlukların hükümeti değildir. Bu bir iftiradır. Bunun bedelini bu iftirayı atanlar ödeyeceği gibi, muhatap olanlar da yasalar içerisinde halleder. AYAKKABI KUTUSUNDAKİ PARALAR HALK BANKASI'NIN DEĞİL Ben yolsuzluk dendiğinde şunu anlarım; devletin kasası soyuluyor mu soyulmuyor mu? Ayakkabı kutusu içerisinde söylenen olaylar, Halk Bankası’ndan alınan ya da soyulan para değildir. Bu Halk Bankası biz iktidara gelmeden önce görev zararı kaydeden bir bankadır. Şu anda ise Balkanlar'ın, Avrupa’nın kârlı bankalarından bir tanesidir. Bunları görmemezlikten geliyorlar. BDDK İNCELEDİ BDDK (Bankacılık Düzenlememe ve Denetleme Kurumu) gelmiştir, incelenmiştir. İncelemelerin neticesinde herhangi bir sıkıntının olmadığına dair raporunu vermiştir. Biz buna mı inanacağız, yoksa iftiralara mı inanacağız? Bizim iftiralarla devlet yönetmek gibi bir derdimiz yoktur. POLİSTEKİ DOSYA İLE YARGIDAKİ BİRBİRİNİ TUTMUYOR Bakıyoruz ki, polisteki hazırlanan dosyalarla yargıdakiler birbirini tutmuyor. Bir diğer taraftan da gizlilik kaydı olan bu dosyalar medyaya servis ediliyor. Bunlar yapılamaz. Bunların içerisinde çok itibarlı iş adamları, siyasiler var. Çünkü suç sabit oluncaya kadar insanlar suçsuzdur. Siz kalkıp da bir insanı suçlayamazsınız. Diyelim ki bu insanlar Türkiye’nin en saygın iş adamları. Bu işadamları hakkında suç sabit olmadığına göre böyle bir açıklama yapıldığı zaman bu insanların finans kuruluşları nezdindeki itibarı ne olacak? Bu itibarı geri iade edebilir misiniz? Yarın bu insanlar bu işleri yine alıp götürecekler. Mesela ben bir örnek vereceğim: Üçüncü havalimanı 42 milyar dolara mal olacak bir havalimanı. Burada biz devlet olarak para ödemiyoruz. Yolsuzluk neresinde bunu göreceğiz. Bu havalimanı 20 yıl bunlar tarafından işletilecek. 20 sene sonra bu havalimanı, devlete teslim edilecek. 42 milyar doları bu insanlar bulacaklar. İçerideki devlete ait, özele ait bankalardan kredi alarak bunu yapacaklar. Belki yurtdışından da kredi alacaklar. Ama siz bu girişimcileri böyle bir lekelemeyle, karalamayla yıpratırsanız bu insanların kredibilitesi sarsılmaz mı? Bu bir ihanet değil mi? Bütün bu adımlar atılırken hukuk bize de hangi yetkileri verdiyse onu yapıyoruz. GÖREVDEN ALMIYORUZ, SADECE YERLERİ DEĞİŞİYOR Atamalarda insanların sadece yerleri değiştiriliyor. Bu insanların mesleklerine son verilmiyor. Bu atamaları yaparken de hukuk bize hangi yetkiyi veriyorsa, bu yetkiler içerisinde bunu yapıyoruz. Birileri bir yanlış yapıyorsa, bu yanlış yapanları orada tutmak zorunda değiliz. Bu suistimalin hesabını bunlar birilerine vermek durumundadır. Burada da Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) var. Yargıyla ilgili tasarrufu HSYK yapar. Oraya sevkediliyorlar ve onlar bunun atamalarını, kararını, yer değiştirmelerini yapıyor. Ama güvenliğe gelince bizim yapma yetkimiz var. Onu da biz yapıyoruz. GÜVENMEDİĞİM İNSANI BAKANLIK MAKAMINA GETİRMEM Ben güvenmediğim, inanmadığım bir insanı bakanlık makamına getirebilir miyim? Güvendiğim için onları o makama getirdim. Bu arkadaşlarımızın yanlışı çıkacak olursa, yanlışları varsa yargı gereğini yapacaktır. Bu arkadaşlarım bir iyi niyet göstermişlerdir. Bu ortaya çıktığı zaman, bu tür bir kampanya başlatıldığı zaman “Biz Başbakanımızı rahatlatmak için görevimizden afffımızı istiyoruz” demişlerdir. Kendi arzuları ve istekleriyle görevlerinden çekilmişlerdir. Aslında bazıları istifa diye verdiler. Görevlerinden affını istemişlerdir. O şekilde çekilmişlerdir. Şu anda da bir yargı süreci var. Bu yargı süreci içerisinde her şeyi çok açık, net görme imkanımız olacak. TÜRKİYE, AB'DEN DAHA ÖZGÜR Bugün Türkiye, AB (Avrupa Birliği) üyesi ülkelerin hemen hemen tamamına yakınından çok daha özgürdür. GEZİ PARKI'NDA YAPILANLARIN İYİ NİYETİ YOK Bir defa Gezi Parkı’nda yapılanların hiçbir iyi niyeti yoktur. Burada 12 tane ağacın sökülmesi olayı vardır. 12 ağacın sökülmesi, bahane edilen bir süreçtir. Bunun asıl adı nedir biliyor musunuz? Sandıkta başarı elde edemeyenler, bu tür yollarla başarı elde etmenin gayretine girmişlerdir. Eğer demokrasiye inanıyorlarsa, özgürlüğü savunuyorlarsa, bunu molotof kokteylleriyle mi savunacaklar? Cam-çerçeve vatandaşın dükkanlarını yakarak yıkarak mı elde edecekler? Böyle bir özgürlük mücadelesi olabilir mi? JÜRİSTOKRASİYE ÜLKE TESLİM EDİLMEZ Burada bir şeyi görmemiz lazım. Vesayet demokrasiyle bağdaşmaz. Bunu bilmemiz lazım. Jüristokrasiye (yargıçlar iktidarı) asla ülke teslim edilmez. Eğer siz jüristokrasiye ülkeyi teslim edecek olursanız, o ülkenin vay haline. Biz yargıdan sadece adaletin bağımsız bir şekilde tecellisini, ama aynı zamanda tarafsız bir tecellisini bekleriz. Çünkü yargı tarafsız ve bağımsız olmalıdır. Yargı, "yürütmeye veya yasamaya üstünüm" dememeli. Bizde kuvvetler ayrılığı esastır. Bunlar birbirleriyle müdahale etmeksizin, o ülkede yaşayan insanların huzur ve mutlululuğu için ellerinden geleni yapmalıdırlar diye inanıyoruz. CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ Ağustos ayında Cumhurbaşkanlığı Seçimi var. Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili olarak partimizin vereceği karar bizim için baş göz üstündedir. Ama şu anda bizim hedefimiz 30 Mart seçimleri. 30 Mart seçimine endeksli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Partimizdeki kuruluşta aldığımız prensip kararı üç dönem arka arkaya milletvekili olan bir dönem ara vermek durumundadır. Ondan sonra tekrar aday olabilir. Bu şu anda bizim partimizde geçerlidir. Bu kararı değiştirebilecek merci de partimizin genel kuruludur. Başka bir merci de bunu değiştirmez. Ben kendim böyle bir teklifi asla getirmem.
Ayakkabı Kutusu Film Oldu 05:06
Ayakkabı Kutusu Film Oldu 594 izlenme - 4 yıl önce Ayakkabı kutusu film tarihi açısından iyi bir malzeme oldu
Ortay Vural'la Esnaf Arasındaki Ayakkabı Kutusu Diyaloğu 01:50
Ortay Vural'la Esnaf Arasındaki Ayakkabı Kutusu Diyaloğu 551 izlenme - 3 yıl önce Edirne'de esnaf ziyareti yapan MHP Grup Başkan Vekili ile esnaf arasında "Ayakkabı Kutusu" muhabbetini izliyoruz.
Zaman Gazetesine Protestoya Gelen Akp'lilere Ayakkabı Kutusu! 01:28
Zaman Gazetesine Protestoya Gelen Akp'lilere Ayakkabı Kutusu! 776 izlenme - 4 yıl önce Akp'lilerden İlginç Protesto
Şener Şen -  Hırkız Kime Çekmiş Bu Oğlan? 00:19
Şener Şen - Hırkız Kime Çekmiş Bu Oğlan? 597 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen Usta'dan bir bölüm izliyoruz. Gündemimize uygun bir hırkızlık hikayesi. Dolap Beygiri filminden bir sahne izliyoruz.
Flash TV Haber - Ayakkabı Kutusu 00:18
Flash TV Haber - Ayakkabı Kutusu 525 izlenme - 3 yıl önce Flash TV spikeri Gökhan Taşkın canlı yayında ayakkabı kutusundan çıkan bardaktan su içti.
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 00:30
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 711 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında yolsuzlukla ilgili belge olmadığını söylediği sıralarda dinleyici sıralarından aldığı ayarla error veriyor.
Ayakkabı Kutusu - Taha Batıkan Var... (Ayy-Ak-Kabı Kutusu) 02:39
Ayakkabı Kutusu - Taha Batıkan Var... (Ayy-Ak-Kabı Kutusu) 570 izlenme - 4 yıl önce Bu Şarkı'yı Ben Değil,bu Şarkıyı ''abdullah Cömert,ethem Sarısülük,mehmet Ayvalıtaş,ali İsmail Korkmaz,irfan Tuna,mustafa Sarı,'' Bu Şarkıyı Bütün Türkiye Tarafından Yazılmıştır...
Ozan Erhan  -  Çok İmanlı Hırsız Bunlar 04:33
Ozan Erhan - Çok İmanlı Hırsız Bunlar 495 izlenme - 3 yıl önce milliyetçi camiada tanınan ozan erhan isimli vatandaşın muz cumhuriyetindeki olaylara dair söylediği alaycı türkü.
Beş Kardeş Dizisinden Ayakkabı Kutulu Gönderme 00:22
Beş Kardeş Dizisinden Ayakkabı Kutulu Gönderme 345 izlenme - 2 yıl önce Gün değişikliği bile denenmeden reyting düşüklüğü bahanesiyle haziran'a ertelenen beş kardeş dizisinin yayınlanan son bölümünden bir gönderme...
Ayakkabı Kutularından 4,5 Milyon Dolar Çıkması 01:23
Ayakkabı Kutularından 4,5 Milyon Dolar Çıkması 450 izlenme - 3 yıl önce Bu kutu başka kutu. Öyle Acun'un kutu açma programındaki kutulardan farklı kutu. Bu kutulara sahip kişiler hep büyük hisseder, hep büyük vurgunu yaparlar. Kimler mi, hamdolsuncular, inşallahçılar. Dilinizden düşürmediğiniz Allah'ın yanına bunca kul hakkı ile nasıl gideceksiniz.
Liseli Meclislerinde Gülen Bedduası 01:29
Liseli Meclislerinde Gülen Bedduası 389 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen'in her kılığa sokulduğu beddua videosunu bu sefer ironik bir dille ele almışlar. Allah muhafaza sosyal medyanın diline düşmeye gör. Kaliteli olduğu söylenemez.