Hoşgeldiniz!

Ayar Vermek Videoları İzle

Niran Ünsal'ın Mekan Sahibinden Beklemediği Cevap Alması 01:39
Niran Ünsal'ın Mekan Sahibinden Beklemediği Cevap Alması 15.308 izlenme - 4 ay önce Ünlü sanatçı Niran Ünsal sahne aldığı mekanda ses tesisatı ve mekanın camla kaplı olması konusunda mekan sahibini uyarınca, mekan sahibinden beklemediği cevabı almış.
Neşet Ertaş'ın Yıllar Önce Trt Hakkındaki Yorumu 02:49
Neşet Ertaş'ın Yıllar Önce Trt Hakkındaki Yorumu 3.396 izlenme - 2 ay önce Videodan anladığım kadarıyla trt'den birkaç yetkili arkadaş program çekimi veya benzeri bir durumdan ötürü neşet baba'nın yanında bulunuyorlar. O da fırsat bu fırsat deyip almış eline sazı vermiş veriştirmiş...
Cristiano Ronaldo'ya Top Sektirmeyi Öğretmek 05:27
Cristiano Ronaldo'ya Top Sektirmeyi Öğretmek 1.441 izlenme - 2 yıl önce Jeremy Lynch adındaki bu arkadaşımız topla yaptığı yetenek gerektiren harektlerle sadece top sektirebilen Cristiano Ronaldo'yu adeta futbol topuyla eziyor.
Polat Alemdar İle Ayar Dersleri - Kurtlar Vadisi 03:03
Polat Alemdar İle Ayar Dersleri - Kurtlar Vadisi 1.716 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nde azraile tepki olarak doğan Polat abimizin verdiği ayarları sıralasak adeta bir köprü kurulmuştu şimdiye kadar.İşte bunu kısaca özetleyen bir video hazırlamış yapımcı şirket.Polat Alemdar ile kapak yapmayı öğrenmek istiyorsanız hemen www.polatlakapakyapiyorum.com adresine tıklayın fırsatlardan yararlanın.
Hugo Chavez'in Fox Muhabirine Verdiği Ayar 02:27
Hugo Chavez'in Fox Muhabirine Verdiği Ayar 1.842 izlenme - 2 yıl önce 5 Mart gecesi itibariyle hayatını kaybeden Venezuela'nın devrimci lideri Hugo Chavez'in kendisini sorduğu soruyla köşeye sıkıştırmak isteyen Fox News muhabirine verdiği cevabı izliyoriz.
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 05:57
Simge Fıstıkoğlu'nun Ümit Özat'a Verdiği Ayar 1.290 izlenme - 2 yıl önce Ümit Özat a sağlam verilmiş ayardır. programı terk etmek zorunda kalmıştır. Aslında kendiside bu kadar büyüsün istememiştir ama sonrada debelendikçe battı dediğinden de dönemedi. Yoksa gerçekten bu kadar sığ bir zihniyetin arkasında olduğunu sanmıyorum. Ayrıca Simge Fıstıkoğlu'nun fıstık gibi olmasını göz ardı etsek bile bence futbol hakkındaki yorumları ÜmitÖzat'tan daha dinlenilir. Tabii birde seyir zevki eklenince tadından yenmiyor o ayrı. (Açıklama alıntıdır, http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30334866)
İlyas Salman - Fakir Milyoner 01:27
İlyas Salman - Fakir Milyoner 545 izlenme - 2 yıl önce Yoksul balıkçı İlyas ile zengin amcasının komik mücadele öyküsü.Sadri Alışık ın muhteşem filmi "Efkarlıyım Abiler" filminin yeni bir versiyonu ama biz ikisini kıyaslamayalım arkadaşlar. İlyas Salman'ın harika oyunculuğunu bir kez daha hatırlamak adına.
Break Dansla Ayar Vermek 04:16
Break Dansla Ayar Vermek 354 izlenme - 2 yıl önce Break dans battle yarşmalarından birinde küçük kızımız yaşı kendisinden fazlaca büyük olmayan erkeğe ayar veriyor.Seyircilerde iyi gaza getirmiş.
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 05:12
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 375 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bey'in, Erdoğan ve Demirtaş'a verdiği tarihi ayarlar içeren ulusa sesleniş videosu. 10 Ağustos'da milletimizin çok önemli bir seçim yapacağını vurgulayan Bahçeli vatandaşlarımıza sağlam uyarılarda bulunmuş. PKK'ya oy verilmemesi gerektiğini söyleyen Bahçeli terörden nemalanan Başbakan'a da bir güzel giydirmiş. Ağzına sağlık Başkanım.
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 00:34
Meşhur Balderesi Adam - Ödül Töreni (Çocuklar Gibi Şen Olmak) 258 izlenme - 2 yıl önce Evet efenim meşhur balderesi adam olarak daha önce kendisinin personeline sahte bal ayarı verirken videosunu yayınladığımı Ekrem İncel beyefendinin (ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73609/meshur-balderesi-adam-personele-sahte-bal-ayari ) bu defa da avrupa kalite ödülünün gerçekliğinin ispatı için hazırlatıp sanal aleme ve medyaya servis ettirdiği videodan bir kesit izleyeceğiz. Ekrem bey çocuklar kadar şenmiş o gün Çırağan Saray'ın oysa kimin aklına gelirdiki bu videonun çekildiği zamanlarda, birgün ayarlara gerek duyacağı. İlahi Ekrem Bey sen ki bugüne bugün 30 yaşında adamsın di mi ya?
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 01:05
Canlı Yayında NTV'ye Ayar Vermek - Can Atalay 357 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de yaşanan olaylara duyarsız kalan NTV'ye canlı yayında Taksim Dayanışma Platformu üyesi Can Atalay ayar veriyor. Ayarı yiyen Julide Ateş durumu toparlamaya çalışsanda olmuyor güzelim zorlamamak lazım.
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 01:39
Aylin Nazlıaka'nın Ayar Verdiği Tarihi Konuşması 262 izlenme - 2 yıl önce Aylin Nazlıaka'nın mecliste yaptığı konuşmanın son anlarıdır. Dikkatle dinleyelim. Tamamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211616/nazliaka-bir-ayakkabima-bakiyorum-bir-de-akplilere-degmez-diyorum
Chavez'in Bush'a Verdiği Ayar 00:58
Chavez'in Bush'a Verdiği Ayar 191 izlenme - 2 yıl önce Hugo Chavez'in 20 Eylül 2006 yılında BM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmadan bir kesit izleyeceğiz. 5 dakikalık süreyi aştığında verilen ikaz notunu yere atarak '' Bush dün burada 20 dakika konuştuysa bende 20 dakika konuşma hakkına sahibim '' diyerek 20 dakika boyunca ayarlarına devam etmiştir. İyi seyirler...
TRT'de Canlı Yayında Ayar Veren Profesör 03:05
TRT'de Canlı Yayında Ayar Veren Profesör 400 izlenme - 2 yıl önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Kendine İyi Bak" adlı sağlık programına katılan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kumbasar yorgunlukla ilgili yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırtmış. Yorgunluğun sadece depresyondan kaynaklanmadığını belirten Kumbasar, "İnsanı sadece depresyon yormaz, beklemekte yorabilir" diyerek bu durumla başa çıkmanın yöntemini örneklerle açıkladı. Prof. Dr. " Doktor bütün gün özveriyle hastanede çalışıyor, değişik yasa ve yönetmeliklerle, anayasa haklarına aykırı kararlarla çalışma koşulları bozuluyor. Özlük haklarına uygun gelir verilmiyor, ödemeler yapılmıyor,nöbet ücretleri ödenmiyor, mesai ücretleri ödenmiyor, hakettiği görevlere gelmiyor, insanlar tutuklanıyorlar sebebini bilmiyorlar ve o uzun tutukluluklar yorgunluk yapıyor" diyerek devletin kanalında devlete gerekli ayarı vermiş ağzına sağlık....
The Times Ayarı - Adnan Oktar (İngilizce Altyazılı) 01:42
The Times Ayarı - Adnan Oktar (İngilizce Altyazılı) 217 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar Times daki yazıya çok kızmış ayar vermiş, atarlanmış falan filan neyse de yeni parçalar var gençler sıcak sıcak soğutmadan götürün derim. Üstelik Türkçesi olmayanlar düşünülerek İngilizce altyazı da eklenmiş. Bravooo bravooo
Justin Bieber'a Ayar Vermek - Ümit Erdim 01:03
Justin Bieber'a Ayar Vermek - Ümit Erdim 168 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te Mesut Yar'ın programına konuk olan Ümit Erdim, Justin'e olan nefretini içinde tutamıyor ve canlı yayında veriyor ayarı.
Müjdat Gezen'in Cüneyt Özdemir'e Verdiği Ayar 00:49
Müjdat Gezen'in Cüneyt Özdemir'e Verdiği Ayar 214 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle "Provokatöre bak, bu video eski, yalancısınız olm siz." diyebilecek nitelikteki "niteliksiz" insanlar için en baştan belirteyim: Program yeni değildir, günümüz CNN'inin bazı güçler(!) tarafından aynı durum altında bulunduğunu belirtmek amacıyla koydum. Anlayana... Evet arkadaşlar, geçtiğimiz senelerde yapılan referandumu hepiniz hatırlıyorsunuzdur. O esnada Müjdat Abimiz çıkıyor ve 5N1K programında Cüneyt Özdemir'e öyle bir soru soruyor ki, tek soruyla ortalığın tozunu attırıyor. Şu günlerde de, TV'nin en çok izlenen kanalların, hele ki "Tarafsız haber anlayışı bizden sorulur." diyen CNN Türk, NTV, Habertürk gibi kanalların baskıya maruz kalarak yaltakçılık yaptığını taa o zamandan herkese kanıtlamıştır Müjdat Abimiz. Acaba bu baskıyı kim yapıyor? Medya neden yaltakçı? Bu soruların cevabını bilen var mı aranızda? Ben biraz çapulcuyum da o yüzden kafam basmıyor. Elbette lafa geldiğinde "Tarafsızız, gerçekçiyiz, her şeyi aktarırız size hem de olduğu gibi. Kaliteyiz biz." diyen bu kanalların erkek gibi sözünde durması gerekmekte diye düşünüyorum, burası da ayrı bir konu... Çok uzattım, izleyelim ve görelim.
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 02:16
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 129 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de konser veren Bülent Abimiz pardon ablamız bir anda delleniyor ve basıyor fırçayı seyirciye. Nedeni de konuşmalardan anladığımız kadarıyla seyircinin Bülent Ersoy'u masaya davet etmesi.