Hoşgeldiniz!

Aydın Doğan Videoları İzle

Müslüm Gündüz ile Fadime Şahin'in Basılma Anı 04:25
Müslüm Gündüz ile Fadime Şahin'in Basılma Anı 31.991 izlenme - 1 yıl önce 28 Şubat Sürecini başlatmak için düzenlenmiş bir baskın. Televizyon ekranlarında 2 ay boyunca milletin gözüne gözüne sokulan görüntüler.
Örnek Türk Kadını! 03:28
Örnek Türk Kadını! 8.779 izlenme - 1 yıl önce Bir yerlerde yapılan Külliye için para toplayan kadınlarımız hizmet için neredeyse kendini feda edecekler. Erzurumda 80 yıl sonra çıkmış bu muhterem zat için elinden gelen her hizmeti yapmaya hazır türk kadınlarımızın çabalarını Allah işalla görür. Aydın Doğanı tanıyor musun? sorusuna verdiği dirayetli ve kuvvetli cevaplar işalla yerine ulaşacaktır.
Aydın Doğan: Hükümet yanlısı olmak zorunda değilim 02:35
Aydın Doğan: Hükümet yanlısı olmak zorunda değilim 7.879 izlenme - 1 yıl önce Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, saldırıya uğrayan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ı evinde ziyaret etmiş. Doğan, gazetecilere bu dönemde yapılan baskıyı hiçbir dönemde görmediğini söylemiş.Siyasi olarak olaylara yakından takip ettiğini düşündüğüm sitedeki tüm üyeler için gündem takibi olması için paylaşmak istedim. buyurun.
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 01:24
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 3.087 izlenme - 1 yıl önce A Haber kanalında Memleket Meselesine konuk olan İstanbul milletvekili Mehmet Metiner ''Aydın Doğan'ın dişlerini ve tırnaklarını sökmesini biliriz'' dedi.
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 11:35
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 2.009 izlenme - 1 yıl önce Cem Uzan 28 şubat süreci ve Telsim'in satış sürecindeki teklif veren büyük şirketler için buyuk konuştu Sen benim şirketlerimi 38 milyon dolara alabilir misin? dedi.
Yılın Medya Olayı Özel Ödülü Hande Fırat'ın oldu 03:59
Yılın Medya Olayı Özel Ödülü Hande Fırat'ın oldu 292 izlenme - 3 ay önce 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Zorlu Center'daki görkemli gecede sahiplerini buldu. Yılın Medya Olayı Özel Ödülü Hande Fırat'ın oldu. Fırat'a ödülü, Doğan Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan verdi. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CNN Türk ekranlarında yaptığı yayın ve Facetime ile darbe girişiminin gidişatını değiştiren Hande Fırat, ödülü tüm şehitler ve gaziler anısına aldı.
AKP'nin İşsiz Bıraktığı Gazetecilerin Belgeseli 39:36
AKP'nin İşsiz Bıraktığı Gazetecilerin Belgeseli 945 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Can Dündarın hazırladığı akp nin işsiz bıraktığı gazetecilerin belgeseli Gazi Polat. Videoda Bekir Coşkun, Fatih Altaylı, Can Dündar gibi gazetecilerin konuşmalarını izleyeceksiniz. Tayyip Erdoğan'ın kendileri hakkında açtığı davaları, işsiz kalışlarını, haklarında çıkan 9-10 yıllık hapis istemlerini, Erdoğan'a hakaret davalarının genel bir değerlendirmesi.
Aydın Doğan'ın Başbakan Mesut Yılmaz'ı Pijamayla Uğurlaması 04:33
Aydın Doğan'ın Başbakan Mesut Yılmaz'ı Pijamayla Uğurlaması 1.143 izlenme - 2 yıl önce Ülke yakın tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Başbakanı Mesut Yılmaz'ın Bulgaristan'da yediği yumruğu saymazsak en ironik sahnelerinden birisi, keyifle izliyoruz efenim.
Milliyet Gazetesi Reklamı (80'ler) 00:43
Milliyet Gazetesi Reklamı (80'ler) 872 izlenme - 2 yıl önce Milliyet Gazetesi'nin dünden bugüne nasıl değiştiğinin ve şimdilerde kötülediğinin en gerçek kanıtı niteliğinde olan arşivlik reklamdır. Ayrıca reklamda Mehmet Ali Birand,Doğan Heper ve Aydın Doğan gibi büyük isimler de bulunmaktadır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve ülkedeki gazeteciliğin zamanla ne kadar gerilediğini göstermek istedim. İyi nostaljiler.
Allah mı Aydın Doğan, Allah mı Fethullah Gülen? - Nihat Genç 05:24
Allah mı Aydın Doğan, Allah mı Fethullah Gülen? - Nihat Genç 960 izlenme - 2 yıl önce Nihat Genç'in Aristokrat kesimin ülkenin birçok alanındaki hegemonyası nedeniyle sinirlendiği konuşması.
Kanal D Geliyor! 01:49
Kanal D Geliyor! 495 izlenme - 2 yıl önce Doğan ve Doğuş Holding'in mutlu fakat pek de uzun sürmeyen beraberliklerinin tek ürünüydü Kanal D. İlk kurulduğunda çok göze çarpmasa da 3-4 sene içinde reytinglerde birinci sıraya çıkmış, çok zorda kaldıkça da inmemişti. Halen daha zibilyon tane dizisiyle orta direk türk ailesini neşelendirmeyi ve reklama boğmayı amaç edinmiş kanalımız, hangi ahval ve şeraitlerde yayına başlamış dersiniz? Helikopter ile İstanbul'u turlamak, Galleria önüne tır çekmek gibi enteresan aksiyonların bir özeti olan, Kanal D'nin 15.yılı şerefine yapılmış Disko Kralı'nda ilk defa yayınlanmış bu görüntüleri sizlerle paylaşırken, YouTube'a ekleyen KutayTube'u alkışlarla yaşatıyoruz. Dizi izlemeye devam edin.
Aydın Doğan'ın Başbakanı Pijamalarla Uğurlaması 00:49
Aydın Doğan'ın Başbakanı Pijamalarla Uğurlaması 481 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti'nin yakın siyasi tarihindeki trajik olaylardan biridir. Medya patronunun ülkenin siyasi iktidarını ve milli iradesini nasıl el-ense yaptığının göstergesidir bu bana göre.
Pegasus Tarihin En Büyük Uçak Siparişine İmza Attı 02:18
Pegasus Tarihin En Büyük Uçak Siparişine İmza Attı 871 izlenme - 4 yıl önce Pegasus Hava Yolları, Airbus'a 12 milyar USD* değerinde verdiği A320neo ve A321neo'dan oluşan 100 uçaklık siparişi ile bir rekora imza atarak, Türk Sivil Havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini verdi.
Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Konuşması - Kurtlar Vadisi 03:03
Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Konuşması - Kurtlar Vadisi 333 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Türkiyenin geleceği ile ilgili dikkat çeken konuşması...
Aydın Doğan Kimdir? 01:59
Aydın Doğan Kimdir? 122 izlenme - 2 yıl önce Aydın Doğan Kimdir, Aydın Doğan Biyografi, Aydın Doğan Hayatı, Aydın Doğan Yaşamı, Aydın Doğan Belgesel, Aydın Doğan Kim 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Aydın Doğan Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 08:19
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 328 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın son gösterisinin D-Smart'ta yayınlanması ile ilgili olarak yöneticiler Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Mehmet Ali Yalçındağ ile yapılan neşeli sohbe...
Başbakan Erdoğan - Çevreci Doğan, Sevsinler Seni 04:58
Başbakan Erdoğan - Çevreci Doğan, Sevsinler Seni 188 izlenme - 2 yıl önce Tarih 7 Eylül 2008.. Ülkemizde medyanın "sadece medya" olmadığı, sermaye sahiplerinin seçilmişlere hükmettiği, seçilmişlerin ülkeyi yönet(e)mediği gerçeklerinin gün yüzüne çıkmasına sebep olan olaylardan biridir bu. Medya patronu Aydın Doğan'ın geçmiş hükümetlerde olduğu gibi siyasi iktidar ile giriştiği pazarlıktan umduğunu elde edemeyince basının namlusunu hükümete çevirdiği günler.. alkislarlayasiyorum'da yayınlanan "Aydın Doğan'ın Başbakanı Pijamalarla Uğurlaması" başlıklı videoda arkadaşların yaptığı yorumların "pijama mı değil mi"nin ötesine geçememiş olması o günlerde lolipopla dolandıklarının göstergesi olsa gerek. 1997 yılı Haziran'ında Mesut Yılmaz, Hükümeti kurma görevini Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den aldığı gün daha Meclis'teki diğer partileri ziyaret edip güvenoyu almadan Medya Patronunu evinde ziyaret etmesi sorgulanmadı. videoda eli cebinde dolanan medya patronunun, başbakana yöneltilen "nasılsınız" sorusuna atlayan özgüveni sorgulanmadı. demek ki pijama sadece milletin iktidarına değil millete de giydirilmiş.. iyi uykular Türkiyem... EK: Aydın Doğan'ın Başbakanı Pijamalarla Uğurlaması http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/135280/aydin-doganin-basbakani-pijamalarla-ugurlamasi
fatih altaylı aydın doğanın ipliğini pazara 05:02
fatih altaylı aydın doğanın ipliğini pazara 211 izlenme - 6 yıl önce aydın doğanın ipliği pazara çıkıyor
AKP'nin İşsiz Bıraktığı Gazetecilerin Belgeseli 39:36
AKP'nin İşsiz Bıraktığı Gazetecilerin Belgeseli 86 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Can Dündarın hazırladığı akp nin işsiz bıraktığı gazetecilerin belgeseli Gazi Polat. Videoda Bekir Coşkun, Fatih Altaylı, Can Dündar gibi gazetecilerin konuşmalarını izleyeceksiniz. Tayyip Erdoğan'ın kendileri hakkında açtığı davaları, işsiz kalışlarını, haklarında çıkan 9-10 yıllık hapis istemlerini, Erdoğan'a hakaret davalarının genel bir değerlendirmesi.
Ayşenur Arslan'dan Beyazıt Öztürk İddiası: Özür Kararı O Evde Alındı 04:04
Ayşenur Arslan'dan Beyazıt Öztürk İddiası: Özür Kararı O Evde Alındı 45 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci Ayşenur Arslan, Beyazıt Öztürk’ün özür dilemesinin arkasında Aydın Doğan olduğunu anlattı.Gazeteci Ayşenur Arslan, Beyazıt Öztürk’ün özür dilemesinin arkasında Aydın Doğan olduğunu anlattı. Ayşenur Arslan, Medya Mahallesi programında, yayından hemen sonraki gün Aydın Doğan’ın evinde bir toplantı yapıldığını ve özür kararının bu toplantıda alındığını belirtti. Beyaz Show’a telefonla bağlanan Ayşe Çelik isimli öğretmenin ‘Çocuklar ölmesin’ sözleri ve Beyazıt Öztürk’ün bu sözler için Ayşe Çelik’e teşekkür etmesinin ardından AKP’lilerden gelen saldırılar üzerine, önce Kanal D ardından Beyazıt Öztürk ‘özür’ dilemişti. İşte Ayşenur Arslan’ın programından görüntüler:
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 01:24
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 121 izlenme - 2 yıl önce Buz kovası kampanyasında bugüne değin yapılan en cüretkar meydan okuma.. Azeri kökenli dolar milyarderi işadamı Çemşit Kuzu İstanbul dükalığına meydan okuyor. Korkunç servetine ve kariyerine rağmen çekinmeden buzlu suyun altına girip gönüllere taht kuruyor.. Kız arkadaşının kapısına 3 ton enginar yaprağı döktürüp gündemi çalkalayan Kuzu, parıltılı mimikleri ve playboy tavrıyla Richard Branson'un en büyük rakibi olacak gibi görünüyor..
Aydın Doğan Ticaret Meslek Lisesi - Chıldren Of Bodom - Somebody Put Somethıng In My Drınk 02:57
Aydın Doğan Ticaret Meslek Lisesi - Chıldren Of Bodom - Somebody Put Somethıng In My Drınk 162 izlenme - 3 yıl önce Aydın Doğan Ticaret Meslek Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere Children of Bodom’un Somebody Put Something In My Drink şarkısıyla katıldı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 160 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Türkiye'de kadınların da talepkar olması gerektiğini belirtiyor. Kadınların; bir konfor içerisine girip çalışmak zorunda değilse çalışmayabilirim algısını kırması gerektiğini, bir şeyler üretmesi ve daha aktif olması gerektiğini düşünüyor.
Aydın Doğan 01:06
Aydın Doğan " Mehmet Ali Birandı Kaybettik" İçim Yanıyor! 88 izlenme - 4 yıl önce Aydın Doğan " Mehmet Ali Birandı Kaybettik" İçim Yanıyor!
Rasim Ozan Kütahyalı: Paralel Yapı Aydın Doğan'ı Kafeslemiş 02:00
Rasim Ozan Kütahyalı: Paralel Yapı Aydın Doğan'ı Kafeslemiş 78 izlenme - 3 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı: Paralel Yapı Aydın Doğan'ı Kafeslemiş
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 126 izlenme - 5 yıl önce Liderlik ve Yöneticilik arasındaki farklara değinen Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderliğin vasıflarının bir çoğunun doğuştan geldiğini belirtti. Arzuhan Doğan Yalçındağ tek cümle ile Lider ve Yönetici arasındaki farkı "Lider, farklı olanı; Yönetici ise var olanı yöneten kişidir" diyerek belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 112 izlenme - 5 yıl önce Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nun uygulamalı eğitimleri ile öğrencilerine mesleki açıdan ciddi faydası gerçekleşiyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ, uygulamadan ve icraatin içinden çıkan bu öğrencilere güveni sonsuz.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 103 izlenme - 5 yıl önce Kariyerinin başındaki gençler için sıradışı kariyerlere bakış açısını ve liderlik ile ilgili yansımalarını sorduğumuz Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderlik için ilk önce özgüvenin olması gerektiğini düşünüyor. Buna paralel olarak Arzuhan Doğan Yalçındağ, özgüveni olan insanların sıradışı işlere imza attıklarını belirtiyor.
Aydın Doğan Mehmet Ali Birandi Anlatıyor 04:49
Aydın Doğan Mehmet Ali Birandi Anlatıyor 85 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Ölümü Medya Dünyasını Sarsmaya Devam Ederken, Patronu Aydın Doğan, Çok Yakın Zamanda Büyük Bir Medya Devinden Birand'a Teklif Gittiğini Ancak Birand'ın Bu Teklifi "doğan Grubu'na Vefa Borcum Var" Diyerek Geri Çevirdiğini Söyledi. rasim Ozan Kütahyali Mehmet Ali Birand Yorumu
Baba Beni Okula Gönder Kampanyası 08:15
Baba Beni Okula Gönder Kampanyası 33 izlenme - 2 yıl önce 'Baba Beni Okula Gönder' kampanyası kapsamında yaptırılan 33 kız öğrenci yurdunun yöneticilerine verilen eğitimin 6'ncısı Aydın Doğan Vakfı'nın ev sahipliğinde İstanbul'da başladı.