Hoşgeldiniz!

ayı saldırısı

Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 03:56
Kış Uykusuna Yatan Ayıya Saldırmak (Türkiye) 13.126 izlenme - 5 yıl önce Ankara'da her bulduğu deliğe girip macera arayan bir iki kendini bilmez kış uykusuna yatmış olan ayının saldırısından kıl payı kurtuluyor. Kış uykusuna yatan ayıya saldırıyorlar desek daha doğru olur. Hikayenin özeti: "her bulduğun deliğe girme".
Yolunda Giden Ayıya Sataşan Adam 01:13
Yolunda Giden Ayıya Sataşan Adam 2.901 izlenme - 3 yıl önce Kendi halinde ortamında takılan ayının alanına girip bir de utanmadan rahatsız eden adamın soğukkanlılığına da diyecek yok doğrusu.
Ayı Saldırısından Kurtulan Adam 00:20
Ayı Saldırısından Kurtulan Adam 327 izlenme - 4 ay önce Amerika Florida'da evinin verandasını düzenleyen adam bir anda ayı ile karşı karşıya kalmış. Adam ayıya karşılık verip kendini yem etmemiş.
Çobanın Sürüsüne Saldıran Ayıları Uzaklaştıran Kangallar 01:31
Çobanın Sürüsüne Saldıran Ayıları Uzaklaştıran Kangallar 640 izlenme - 8 ay önce Tunceli'de yaşanan olayda anne ve üç yavru ayı, koyun sürüsüne saldırdı. Sürüyü koruyan Kangal cinsi köpekler, ayı ile üç yavrusunu kovalayarak bölgeden uzaklaştırırken, çoban Fikret Ölmez, yaşanan o anları cep telefonu ile kaydetti.
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 00:32
Ayı Saldırısına Uğrayan Adam 541 izlenme - 7 ay önce Rusya'nın Yaroslavl şehrinde gerçekleşen olayda bir adam otoparkta yürürken vahşi ayının saldırısına uğramış. Saldırı anı güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 01:07
Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor 8.233 izlenme - 9 yıl önce Avcılar Kendilerine Saldıran Ayıyı Vuruyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler....
Bisikletlilere Saldıran Ayı 00:32
Bisikletlilere Saldıran Ayı 841 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın dağlık bölgesindeki karayolunda gezintiye çıkan iki bisikletliye dağdan inen bir ayı saldırmış. Adamlar saldırıdan son anda kurtulmuş.
Zabıtaya Saldıran Ayı 01:46
Zabıtaya Saldıran Ayı 5.367 izlenme - 7 yıl önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşadığı ormandan muhtemelen yiyecek bulamk için şehre inen ayı uyuşturucu iğnenin etkisinden kurtulur kurtulmaz en yakınındaki admaın üzerine atlıyor. Ucuz kurtulmuş.
Ayının Elinden Son Anda Kurtulan Adam 00:49
Ayının Elinden Son Anda Kurtulan Adam 595 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da kafeste olan ayıya ekmek veren adam kafese fazla yaklaşınca neredeyse canından olacakmış. Ayı bir hamle ile adamın montunu yakalamış ancak adam kurtulmayı başarmış.
Kayak Yapan Adamı Kovalayan Ayı 01:03
Kayak Yapan Adamı Kovalayan Ayı 616 izlenme - 1 yıl önce Kayak yaptığı sırada bir ayı tarafından kovalanan kişinin o anlarını izliyoruz... Adrenalin dolu anlar, inşallah yakalamamıştır...
Karşısına Çıkan Ayıyla Boğuşan Adam O Dehşet Anlarını Anlattı 01:35
Karşısına Çıkan Ayıyla Boğuşan Adam O Dehşet Anlarını Anlattı 130 izlenme - 7 ay önce Artvin’de iş çıkışı evininin önünde ayı saldırısına uğrayan 58 yaşındki Ahmet Aral yaşadığı korku dolu anları anlattı. Aral, "Her şey 3 dakikada oldu. Eşimin bağrışmaları sayesinde kurtuldum" dedi. Artvin’in Şavşat ilçesi Balıklı köyünde meydana gelen olayda, köy kahvesinde çalışan Ahmet Ural, iş çıkışı evininin önüne geldiği sırada karşısına ayı çıktı. Bir anda ayının saldırısına uğrayan adam, neye uğradığını şaşırdı. Bacağı ve vücudunun farklı yerlerinden yara alan adam, ayı saldırısından eşinin bağırması sayesinde kurtuldu. Sesleri duyarak kapıya çıkan Sevim Aral, eşine ayının saldırdığını görünce bağırmaya başladı. Bunun üzerine korkan ayı koşarak uzaklaştı. Ayı saldırısından yaralı kurtulan Ahmet Aral, Şavşat Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu oldu. "Her şey 3 dakikada oldu" Yaşadığı korku dolu anları anlatan Aral “ Köyün kahvesine çalışıyorum. İş çıkışı saat 19.00 sıralarında eve giderken, evin arkasından ayı çıktı. Hırlayarak üzerime atladı. İki, üç dakika boğuştuk. Bacağımı yaraladı. Daha sonra eşim kapıya çıktı. Bağırmasıyla ayı kaçtı. Her şey üç dakika içinde oldu. Eşim kapıya çıkmasaydı daha büyük yara alabilirdim” diye konuştu. Eşi Sevim Aral ise “Sesleri duyunca eşimle ayı kapıda boğuşurken gördüm. Ben de onları görünce bağırmaya başladım. Ayı uzaklaştı, eşimde korkma geçti diyerek cesaret verdim. Daha sonra hastaneye götürdük tedavi oldu çok korktuk” ifadelerini kullandı.
Ev Sahibine Saldıran Ayı 00:15
Ev Sahibine Saldıran Ayı 545 izlenme - 3 yıl önce Bahçeli bir evin verandasına misafir olan ayı ev sahibi kapıyı açıp meraklı bakışlarla kendisine bakmasına kızmış.
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 00:32
Yoldan Geçen Kamyonete Saldıran Ayı 1.145 izlenme - 5 yıl önce Alaska’da ormanlık yolda bir ayı gören şahıs, hemen cep telefonuyla o anları kayda aldı. Aracı fark edince yol kenarına gizlenen ayı ise, ardından hızla saldırıya geçti. Kamyonette kısa süreli bir panik yaşanırken, sürücü gaza bastı ve olay yerinden uzaklaştı. Araca yetişemeyen öfkeli ayı da arakadan bakmakla yetindi.
Bisikletliyi Kovalayan Ayı 00:46
Bisikletliyi Kovalayan Ayı 208 izlenme - 1 yıl önce Dağ bisikleti ile zirveden inen bisikletli adam peşinden koşan ayı yüzünden zor anlar yaşamış. Ayı bisikletlinin peşini bırakmak niyetinde değilmiş.
Ayının Parçaladığı Arabanın Son Hali 00:15
Ayının Parçaladığı Arabanın Son Hali 314 izlenme - 2 yıl önce Kamp yapmak için arabasından ayrılan adam eve dönüş için arabasının yanına gittiğinde inanılmaz bir manzara ile karşılaşmış. Bir ayı geceyi adamın arabasında geçirmiş ve arabaya oldukça zarar vermiş.
Ayı Saldırısından Kamyonete Binerek Kaçan İşçiler 01:21
Ayı Saldırısından Kamyonete Binerek Kaçan İşçiler 470 izlenme - 4 yıl önce Karabük’te meydana gelen olayda, şantiyede çalışan işçilere ayı saldırdı. İşçilerin can havliyle kamyonete binerek kaçtıkları o anlar cep telefonu ile kaydedildi.
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 05:22
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 1.187 izlenme - 9 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köy Resimleri Yeni
Erzurum İspir Demirbilek Köyü  Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 04:09
Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak Yeni 2013 (1) 423 izlenme - 9 yıl önce Erzurum ispir ispir Demirbilek köy videosu ömer çolak asi_reis
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 04:03
Erzurum İspir Demirbilek Köyü 2013 Yenı Ömer Çolak 362 izlenme - 9 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek Köyü Ömer Çolak
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak  (Yeni) 07:57
Erzurum İspir Demirbilek Ömer Çolak (Yeni) 244 izlenme - 9 yıl önce Erzurum İspir Demirbilek köyü 2013 ömer çolak