Hoşgeldiniz!

ayakkabılar

Üçüzler - Yeni Ayakkabılar 06:26
Üçüzler - Yeni Ayakkabılar 22.017 izlenme - 4 yıl önce Üçüzler - Yeni Ayakkabılar
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Ruga 05:25
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Ruga 18.365 izlenme - 9 yıl önce Şebnem ferah - çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar - buyukrock.com
Ayıcık Bombo'nun Işıklı Ayakkabıları 05:59
Ayıcık Bombo'nun Işıklı Ayakkabıları 682 izlenme - 8 ay önce Yeni aldığı ayakkabıları çok seven ayıcık Bombo, karanlıkta sizler için ışıklı bir dans gösterisi yapıyor.
En İlginç Ayakkabılar 02:31
En İlginç Ayakkabılar 3.602 izlenme - 9 yıl önce
Spor ayakkabıların su gec?irmemesi ic?in ne yapılmalı? 00:48
Spor ayakkabıların su gec?irmemesi ic?in ne yapılmalı? 477 izlenme - 1 yıl önce Hayatı kolaylaştıran fikirler ve püf noktaları MigrosTV'de!
Esenyurt'ta Elektrik Kablolarına Asılı Duran Ayakkabılar İlginç Görüntü Oluşturdu 03:09
Esenyurt'ta Elektrik Kablolarına Asılı Duran Ayakkabılar İlginç Görüntü Oluşturdu 165 izlenme - 10 ay önce Esenyurt’ta elektrik kablolarına asılı onlarca ayakkabı ilginç görüntüler oluşturdu. Mahalle sakinlerinin iddiasına göre apartmanlardan çalınan ayakkabılar buraya atılıyor. İhtiyaç duyan da gelip alıyor. Esenyurt Pınar Mahallesi’nde bir sokakta bulunan elektrik tellerine asılı çeşit çeşit onlarca ayakkabı ilginç görüntüler oluşturdu. Kablolarda terlikten, bota, spor ayakkabısından, kadın ayakkabılarına kadar onlarca çeşit ayakkabı bulunuyor. Mahalle sakinlerinin iddiasına göre mahallenin gençleri ve çocukları apartmanlara girerek ayakkabıları çalıyor. Çaldıkları ayakkabıları da sokakta bulunan elektrik tellerinin üzerine atıyorlar. Daha sonra ayakkabıya ihtiyacı olan kişiler de beğendikleri ayakkabıyı alarak kullanıyor. “Sevgililer gününde bile alıyorlar” Mahalle sakinlerinden Muratcan Morkoç isimli vatandaş, “Ayakkabıları çalıp telle atıyorlar. İhtiyaç duyunca da oradan alıp kullanıyor. Sevgililer gününde bile alıyorlar. Elektrik akımına kapılmamak için tellerden ayakkabılar boruyla alınıyor“ diye konuştu. Bir başka mahalle sakini ise, “İlk başta 2-3 tane vardı sonra belediye geldi topladı. Arkadaşlar hırs yaptı galiba 2 gün sonra her tarafı ayakkabı ille doldurdular” şeklinde konuştu. Esenyurt Belediyesi ekipleri olay yerine gelerek ayakkabıları topladı.
Aleyna Tilki'nin Topuklu Ayakkabılarla Yürüme Çabası 00:18
Aleyna Tilki'nin Topuklu Ayakkabılarla Yürüme Çabası 39 izlenme - 3 ay önce Her yaptığı olay olan 17 yaşındaki yerli Shakira'mız Aleyna Tilki, ince topuklu ayakkabıyla yürümekte zorlandı.
Yeni Doğan Geyik Yavrusunun İlk Adımları 01:02
Yeni Doğan Geyik Yavrusunun İlk Adımları 525 izlenme - 3 yıl önce Bu topuklu ayakkabılar kadınların hem derdi hem en sevdiği :) Bayğannn arkadaşımızın topuklu ayakkabılarla mücadelesini ve bu konudaki azmini alkışlıyoruz..
Burcunun Ayakkabıları 01:55
Burcunun Ayakkabıları 213 izlenme - 7 yıl önce yurt dışından ithal aykkabılar hem çok ucuz hemde çok kaliteli ve kapınıza kadar hizmet facebooktan bakmadan geçmeyin kızlar..
Değiştirilebilir Topuklu Ayakkabılar ile Kadınlar Feraha Erecek 02:00
Değiştirilebilir Topuklu Ayakkabılar ile Kadınlar Feraha Erecek 81 izlenme - 1 yıl önce Kadınların topuklu ayakkabı derdi bitiyor! Değiştirilebilir topuk opsiyonu ile sunulan bu ayakkabılar, kadınların en büyük rahatsızlığına pratik bir çözüm üretiyor.
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 05:24
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 200 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kelimeler Yetse Çıkış Tarihi: 27.12.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: öyle şeyler söyleyebilmek isterdim ki anlatabilmek her kelimesi seni çeksin saklasın bir yerlerde; derin of öyle şeyler gösterebilmek isterdim ki resmedebilmek rüzgar olmak isterdim ki eseyim etrafında; serin of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar öyle bir ilaç bulabilmek isterdim ki kurtulabilmek aşka dair bıraktığın korkulardan ama yaram çok derin of bıçakla keser gibi kesip atabilmek bütün her şeyi kesebiliyorsan ruhumu, dene; duygularımı, yüreğimi; beni of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar
Yeni Doğan Geyiğin İlk Adımları 3 00:40
Yeni Doğan Geyiğin İlk Adımları 3 91 izlenme - 2 yıl önce Seri devam ediyor. Güldürürken aynı anda iç acıtan görüntüler... Yavru geyiğin elinden tutan abimiz ise maalesef tek başına yetememiş.
Para Verseler Giymeyeceğiniz Topuklu Ayakkabılar 02:03
Para Verseler Giymeyeceğiniz Topuklu Ayakkabılar 64 izlenme - 2 yıl önce Para Verseler Giymeyeceğiniz Topuklu Ayakkabılar -----¬----------------------------------­------¬---------- Genel Kültür Bilginize Yeni Bilgiler Ekleyip Ve Bilgilenirken de Eğlenmek Gülmek İstiyorsanız Kanalıma Abone Olalım Videoları Beğenip Yorum Atmayı Unutmayalım Ve Takipte Kalalım Yeni Videolarımız için Komik Videolar İlginç Bilgiler -----¬----------------------------------­------¬---------- Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCIgU... Facebook: https://www.facebook.com/EmreAfyonn Twitter: https://twitter.com/Emreafyonn Dailymotion: http://www.dailymotion.com/EmreAfyon İzlesene: https://www.izlesene.com/iz/vakfikebi... Bloğum: http://boksorungunu.blogspot.com.tr/ Google : https://plus.google.com/b/10626550704... Sitemiz: http://emrelif.tk/ -----¬----------------------------------­------¬---------- İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar Dev Markalarının isimleri Nerden Geliyor https://youtu.be/g-JEymZsW6g Dünyanın Çözülemeyen 6 Sırrı https://youtu.be/PgRuGf_hqDc Dünyanın En Çok Kazanan 10 Blog Sitesi https://youtu.be/esZdIJuqXps -----¬----------------------------------­------¬---------- Para Verseler Giymeyeceğiniz Topuklu Ayakkabılar Dünyadaki İlginçlikler Ağzınızı Açık Bırakacak Çok İlginç Bilgiler Sizi Çok Şaşırtacak İlginç Bilgiler Çok İlginç Bilgiler Faydalı Bilgiler İlginç Bilgiler Sıradışı Bilgiler Merak Edilen Bilgiler En Çok Öğrenilmesi Gereken Bilgiler Dünyanın En Değişik Bilgileri Yok Artık Diyebileceğiniz Bilgiler Komik Bilgiler Olağanüstü Bilgiler Sınırları Zorlayan Bilgiler Dünyanın En ilginç Şeyleri Dünyanın En ilginç Bilgileri Dünyanın En Tuhaf Bilgileri En Tuhaf Bilgiler En Dikkat Çekici Bilgiler En Faydalı Bilgiler En Faydalı Bilgi Videoları -----¬----------------------------------­------¬---------
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 05:24
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 104 izlenme - 3 yıl önce öyle şeyler söyleyebilmek isterdim ki anlatabilmek her kelimesi seni çeksin saklasın bir yerlerde; derin of öyle şeyler gösterebilmek isterdim ki resmedebilmek rüzgar olmak isterdim ki eseyim etrafında; serin of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar öyle bir ilaç bulabilmek isterdim ki kurtulabilmek aşka dair bıraktığın korkulardan ama yaram çok derin of bıçakla keser gibi kesip atabilmek bütün her şeyi kesebiliyorsan ruhumu, dene; duygularımı, yüreğimi; beni of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar
Ayakkabı 08:21
Ayakkabı 80 izlenme - 10 yıl önce
Nike Yeni Sezon Ayakkabılar 00:41
Nike Yeni Sezon Ayakkabılar 97 izlenme - 3 yıl önce Nike yeni sezon ayakkabılar http://www.markaayakkabilar.org/nike-...
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 05:24
Şebnem Ferah - Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar 60 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kelimeler Yetse Çıkış Tarihi: 18.04.2003 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: öyle şeyler söyleyebilmek isterdim ki anlatabilmek her kelimesi seni çeksin saklasın bir yerlerde; derin of öyle şeyler gösterebilmek isterdim ki resmedebilmek rüzgar olmak isterdim ki eseyim etrafında; serin of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar öyle bir ilaç bulabilmek isterdim ki kurtulabilmek aşka dair bıraktığın korkulardan ama yaram çok derin of bıçakla keser gibi kesip atabilmek bütün her şeyi kesebiliyorsan ruhumu, dene; duygularımı, yüreğimi; beni of bu bir rüya bu bir dua ne dersen de, öyle olsun rüzgara karşı uçmaya çalıştım gözlerim kapalı seni aradım, seni aradım körebe oynar gibi el yordamıyla, sezgiyle çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama; canımı yakardılar acıtırdılar
Topuklu Ayakkabılarla Beyonce Performansı 02:12
Topuklu Ayakkabılarla Beyonce Performansı 15 izlenme - 2 yıl önce İngiltere yetenek yarışmasına katılan 3 adam, topuklu ayakkabılarla Beyonce şarkısı eşliğinde şaşırtan dans gösterisi. Beyonce şarkısında ettikleri dans ile Beyonce’u bile kıskandırdı.
Evin Yolunu Bulan Ayakkabılar 05:08
Evin Yolunu Bulan Ayakkabılar 49 izlenme - 5 yıl önce Gps'li Ayakkabılar, Lamba Gibi Tavandan Sarkan Radyolar Veya Ağaç Üstünde Çizim Yapılmasını Sağlayan Çalışma Masaları... İngiliz Sanatçı Dominic Wilcox'un Tasarımları, Görenleri Hayret Ve Hayranlık İçinde Bırakıyor.
Ayakkabı korucuyu sprey denemesi :) 02:34
Ayakkabı korucuyu sprey denemesi :) 25 izlenme - 3 yıl önce Uzun bir aradan sonra kısa bir video ile yeniden aranızdayız :) Kullandığım ürün www.nasiol.com dan Nasiol PerShoes ürünüdür. Amaç reklam değil bilgilendirmedir :) Facebook : https://www.facebook.com/bimericbiebru Twitter : https://twitter.com/bimericbiebru instagram : https://instagram.com/ebrueva/ E-mail : bimericbiebru@gmail.com
Çeşitli Sanatçılar - Kırmızı Ayakkabılar 01:40
Çeşitli Sanatçılar - Kırmızı Ayakkabılar 31 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Adını Feriha Koydum Soundtrack Çıkış Tarihi: 13.03.2012 Dizi-Film Müzikleri
Mstar Joygame Dans Okulu 1 03:01
Mstar Joygame Dans Okulu 1 26 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en iyi dans, müzik, moda ve arkadaşlık oyunu! www.trmstar.com www.facebook.com/MStarJoygame.
Çeşitli Sanatçılar - Kırmızı Ayakkabılar (Piyano Versiyon) 01:39
Çeşitli Sanatçılar - Kırmızı Ayakkabılar (Piyano Versiyon) 18 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Adını Feriha Koydum Soundtrack Çıkış Tarihi: 13.03.2012 Dizi-Film Müzikleri
Dönemlerine Damga Vurmuş Filmlerdeki En Havalı Spor Ayakkabılar 01:08
Dönemlerine Damga Vurmuş Filmlerdeki En Havalı Spor Ayakkabılar 4 izlenme - 1 yıl önce Filmlerdeki spor ayakkabılar bir çoğumuzun ilk görüşte aşık olduğu ve hemen sahip olmak istediği ürünlerden biridir. Back to the Future filmindeki kendi bağlanan ayakkabı yada Space Jam'deki Jordan Xls bunlardan sadece bir kaçı...
Alabilmek İçin Sıraya Gireceğiniz 5 İleri Teknoloji Ürünü Ayakkabı 04:33
Alabilmek İçin Sıraya Gireceğiniz 5 İleri Teknoloji Ürünü Ayakkabı 4 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda herkesin bayılacağını düşündüğüm, acayip havalı ve gerçek zeka ürünü, süper havalı ve kullanışlı 5 adet ayakkabıyı izleyeceğiz. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Merak Tüneli'ne Abone olmayı unutmayın, iyi seyirler: http://www.youtube.com/c/MerakTuneli Google +: https://plus.google.com/+MerakTuneli Facebook: https://www.facebook.com/itisfunnytv/... ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Müzik : " Voice Over Under " Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/b... -----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mstar Joygame 28 Ocak Yama Tanıtımı 1 01:49
Mstar Joygame 28 Ocak Yama Tanıtımı 1 12 izlenme - 3 yıl önce mstar joygame . 28 ocak update i yama tanıtım. yeni kıyafetler, giysiler, terlik ve ayakkabılar, Tanıtım Bölümü 1