Hoşgeldiniz!

Aycan Şencan

Aycan Şencan'dan Seda Sayan Taklidi (Bu Tarz Benim) 03:10
Aycan Şencan'dan Seda Sayan Taklidi (Bu Tarz Benim) 5.656 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in yarışmacılarından Aycan Şencan, sahneye ünlü sanatçı Seda Sayan'ın kostümü ve makyajıyla çıktı
Nurella'nın Sinirlerine Oryantal Müdahale (Bu Tarz Benim) 02:15
Nurella'nın Sinirlerine Oryantal Müdahale (Bu Tarz Benim) 3.163 izlenme - 3 yıl önce Yerlitaş'ın bozulan sinirlerine Nur Bozar,Roza Sake ve Aycan Şencan'dan oryantal dans
Bu Tarz Benim'in İkizlerinden Oryantal Şov 03:03
Bu Tarz Benim'in İkizlerinden Oryantal Şov 1.705 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in ikizleri Aycan-Nurcan Şencan konuk olarak katıldıkları Her Şey Dahil'de oryantal dans sergiledi.
Bu Tarz Benim'in İkizlerinden Oryantal Şov 03:03
Bu Tarz Benim'in İkizlerinden Oryantal Şov 836 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in ikizleri Aycan-Nurcan Şencan konuk olarak katıldıkları Her Şey Dahil'de oryantal dans sergiledi.
Aycan Nurcan Şencan Tanıtım Filmi 01:18
Aycan Nurcan Şencan Tanıtım Filmi 254 izlenme - 2 yıl önce İşte Benim Stilim 1. sezon birincileri All Star yarışmacıları Aycan-Nurcan Şencan iddialı konuştu? Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
Aycan ve Nurcan'dan Podyumda Dans Şov 01:42
Aycan ve Nurcan'dan Podyumda Dans Şov 362 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'de podyuma çıkan Aycan - Nurcan Şencan kardeşler, jürinin isteği üzerine podyumda göbek attılar.
Aycan Şencan ve Nurcan Şencan kardeşler Beyaz Show'a Konuk Oldu 03:36
Aycan Şencan ve Nurcan Şencan kardeşler Beyaz Show'a Konuk Oldu 249 izlenme - 3 yıl önce “Bu Tarz Benim” yarışmasının birincileri Aycan Şencan ve Nurcan Şencan kardeşler bu hafta Beyaz Show'a konuk oldu!