Hoşgeldiniz!

ayakkabı kutusu

Kadıköy'de Ayakkabı Kutulu Eylem! 03:55
Kadıköy'de Ayakkabı Kutulu Eylem! 324 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık operasyonuyla ilgili olarak Kadıköy Dayanışması platformu Altıyol Boğa meydanında ayakkabı kutulu eylem yaptı.
Charlie'nin Melekleri - Ayakkabı Kutusu Göndermesi - Atv 02:08
Charlie'nin Melekleri - Ayakkabı Kutusu Göndermesi - Atv 302 izlenme - 1 yıl önce Atv'de yanınlanan Charlie'nin Melekleri dizisinin 5. bölümünden bir kesit. Yorum sizin, iyi seyirler.
Beş Kardeş Dizisinden Ayakkabı Kutulu Gönderme 00:22
Beş Kardeş Dizisinden Ayakkabı Kutulu Gönderme 183 izlenme - 1 yıl önce Gün değişikliği bile denenmeden reyting düşüklüğü bahanesiyle haziran'a ertelenen beş kardeş dizisinin yayınlanan son bölümünden bir gönderme...
Ayakkabı Kutusundan Çıkan Paralar Twitter'ı Salladı 03:00
Ayakkabı Kutusundan Çıkan Paralar Twitter'ı Salladı 375 izlenme - 3 yıl önce Ayakkabı Kutusundan Çıkan Paralar Twitter ı Salladı Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında gözaltına alınan Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evindeki evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon dolar paranın ele geçirildiği öğrenildi. Twitter'da kullanıcılar Halkbank Genel Müdürü'nün evinden çıkan 4.5 milyon dolarla ilgili olarak yorumlarda bulundu.
Chp'nin Ayakkabı Kutulu Reklam Filmi 00:25
Chp'nin Ayakkabı Kutulu Reklam Filmi 224 izlenme - 3 yıl önce Yerel Seçimler Öncesinde Partilerin Reklam Savaşlarıda Devam Ederken, Cumhuriyet Halk Partisi Son Olarak İçi Para Dolu Ayakkabı Kutuları Olan Bir Reklam Film...
Ozan Erhan  -  Çok İmanlı Hırsız Bunlar 04:33
Ozan Erhan - Çok İmanlı Hırsız Bunlar 234 izlenme - 2 yıl önce milliyetçi camiada tanınan ozan erhan isimli vatandaşın muz cumhuriyetindeki olaylara dair söylediği alaycı türkü.
Babamın Tek Tutkusu, Ayakkabı Kutusu - Erdal Güney 04:27
Babamın Tek Tutkusu, Ayakkabı Kutusu - Erdal Güney 187 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzluk haftasının yıldönümü şerefine Erday Güney'in bu bol ironi dolu şarkısını tüm site ahalisine hediye ediyorum.
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 00:55
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 182 izlenme - 2 yıl önce Aykırı Sorular'a katılan, Berkin'in babası, Sami Elvan; "Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum. Her sabah çıkarken Berkin'in harçlığını oraya bırakacağım, ihtiyacı olan insanlar alsınlar, belki Berkin'in katilini o zaman bulurlar bana verirler." dedi. Söylenecek daha iyi bir söz olamaz sanırım. Alkışlıyoruz...
Zaman'a Protestoya Gelen AKP'li Gence Ayakkabı Kutusu 01:28
Zaman'a Protestoya Gelen AKP'li Gence Ayakkabı Kutusu 256 izlenme - 2 yıl önce Zaman gazetesi binası önüne arkalı önlü Türk ve Akape bayrağıyla dikilip protesto yapan genç eylemciye, zaman gazetesinde çalışan bıyıklı bir amcamız manidar bir şekilde ayakkabı kutusu hediye etti. Şaşkınlığını gizleyemeyen eylemcinin "içinde ne var? para var mı?" diye sorması da kendisine yakışır bir davranış oldu. not: 1:07 den sonra olay başlıyor.
Ak Parti Konya Teşkilatından Etkileyici Reklam 05:45
Ak Parti Konya Teşkilatından Etkileyici Reklam 128 izlenme - 1 yıl önce Konya’nın çeşitli yerlerinde yapılan ve teknik çekimleri 10, post prodüksiyon çalışmaları ise 20 gün süren “Asla Yalnız Yürümeyeceksin; Uzun Adam” adlı tanıtım filminin çekimlerinde Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Konya Büyükşehr Belediye Başkan Tahir Akyürek ve AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun ile il, ilçe teşkilatı mensupları; eş ve çocuklarıyla birlikte 70’in üzerinde kişi yer aldığı film sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Sıfırlanan 17 Aralık 01:01
Sıfırlanan 17 Aralık 156 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, şüphelileri arasında Erdoğan'ın oğlunun da olduğu 25 Aralık soruşturmasından sonra 17 Aralık yolsuzluk dosyasını da kapattı. Başsavcılık aralarında iş adamı Reza Zerrab ve bakan çocuklarının da olduğu 53 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/236105/17-aralik-erdoganin-en-uzun-gunu-can-dundar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/236056/17-25-aralikta-ne-olmustu-belgeseli-mhp
Yiğit Bulut - İnsanlar Yolsuzluk Yapabilir, Hepimiz İnsanız 00:49
Yiğit Bulut - İnsanlar Yolsuzluk Yapabilir, Hepimiz İnsanız 203 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar satılmış bir medyanın yetiştirdiği en güzide isimlerimizden Yiğitliği sadece isminde olan jöleli arkadaşımız yine bol keseden sallıyor. İnsanlık halidir anlayışlı olalım siz olsanız sizde yapabilirsiniz der gibiydi.
Chp'nin Ayakkabı Kutulu Seçim Reklamı 00:25
Chp'nin Ayakkabı Kutulu Seçim Reklamı 197 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin ayakkabı kutulu reklamı gündemi özetlemektedir. Ve 30 mart seçiminin yerel seçimden öte, iq testi olduğunu gözler önüne sermektedir.
Kadıköy'de Ayakkabı Kutulu Eylem! 03:55
Kadıköy'de Ayakkabı Kutulu Eylem! 184 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık operasyonuyla ilgili olarak Kadıköy Dayanışması platformu Altıyol Boğa meydanında ayakkabı kutulu eylem yaptı.
Ayakkabı Kutusunda Sahte Para 00:36
Ayakkabı Kutusunda Sahte Para 93 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başta Kocaeli olmak üzere İstanbul, Bursa, Kastamonu, Samsun, Adana, Hatay, Diyarbakır ve Mardin'de yaptıkları eş zamanlı operasyonlarda 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve parada sahtecilik' suçlarıyla 61 şüpheli gözaltına alındı. Operasyon kapsamında 1 milyon 177 bin 520 TL ve 79 bin 100 ABD Doları ile sahte paraları basmakta kullanılan 1 bilgisayar, 2 yazıcı, 27 hologram, 1 kağıt kesme makinesi, 8 sahte mühür, 600 sahte pasaport kağıdı, 2 bin egzoz emisyon ruhsatı, 11 çek, 7 diploma, 2 sahte kimlik, 1 sahte ehliyet, 2 tapu senedi, 9 trafik tescil belgesi ele geçirildi. Operasyon kapsamında 1 milyon 177 bin 520 TL ve 79 bin 100 ABD Doları ile sahte paraları basmakta kullanılan 1 bilgisayar, 2 yazıcı, 27 hologram, 1 kağıt kesme makinesi, 8 sahte mühür, 600 sahte pasaport kağıdı, 2 bin egzoz emisyon ruhsatı, 11 çek, 7 diploma, 2 sahte kimlik, 1 sahte ehliyet, 2 tapu senedi, 9 trafik tescil belgesi ele geçirildi.
Yaşlı Teyzeden Bakana Kutu Tepkisi 01:09
Yaşlı Teyzeden Bakana Kutu Tepkisi 209 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aydın'ın Nazilli ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu, partililere seslendi. Ziyareti sırasında yaşlı bir kadın, Bakan'a, "Ev kiramı ödeyemiyorum. Bize 16 lira zam yapıyorlar. Kutulara paraları doldurmaktan bize para kalmıyor." şeklinde tepki gösterdi.
Bülent Arınç - Al Mikrofonu Yoksa Ben Alacağım! 00:58
Bülent Arınç - Al Mikrofonu Yoksa Ben Alacağım! 80 izlenme - 1 yıl önce Bir başka gazetecinin aynı soruyu sorması üzerine Arınç, "Aynı soruyu niye soracaksın. Al mikrofonu elinden, yoksa ben alacağım!" şeklinde gazeteciyi azarladı.
Ayakkabı Kutuları - Kısa Film 05:06
Ayakkabı Kutuları - Kısa Film 116 izlenme - 1 yıl önce Ayakkabı kutularında milyon dalırların saklandığı yolsuzluğu ve yurdum insanının koyunluğu üzerine yapılmış güzel bir kısa film. Bülent Özcan ve arkadaşlarına bu kısa film çalışması için teşekkür ediyoruz.
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 01:07
Kalas mısın Sen? - Nihat Genç 130 izlenme - 2 yıl önce Nihat Genç'in 17 Aralık süreci hakkındaki görüşleri... Benim için videonun en önemli kısmı son 6 saniyedir.
Süt Dökmüş Ak Kediler 03:09
Süt Dökmüş Ak Kediler 144 izlenme - 2 yıl önce Kara para aklarım Kutulara saklarım Eğer polis gelirse Kızarır yanaklarım Zil'e basıp çaldılar İçeriye daldılar İmdat baba dedikçe Gözaltına aldılar. Euro, dolar sayıldı Ebru düşüp bayıldı Güzel ülke'min adı Yolsuzlukla yayıldı İddaname dürüldü Dava çabuk görüldü Hırsız yağız olunca Onca müdür sürüldü Allah Allah dediler Türkiye'yi yediler İş hesaba gelince Süt dökmüş ak kediler.
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 04:18
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 103 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz alternatifsizlikten yakınan halkımız körü körüne bağlandıkları insanların ardından gitmeyi çok seviyor Sabah kanalları zapladığım sırada Haydar Baş beyin kanalında bu habere vurgu yapılarak Rusyanın Ekonomik dar boğazı Haydar hocanın kendine has yorumladığı ekonomi planı ile aşmış ve yeniden Amerikaya kafa tutacak hale geldiği iddia ediliyordu.Ülkemiz için Faydalıdır Faydasızdır onu bilemem ama Bildiğim bir şey varsa Bu ülkede Farklı fikirlerin Ağaçta kalan kedi kadar Haber değerinin olmadığıdır.Sonrada ileri demokrasi ve Milletin iradesi diye kasım kasım kasılmayıda iyi beceriyoruz saygılar efenim
Atilla Tas - Hırsız 03:48
Atilla Tas - Hırsız 56 izlenme - 1 yıl önce Eski pop yıldızı, yeni twetter fenomenimiz Atilla Taş, güzel bir şarkı yapmış. Anlaması gereken anlayacaktır umuduyla dinliyoruz.
Var Mısın Ayakkabı Kutusu Açmaya? 00:06
Var Mısın Ayakkabı Kutusu Açmaya? 106 izlenme - 3 yıl önce Var mısın, ayakkabı kutusu açmaya?
Uğur Işılak:vatandaş Yalan Propaganda Yapanları Ayakkabı Kutusuna Doldurup Postaladı 04:40
Uğur Işılak:vatandaş Yalan Propaganda Yapanları Ayakkabı Kutusuna Doldurup Postaladı 92 izlenme - 3 yıl önce UĞUR IŞILAK:VATANDAŞ YALAN PROPAGANDA YAPANLARI AYAKKABI KUTUSUNA DOLDURUP POSTALADI
Aslında Dünya Güzel Bi Yer (Ayakkabı Kutusu) - Anıl Piyancı 03:02
Aslında Dünya Güzel Bi Yer (Ayakkabı Kutusu) - Anıl Piyancı 63 izlenme - 1 yıl önce Anıl Piyancı'dan, bu aralar gündemi meşgul eden, içi para dolu ayakkabı kutuları ve sahiplerine adanmış bi şarkı, "Aslında dünya güzel bi yer" iyi dinlemeler.
Sahibinin Yanında İşyerini Soymak 01:47
Sahibinin Yanında İşyerini Soymak 48 izlenme - 1 yıl önce Videoyu izlediğimde yok artık demiştim ama hırsızın çalışan olması başlığa uygun diye düşündüm bu eleman 1 yıldır bu şekilde işyerinden tam 300 bin tl eski parayla 300 milyar para çalmış yakalanma sebebide bir müşterinin fark etmesi. Asıl bomba haber ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılması gerçi pek bomba sayılmaz ayakkabı kutularına milyon euroları dolduranları serbest bırakan birde üstüne faiz ödeyen devletimiz 300 bin liracık çalan adamı serbest bırakmış çok mu?
 Ak Koyunlar Akışır Birbirine Bakışır 00:25
Ak Koyunlar Akışır Birbirine Bakışır 78 izlenme - 2 yıl önce Efendim başbakan Davutoğlu'nun halasının kızı, çok sayın başbakanımızı tebrik etmek için aramış, birde mani söylemiş... Sayın Davutoğlu'da çok beğenerek bir kez daha istekte bulunmuş...
Egemen Bağış - Gezi'deki Gibi Toslayacaklar 00:36
Egemen Bağış - Gezi'deki Gibi Toslayacaklar 85 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış: "Bizim alnımız ak başımız dik. Bizim hamdolsun abdestimizden de şüphemiz yok, namazımızdan da itikadımızdan da..." daha önce de "turkey is not a banana republic" açılamasıyla akıllardan çıkmayan başka bir Egemen Bağış beyanatı. Hata olursa kusura bakmayın ilk defa video yüklüyorum.
Trt Haber Kanalı & Tarafsız Yayıncılık Üzerine 02:51
Trt Haber Kanalı & Tarafsız Yayıncılık Üzerine 97 izlenme - 2 yıl önce Trt Haber Kanalının, bir tarafsız yayıncılık örneği teşkil eden bu yayın politikasını, siz değerli site sakinleri ile paylaşmak haricinde hiçbir siyasi amacım olmadan bu videoyu sizlere sunduğumu bilmenizi isterim. Bildiğiniz üzere bizlerin vergileri ile yayın hayatını sürdüren ve toplumun tüm kesimlerine eşit mesafede bir yayın politikası gütmesi gereken Trt kurumunun, bugün şahit olduğum yayın kesme uygulamasını kınıyorum..
Ak Koyunlar Akışır Birbirine Bakışır 00:25
Ak Koyunlar Akışır Birbirine Bakışır 75 izlenme - 2 yıl önce Efendim başbakan Davutoğlu'nun halasının kızı, çok sayın başbakanımızı tebrik etmek için aramış, birde mani söylemiş... Sayın Davutoğlu'da çok beğenerek bir kez daha istekte bulunmuş...