Hoşgeldiniz!

aydal

Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 01:33
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 6.752 izlenme - 4 ay önce Türkiye'nin yetiştirdiği büyük atayizlerden Efe reyizi sonunda cin çarpıyor. Saniye saniye kaydedilen bu olay belki diğer ateyizlere de ders olur...
Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 03:08
Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 6.281 izlenme - 10 ay önce Efe Aydal abimizden yine ince ayar içeren bir video. Tabi ki anlayana !
Efe Aydal - Küçük Esnaf Neden Batıyor 03:14
Efe Aydal - Küçük Esnaf Neden Batıyor 3.772 izlenme - 10 ay önce Küçük esnaf neden batıyor izleyerek öğrenelim.
Annenin Vapurda Çocuklarını Dilendirmesi 01:30
Annenin Vapurda Çocuklarını Dilendirmesi 4.021 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'ın dilencilere bakış açısı. Dilenci nedir? Neden dilendirilir? Çocuk nasıl yapılır? Dilenmek günah mı? Çocuk dilenciler? 3. köprü ne zaman bitecek? Kardeşlerim bu videoda bunları öğreneceğiz.
Genel Aile Yapısı 10:43
Genel Aile Yapısı 4.734 izlenme - 2 yıl önce Valla boş bırakamadığımız için yazıyorum sadece bu açıklamayı, benim yerime video içini dökmüş zaten. Klasik Efe Aydal göndermeleri. Alkışlıyorum.
Huzur ve İrfan - 2515 06:49
Huzur ve İrfan - 2515 5.979 izlenme - 3 yıl önce Yıl 2515. Huzur ve İrfan devam ediyor. http://www.patreon.com/efeaydal
Kırmızı Hap 3 - Evrim Neden Bilimdir, Yaradılış Neden Dindir 44:23
Kırmızı Hap 3 - Evrim Neden Bilimdir, Yaradılış Neden Dindir 2.664 izlenme - 1 yıl önce Efe Aydal'ın hazırladığı evrim neden bilimdir, yaradılış neden dindir? sorularına taşı gediğine koyarak verdiği cevapları... keyifle izliyoruz. Eline sağlık Efe Aydal.
Efe Aydal - Amerikan Tarzı Reklam 01:29
Efe Aydal - Amerikan Tarzı Reklam 4.487 izlenme - 2 yıl önce Efe aydalın kanalında gezerken denk geldim ve ilgi çekici bir çalışma olduğunu düşündüm siz neler düşünürsünüz paylaşmak istermisiniz
Huzur & İrfan - Cep Telefonu 03:11
Huzur & İrfan - Cep Telefonu 2.860 izlenme - 2 yıl önce Efe reyiz yine ince görmüş... Örtünmenin gerekliliğini anlatırken 'telefon kılıfı'nı örnek gösteren videoyu çok güzel tiye almış. İşte o video: https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/306591/ha-telefona-kilif-ha-kafaya-tesettur
Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 05:45
Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 3.573 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin geleceği adına oldukça önemli etkinliklerden biri olan Yerli Malı Haftası 12-18 Aralık tarihleri arasında yapılmaktadır. Ancak ne yazıkki yetercince önem verilmemektedir. Bu da yetmezmiş gibi her geçen gün ithal ürünlere ve yabancı markalara olan ilgi bilinçli ya da bilinçiz olarak sürekli artmaktadır. Efe Aydal bu konuya dikkat çekmek için oldukça güzel bir video hazırlamış. İzliyoruz... Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=ev82c5jQENk Yerli malı, yurdun malı her TÜRK onu kullanmalı!
Huzur İrfan - Sevabına İçilir mi ? 01:45
Huzur İrfan - Sevabına İçilir mi ? 3.306 izlenme - 2 yıl önce Huzur ve irfan serisinde Efe ağabeyimiz yardırmaya devam ediyor. Bu videoda sözler köşkünün "belki gök itiyor" videosuna ve huzur irfan serisindeki "sıradışı adam"a gönderme yapmış. İzliyoruz.
Türk Arama Robotu Tarık - Efe Aydal 04:37
Türk Arama Robotu Tarık - Efe Aydal 3.550 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'ın hazırladığı Türk Arama Robotu Tarık videosu ile arama robotlarına bakış açınız değişecek. Kaynağından izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=9coh25YxGtM Efe Aydal'a destek olmak için: https://www.patreon.com/efeaydal
Kırmızı Hap 2 - Uyuşturucu ve Hayat (Efe Aydal) 34:08
Kırmızı Hap 2 - Uyuşturucu ve Hayat (Efe Aydal) 2.074 izlenme - 2 yıl önce Komedi skeçleriyle ve milliyetçi kişiliğiyle tanıdığımız Efe Aydal kırmızı hap serisinin ikinci bölümüyle karşınızda. Vatana millete hayırlı olsun efendim. Bu arada birinci bölümü izlemeyenleri şöyle alalım ; Kırmızı Hap 1 : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/257016/kirmizi-hap-bolum-1-ateistleri-anlamak-efe-aydal
Efe Aydal - Terörist Olmadan Mizah Dergisi Okuyamayacak mıyız? 14:11
Efe Aydal - Terörist Olmadan Mizah Dergisi Okuyamayacak mıyız? 2.324 izlenme - 3 yıl önce Bu haftaki penguen dergisinin kapağını gördükten sonra benimde uzun zamandır aklıma takılan ; Neden bu mizah dergileri hiç pkk ve onun uzantılarından bahsetmez, her fırsatta akla gelebilecek herkesi eleştirirler ama hiç pkk ve yükselen kürt milliyetçiliğini eleştirmezler ? LGBT yürüyüşlerinde onca aykırılık ve aşırılığa rağmen polis müdahalesi olmadı. Genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı onursuzluklara karşı polis görevini yapmadı , millet anadan doğma soyunup çoluk çocuğun gözleri önünde birbirini yaladı ama polis izledi. Bunlara rağmen bu haftaki penguen kapağı şu şekildeydi; http://www.penguen.com/content/Kapak/1.jpg
Ampul Partisi - Efe Aydal 08:57
Ampul Partisi - Efe Aydal 1.279 izlenme - 3 yıl önce Fantastik bir hikaye ile yine karşı karşıyayız sayın üyeler. Bu kadar yaratıcı olmanın altında yatan nedenleri merak ediyorum. Böylesine senaryoları nasıl yazıyorsunuz? Böyle bir ülke hayal bile edemiyorum ben. Ah Efeciğim eline sağlık. Bilim kurgu kategorisinde yayınlıyoruz
Türkiye'de Laiklik - Efe Aydal ile Bir Sohbet 20:03
Türkiye'de Laiklik - Efe Aydal ile Bir Sohbet 998 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'la bir röportaj yapma şansım oldu. Malesef diğer röportajlara uyguladığım gibi bu röportajdan kısa ve öz, müzikli bir özet videosu çıkartamadım. Bu sebeple direk tüm kaydı yayınlıyorum. Efe Aydal'ın kanalı: http://www.youtube.com/user/conmech Web sayfam: http://www.greenernautilus.com Forumum: http://www.greenernautilus.com/forum/
Efe Aydal vs Pilot Kalemciler 01:05:13
Efe Aydal vs Pilot Kalemciler 1.272 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal ve Pilot Kalemci tayfanın inanç tartışmasını izliyoruz.
Kırmızı Hap Bölüm 1 - Ateistleri Anlamak - Efe Aydal 28:15
Kırmızı Hap Bölüm 1 - Ateistleri Anlamak - Efe Aydal 1.159 izlenme - 2 yıl önce Her zaman dini kötüye kullananları eleştiren, özgür düşünceyi ve bilimi savunan Efe Aydal uzun süredir takipçilerince beklenen ateizm serisine sonunda başladı.Video uzun deyip izlememezlik yapmayın çünkü gerçekten kaliteli ve emek sarfedilmiş bir yapım. Videodan bir alıntı; " Türk olduğunu unutup Arap kültürünü kendi kültürü sananların olduğu bir yerde vatanseverlerin sürgüne gitmesi normaldir. "
Efe Aydal - 2mizden 1i 07:57
Efe Aydal - 2mizden 1i 1.423 izlenme - 3 yıl önce Huzur ve İrfan videolarından tanıdığımızın Efe Aydal'ın 5 yıl önce çektiği kısa film. Videoyu ilk seyretmeye başladığımda amacım gülmek eğlenmekti. Hiç bu kadar etkileneceğimi tahmin etmemiştim. Kurgu ve müzikler süper. Ben daha etkisinden çıkamadım bi sigara yakayım.
Korku Filmi Yönetmeni - Efe Aydal 02:08
Korku Filmi Yönetmeni - Efe Aydal 487 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'dan türk yönetmenlere güzel bir gönderme. Yaratıcı zeka , bilim kurgu , olay örgüsü , karakterler falan yok ki anca cin şeytan din üzerinden korkutma. ---------------- Youtube : https://www.youtube.com/user/conmech Twitter Hesabı: www.twitter.com/conmech Patreon : www.patreon.com/efeaydal Korkunçlu Müzik: Kevin MacLeod
Huzur & İrfan - Ramazan Turu 2 05:12
Huzur & İrfan - Ramazan Turu 2 903 izlenme - 3 yıl önce Efe Aydal'ın beklenen ikinci hızlandırılmış Ramazan turu videosu. İyi seyirler efenim.
Tesla Reyiz'den Edison'a Diss (Conmech) 01:56
Tesla Reyiz'den Edison'a Diss (Conmech) 746 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de farklı bir mizah anlayışı getirmeye çalışan Efe Aydal'ın Tesla olup Edison'a ayar vermeye çalıştığı bir video buldum.Tesla bobini eşliğinde izliyoruz..
Kitaplardan Mucize Üretmenin Kolaylığı - Efe Aydal 06:52
Kitaplardan Mucize Üretmenin Kolaylığı - Efe Aydal 1.115 izlenme - 3 yıl önce Malum bazı kitapları ilgi çekici hale getirmek için çeşitli mucizeler ortaya çıkarılır. Daha doğrusu mucize olarak nitelendirilir bunlar. Bulunan şeylerle de kitap daha çekici hale getirilir. İnsanlara bunun tesadüf olmayacağı düşündürülür. Efe Aydal da "Tonton ve arkadaşları" adlı kitaptan çeşitli gizemli şeyler bulmuş ve bu mucizeleri bizimle paylaşmış. Kesinlikle kafadan atmıyor, bu kitaptan edinebilirseniz söylediklerinin sağlamasını yapabilirsiniz. Şimdi bunu da açıklasınlar. Bu da mı tesadüf?
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 02:58
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 993 izlenme - 3 yıl önce Dün piyasaya sürdüğü bu videosun da Efe Aydal yine gündeme değdirmiş ucundan. Birilerinin başına her bir şey geldiğinde lobileri suçlaması konusunu işlemiş. Çok eğlendim ben izlerken, size de iyi eğlenceler. youtube.com/conmech kanalından kendisinin diğer videolarına ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Efe Aydal'ın Erdoğan'a Sorusu 11:02
Efe Aydal'ın Erdoğan'a Sorusu 392 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal bu içeriği yayınladıktan 2 saat sonra tehdit ile kaldırmak zorunda kalmıştı. Şimdi kendisi Amerikada, hazır Amerikadayım, şu içeriği yayına tekrar açayım diyerek, herkese açık hale getirmiştir videoyu. Bu kısa açıklamadan sonra Efe Aydal soruyor, Allah'ın anayasasını uygulayacak mıyız? Pek muhterem eski başbakanımız şimdiki cumhurların cumhuru reis-i cumhurumuz gereken cevabı verecek haddini bildirecektir. Sayın cumhur başkanım, dinimi bütün yaşamak istiyorum. Şeriat ne zaman gelecek.
Din Ticaretinde Son Nokta 07:42
Din Ticaretinde Son Nokta 688 izlenme - 3 yıl önce Atılgan Reklam Ajansı Külçe Altın Dini'ni sunar. Gönderme üstüne göndermeler, Efe Aydal yine kalitesini koymuş ortaya.
Conmech - Richard Dawkins ve Pastafaryan Hoca Tartışması 04:59
Conmech - Richard Dawkins ve Pastafaryan Hoca Tartışması 691 izlenme - 3 yıl önce Conmech ekibinin hazırladığı bu video, bir tv programına katılan pastafaryan hocamızın yaratıcımız Uçan Spagetti Canavarı(Ramen)'nın yarattığı evrenimizin, "tesadüfen oluştuğunu" iddaa eden ateist bilim adamı Richard Dawkins'i alaşağı edişini konu alıyor.
Huzur Ve İrfan - Hoca Özet Geçiyor 00:26
Huzur Ve İrfan - Hoca Özet Geçiyor 597 izlenme - 3 yıl önce Hocamız bu videoda dini konuların özünü açıklıyor. Bu videoyu sindirenlerin varoluşa dair her sorunu çözeceğini düşünüyorum. İyi seyirler...
Turuncu Reyiz vs Internet 04:51
Turuncu Reyiz vs Internet 419 izlenme - 3 yıl önce Conmech (Efe Aydal) reis'in internet kısıtlamalarına karşı hazırladığı kısa videoyu izliyoruz. Kadının toplumumuza sonradan dayatılması ve zihniyetler üzerine kısa bir sohbet
Müslüman - Ateist Tartışması 01:07
Müslüman - Ateist Tartışması 363 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal, Türkiye'de ateist ile müslüman tartışmasının genel olarak nasıl sonuçlanacağını anlatıyor. Konuşmanın tümüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=YMM0k-gi8dE