Hoşgeldiniz!

ayaklı

Gyra, Afrika'nın En Küçük, En Ölümcül Kedisi 01:57
Gyra, Afrika'nın En Küçük, En Ölümcül Kedisi 2.684 izlenme - 2 ay önce Bu Gyra, belgeselciler ona bu adı vermiş. Afrika'nın en küçük kedi türü olan Kara Ayaklı bir kedi. Gyra bir anne ve yavruları beslemek için gündüz uyuyor, gece avlanıyor. Her gece en az 30 km yürüyor. Ay bu öldürse öldürse şirinlikten öldürür diyeceksiniz ama saldırılarının yüzde 60'ında başarı sağlıyor. Her gece onlarca küçük kuş, kemirgen ve sürüngeni canıncan ediyor.
iki ayaklı at 00:13
iki ayaklı at 22.428 izlenme - 6 yıl önce
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 05:21
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 22.151 izlenme - 2 yıl önce İki kafadar kaydıraklı oyun parkında oynamayı çok seviyor. Sıradan bir günde yine oyun parkında oynarken adı hızlı anlama gelen mavi araba spedy sanki çölde serap görmüş gibi heyecanlanarak etrafında gördüğü arabaları bildirmek için okul otobüsü olan Bus a seslenir ve etraflarında bir sürü araba olduğunu bildirir Tabi biraz uyuşuk olan Bus yavaş yavaş hareket ederek spedy nin yanına gelir. Beraber etraflarındaki arabaları tanıyan iki kafadar en son darmadağın bir araba görürler ve toplamaya karar alırlar. Kendi akıllarınca arabayı toplayınca kahraman olacaklarını düşünürler. Fakat asıl amaçları araba parçalarının hangi model arabaya dönüşeceğidir. Haydi gelin beraber hangi arabaya dönüştürecekler izleyelim.
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 11.829 izlenme - 2 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım.
Beş Ayaklı Kuzu Şaşırttı 01:34
Beş Ayaklı Kuzu Şaşırttı 1.929 izlenme - 1 yıl önce Denizli'nin Pamukkale ilçesinde beş ayaklı dünyaya gelen kuzuyu görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
Google İki Ayaklı Yeni Robotunu Tanıttı 03:00
Google İki Ayaklı Yeni Robotunu Tanıttı 3.096 izlenme - 2 yıl önce Tokyo'da düzenlenen NEST2016(Yeni Ekonomi Zirvesinde)'da SCHAFT şirketi'nin yeni iki ayaklı robotu şirketin CEO'su Yuto Nakanishi tarafından tanıtıldı. Tanıtım başlarken robotun sahneye çıkışı ise izleyenlere Interstellar'daki robotu anımsattı. Robot denge ve merdiven konusunda gösterdiği üstün yeteneği ile göz doldurdu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
iki ayaklı at 00:14
iki ayaklı at 8.440 izlenme - 7 yıl önce
İki ayaklı yavru köpek 02:25
İki ayaklı yavru köpek 3.481 izlenme - 4 yıl önce Boxer cinsi yavru Boxer arka iki ayağını kaybetmesine rağmen hayata tutunmaya devam ediyor.
 Bu Oğlak Diğerlerinden Farklı 03:27
Bu Oğlak Diğerlerinden Farklı 2.837 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep’te bir hafta önce dünyaya gelen üç ayaklı oğlak, hareketleriyle görenleri hayrete düşürüyor. Şahinbey ilçesinde Sariye Yılmaz’ın keçisi bir hafta önce dişi bir oğlak doğurdu. Doğan oğlağın ayağa kalkmasını bekleyen sahibi, oğlağın bir bacağının olmadığını görünce büyük bir şok yaşadı. Normal şartlarda bir iki saate ayağa kalkan oğlak ikinci gün ayağa kalktı. Annesinin yanından bir olsun ayrılmayan oğlak hareketleriyle de görenleri şaşırtıyor. Zıplayıp merdiven tırmanan oğlak mahallenin de maskotu haline geldi. Mahalle sakinlerinden Asım Yaşar, oğlağın 3 bacaklı dünyaya gelmesinin ibret verici bir olay olarak algılanması gerektiğini belirterek, “Cenabı Allah’ın takdiri bu olay. Bu oğlak doğduğunda üç ayağı var bir ayağı yoktur. Bu olay bence insanlara bir ders olmalı. Böyle bir vaka ile biz ilk defa karşılaşıyoruz. Bu oğlak böyle doğduğunda biz çok üzüldük. Yürüyemez diye tereddüt ettik. Ama şimdi üç ayağı üzerinde kendini taşıyabiliyor ve yürüyor. Buradan şunu da söylemek istiyorum. Görüldüğü gibi oğlağın sadece bir ayağı eksik. Bu ayağı insanlar bu oğlağa verebilir mi? Tabii ki veremez. Buradan çıkarılacak çok ders var” dedi.
8 ayaklı eşek gördünüz mü? 00:14
8 ayaklı eşek gördünüz mü? 3.828 izlenme - 7 yıl önce 8 ayaklı eşek gördünüz mü
Üç Ayaklı Sandalye 06:18
Üç Ayaklı Sandalye 3.692 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar 6 cadde diye bir grup söylüyor sanırım bu şarkıyı ben tesadüf buldum sözlerini ama hiç dinlemedim sözleri hoşuma gidincede kendimce yorumladım...bu şarkı böyle deil diye yorumlar gelmesin lütfen kendimce işte
Çıplak Ayaklı Kontes (The Barefoot Contessa) Fragman 01:51
Çıplak Ayaklı Kontes (The Barefoot Contessa) Fragman 2.453 izlenme - 5 yıl önce 1954 yapımı Çıplak Ayaklı Kontes (The Barefoot Contessa) filmine ait fragman
4 ayaklı civciv! 01:03
4 ayaklı civciv! 2.023 izlenme - 8 yıl önce 4 ayaklı civciv..
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 01:20
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 786 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonlara ücretsiz indirilecek mobil aplikasyon sayesinde ambulans öncesi ilk yardım ve OED'nin devreye girmesi ile hayatlar kurtarılması hedefleniyor. Ani kalp durmasında %1 olan hayatta kalma oranı ilk 1-2 dakikada ayaklı cankurtaranların mağdur kişiye ulaşması sayesinde ` düzeyine çıkabilir. Proje Telif Hakkı: Doç. Dr. Mutlu Vural Proje Kullanım Hakkı: Hayatta Kal Derneği Proje Yazılım Geliştirici: Birleşik Medya&Sağlık AŞ KAMU SPOTU Oyuncular: Özhan Carda, Burçin Abdullah, Teoman Gelmez, Fidan Kurt, Mustafa Kemal Dolaşır Yönetmen: Haydar Işık Metin Yazarı&Tıbbi Danışman: Doç. Dr. Mutlu Vural Seslendirme: Engin Alkan Montaj: Yalçın Yıldız Kuaför&Makyaj: Serdar Kürnek
Anıl Orkestra Ve Grup Balkanski 03:00
Anıl Orkestra Ve Grup Balkanski 1.682 izlenme - 8 yıl önce ANIL ORKESTRA GRUP BALKANSKi İŞBİRLİĞİ ARKADAŞLAR FACEDEKİ SAYFAMIZADA BEKLERİZ anıl orkestra & piyanist ilhan 05055321373
Örümcek Robot 03:17
Örümcek Robot 955 izlenme - 5 yıl önce 6 ayaklı robot
İlkel Yöntemlerle Tomruk Kesmek 03:26
İlkel Yöntemlerle Tomruk Kesmek 460 izlenme - 3 yıl önce Ablamızın ilkel yöntemler kullanarak, yalın ayakla odunları stabil, simetrik ve verimli bir şekilde kesmesini izliyoruz.
Üç Ayaklı Civciv, Şaşırttı - Anadolu Ajansı 00:27
Üç Ayaklı Civciv, Şaşırttı - Anadolu Ajansı 515 izlenme - 4 yıl önce mersin'in silifke ilçesinde, evinin bahçesinde tavuk besleyen hakan özgür, civcivlerinden birinin üç ayaklı olması ile şaşırdı.
üç ayaklı adamın komik gösterisi! 03:02
üç ayaklı adamın komik gösterisi! 839 izlenme - 8 yıl önce yetenek sizsiniz-üç ayaklı adam
2 ayaklı köpek 01:39
2 ayaklı köpek 585 izlenme - 9 yıl önce hayata sıkıcasına ağlı
sakat bir annenin 5 ayaklı kuzusu 01:08
sakat bir annenin 5 ayaklı kuzusu 795 izlenme - 10 yıl önce videodaki anneye ve yavrusuna dikkatli bakın 5372339345
Öznur Sulari - Dört Ayaklı Minare ( Halay - Potpori ) 00:46
Öznur Sulari - Dört Ayaklı Minare ( Halay - Potpori ) 406 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nakış Çıkış Tarihi: 01.07.2010 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Resul Balay - Dört Ayaklı Minare 03:24
Resul Balay - Dört Ayaklı Minare 45 izlenme - 5 ay önce Güneş Plak Resul Balay
Ayaklı Mikrofon 06:39
Ayaklı Mikrofon 365 izlenme - 5 yıl önce Ayaklı Mikrofon
6 ayaklı ceylan 00:46
6 ayaklı ceylan 425 izlenme - 9 yıl önce ewet yalnış duymadınız isterseniz sizde sayın
Abdurrahman Pektaş - Ayaklı Mikrofon 05:16
Abdurrahman Pektaş - Ayaklı Mikrofon 313 izlenme - 5 yıl önce Abdurrahman Pektaş - Ayaklı Mikrofon
Uygur Orhan - Kırk Ayaklı Karınca Şiiri 01:24
Uygur Orhan - Kırk Ayaklı Karınca Şiiri 250 izlenme - 3 yıl önce Bu güzel şiiri Kayseri Çıra Sanat Atölyesi'nden Uygur Orhan abimizin yorumuyla dinleyeceğiz. Şiir Ali Yüce adlı şairimize ait. İyi seyirler.
Mustafagümüşikiayaklıgastetürkü 04:16
Mustafagümüşikiayaklıgastetürkü 234 izlenme - 7 yıl önce mustafa gümüş söz müzük mustafa gümüşe ayit iki ayaklı gaste türküsü dinle çok süper
ayaklı wikipedi filozof coşkun 03:35
ayaklı wikipedi filozof coşkun 238 izlenme - 7 yıl önce çok şaşıracaksınız
Elektro Sülo 05:10
Elektro Sülo 341 izlenme - 9 yıl önce süpürge ile süper konser