Hoşgeldiniz!

aydın havası

Kuşum Aydın - Aydın Havası (Fax İçerir) 05:07
Kuşum Aydın - Aydın Havası (Fax İçerir) 226 izlenme - 9 ay önce Efenim evvel zaman içerisindeki Türk televizyonlarının güzide yapımlarından Kuşum Aydın'ın sunmuş olduğu Aydın Havası programından bir kesit izleyeceğiz. İlk olarak söylemem gerekir ki beni asıl duygulandıran ve özlem çektiğimi hissettiğim konulardan biri izleyicilerin düşüncelerini, söylemek istediklerini program esnasında faxla bildirmeleri.Hatırlarsınız bunun gibi programlarda çarşaf çarşaf faxlar olurdu zaten onların toparlanması programın yarım saatini alırdı. Bunun dışındada güzel Türkçe eğitmeni olan Onur Akay kardeşimizn bu minvalde Kuşum Aydınla yapmış olduğu sohbette görülmeye değer.Eh dedikodu olmazsa olmaz tabii, Onur Akay'la Seda Üren o zamanlar sevgili imişş ve hatta birde çocukları var imiş,,ben söylemiyorum faxta yazıyo valla,ee izleyinn bakın..
Aydın - Kıskıvrak 04:38
Aydın - Kıskıvrak 110 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 Şarkı Sözleri: Kıvrak, oynak Eller beller kıvrak Kıskıvrak, oynak Gönlüm çok şen şakrak Gönlümde sen varsın Mumumu yakarsın İçimde sen varsın Gül kokulu yar Köpügümde sen varsin Mumu yakarsin Günes olup acarsin Gül kokulu yar
Aydın - Aşka Geldim 03:00
Aydın - Aşka Geldim 46 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/müzikplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aydın - Haydi Yoluna 03:17
Aydın - Haydi Yoluna 46 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/müzikplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aydın - Kıskıvrak 04:39
Aydın - Kıskıvrak 100 izlenme - 3 yıl önce Aydın - Kıskıvrak - Aydın Havası - Türk Halk Müziği
Aydın - Ben Seninim 04:25
Aydın - Ben Seninim 38 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/müzikplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aydın - Gelin Olasın 03:28
Aydın - Gelin Olasın 33 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/müzikplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vedat Kosal,Ece İdil,Seher Tanrıyar - Aydın Havası 05:05
Vedat Kosal,Ece İdil,Seher Tanrıyar - Aydın Havası 107 izlenme - 4 yıl önce
Aydın - Gelin Olasın 03:28
Aydın - Gelin Olasın 76 izlenme - 3 yıl önce Aydın - Gelin Olasın - Aydın Havası - Türk Halk Müziği
Aydın - Haydi Yoluna 03:17
Aydın - Haydi Yoluna 59 izlenme - 3 yıl önce Aydın - Haydi Yoluna - Aydın Havası - Türk Halk Müziği
Aydın - Aşka Geldim 03:01
Aydın - Aşka Geldim 43 izlenme - 3 yıl önce Aydın - Aşka Geldim - Aydın Havası - Türk Halk Müziği
Aydın - Ben Seninim 04:25
Aydın - Ben Seninim 31 izlenme - 3 yıl önce Aydın - Ben Seninim - Aydın Havası - Türk Halk Müziği
Vedat Kosal - Ece İdil - Seher Tanrıyar - Aydın Havası 05:05
Vedat Kosal - Ece İdil - Seher Tanrıyar - Aydın Havası 35 izlenme - 4 yıl önce