Hoşgeldiniz!

Ayı Adam Videoları İzle

 Kutup Ayısı İle Adamın İnanılmaz Dostluğu 02:15
Kutup Ayısı İle Adamın İnanılmaz Dostluğu 33.306 izlenme - 4 yıl önce kutup ayısı ile adam birbirlerine o kadar yakınki aralarından su sızmıyor!
ayı adama saldırıyor  18 ve üzeri izleyebilir 00:57
ayı adama saldırıyor 18 ve üzeri izleyebilir 44.142 izlenme - 6 yıl önce demirey06/ayı adama saldırıyor
Wrestling A Grizzly Bear In My Garden 02:53
Wrestling A Grizzly Bear In My Garden 15.176 izlenme - 3 yıl önce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Kesinlikle İzleyin!
Balık Tutan Adamla Muhabbete Gelen Ayı 01:25
Balık Tutan Adamla Muhabbete Gelen Ayı 13.533 izlenme - 3 yıl önce Balık Tutan Adamla Muhabbete Gelen Ayı
Ayı Saldırdığı Yaşlı Adamı Diri Diri Yedi 00:52
Ayı Saldırdığı Yaşlı Adamı Diri Diri Yedi 9.466 izlenme - 3 yıl önce Dünya, Hindistan'ın Madhugiri bölgesi yakınındaki bir çiftlikte meydana gelen vahşeti konuşuyor. Çiftlik yakınlarına inen vahşi bir ayı, yaşlı çiftlik sahibini yiyerek öldürdü! Olay amatör bir kamera tarafından kaydedildi.
Evcil Hayvan Gibi Ayı Besleyen Adam Görenleri Şok Ediyor 02:53
Evcil Hayvan Gibi Ayı Besleyen Adam Görenleri Şok Ediyor 3.842 izlenme - 3 yıl önce 71 yaşındaki adam bahçede bu dev ayıyla güreşiyor. Ayı eğitimcisi olan adamın 3 ayı dostu varmış.
ayıyla güreşen adam :)) 00:28
ayıyla güreşen adam :)) 4.202 izlenme - 7 yıl önce ayı'yla güreşen adam
Ayı ile Adamın Sıcak Dostluğu 01:00
Ayı ile Adamın Sıcak Dostluğu 118 izlenme - 4 ay önce Hayvansever adam ile ayının soğuk havada görenleri şaşkına çeviren sıcak dostluğu! Kameralara yansıyan güzel fakat bir o kadarda tehlikeli görüntüler sizlerle...
grizzly man 02:27
grizzly man 2.124 izlenme - 6 yıl önce usta yönetmen werner herzog son filminde amatör boz ayı uzmanı ve vahşi doğa eylemcisi timothy treadwellin yaşamını ve ölümünün ardındaki gerçekleri gözler önüne seriyor. treadwell alaskadaki bir ulusal parkta ayılar arasında silahsız olarak on üç yaz boyunca yaşadı ve deneyimlerini filme çekti.ekim 2003te treadwellin ve kız arkadaşının bir boz ayı tarafından parçalanıp yenmiş cesetleri bulundu. herzogun hayvanlara duygusal açıdan yaklaşmayan bu alışılmadık belgeselinde treadwel
Ayı Adamı Ağacın Tepesine Kadar Kovaladı 01:05
Ayı Adamı Ağacın Tepesine Kadar Kovaladı 828 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın bir köyünde ayı, adama kafasını takmış ağacın tepesine kadar kovaladı. Neyse ki sonra vazgeçip gidiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayı Ve Adam Kick Box Yaptı 00:26
Ayı Ve Adam Kick Box Yaptı 788 izlenme - 3 yıl önce Büyük balığı kaptırmamak için ayı ve adam dövüşerek birbirlerine girdiler. İşte o anki görüntüler...
ayı adamın kafasını böyle ısırdı 00:35
ayı adamın kafasını böyle ısırdı 1.327 izlenme - 6 yıl önce hayvan bu ne yapacağı belli olmaz
koca dayağı 04:47
koca dayağı 1.195 izlenme - 7 yıl önce sözlere dikkat böylee kadın dövülmez mi ?
En Yakın Arkadaşı Ayı ile Su Sıçratma Oyunu Oynayan Adam 00:40
En Yakın Arkadaşı Ayı ile Su Sıçratma Oyunu Oynayan Adam 311 izlenme - 2 yıl önce Suyun içinde gayet iyi vakit geçiren iki dostun su sıçratma oyunu oynarken ki eğlenceli anlarına tanıklık ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evcil Hayvan Niyetine Kocaman Ayı Besleyen Adam 01:02
Evcil Hayvan Niyetine Kocaman Ayı Besleyen Adam 209 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle bu olay hepimizin tahmin edeceği üzere Rusya'da gerçekleşiyor. Ayıları evcilleştirme yolunda büyük adım atan Ruslar burada da izleyeceğimiz üzere adeta onları kedi yavrusuna çevirmede gayet başarılılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayının Intıkamı 00:29
Ayının Intıkamı 1.249 izlenme - 9 yıl önce
Ayıyı Dize Getirip Üstüne Binen Adam 00:33
Ayıyı Dize Getirip Üstüne Binen Adam 14 izlenme - 3 ay önce Sosyal medya kullanıcıları ayıya binen adamı konuşuyor! Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri izliyoruz.
grizzly man fragmanı 4 02:27
grizzly man fragmanı 4 346 izlenme - 6 yıl önce usta yönetmen werner herzog son filminde amatör boz ayı uzmanı ve vahşi doğa eylemcisi timothy treadwellin yaşamını ve ölümünün ardındaki gerçekleri gözler önüne seriyor. treadwell alaskadaki bir ulusal parkta ayılar arasında silahsız olarak on üç yaz boyunca yaşadı ve deneyimlerini filme çekti.ekim 2003te treadwellin ve kız arkadaşının bir boz ayı tarafından parçalanıp yenmiş cesetleri bulundu. herzogun hayvanlara duygusal açıdan yaklaşmayan bu alışılmadık belgeselinde treadwel
Üzerine Gelen Ayıyı Kükreyerek Kaçırdı 00:59
Üzerine Gelen Ayıyı Kükreyerek Kaçırdı 103 izlenme - 2 yıl önce İsveç'te yeni av köpeğine eğitim veren Ralph Persson, ağaçların arasından çıkıp kendisine doğru gelen ayıyı, ellerini açıp kükrercesine çığlık atarak korkutup kaçırmayı başardı.