Hoşgeldiniz!

ayakkabısız

Acile Girerken Ayakkabılarını Çkaran Şerife Teyze 01:40
Acile Girerken Ayakkabılarını Çkaran Şerife Teyze 531 izlenme - 2 yıl önce Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde yakınları tarafından acil servise getirilen 84 yaşındaki Şerife Cesur, çamurlu ayakkabılarını kapının önünde çıkardıktan sonra muayene için acil servis odasına girdi.hastaneye sıçan teyzeden sonra gerçekten insanı duygulandıran bir video belkide o sıçan teyze bizden değildir
Ayakkabısız Gol Atmak - Thierry Fidjeu 00:46
Ayakkabısız Gol Atmak - Thierry Fidjeu 250 izlenme - 3 yıl önce Avusturya İkinci Ligi'nde oynanan St. Pölten ile Horn maçında Horn forveti Thierry Fidjeu'nün ayakkabısı çıkıyor ve ayağına giyemeden gelişen atakta golünü atıyor.
Camide Ayakkabısız Karate Dersi 03:55
Camide Ayakkabısız Karate Dersi 193 izlenme - 3 yıl önce Camiye ayakkabı ile girildi, içki içildi polemiklerinin olduğu bu dönemde, camide karate kursu ve çeşitli aktiviteler ile dersler verilmeye başlanmış efenim. lan biz çocukken camide uzun eşek oynardık sadece zamane çocukları ne gadada şanslı değil mi? değil!
 Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 03:30
Başbakan’ın Kırmızı Halısını Ayakkabısız Temizlediler 196 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Başbakan Erdoğan’ın İran Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı İshak Cihangiri ile görüşmesi öncesi Sadabad Sarayı girişin karşılama töreni için konulan kırmızı halıda yapılan temizlik ve hazırlıklar dikkat çekti. Görevliler kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak temizledi.Temizlik görevlileri Erdoğan’ın yürüdüğü kırmızı halıyı ayakkabılarını çıkararak ve elektrikli süpürgelerle temizledi. Görevliler çevredeki çöpleri temizlerken askeri tören kıtası İstiklal Marşı’nı çalarak tören öncesi son provalarını yaptı.
Ayakkabısız Gol Atmak 00:44
Ayakkabısız Gol Atmak 180 izlenme - 5 yıl önce Avusturya İkinci Ligi'nde oynanan St. Pölten ile Horn maçında Horn forveti Thierry Fidjeu'nün ayakkabısı çıkıyor ve ayağına giyemeden gelişen atakta golünü atıyor.