Hoşgeldiniz!

Ayakla Videoları İzle

Ayakları İle Masaj Yapan Adam 05:49
Ayakları İle Masaj Yapan Adam 21.580 izlenme - 4 ay önce Popo ve basen bölgesine ayaklarıyla fazla baskı uygulayarak masaj yapan terapist. Bizim elle yapamayacaklarımızı adam eliyle yapıyor.
Voleybol maçında kadından ayakla müthiş karşılama 00:34
Voleybol maçında kadından ayakla müthiş karşılama 9.723 izlenme - 4 yıl önce Voleybol maçında kadından ayakla müthiş karşılama
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 00:47
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 6.322 izlenme - 4 yıl önce Ponpon kız dan taklayla müthiş basket showu.. İnanılmaz!!!
sıkıldım sıkılsım uçmak istiyorum - sezen aksu 04:37
sıkıldım sıkılsım uçmak istiyorum - sezen aksu 6.956 izlenme - 6 yıl önce söz/müzik sezen aksuof oof of oofof oof of oofaşkım günaydın de yeni güneyay gibi gerginsin çözül birazbitmez dünyanın derdi ertelekurulmanın hiç bir faydası yok relaxbırak güneş ısıtsın içinibak baharlar açmış beyaz beyazöyle olmasa da sen öyle farzetbakarsın umduğundan iyi geçer yazof oof of oofof oof of oofsıkıldım sıkıldım uçmak istiyorumyalınayak yere basmak istiyorumne eksiğimiz var çiçekten böcektentabiat misali coşmak istiyorumsıkıldım sıkıldım kaçmak istiyorumyalınayak yere basmak istiy
Ayakla Muz Yeme:)) 01:38
Ayakla Muz Yeme:)) 3.730 izlenme - 8 yıl önce diycek birşey yok:)))
Fred Çakmaktaş'ın Arabası Gerçek Oldu 01:07
Fred Çakmaktaş'ın Arabası Gerçek Oldu 927 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Bir Grup Genç Hurdaya Dönmüş Bir Aracı İlginç Bir Şekilde Hareket Ettirdi.bu Görüntüler Sosyal Medyada taş Devri Çizgi Film Karakteri Fred Çakmaktaş'ın O Meşhur Hareketi Arabayı Ayakları İle Arabayı Yürütme Sahnesine Benzetildi.
Ayakla Kavga Etmek - İsraf Adam 02:05
Ayakla Kavga Etmek - İsraf Adam 417 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya gerek yok. Her videoda gibi israf adamın şizofrenliklerini izliyoruz.
Ayakla Basket Atmanın Kitabını Yazmak 02:07
Ayakla Basket Atmanın Kitabını Yazmak 501 izlenme - 4 yıl önce Ayakla Basket Atmanın Kitabını Yazmak
Melih Mahmutoğlu'nun Ayağıyla Üçlük Atması 00:39
Melih Mahmutoğlu'nun Ayağıyla Üçlük Atması 299 izlenme - 2 yıl önce Dün oynanan Fenerbahçe Ülker - Royal Halı Gaziantep maçında ilk çeyrekte, faul olan bir pozisyonda kendince ayağıyla pozisyona devam eden Melih Mahmutoğlu Sergenvari bir basket atıyor.
Tek Ayakla Uzun Atlama 01:08
Tek Ayakla Uzun Atlama 323 izlenme - 5 yıl önce Tek ayakla uzun atlama
sol ayakla selektör :)) 00:21
sol ayakla selektör :)) 442 izlenme - 8 yıl önce ne mutlu türküm diyene :)) iyiki varsınız :))
Rukiye Avşar - Yorgun Ayakla Geldim Kapına 01:49
Rukiye Avşar - Yorgun Ayakla Geldim Kapına 310 izlenme - 3 yıl önce Çaresiz, Yorgun Ve Dermansızdım...
Zürafadan Tekme Yiyen Gergedan 00:15
Zürafadan Tekme Yiyen Gergedan 253 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde zürafayı kendine oyun arkadaşı yapmak isteyen gergedan zürafadan hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Oğlum bak git tarzını hatırladığımız bir video olmuş, elbette sonunda da Bünyamin abi dayanamayarak basıyor Osmanlı Tokadı'nı efendim. İzleyelim..
Pes 2009 Penaltı 00:17
Pes 2009 Penaltı 328 izlenme - 8 yıl önce Kaleci penaltıyı ayakla çıkarıyor.Sonunda yine yiyor golü ama...
ayakla basket atılırmı demeyin 01:17
ayakla basket atılırmı demeyin 367 izlenme - 8 yıl önce
Cıplak Ayakla Lego Uzerinde Yurume Kapışması 04:01
Cıplak Ayakla Lego Uzerinde Yurume Kapışması 87 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Melih ve Cem ilginç ve bir o kadar da acı veren bir kapışma yapıyor: Çıplak ayakla Lego parçalarının üstünde yürüme! Tabii ceza da eksik değil. Kaybeden Legoların üzerinde daha yavaş yürüyor. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Ayak Dartı Foot Dart 00:52
Ayak Dartı Foot Dart 31 izlenme - 10 ay önce Dünyanın En Güzel Oyunu Ayak Dartı izleyince acaba ben bunu nerden bula bilirim diyeceksiniz.
Ayakla Çalışan Su Değirmeni - Karlı Kayın Ormanında Müziği 01:08
Ayakla Çalışan Su Değirmeni - Karlı Kayın Ormanında Müziği 88 izlenme - 2 yıl önce Klipteki şarkının sözleri karlı kayın ormanında yürüyorum geceleyin efkarlıyım efkarlıyım elini ver nerde elin memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak? kayınların arasında bir pencere sarı sıcak ben ordan geçerken biri amca dese gir içeri girip yerden selamlasam hane içindekileri yedi tepeli şehrimde bıraktım gonca gülümü ne ölümden korkmak ayıp ne de düşünmek ölümü
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Abi 00:53
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Abi 70 izlenme - 2 yıl önce İstenince herşeyin yapılabileceğine en güzel örneklerden biri. Kolları olmayan abimiz, azmetmiş ve ayaklarıyla gitar çalmayı öğrenmiş. Üstelik hem çalıyor, hem söylüyor. tebrikler bizden ona gitsin. iyi seyirler...
Ayakla İnsan Çevirme Rekoru Kırıldı 02:56
Ayakla İnsan Çevirme Rekoru Kırıldı 132 izlenme - 4 yıl önce Kanald'de yayınlanan ve rekor denemelerinin yapıldığı programda, Etiyopyalı genç ayağıyla bir genci tam 40 kez çevirerek Guinness rekorlar kitabına girdi.
Ayakla Basket (Tamsaha) 01:51
Ayakla Basket (Tamsaha) 176 izlenme - 8 yıl önce arkadaşlar dün deneyip başarmış olduğum bi videoyu buradada paylaşmak istedim ...
Taş Devrinden Kalma Ruslar 00:16
Taş Devrinden Kalma Ruslar 41 izlenme - 2 yıl önce Flintstones çizgifilminden etkilenen bu Rus kardeşlerimiz tabana kuvvet yardırıyolar, yaratıcı adamlar.