Hoşgeldiniz!

ayı saldırısı

Tırmanış Sırasında Ayı Saldırısına Uğrayan Dağcı 01:08
Tırmanış Sırasında Ayı Saldırısına Uğrayan Dağcı 5.841 izlenme - 8 ay önce Dağ tırmanışı yapan adamın bir anda ayı saldırısı ile karşılaşması neticesinde ortaya çıkan mücadele görüntüleri gergin anlar yaşatmış.
Kars'ta Keçiyi Ayı Saldırısından Kurtaran Vatandaşlar 00:41
Kars'ta Keçiyi Ayı Saldırısından Kurtaran Vatandaşlar 2.568 izlenme - 1 yıl önce Kars'ta yerleşim alanına kadar inen ayı gözüne bir keçiyi kestirmiş. Çevredeki vatandaşlar durumu fark edip keçiyi kurtarmış.
Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 03:56
Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 13.862 izlenme - 6 yıl önce Ankara'da her bulduğu deliğe girip macera arayan bir iki kendini bilmez kış uykusuna yatmış olan ayının saldırısından kıl payı kurtuluyor. Kış uykusuna yatan ayıya saldırıyorlar desek daha doğru olur. Hikayenin özeti: "her bulduğun deliğe girme".
Yolunda Giden Ayıya Sataşan Adam 01:13
Yolunda Giden Ayıya Sataşan Adam 3.208 izlenme - 4 yıl önce Kendi halinde ortamında takılan ayının alanına girip bir de utanmadan rahatsız eden adamın soğukkanlılığına da diyecek yok doğrusu.
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 01:07
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 8.531 izlenme - 10 yıl önce Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler....
Ahıra Giren Ayı, Tekeyi Götürdü 01:02
Ahıra Giren Ayı, Tekeyi Götürdü 143 izlenme - 2 ay önce Tunceli’de keçilerin bulunduğu ahıra giren ayı bir tekeyi götürerek yedi. Tekeden geriye boynuz ve post kaldı. Tekesini ayıya kaptıran Tuncay Kalkan, bölgede çok sayıda ayı bulunduğunu belirterek konuya çözüm bulunmasını istedi. Tunceli’nin Pülümür ilçesine bağlı Sağlamtaş köyünde keçi ahırına çatıyı yırtarak giren boz ayı, Kalkan ailesine ait bir tekeyi alarak götürdü. Olayı sabah fark eden aile bireylerinden Tuncay Kalkan, bölgede çok sayıda ayı bulunduğunu belirterek soruna çözüm bulunmasını istedi. Ayının yediği tekeden geriye boynuz ve post kalırken, aile ahırlarının güçlendirilmesi için kaymakamlığa başvurdu.
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 00:32
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 916 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Yaroslavl şehrinde gerçekleşen olayda bir adam otoparkta yürürken vahşi ayının saldırısına uğramış. Saldırı anı güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Zabıtaya Saldıran Ayı 01:46
Zabıtaya Saldıran Ayı 5.499 izlenme - 8 yıl önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşadığı ormandan muhtemelen yiyecek bulamk için şehre inen ayı uyuşturucu iğnenin etkisinden kurtulur kurtulmaz en yakınındaki admaın üzerine atlıyor. Ucuz kurtulmuş.
Bisikletlilere Saldıran Ayı 00:32
Bisikletlilere Saldıran Ayı 970 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın dağlık bölgesindeki karayolunda gezintiye çıkan iki bisikletliye dağdan inen bir ayı saldırmış. Adamlar saldırıdan son anda kurtulmuş.
Çobanın Sürüsüne Saldıran Ayıları Uzaklaştıran Kangallar 01:31
Çobanın Sürüsüne Saldıran Ayıları Uzaklaştıran Kangallar 776 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'de yaşanan olayda anne ve üç yavru ayı, koyun sürüsüne saldırdı. Sürüyü koruyan Kangal cinsi köpekler, ayı ile üç yavrusunu kovalayarak bölgeden uzaklaştırırken, çoban Fikret Ölmez, yaşanan o anları cep telefonu ile kaydetti.
Ayı Saldırısından Kurtulan Adam 00:20
Ayı Saldırısından Kurtulan Adam 500 izlenme - 1 yıl önce Amerika Florida'da evinin verandasını düzenleyen adam bir anda ayı ile karşı karşıya kalmış. Adam ayıya karşılık verip kendini yem etmemiş.
Kayak Yapan Adamı Kovalayan Ayı 01:03
Kayak Yapan Adamı Kovalayan Ayı 790 izlenme - 2 yıl önce Kayak yaptığı sırada bir ayı tarafından kovalanan kişinin o anlarını izliyoruz... Adrenalin dolu anlar, inşallah yakalamamıştır...
Ayının Elinden Son Anda Kurtulan Adam 00:49
Ayının Elinden Son Anda Kurtulan Adam 675 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kafeste olan ayıya ekmek veren adam kafese fazla yaklaşınca neredeyse canından olacakmış. Ayı bir hamle ile adamın montunu yakalamış ancak adam kurtulmayı başarmış.
En Kibar Ayı Saldırısı 00:11
En Kibar Ayı Saldırısı 164 izlenme - 7 ay önce Ormanlık alanda kamp yapan adam yaktığı ateşin yanında otururken yanına yaklaşan ayı yüzünden büyük korku yaşamış. Ayı adama ufak çaplı bir saldırı yapmış.
Bisikletliyi Kovalayan Ayı 00:46
Bisikletliyi Kovalayan Ayı 548 izlenme - 2 yıl önce Dağ bisikleti ile zirveden inen bisikletli adam peşinden koşan ayı yüzünden zor anlar yaşamış. Ayı bisikletlinin peşini bırakmak niyetinde değilmiş.
Ev Sahibine Saldıran Ayı 00:15
Ev Sahibine Saldıran Ayı 652 izlenme - 4 yıl önce Bahçeli bir evin verandasına misafir olan ayı ev sahibi kapıyı açıp meraklı bakışlarla kendisine bakmasına kızmış.
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 00:32
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 1.203 izlenme - 6 yıl önce Alaska’da ormanlık yolda bir ayı gören şahıs, hemen cep telefonuyla o anları kayda aldı. Aracı fark edince yol kenarına gizlenen ayı ise, ardından hızla saldırıya geçti. Kamyonette kısa süreli bir panik yaşanırken, sürücü gaza bastı ve olay yerinden uzaklaştı. Araca yetişemeyen öfkeli ayı da arakadan bakmakla yetindi.
Karşısına Çıkan Ayıyla Boğuşan Adam O Dehşet Anlarını Anlattı 01:35
Karşısına Çıkan Ayıyla Boğuşan Adam O Dehşet Anlarını Anlattı 230 izlenme - 2 yıl önce Artvin’de iş çıkışı evininin önünde ayı saldırısına uğrayan 58 yaşındki Ahmet Aral yaşadığı korku dolu anları anlattı. Aral, "Her şey 3 dakikada oldu. Eşimin bağrışmaları sayesinde kurtuldum" dedi. Artvin’in Şavşat ilçesi Balıklı köyünde meydana gelen olayda, köy kahvesinde çalışan Ahmet Ural, iş çıkışı evininin önüne geldiği sırada karşısına ayı çıktı. Bir anda ayının saldırısına uğrayan adam, neye uğradığını şaşırdı. Bacağı ve vücudunun farklı yerlerinden yara alan adam, ayı saldırısından eşinin bağırması sayesinde kurtuldu. Sesleri duyarak kapıya çıkan Sevim Aral, eşine ayının saldırdığını görünce bağırmaya başladı. Bunun üzerine korkan ayı koşarak uzaklaştı. Ayı saldırısından yaralı kurtulan Ahmet Aral, Şavşat Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu oldu. "Her şey 3 dakikada oldu" Yaşadığı korku dolu anları anlatan Aral “ Köyün kahvesine çalışıyorum. İş çıkışı saat 19.00 sıralarında eve giderken, evin arkasından ayı çıktı. Hırlayarak üzerime atladı. İki, üç dakika boğuştuk. Bacağımı yaraladı. Daha sonra eşim kapıya çıktı. Bağırmasıyla ayı kaçtı. Her şey üç dakika içinde oldu. Eşim kapıya çıkmasaydı daha büyük yara alabilirdim” diye konuştu. Eşi Sevim Aral ise “Sesleri duyunca eşimle ayı kapıda boğuşurken gördüm. Ben de onları görünce bağırmaya başladım. Ayı uzaklaştı, eşimde korkma geçti diyerek cesaret verdim. Daha sonra hastaneye götürdük tedavi oldu çok korktuk” ifadelerini kullandı.
Ayının Parçaladığı Arabanın Son Hali 00:15
Ayının Parçaladığı Arabanın Son Hali 375 izlenme - 3 yıl önce Kamp yapmak için arabasından ayrılan adam eve dönüş için arabasının yanına gittiğinde inanılmaz bir manzara ile karşılaşmış. Bir ayı geceyi adamın arabasında geçirmiş ve arabaya oldukça zarar vermiş.
Ayı Saldırısından Kamyonete Binerek Kaçan İşçiler 01:21
Ayı Saldırısından Kamyonete Binerek Kaçan İşçiler 573 izlenme - 5 yıl önce Karabük’te meydana gelen olayda, şantiyede çalışan işçilere ayı saldırdı. İşçilerin can havliyle kamyonete binerek kaçtıkları o anlar cep telefonu ile kaydedildi.
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 05:22
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 1.208 izlenme - 10 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köy Resimleri Yeni
Aç Kalan Ayı Arı Kovanlarını Parçaladı 02:12
Aç Kalan Ayı Arı Kovanlarını Parçaladı 10 izlenme - 1 ay önce Bursa’nın İznik ilçesinde aç kalan ayı, köye inerek 11 arı kovanını parçaladı. İznik ilçesi Orhaniye Mahallesi’nde aç kalan ayı köye kadar indi. Arı kovanlarını dağıtan ayı, kovan içindeki peteklerdeki balları yedi. Ayının zarar verdiği arılar ise telef oldu. Kovanlarını kontrol etmek için gittiğinde 11 kovanının parçalandığını gören Mustafa Arabacı, "Dün akşam bakmıştım, bir sorun yoktu. 22 bin lira zararım var" dedi.
Erzurum İspir Demirbilek Köyü  Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 04:09
Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 448 izlenme - 10 yıl önce Erzurum ispir ispir Demirbilek köy videosu ömer çolak asi_reis
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 04:03
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 393 izlenme - 10 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak  (Yeni) 07:57
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak (Yeni) 258 izlenme - 10 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek köyü 2013 ömer çolak