Hoşgeldiniz!

ayılar

 Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 00:09
Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 4.574 izlenme - 2 yıl önce Fırlama yavruların anne ayıyı çileden çıkarışı
Ayılar - BabyTV Türkçe 01:58
Ayılar - BabyTV Türkçe 4.882 izlenme - 1 yıl önce Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Anne elini başından çekmeden Ellerindeki yiyeceğe bakmış Biraz balla biraz ekmek bulmuş Hemen hadi yiyelim demiş Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 02:08
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 3.059 izlenme - 2 yıl önce Daha önce hiç bu kadar kibar ayılar gördünüz mü?
cesur ayılar 01:02
cesur ayılar 3.675 izlenme - 5 yıl önce http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.cizgifilmoyunlari.com sunar.
Olivia Holt - Carry On 04:12
Olivia Holt - Carry On 1.486 izlenme - 2 yıl önce Olivia Holt'un yeni filmi "Bears" için çekilmiş şarkı.
bu ayılar güreşçi:))) 01:18
bu ayılar güreşçi:))) 3.752 izlenme - 7 yıl önce bu ayılar güreşçi:)))
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 44 izlenme - 2 ay önce Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar
Rus Ayılar [Fena Değil] 03:59
Rus Ayılar [Fena Değil] 694 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da ayı meselesi düşündüğünüzden çok daha farklı! youtube.com/user/hicfenadegil - Ana kanalıma hepinizi beklerim; facebook.com/hicfenadegil - Güncel haberler, paylaşımlar ve daha fazlası; twitter.com/bufenadegil - Yeniliklerden haberdar olmanın en kısa yolu; instagram.com/bufenadegil - İlginç anlarımı burada paylaşıyorum; fenadegil2013@gmail.com - İletişimin en güvenli aracı; İzlediğiniz için teşekkürler!
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 511 izlenme - 2 yıl önce Dağcılara ders verircesine düz duvara tırmanan ayılar.
mallar 00:52
mallar 801 izlenme - 5 yıl önce gizli kamera
ayılar 00:12
ayılar 979 izlenme - 6 yıl önce ayılar
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 11:12
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 78 izlenme - 6 ay önce RSıcaktan bunalan anne ayı ve 5 yavrusu bir evin bahçesindeki havuzu rehin aldılar. Daha sonra serinleyen ayılar birbirleri ile oyun oynarken ev sahibi aile şoklar içerisinde olanları izlemeye devam ettiler.
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 01:28
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 85 izlenme - 5 ay önce Rus fotoğrafçı Mikhail Korostelev Ağustos ayı boyunca Kamçatka ayılarının yakın çekim fotoğraflarını çekmek için Kurilskoe Gölü yakınlarında bir kafese kendini kilitledi. Rus fotoğrafçı, drone da kullanarak ayıların balık avını havadan çekti.
Party Hard! 00:08
Party Hard! 243 izlenme - 2 yıl önce Dubstep Eşliğinde Ağaçlarda Sırtlarını Kaşıyan Ayıları İzliyoruz..
İ.h.l mescidinde kavga 01:29
İ.h.l mescidinde kavga 919 izlenme - 7 yıl önce
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 01:30
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 84 izlenme - 9 ay önce Yavru ayıların tatlı oyunu ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nda yola çıkan iki siyah ayı yavrusunun tatlı oyunu tursitlerin ilgi odağı oldu.
ayılar 00:36
ayılar 282 izlenme - 5 yıl önce
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 478 izlenme - 4 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 02:18
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 202 izlenme - 2 yıl önce Etrafta rahatsız eden insanlar olmayınca ayıların doğal ortamı böyleymiş. Ağaçların işi her zaman için zor gözüküyor.
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 03:16
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 336 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın doğusundaki Kamçatka bölgesinde ormandan inen aç ayıların sürücülerden yiyecek istemesi amatör kameraya yansıdı. Özellikle sel sularının etkili olduğu bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan ayılar, otobandan geçen sürücülerin verdiği yiyeceklerle besleniyor. Bir kamyonetin şoför mahalline kadar uzanan ayı bir yiyecek alamazken, diğer aracın çağırması üzerine oraya yöneliyor. Bölgedeki araç sürücüleri, ayıları daha çok ekmekle besliyor. Halkın yırtıcı hayvanlardan korkmaması ise ilginç görüntüler oluşturuyor.
ayı bakınız lütfen 00:05
ayı bakınız lütfen 399 izlenme - 7 yıl önce armutun iyisini ayılar yer
hayvanlar 00:12
hayvanlar 228 izlenme - 5 yıl önce sanane
Sevimli Ayılar 00:53
Sevimli Ayılar 51 izlenme - 1 yıl önce http://www.oyunskor.com/sevimliayilar.htm Oyunun farklı bölgelerinde bulunan şirin ayıcıkların bir araya gelmesi gerekiyor. Alandaki yıldız ve kalpleri toplayarak diğer ayıcıkları peşinize takmalısınız. Boşluk tuşu ile platform üzerine zıplayabilir ayıların kontrolünü sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz
değişik ayı 00:12
değişik ayı 124 izlenme - 5 yıl önce ayının yaptığı
Bear Video 00:12
Bear Video 73 izlenme - 2 yıl önce Bear Video
kantarcılar 00:40
kantarcılar 281 izlenme - 7 yıl önce deve güreŞİ
Five Nights at Freddy's // Güvenliğiz Biz 22:57
Five Nights at Freddy's // Güvenliğiz Biz 34 izlenme - 4 ay önce Çocukluğumuzda sarılıp uyuduğumuz ayıcıklarımız bizi düşman bildiler artık onlardan korkmalıyız, vallahi korkunçlar :D Bütün Kötü Ayıcıklar Burada https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbWEeifbE7yHrunfxs3KAxkP Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Yabancı Oyuncu Skin Modu: https://yadi.sk/d/gq_wcLYBhMZR3 Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer ETS 2 Videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 03:05
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 192 izlenme - 4 yıl önce sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyorbursa cihan - türkiye'nin en büyük hayvanat bahçelerinden bursa hayvanat bahçesi'nin en meşhur sakinlerinden ayılar öğle sıcağında karpuz yiyerek serinliyor. eylül ayına girilmesine rağmen etkisini sürdüren sıcak hava bursa'da ki hayvanat bahçesinde bulunan hayvanları da etkiliyor. büyükşehir belediyesi bursa hayvanat bahçesi zoo park'ta bulunan hayvanlar sıcak havada hem serinleme hem de mevsim meyvelerinden yeme imkanı buluyor. yetkil
yetenekli ayılar 01:29
yetenekli ayılar 234 izlenme - 7 yıl önce becerekli hayvan
ozavsaroglu.tr.gg 06:51
ozavsaroglu.tr.gg 70 izlenme - 5 yıl önce k.maraş sezal hayvanat bahcesindeki ayılar