Hoşgeldiniz!

Ayılar Videoları İzle

Uyanık Ayının Başına Gelenler 02:20
Uyanık Ayının Başına Gelenler 3.947 izlenme - 6 ay önce Bolu'da bir tavuk üretim çiftliğinin telef olan tavuklarını attığı kuyuya sıkışan aynın kurtarılma görüntülerini izliyoruz. Muhtemelen daha önceleri bu dostumuz bu yere gelip karnını doyuruyordu, bu sefer yakayı ele vermiş.
 Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 00:09
Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 4.750 izlenme - 3 yıl önce Fırlama yavruların anne ayıyı çileden çıkarışı
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.611 izlenme - 10 ay önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 02:08
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 3.126 izlenme - 3 yıl önce Daha önce hiç bu kadar kibar ayılar gördünüz mü?
cesur ayılar 01:02
cesur ayılar 3.747 izlenme - 6 yıl önce http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.cizgifilmoyunlari.com sunar.
Olivia Holt - Carry On 04:12
Olivia Holt - Carry On 1.554 izlenme - 3 yıl önce Olivia Holt'un yeni filmi "Bears" için çekilmiş şarkı.
Aç Bırakılan Ayılar Yemek İçin Yalvarıyor 00:56
Aç Bırakılan Ayılar Yemek İçin Yalvarıyor 44 izlenme - 1 ay önce Endonezya'nın Bandung kentindeki hayvanat bahçesi, kafeslerdeki hayvanların aç bırakılmaları ve kötü muameleye uğramaları nedeniyle yoğun tepki çekiyor. Son olarak, nesli tükenme tehdidi altındaki Malaya ayılarının ziyaretçilere yemek için yalvarmaları ve ayıların açlıktan kendi dışkılarını yiyişini gösteren görüntüler, Endonezya hükümetine harekete geçme çağrılarını artırdı.
bu ayılar güreşçi:))) 01:18
bu ayılar güreşçi:))) 3.769 izlenme - 8 yıl önce bu ayılar güreşçi:)))
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 00:34
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 161 izlenme - 7 ay önce Tahoe gölüne gelen ayılar önce yüzmüş sonra kumda oynamışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kafadar Ayılar I Diyet I Cartoon Network Türkiye 02:03
Kafadar Ayılar I Diyet I Cartoon Network Türkiye 64 izlenme - 3 ay önce Kafadar Ayılar sağlıklı beslenme doktoruna görünüyor ve doğal beslenme konusunda tavsiyeler alıyor. Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Kafadar Ayılar I Minik Kafadarlar I Cartoon Network Türkiye 01:48
Kafadar Ayılar I Minik Kafadarlar I Cartoon Network Türkiye 61 izlenme - 3 ay önce Kafadar Ayılar'ın küçüklüklerini gördün mü? Yumuşacık bir şarkıyla uykuya dalan Kafadar Ayılar'ın en sevimli halleri bu videoda. Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Vahşi Rusya : Kutuplar  (Belgesel) 47:08
Vahşi Rusya : Kutuplar (Belgesel) 200 izlenme - 7 ay önce Dünya'nın çatısında ve medeniyetimizin kıyısında, dondurucu soğuklarıyla bilinen Rus Kutbu yer alır. Burayı barınak olarak kullanan 500 hamile kutup ayısı, yuvalarını Wrangel ve Herald Adaları'na kuruyor. Wrangel Adası aynı zamanda Dünya'nın en çok deniz aygırı çeken bölgesi. Birkaç şanslı kutup ayısı, sürüden ayrılan bir deniz aygırı ile ziyafet çekiyor. Ağustos ayı sonlarına doğru, iri yaban mandaları bir araya gelip çiftleşme ayrıcalığına sahip olmak için birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor. 400 kg ağırlığındaki mandalar saatte 40 km hızla kafa kafaya çarpıştığında çıkan sesi 1 km ileriden duyabilirsiniz...
Kafadar Ayılar Finger Family Song Komik Animasyon Bebek Hemşireleri Rhymes 01:29
Kafadar Ayılar Finger Family Song Komik Animasyon Bebek Hemşireleri Rhymes 57 izlenme - 2 ay önce Kafadar Ayılar Finger Family Song Komik Animasyon Bebek Hemşireleri Rhymes kafadar ayılar, finger family, parmak ailesi finger family songs
Rus Ayılar [Fena Değil] 03:59
Rus Ayılar [Fena Değil] 897 izlenme - 3 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 479 izlenme - 1 yıl önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"
Mallar 00:52
Mallar 815 izlenme - 6 yıl önce gizli kamera
ayılar 00:12
ayılar 991 izlenme - 7 yıl önce ayılar
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 529 izlenme - 3 yıl önce Dağcılara ders verircesine düz duvara tırmanan ayılar.
Kafadar Ayılar I Tam Bölüm I Bahçe Satısşı I Cartoon Network Türkiye 11:34
Kafadar Ayılar I Tam Bölüm I Bahçe Satısşı I Cartoon Network Türkiye 37 izlenme - 3 ay önce Kafadar Ayılar bahçe satışında içi eşyalarla dolu bedava bir koli bulur ve kolidekiler yeni maceraları da beraberinde getirir. Kafadar Ayılar yepyeni bölümleriyle Cartoon Network'te! Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 02:58
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 209 izlenme - 1 yıl önce Daha önce sitede başka beyin yakan videolarını izlediğimiz Cyriak'ın başka bir beyin yakan çalışması.
İ.h.l mescidinde kavga 01:29
İ.h.l mescidinde kavga 926 izlenme - 8 yıl önce
ayılar 00:36
ayılar 284 izlenme - 6 yıl önce
Party Hard! 00:08
Party Hard! 245 izlenme - 3 yıl önce Dubstep Eşliğinde Ağaçlarda Sırtlarını Kaşıyan Ayıları İzliyoruz..
Kafadar Ayılar I  Adamı Boz Ayı I Cartoon Network Türkiye 02:11
Kafadar Ayılar I Adamı Boz Ayı I Cartoon Network Türkiye 29 izlenme - 3 ay önce Boz Ayı şans eseri yeni bir şirkette çalışmaya başlıyor ve patronuyla karşılaşıyor, üstelik anında terfi alıyor! Cartoon Network Türkiye resmi YouTube kanalımıza üye ol ve eğlenceyi kaçırma! https://www.youtube.com/cartoonnetwor... Cartoon Network Türkiye'yi Facebook'da beğen: https://www.facebook.com/CartoonNetwo... Cartoon Network Türkiye websitesini ziyaret et: http://cartoonnetwork.com.tr Cartoon Network Türkiye resmi YouTube sayfasına hoş geldin. Gumball, Adventure Time, Ben 10, Teen Titans Go!, Mixels, Sürekli Dizi, Lego Ninjago, Uncle Grandpa, Steven Universe, Clarence ve sevdiğin diğer tüm programlara ait komik videolar, şarkılar ve oyun tanıtımları seni bekliyor :)
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 11:12
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 104 izlenme - 1 yıl önce RSıcaktan bunalan anne ayı ve 5 yavrusu bir evin bahçesindeki havuzu rehin aldılar. Daha sonra serinleyen ayılar birbirleri ile oyun oynarken ev sahibi aile şoklar içerisinde olanları izlemeye devam ettiler.
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 487 izlenme - 5 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 03:16
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 375 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın doğusundaki Kamçatka bölgesinde ormandan inen aç ayıların sürücülerden yiyecek istemesi amatör kameraya yansıdı. Özellikle sel sularının etkili olduğu bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan ayılar, otobandan geçen sürücülerin verdiği yiyeceklerle besleniyor. Bir kamyonetin şoför mahalline kadar uzanan ayı bir yiyecek alamazken, diğer aracın çağırması üzerine oraya yöneliyor. Bölgedeki araç sürücüleri, ayıları daha çok ekmekle besliyor. Halkın yırtıcı hayvanlardan korkmaması ise ilginç görüntüler oluşturuyor.
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 01:30
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 95 izlenme - 2 yıl önce Yavru ayıların tatlı oyunu ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nda yola çıkan iki siyah ayı yavrusunun tatlı oyunu tursitlerin ilgi odağı oldu.
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 02:18
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 205 izlenme - 3 yıl önce Etrafta rahatsız eden insanlar olmayınca ayıların doğal ortamı böyleymiş. Ağaçların işi her zaman için zor gözüküyor.
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 01:28
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 104 izlenme - 1 yıl önce Rus fotoğrafçı Mikhail Korostelev Ağustos ayı boyunca Kamçatka ayılarının yakın çekim fotoğraflarını çekmek için Kurilskoe Gölü yakınlarında bir kafese kendini kilitledi. Rus fotoğrafçı, drone da kullanarak ayıların balık avını havadan çekti.