Hoşgeldiniz!

aydın üniversitesi

Dayı (Kısa Film) 13:41
Dayı (Kısa Film) 310 izlenme - 5 ay önce İstanbul Aydın Üniversitesi Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği bölümü öğrencileri olarak yapmış olduğumuz kısa film projesini yayınladık. Filmimizin konusu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu mülakatta TORPİL (HİLE) faktörünün üzerinde durup torpil(hile)nin insan hayatındaki etkisini gösterdik. Bize bu ödevi veren Ümit Aydın hocamıza teşekkür ederiz.. İYİ SEYİRLER... OYUNCULAR: Burak KALAYCI: https://www.instagram.com/burakalaycii/ Fatih YILDIRIM: https://www.instagram.com/fatihyildrmm/ Orhan ARTUÇ: https://www.instagram.com/orhanartucc/ Mutlu ŞAHİN: https://www.instagram.com/mmutlusahin/ Şaban BAKAR: https://www.instagram.com/saban.bakar/ Talha KOCACIK: https://www.instagram.com/talha_kcck/ Büşra YÜKSEL: https://www.instagram.com/ykselbusra/
İstanbul Aydın Üniversitesi Happy Klibi 04:31
İstanbul Aydın Üniversitesi Happy Klibi 2.151 izlenme - 4 yıl önce Pharrell Williams'ın Happy şarkısına İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri ve çalışanlarından parodi klip.
Turn The Page - Sayfayı Çevir | Short Movie - Kısa Film 14:45
Turn The Page - Sayfayı Çevir | Short Movie - Kısa Film 553 izlenme - 12 ay önce 2016-2017 İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu öğrencilerinin hazırladığı 3 ödüllü, okul birincisi kısa filmi CREW: Tuba Alp Yağmur Tanrıverdi Nurdeniz Ertürk Berkant Kürsüz Yasin Alp
Söz Kampüste - İstanbul Aydın Üniversitesi 02:33
Söz Kampüste - İstanbul Aydın Üniversitesi 319 izlenme - 3 yıl önce " Söz Kampüste " programı İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan öğrencilerin isteklerini, dileklerini ve şikayetlerini dile getirdikleri bir platformdur. Yeterli ekipman desteğini "özel okul"umuzdan alamadığımız için böyle bir şey hazırlamaya karar verdik.
İstanbul Aydın Üniversitesi - Happy 04:31
İstanbul Aydın Üniversitesi - Happy 318 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Aydın Üniversitesi'de bu furyaya katılmış ve ortaya böyle birşey çıkmış.Ayrıca videoda Fatih Portakal ve üniversitenin sahibi Mustafa AYDIN'da dans ediyor. Not:Burada okuduğuma utandım.
Diş İpi Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 04:03
Diş İpi Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 213 izlenme - 4 yıl önce • Diş ipi kullanımı fırçalamadan sonra yapılmalıdır. • Diş ipi her iki elimizin işaret parmağına dolanarak ve başparmağımızın yardımıyla kullanılır. • Diş ipini dişlerinizin arasından yavaş hareketlerle ve kontrollü olarak geçirin. • Dişetini yaralayacak sert ve ani hareketlerden kaçının. • Diş ipini her dişin çevresinde c harfi çizecek şekilde ileri-geri yukarı-aşağı hareket ettirerek ara yüzü temizleyin. • Aynı işlemi her dişinizde tekrar ederek tüm dişlerinizi tam olarak yemizleyin. • Bu şekilde kullanamayan hastalarda sapan şeklinde alt ve üst çeneye uygun olarak açılandırılmış bir taşıyıcı üzerine sabitlenmiş diş ipi ihtiva eden hazır araçlar kullanılabilir.
Cnn Türk'e Ödül Yağdı 01:33
Cnn Türk'e Ödül Yağdı 4 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri seçti. 14. İletişim Ödülleri sahiplerini buldu. CNN TÜRK'e ödül yağdı. İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri iletişim sektöründe yılın "en"lerini belirledi. 14'üncüsü düzenlenen iletişim ödüllerinde CNN TÜRK 3 dalda ödül aldı. Yılın en iyi televizyon muhabiri ödülünü Fulya Öztürk'e verildi. Cüneyt Özdemir 2017'nin en iyi gazetecisi ödülüne layık görüldü. Yılın en iyi hava durumu sunucusu ödülü de Bünyamin Sürmeli'ye verildi. Şansal Büyüka ve Orhan Gencebay da onur ödülüne layık görüldü.
Gökhan Türkmen (İstanbul Aydın Üniversitesi) Konser 02:10
Gökhan Türkmen (İstanbul Aydın Üniversitesi) Konser 149 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Türkmen (İstanbul Aydın Üniversitesi) Konser (Ekim) 2014
İstanbul Aydın Üniversitesi 01:33
İstanbul Aydın Üniversitesi 110 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Aydın Üniversitesi
Beyazlatma 00:54
Beyazlatma 149 izlenme - 4 yıl önce Diş beyazlatma için 2 yöntem uygulanabilir. Bunlardan biri klinikte hekim tarafından hastaya uygulanan ve yaklaşık 1 saat süren özel kimyasal ajanların ve farklı dalga boylarındaki ışık cihazlarının kullanıldığı ofis tipi beyazlatmadır. Diğeri ise, hekimin hastanın dişlerinden ölçü alarak kişiye özel ince bir plak oluşturup, hekimin direktifleri doğrultusunda hastanın kendi kendisine bu plaklara beyazlatma ajanları koyarak (evde- home bleaching) uygulayabileceği beyazlatma türüdür.
Ağız Hijyeni Nasıl Sağlanır? 02:58
Ağız Hijyeni Nasıl Sağlanır? 131 izlenme - 4 yıl önce Dişlerin iç, dış ve çiğneme yüzeylerinden bakteri plağını ve yiyecek artıklarını uzaklaştırmanın en etkili yolu dişlerin doğru fırçalanmasıdır. Çürük ve dişeti hastalığı oluşumunun engellenmesi sürekli ve iyi bir ağız bakımı ile mümkündür: • Dişlerinizi sabah kahvaltıdan sonra ve akşam uyumadan önce olmak üzere iki defa, tavsiye edilen diş fırçalama tekniği ile en az üç dakika fırçalayın. • Diş fırçanızın ulaşamadığı bölgelerdeki ve diş aralarındaki bakteri plağını diş ipi veya diş arası temizleyicilerle iyice temizleyin. • Florlu bir diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın. • Sağlıklı ve dengeli beslenin. • En az 6 ayda bir olmak üzere düzenli olarak diş hekiminize muayene olun.
Çapulcular Ayıldı, İmamlar Bayıldı - Aydın Üniversitesi 01:31
Çapulcular Ayıldı, İmamlar Bayıldı - Aydın Üniversitesi 86 izlenme - 3 yıl önce Aydın Üniversitesi mezuniyet töreninde 3 tane kendini bilmez öğrenci pankart açıyor. Buna sinirlenen amcamız da tepki vermek isterken, güvenlikçiler tarafından tartaklanmış. Ben de çapulcu olabilirim ama bu pankart beni de çok rahatsız etti. Sonuçta benim dini değerlerimi aşağılayan bir durum. Tayyib'i hiç sevmiyoruz ama adama bol bol malzeme veriyoruz. İçimizdeki bu beyin fukaralarına bir dur demek lazım.
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 01:00
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 127 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türkan Şarkısıyla Yılın En İyi Şarkısı Ödülünü Aldı.
Bölüm Seçerken Hangi Faktörleri Göz Önünde Bulundurmalı? - Başarıya Doğru 09.07.2017 Pazar 20:16
Bölüm Seçerken Hangi Faktörleri Göz Önünde Bulundurmalı? - Başarıya Doğru 09.07.2017 Pazar 39 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programının konukları İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi - Ekonomi ve Finans Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Sedat Aybar ve İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ebru Özlem Bilgin anlattı.
İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Ödülleri - En İyi Müzik Ödülü 00:37
İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Ödülleri - En İyi Müzik Ödülü 107 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Ödülleri - En İyi Müzik Ödülü
Parçalı Sevda | Aydın Üniversitesi Ultraslan - Uni 26:44
Parçalı Sevda | Aydın Üniversitesi Ultraslan - Uni 65 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray TV Parçalı Sevda Murat Türker ve Serem Tan'ın sunduğu Parçalı Sevda bu bölümünde Aydın Üniversitesi'nin konuğu oluyor.
Doğru Diş Fırçalama Uygulanmaz Dişler Zarar Görür Mü? 02:03
Doğru Diş Fırçalama Uygulanmaz Dişler Zarar Görür Mü? 61 izlenme - 4 yıl önce * Diş fırçalarken ağzın her bölgesine ulaşabilen küçük başlı, düz yüzeyli ve kılları yuvarlatılmış fırçalar tercih edilmelidir. * Fırça sapı düz olmalı ve avuç içinin kavrayabileceği uzunlukta olmalıdır * Fırça kılları naylon ve yumuşak olmalıdır. Renkli kıllar ve farklı yönlerdeki kılların varlığı fırçanın etkinliğini düşünüldüğü kadar arttırmamaktadır. * Kılları yıpranmış ve dökülmüş fırça kullanılmamalıdır. Diş fırçası 3 ayda bir değiştirilmelidir. * Hangi diş macununu kullanırsanız kullanın ya da hangi ağız gargarasını kullanırsanız kullanın diş fırçası ve dişipi - dişarası fırçasını düzgünce kullanmıyorsanız dişleriniz çürür ve dişeti hastalıkları oluşur. Asıl olan diş fırçalamak ve dişipi – dişarası fırçası kullanmaktır. * Diş fırçalarken dişlere fazla bastırmadan dişler fırçalanmalıdır. Özellikle daha iyi temizlendiği düşüncesi ile fazla bastırarak ileri geri diş fırçalayanlarda uzun yıllar sonra derin diş aşınmaları (abrazyon) görülmektedir.
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 01:00
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 82 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Türkan şarkısıyla yılın en iyi şarkısı ödülünü aldı. Salon Türkan’la inledi, yıkıldı. Akalın ödülünü aldıktan sonra Yılın en iyi yazarı seçilen Ece Temelkuran sahneye çıktı. Temelkuran, ödülü alırken kendisinden önce sahneye çıkan Akalın için ’’Umarım bana oy verenler Demet Akalın’a oy verenlerle aynı kişiler değildir’’ dedi. Bu sözler üzerine salon buz kesti. Demet Akalın ise ödülünü alıp. çoktan salonu terketmişti. Ece Temelkuran’ın bu sözlerinden sonra Demet Akalın’ın ne diyeceği merak konusu..
Başarıya Doğru - 14 Temmuz 2016 45:58
Başarıya Doğru - 14 Temmuz 2016 49 izlenme - 2 yıl önce Tercih yaparken nelere dikkat edilmeli? Başarıya Doğru'da Sait Gürsoy'un konukları Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu, Üniversite Tercih Merkezi Direktörü Burak Kılanç, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve aynı üniversiteden Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Tekinsoy'du.
Gülüş Tasarımı Nedir? 03:51
Gülüş Tasarımı Nedir? 53 izlenme - 4 yıl önce Estetik bir gülüş için yapılan revizyonun amacı, dişler, diş eti, dudak, kas, iskelet yapısı ve eklemleri kapsayan, uyumlu ve istikrarlı bir çiğneme sistemi geliştirmektir. Özetle gülüş tasarımı; hekimliğin ve sanatın birlikte uygulanarak, ideal gülüşün sağlanmasıdır. Beyazlatma, lamina veneer ve ortodonti tedavisi gülüş tasarımı içerisinde yapılabilecek tedaviler arasındadır.
Unutlmayacak 502 04:03
Unutlmayacak 502 100 izlenme - 10 yıl önce bu sınıf unutulur mu ?
Eğitim Ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri Hakkında Bilgiler - Başarıya Doğru 16.07.2017 Pazar 18:26
Eğitim Ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri Hakkında Bilgiler - Başarıya Doğru 16.07.2017 Pazar 17 izlenme - 10 ay önce İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aylin Sözer Çapan ve İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seyhan Alkan, eğitim fakültesi ve sağlık bilimleri fakültesi hakkında bilgi verdi.
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 01:00
Ece Temelkuran'dan Demet Akalın'a Şok Sözler! 68 izlenme - 5 yıl önce Demet Akalın, Yılın en iyi şarkısı ödülünü aldıktan sonra sahneye çıkan Ece Temelkuran öyle sözler sarfetti ki..
Üniversite Hastanelerinin Öğrencilere Faydaları - Başarıya Doğru 18.07.2017 Salı 21:12
Üniversite Hastanelerinin Öğrencilere Faydaları - Başarıya Doğru 18.07.2017 Salı 13 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programının konuğu İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Bilir, üniversite olanaklarını ve tıp fakültesini anlattı.
Karamel İsimli Sincabın Değişen Hayatı 00:42
Karamel İsimli Sincabın Değişen Hayatı 1 izlenme - 1 ay önce Şubat ayında, kapana sıkışmış, iki ameliyat geçirdikten sonra ön bacakları kesilmişti. Karamel isimli sincap için İstanbul Aydın Üniversitesi özel protez geliştirdi. Karamel artık protezine alıştı, yardımsız hareket edebiliyor, hatta eskisi gibi koşabiliyor.
Eğitim Fakültesi Bölümleri ve Tercih Önerileri - Başarıya Doğru 11.07.2017 Salı 22:55
Eğitim Fakültesi Bölümleri ve Tercih Önerileri - Başarıya Doğru 11.07.2017 Salı 11 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programına konuk olan İstanbul Aydın Üniversitesi Tanıtım ve Rehberlikten Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Sebahattin Kutlu, üniversite tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat çekti. İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ayşin Kaplan Sayı ise eğitim fakültesi bölümlerini anlattı, öğretmen olmak isteyen adaylara tavsiyeler verdi.
Aydın Ünv. CE0'muz İsmail Çetin öğrencilerle cilt maskesinin doğallığını yiyerek ispatladı 01:13
Aydın Ünv. CE0'muz İsmail Çetin öğrencilerle cilt maskesinin doğallığını yiyerek ispatladı 1 izlenme - 2 ay önce POLİFENOLLERLE ÜRETİLEN SİYAH CİLT VE VÜCUT BAKIM MASKESİ Acvit Kozmetik Siyah Cilt ve Vücut Bakım Maskesinin hammaddesini doğal ortamdan getirip laboratuarlarımızda el değmeden ve katkı maddesi koymadan evinizde, güzelliğiniz için hizmetinize sunuyoruz. Cildinizi Doğal Polifenol teknolojinin harikası Siyah Maskesyle daha diri tutabilir. Kırışıklık, Akne, Sivilce ve Lekelerinizden Kurtulabilirsiniz! http://www.acvit.com.tr/urunler/tr/acvit-cilt-ve-yuz-bakim-maskesi.php
İaü Öğrencisi Şampiyonluğa Kaydı 01:41
İaü Öğrencisi Şampiyonluğa Kaydı 5 izlenme - 1 yıl önce - İAÜ öğrencisi şampiyonluğa kaydıİSTANBUL (İHA) - İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) öğrencisi milli snowboardcu Tanzer Pehlivan, Koç Spor Fest'in Kayseri ayağından 2 altın ve 1 bronz madalyayla döndü.
İletişim Fakültelerinin Eğitimi Hakkında Merak Edilenler - Başarıya Doğru 20.07.2017 Perşembe 20:45
İletişim Fakültelerinin Eğitimi Hakkında Merak Edilenler - Başarıya Doğru 20.07.2017 Perşembe 2 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programının konuğu İstanbul Aydın Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Sebahattin Kutlu ve İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, tercih döneminde öğrencilerin dikkat etmesi gereken faktörleri ve iletişim fakültelerinin eğitimini anlattı.
Dr. Mustafa Aydın'dan Adaylara Tavsiyeler - Başarıya Doğru 22.07.2017 Cumartesi 21:39
Dr. Mustafa Aydın'dan Adaylara Tavsiyeler - Başarıya Doğru 22.07.2017 Cumartesi 1 izlenme - 10 ay önce Başarıya Doğru programının konuğu İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, tercih yapacak adayların üniversite seçerken nelere dikkat etmesi gerektiğini ve iyi bir üniversitenin sahip olması gereken olanakları anlattı.