Hoşgeldiniz!

ayılar

Yıl 1998: Türkiye'de Zorla Oynatılan Ayılar Artık Özgür 02:40
Yıl 1998: Türkiye'de Zorla Oynatılan Ayılar Artık Özgür 654 izlenme - 1 ay önce BBC Arşivlerinde Türkiye programında bu hafta, BBC'nin 1998 yılında, Türkiye'de ayı oynatmanın tamamen sonlandırılmasını ele aldığı haberi var.
Rize'de Psikolojisi Bozuk Ayı 02:33
Rize'de Psikolojisi Bozuk Ayı 5.109 izlenme - 12 ay önce Rize'nin İkizdere ilçesinde kış uykusundan uyanan ayılar Şimşirli köyünden sonra Güneyce köyünde de mezarlara saldırmaya ve cesetleri çıkarmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Şimşirli köyünde mezardan ceset çıkarıp kaçıran ayılar önceki gün de Güneyce köyünün Erikbayırı mahallesinde 2 yıl önce toprağa verilen bir cenazeyi çıkararak 15 metre uzağa taşıdı. Güneyce Köyü Muhtarı İsmail Hakkı Taşdelen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Köyümüzde korku içinde yaşıyoruz. İki gün önce Şimşirli köyünde mezarları kazarak ceset çıkaran ayı, bu sefer de benim köyümün Erikbayırı mahallesine gelerek 2 sene önce vefat ederek toprağa verilen bir erkek cesedini mezarından çıkardı. Bunu yapanın aynı ayı olduğunu düşünüyoruz. Mezardan 15 metre uzağa kaçırılan cenazeyi orada bırakan ayılara karşı ne yapacağımızı şaşırdık. Köyde korku içinde yaşıyoruz. Devletimiz bu ayıları korumaktan vazgeçsin. Bize ayı öldürmeyi serbest bıraksınlar. Şimdi mezarlıklarda nöbet tutmaya başladık. Yarın hangimizin mezarını açacak korkusu içindeyiz. Ölümüzü de dirimizi de rahat bırakmıyorlar. Ayı korkusu yaşamak istemiyoruz" dedi. Taşdelen, ayıların artık ayısavarlardan çıkan sesi tanıdığını ve korkmadığını da belirterek yetkililerden sorunun çözümü için yardım istediler.
Uyanık Ayının Başına Gelenler 02:20
Uyanık Ayının Başına Gelenler 4.104 izlenme - 2 yıl önce Bolu'da bir tavuk üretim çiftliğinin telef olan tavuklarını attığı kuyuya sıkışan aynın kurtarılma görüntülerini izliyoruz. Muhtemelen daha önceleri bu dostumuz bu yere gelip karnını doyuruyordu, bu sefer yakayı ele vermiş.
Ayılar Tehlike Anında Nasıl Kaçar? 00:46
Ayılar Tehlike Anında Nasıl Kaçar? 1.045 izlenme - 8 ay önce Görüntüde izleyeceğimiz ayı ailesi nehirde oynarken bir tehlike sezip komik şekilde kaçıyorlar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ayının Su Altında Balık Avı 00:49
Ayının Su Altında Balık Avı 794 izlenme - 5 ay önce Vahşi yaşamın güçlü hayvanı ayı ziyafet için suya girmiş ve suya dalıp balık yakalamış o anlarda ise bir belgeselcinin kamerası kayıttaymış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 00:09
Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 4.823 izlenme - 4 yıl önce Fırlama yavruların anne ayıyı çileden çıkarışı
cesur ayılar 01:02
cesur ayılar 3.800 izlenme - 7 yıl önce http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.cizgifilmoyunlari.com sunar.
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 02:08
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 3.182 izlenme - 5 yıl önce Daha önce hiç bu kadar kibar ayılar gördünüz mü?
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.768 izlenme - 2 yıl önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Olivia Holt - Carry On 04:12
Olivia Holt - Carry On 1.568 izlenme - 4 yıl önce Olivia Holt'un yeni filmi "Bears" için çekilmiş şarkı.
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 979 izlenme - 3 yıl önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"
 Bahçesine Ayı Sürüsü Gelen Adamın Tepkisi 00:46
Bahçesine Ayı Sürüsü Gelen Adamın Tepkisi 27 izlenme - 1 ay önce Bahçenizde bir kaç tane ayı görseniz ne yapardınız? Kanadalı Jordan Cote ayılardan kibarca bahçesinden gitmelerini istiyor ve bakın ne oluyor! Kanadalıların kibarlığına bir güzel örnek daha!
Vahşi Rusya : Kutuplar  (Belgesel) 47:08
Vahşi Rusya : Kutuplar (Belgesel) 394 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın çatısında ve medeniyetimizin kıyısında, dondurucu soğuklarıyla bilinen Rus Kutbu yer alır. Burayı barınak olarak kullanan 500 hamile kutup ayısı, yuvalarını Wrangel ve Herald Adaları'na kuruyor. Wrangel Adası aynı zamanda Dünya'nın en çok deniz aygırı çeken bölgesi. Birkaç şanslı kutup ayısı, sürüden ayrılan bir deniz aygırı ile ziyafet çekiyor. Ağustos ayı sonlarına doğru, iri yaban mandaları bir araya gelip çiftleşme ayrıcalığına sahip olmak için birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor. 400 kg ağırlığındaki mandalar saatte 40 km hızla kafa kafaya çarpıştığında çıkan sesi 1 km ileriden duyabilirsiniz...
Kafadar Ayılar I Tam Bölüm I Bahçe Satısşı I Cartoon Network Türkiye 11:34
Kafadar Ayılar I Tam Bölüm I Bahçe Satısşı I Cartoon Network Türkiye 240 izlenme - 1 yıl önce Kafadar Ayılar bahçe satışında içi eşyalarla dolu bedava bir koli bulur ve kolidekiler yeni maceraları da beraberinde getirir. Kafadar Ayılar yepyeni bölümleriyle Cartoon Network'te! Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Mallar 00:52
Mallar 823 izlenme - 7 yıl önce gizli kamera
ayılar 00:12
ayılar 996 izlenme - 8 yıl önce ayılar
Rus Ayılar [Fena Değil] 03:59
Rus Ayılar [Fena Değil] 920 izlenme - 4 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Ayılar Neden Kış Uykusuna Yatar? - Okul Öncesi Eğitici Animasyon 02:40
Ayılar Neden Kış Uykusuna Yatar? - Okul Öncesi Eğitici Animasyon 214 izlenme - 11 ay önce UYKUCU AYILAR Bakın her yer bembeyaz, tıpkı karlar ülkesi gibi. Karlar, buza dönüşmüş soğuktan. Aa orada bir ayı ailesi var. Hepsi mışıl mışıl uyuyor.. Ama baba ayı ayakta gördünüz mü? Hemen ileride bir buz parçasının üstünde oturuyor. Ay, ay, ay! Hareket etmeye çalışırken nasıl da suya düştü. Sakar şey seni. Arkadaşlar, kuşlar ve memeliler gibi bazı hayvanların, kış aylarında vücut ısılarını korumaları gerekir. Kış aylarında, vücut ısılarını yüksek tutabilmeleri için enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu enerji de, aldıkları besinlerle gerçekleşir. Ancak kış mevsimi, hayvanlar için, besinlerin en az olduğu dönemdir, bu yüzden yeterli yiyecek tüketemezler. Ayrıca vücutlarını sıcak tutmak için kendilerine tüneller açarlar. Ama yine de, kalın kürkleri ve açtıkları tüneller, onların ısılarını korumalarına yetmez. Mutlaka besin tüketmeleri gerekir. Onlar da besin ihtiyaçlarını ortadan kaldırmak için uzuuun bir kış uykusuna yatarlar. Bu kış uykusunda ayıların vücut ısıları sabit kalır ve kalp atışları yavaşlar. Bakın dinleyin … Yaklaşık olarak yedi ay horlaya horlaya derin uykuda kalırlar. Siz de küçük arkadaşlarım, kışları üşümemek ve sağlıklı kalmak için, iyi beslenmeli ve uykunuzu tam almalısınız.
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 02:58
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 375 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede başka beyin yakan videolarını izlediğimiz Cyriak'ın başka bir beyin yakan çalışması.
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 00:34
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 172 izlenme - 2 yıl önce Tahoe gölüne gelen ayılar önce yüzmüş sonra kumda oynamışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İ.h.l mescidinde kavga 01:29
İ.h.l mescidinde kavga 930 izlenme - 9 yıl önce
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 538 izlenme - 4 yıl önce Dağcılara ders verircesine düz duvara tırmanan ayılar.
Kafadar Ayılar I Minik Kafadarlar I Cartoon Network Türkiye 01:48
Kafadar Ayılar I Minik Kafadarlar I Cartoon Network Türkiye 121 izlenme - 1 yıl önce Kafadar Ayılar'ın küçüklüklerini gördün mü? Yumuşacık bir şarkıyla uykuya dalan Kafadar Ayılar'ın en sevimli halleri bu videoda. Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
ayılar 00:36
ayılar 284 izlenme - 7 yıl önce
Party Hard! 00:08
Party Hard! 245 izlenme - 4 yıl önce Dubstep Eşliğinde Ağaçlarda Sırtlarını Kaşıyan Ayıları İzliyoruz..
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 490 izlenme - 6 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Kafadar Ayılar 3.Sezon 13.Bölüm (Lunapark) 10:34
Kafadar Ayılar 3.Sezon 13.Bölüm (Lunapark) 26 izlenme - 4 ay önce Ayılar sahiplenilmek istiyor bakalım lunaparkta onlarla kimler ilgilenecek? Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Ayıları Müzik Çalarak Uzaklatırmak 01:29
Ayıları Müzik Çalarak Uzaklatırmak 30 izlenme - 7 ay önce Görüntüde evine giremeyen adam ayıları rahatlatıcı müzik çalarak uzaklaştırıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Aç Bırakılan Ayılar Yemek İçin Yalvarıyor 00:56
Aç Bırakılan Ayılar Yemek İçin Yalvarıyor 63 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'nın Bandung kentindeki hayvanat bahçesi, kafeslerdeki hayvanların aç bırakılmaları ve kötü muameleye uğramaları nedeniyle yoğun tepki çekiyor. Son olarak, nesli tükenme tehdidi altındaki Malaya ayılarının ziyaretçilere yemek için yalvarmaları ve ayıların açlıktan kendi dışkılarını yiyişini gösteren görüntüler, Endonezya hükümetine harekete geçme çağrılarını artırdı.
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 11:12
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 117 izlenme - 3 yıl önce RSıcaktan bunalan anne ayı ve 5 yavrusu bir evin bahçesindeki havuzu rehin aldılar. Daha sonra serinleyen ayılar birbirleri ile oyun oynarken ev sahibi aile şoklar içerisinde olanları izlemeye devam ettiler.