Hoşgeldiniz!

ayılana gazoz bayılana limon

Selim Sesler - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 05:49
Selim Sesler - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 6.964 izlenme - 6 yıl önce
Deli Selim - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 06:07
Deli Selim - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 3.269 izlenme - 6 yıl önce
 Recep Tayyip Erdoğan'ın Elini Tutunca Ayılan Kadın 01:11
Recep Tayyip Erdoğan'ın Elini Tutunca Ayılan Kadın 2.609 izlenme - 3 yıl önce umhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Maltepe'de düzenlenen mitingde konuştu. Başbakan Erdoğan'ın konuşması sırasında ilginç bir olay meydana geldi. Erdoğan konuşmasına devam ederken başörtülü bir kadın baygınlık geçirdi. Sahneye yakın bir yerde baygınlık geçiren kadın sedyeye konuldu. Erdoğan konuşmasını kesip baygınlık geçiren kadının ellerinden tuturak bir şeyler söyledi. Kadının da Erdoğan'a bir birşeyler söylemeye çalıştığı görüldü.. Yaşanan bu olay twitter fenomeni Fuat Avni'nin seçim propagandaları hakkında söylediklerini akıllara getirdi. Fuat Avni'nin yazdıklarına göre; seçim meydanlarında birileri baygınlık geçirecek, Başbakan Erdoğan ise baygınlık geçiren kişilerle temasa geçip onların ayılmasını sağlayacaktı.
Çamlıca Gazoz Bayılan Araba Reklamı 00:35
Çamlıca Gazoz Bayılan Araba Reklamı 374 izlenme - 2 yıl önce 2003 yılı gibi yayınlanan Ülker Çamlıca Gazoz reklamı. Reklamda gördüğümüzü uygulayan bir millet olduğumuz için reklamda arabanın deposuna gazoz doldurmayın uyarısıda yer alıyor.
Recep Tayyip Erdoğanın Elini Tutunca Ayılan Kadın 01:11
Recep Tayyip Erdoğanın Elini Tutunca Ayılan Kadın 447 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Maltepe'de düzenlenen mitingde konuştu. Başbakan Erdoğan'ın konuşması sırasında ilginç bir olay meydana geldi. Erdoğan konuşmasına devam ederken başörtülü bir kadın baygınlık geçirdi. Sahneye yakın bir yerde baygınlık geçiren kadın sedyeye konuldu. Erdoğan konuşmasını kesip baygınlık geçiren kadının ellerinden tuturak bir şeyler söyledi. Kadının da Erdoğan'a bir birşeyler söylemeye çalıştığı görüldü.. Yaşanan bu olay twitter fenomeni Fuat Avni'nin seçim propagandaları hakkında söylediklerini akıllara getirdi. Fuat Avni'nin yazdıklarına göre; seçim meydanlarında birileri baygınlık geçirecek, Başbakan Erdoğan ise baygınlık geçiren kişilerle temasa geçip onların ayılmasını sağlayacaktı.
Fehmi Ünlüyayla - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 03:50
Fehmi Ünlüyayla - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 456 izlenme - 6 yıl önce
Tokat Ekibi 6 -  Limoncu  - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 04:46
Tokat Ekibi 6 - Limoncu - Ayılana Gazoz Bayılana Limon 9 izlenme - 3 ay önce Tokat Ekibi 6 - Limoncu - Ayılana Gazoz Bayılana Limon (Bey Plak) Tokat Erbaa Turhal Zile Reşadiye Almus bölgelerinin yöresel oyun havalarını bu albümde Çetin Han Tokat Ekibinin yorumuyla Buradan Dinleyebilirsiniz. Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Türküleri Dinle,Yöresel Klipleri HD kalitesinde İzle!