Hoşgeldiniz!

ayı saldırısı

Ayı Peşmergelere Saldırdı 00:27
Ayı Peşmergelere Saldırdı 5.286 izlenme - 3 ay önce Irak’ın Süleymaniye kentinde bir ayının Peşmegelere saldırması sonucu 2 Peşmerge yaralandı. Irak’ın Süleymaniye kenti kırsalında bir ayı, Peşmergelere saldırdı. Peşmergeler büyük korkuyla kaçarken, ayı içlerinden 2’sini yaraladı. Daha sonra yaklaşık 10 kişinin müdahale ettiği hayvan öldürüldü. Yaşananlar ise amatör kameraya yansıdı.
ayı saldırısı 00:59
ayı saldırısı 98.169 izlenme - 9 yıl önce öyle yaparsan sonuda bu olur
Ayı Saldırısı - The Revenant (Spoiler İçerir) 04:07
Ayı Saldırısı - The Revenant (Spoiler İçerir) 24.505 izlenme - 2 yıl önce Başrollerde Leonardo Dicap Rio'nun rol aldığı 12 dalda akademi ödülü adayı 2015 yapımı The Revenant filminden en can alıcı sahne.
Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 03:56
Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 12.355 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da her bulduğu deliğe girip macera arayan bir iki kendini bilmez kış uykusuna yatmış olan ayının saldırısından kıl payı kurtuluyor. Kış uykusuna yatan ayıya saldırıyorlar desek daha doğru olur. Hikayenin özeti: "her bulduğun deliğe girme".
Turistin Tapınakta Ayı Saldırısına Uğraması (+18) 01:51
Turistin Tapınakta Ayı Saldırısına Uğraması (+18) 1.237 izlenme - 6 ay önce Tayland'da bulunan Phetchabun bölgesinde bir tapınağı ziyaret eden turist, burada tutulan bir ayıyı sinirlendirince, görenlerin kanını donduran bir olay yaşanmış. 36 yaşındaki adamı yanına çeken hayvan talihsiz turisti uzun süre hırpalamış. Hastaneye kaldırılan 36 yaşındaki adam, yaşadığı vahim olay sonrası mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarmış.
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 03:44
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 2.274 izlenme - 8 ay önce Yine bir iha haber olayı karşınızda ===================================================== Giresun'un Alucra ilçesinde mantar aramaya çıkan köylüye ayı saldırdı. Olay Giresun'un Alucra ilçesine bağlı Tepeköy Cinderesi Cevizlikaya mevkiinde gerçekleşti. Mantar toplamak için evinden ayrılan Şerif Tokmak, Cinderesi Cevizlikaya mevkiinde bir ayı ile karşılaştı. Yanında yavruları olan ayı Şerif Tokmak'a saldırdı. Yaklaşık 35-40 dakika ayının saldırısında kurtulmaya çalışan Şerif Tokmak, yaralı olarak bölgeden uzaklaşmayı başardı. Vücudunun çeşitli yerlerinden ağır bir şekilde yaralanan Şerif Tokmak, başından geçenleri anlatarak "Mayıs aylarında yetişen 'Canşır' mantarı için sabah erken saatlerde evden çıkıp mantar aramaya gitmiştim. Olayın geçtiği Cevizlikaya mevkine geldiğimde saat 10.00 gibiydi. Birden karşıma bir ayı çıktı, hareket etmeden bende ayıda bir süre olduğumuz yerde bekledik. Geri geri çekilmeye başlamıştım ki ayının yanına 3 tane yavrusu gelince o ana kadar saldırmayan ayı üzerime doğru gelerek bana saldırdı. Yüzümü ve karnımı koruyarak yaklaşık 35-40 dakika mücadele ettim. Fakat sırtıma ve kollarıma sürekli pençe atınca birden bende ayıda bulunduğumuz yerde dengemizi kaybederek yamaç bir yerden 25-30 metre uçuruma doğru sürüklendik. Ayı tekrar saldırmaya kalkışınca o esnada can havliyle elimi ayının ağzına sokup dilini tuttum. Bundan dolayı ayının canı acıdığını düşünüyorum, dilini çektim bir süre sonra bırakınca benden uzaklaşarak kaçtı. Ben de hemen evi arayıp durumu anlattım, araç yoluna çıkıp aracın gelmesini bekledim. Sonrasında önce Şebinkarahisar'a oradan da Giresun Devlet Hastanesi'ne geldik. Allah'a şükürler olsun ki bu olayı ciddi bir yaralanma olmadan atlattım, geçen yıllarda Alucra'da iki hemşehrimiz maalesef vefat etmişti, verilmiş sadakamız varmış" dedi. =====================================================
Ayı kendini kurtaran koruculara saldırdı 00:32
Ayı kendini kurtaran koruculara saldırdı 6.238 izlenme - 5 yıl önce Hindistan’ın Tamil Nadu kentinde köye saldırdığı sırada tuzağa yakalanan ayı 2 orman korucusunun kendisini ağlardan çıkarması sırasında ağdan kurtulmayı başararak koruculara saldırdı. Silahsız korucular olay sonrası hastaneye kaldırılırken yetkililer ayının yaralılardan birini kolundan ısırdığını diğer yaralının ise kaçarken kuyuya düştüğünü ifade etti. Olay anı amatör kameralar tarafından saniye saniye kaydedilirken olayda ciddi bir yaralanmanın olmaması ise şans olarak yorumlandı.
Kanınızı Donduracak Korkunç 4 Ayı Saldırısı 03:10
Kanınızı Donduracak Korkunç 4 Ayı Saldırısı 2.061 izlenme - 12 ay önce şok olacağınız insanlara saldıran 4 ayı saldırısı sizlerle Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 01:07
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 7.330 izlenme - 4 yıl önce Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor
Zabıtaya Saldıran Ayı 01:46
Zabıtaya Saldıran Ayı 4.325 izlenme - 3 yıl önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşadığı ormandan muhtemelen yiyecek bulamk için şehre inen ayı uyuşturucu iğnenin etkisinden kurtulur kurtulmaz en yakınındaki admaın üzerine atlıyor. Ucuz kurtulmuş.
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 00:32
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 505 izlenme - 7 ay önce Alaska’da ormanlık yolda bir ayı gören şahıs, hemen cep telefonuyla o anları kayda aldı. Aracı fark edince yol kenarına gizlenen ayı ise, ardından hızla saldırıya geçti. Kamyonette kısa süreli bir panik yaşanırken, sürücü gaza bastı ve olay yerinden uzaklaştı. Araca yetişemeyen öfkeli ayı da arakadan bakmakla yetindi.
Tapınaktaki Ayının Saldırısına Uğrayan Adam 00:34
Tapınaktaki Ayının Saldırısına Uğrayan Adam 379 izlenme - 6 ay önce Tayland'daki Phetchabun bölgesinde yer alan bir tapınakta kan dondurucu bir olay yaşandı.Tapınağa ziyarete gelen 36 yaşındaki Naiphum Promratee, orada tutulan bir ayının bulunduğu çukur alana, halat yardımıyla bir pirinç kasesi uzattı. Ayının pirince ulaşmasına izin vermeyip oyun oynamaya başlayan turist, hayvanın sinirlenmesine neden oldu.Bir anda arka ayaklarının üzerine kalkıp Promratee'yi yanına çeken hayvan, çevredekilerin gözleri önünde 36 yaşındaki adamı uzun süre hırpaladı. Tapınaktaki diğer ziyaretçilerin sopa ve su dolu kova ile müdahalesi sonuçsuz kaldı.Saniye saniye video kaydına alınan olayda tapınak görevlilerinin olaya müdahale etmesi uzun zaman aldı. Kafesinin içinde adamı parçalamaya başlayan ayıya, dakikalar sonra bir görevli müdahale etti ve bilincini kaybetmeye başlayan adamı vahşi hayvanın pençelerinden kurtardı.Süratle ayının bulunduğu alandan çıkarılan turist, görevliler tarafından sürüklenerek bir kamyonetin arkasına yüklendi.Hastaneye kaldırılan 36 yaşındaki adam, yaşadığı vahim olay sonrası mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başardı.
Canlı Yayında Ayı Saldırısı 01:05
Canlı Yayında Ayı Saldırısı 418 izlenme - 1 yıl önce Eğitmeniyle canlı yayına çıkmaya hazırlanan sirk ayısı kendisini sevmeye yeltenen program görevlisini bir anda yere serdi. İzleyici dolu stüdyoda büyük panik yaşandı.
Avcıya Ayı Sürüsü Saldırmaya Kalkarsa 01:00
Avcıya Ayı Sürüsü Saldırmaya Kalkarsa 390 izlenme - 1 yıl önce Avlanmak için ormanın derinliklerine doğru ilerleyen avcılar beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşmış. Bir ayı sürüsü bir anda avcıların karşısına çıkmış.
Sakarya'da Ayı Saldırısına Uğrayan Avcı Yaralandı 01:08
Sakarya'da Ayı Saldırısına Uğrayan Avcı Yaralandı 548 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'da ayı saldırısına uğrayan avcı yaralandı Sakarya'nın Hendek ilçesi'nde domuz avına çıkan 33 yaşındaki Yasin Şahinoğlu ayının saldırısına uğradı.
Ovacık'ta ayı nöbeti 01:37
Ovacık'ta ayı nöbeti 1.394 izlenme - 5 yıl önce Tunceli'nin Ovacık İlçesi'ne bağlı Hanuşağı Köyü'nde, 6 kişinin bulunduğu köy kahvesine ayının girip 1 kişiyi yaralaması köylüleri tedirgin etti.
Rusya'da Aç Kutup Ayısı Kadına Saldırdı 00:38
Rusya'da Aç Kutup Ayısı Kadına Saldırdı 328 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da aç kutup ayısı kadına saldırdı Rusya'nın kuzeyinde aç bir kutup ayısı, yoldan geçen kadına saldırdı. Saldırıda kendini korumak isteyen kadın ise zor anlar yaşadı.
Dağda Ayı Tarafından Kovalanan Bisikletçiler 00:36
Dağda Ayı Tarafından Kovalanan Bisikletçiler 106 izlenme - 8 ay önce Bisiklet binmek güzeldir, dar dağ yollarında binmek daha da güzeldir. Ancak ıssız alanlarda insanın başına beklemediği şeyler, istemeyeceği deneyimler gelebiliyor. Bir ayı tarafından kovalanan bu bisikletçiler gibi...
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 05:22
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 1.052 izlenme - 5 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köy Resimleri Yeni
Yaşlı Adam, İki Ayının Saldırısına Uğradı 01:57
Yaşlı Adam, İki Ayının Saldırısına Uğradı 77 izlenme - 1 yıl önce Bartın'da bahçesindeki arı kovanlarını kontrole giden 81 yaşındaki Mustafa Demir, kendisine saldıran iki ayının elinden köpeklerinin yardımıyla yaralı olarak kurtuldu.
Erzurum İspir Demirbilek Köyü  Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 04:09
Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 343 izlenme - 4 yıl önce Erzurum ispir ispir Demirbilek köy videosu ömer çolak asi_reis
Yaşlı Adama Ayılar Saldırdı 01:16
Yaşlı Adama Ayılar Saldırdı 36 izlenme - 1 yıl önce Bartın'ın Ulus ilçesinde 81 yaşındaki şahıs, bahçesindeki arı kovanlarına bakmaya gittiği sırada 2 ayının saldırısına uğradı. Edinilen bilgiye göre, Ulus ilçesine bağlı Akören Söküler Köyü Düzören mahallesinde ikamet eden 81 yaşındaki Mustafa Demir, bahçesindeki arı kovanlarına bakmaya gittiği esnada 2 ayının saldırısına uğradı. Yaşlı adam ayılardan köpekleri sayesinde yaralı olarak kurtuldu. Bacaklarından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan yaşlı adam 112 acil sağlık ekipleri tarafından Bartın Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede sedye üzerinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan yaşlı adam, kovanlara bakmaya gittiği esnada 2 ayının saldırısına uğradığını söyledi.
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 04:03
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 285 izlenme - 4 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak
Erzurum İspir  İspir Demirbilek Ömer Çolak Dağ 01:17
Erzurum İspir İspir Demirbilek Ömer Çolak Dağ 315 izlenme - 4 yıl önce ERZURUM ERZURUM İSPİR DEMİRBİLEK KÖY RESİMLERİ
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak  (Yeni) 07:57
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak (Yeni) 209 izlenme - 4 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek köyü 2013 ömer çolak
Ufuk Özkan: Ölümden Döndüm - Renkli Sayfalar 95. Bölüm 04:05
Ufuk Özkan: Ölümden Döndüm - Renkli Sayfalar 95. Bölüm 37 izlenme - 1 yıl önce "Renkli Sayfalar"a konuk olan Ben Bilmem Eşim Bilir programının başarılı sunucusu Ufuk Özkan, çektikleri filmde kendilerine saldıran ayıyı ve korku dolu anlarını anlattı!
Ömer Çolak - İspir Demirbilek 00:50
Ömer Çolak - İspir Demirbilek 104 izlenme - 4 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köy Yeni 2013 ömer çolak