Hoşgeldiniz!

ayçekirdeği

dikey paketleme makinesi bakliyat kuruyemiş baharat şekercips paketleme makinesi 01:15
dikey paketleme makinesi bakliyat kuruyemiş baharat şekercips paketleme makinesi 9.257 izlenme - 6 yıl önce kuruyemiş bakliyat baharat şeker tuz kahve nişasta mısır cips taneli ve toz halindeki tüm ürünleri dakikada 40 ila 55 paket yapar makine 3 yıl mekanik ve işçilik garantilidir her türlü tuzlu ve toz olan ortamda çalışacak şekilde uzun yıllar çalışacak şekilde dizayn edilmiştir
ayçekirdeği patoz harmanı 01:11
ayçekirdeği patoz harmanı 2.573 izlenme - 9 yıl önce aksaray yeşiltepe nin verimli topraklarında yetişen çerezlik kavurmalık ayçekirdeği patozu..
sakalar ayçekirdeğini çok severler 00:29
sakalar ayçekirdeğini çok severler 909 izlenme - 9 yıl önce ayçekirdeği yiyen sakalar
alaybeyi ayçekirdeği miks ayçekirdekli ekmek 04:21
alaybeyi ayçekirdeği miks ayçekirdekli ekmek 319 izlenme - 7 yıl önce alaybeyi ayçekirdeği miks ayçekirdekli ekmek yapımında kullanılan özel malzemeler ve eşsiz tarifi.
Elbistan Polatlar Petrol Hüsmen Aga 01:06
Elbistan Polatlar Petrol Hüsmen Aga 399 izlenme - 8 yıl önce elbistan polatlar petrol hüsmen ağa
ayçekirdeği yiyensakalar 1 00:29
ayçekirdeği yiyensakalar 1 332 izlenme - 9 yıl önce sakakuşları ayçekirdeğini çok severler
ayçekirdeği yiyen sakalar 01:38
ayçekirdeği yiyen sakalar 235 izlenme - 9 yıl önce sakalar ayçekirdeğini çok severler
Ayçekirdeğini Kurutmak İçin Çevre Yolunu Kapattılar 03:12
Ayçekirdeğini Kurutmak İçin Çevre Yolunu Kapattılar 7 izlenme - 6 ay önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde ayçekirdekleri çevre yolunda kurutuluyor. Ayçekirdeğini kurutacak yer bulamayan üreticiler Ahmet Türkel çevre yolunun tek şeridini trafiğe kapattı. İnegöl’ün çeşitli kırsal mahallelerinden ayçekirdeği hasadı yapan çiftçiler, yetkililerden daha geniş ve güvenli kurutma yeri talebinde bulundu.
Ayçekirdeğini Kurutmak İçin Çevre Yolunu Kapattılar 03:16
Ayçekirdeğini Kurutmak İçin Çevre Yolunu Kapattılar 2 izlenme - 6 ay önce Ayçekirdeğini kurutmak için çevre yolunu kapattılarBURSA - Bursa'nın İnegöl ilçesinde ayçekirdekleri çevre yolunda kurutuluyor.