Hoşgeldiniz!

ayılar

Uyanık Ayının Başına Gelenler 02:20
Uyanık Ayının Başına Gelenler 3.382 izlenme - 4 hafta önce Bolu'da bir tavuk üretim çiftliğinin telef olan tavuklarını attığı kuyuya sıkışan aynın kurtarılma görüntülerini izliyoruz. Muhtemelen daha önceleri bu dostumuz bu yere gelip karnını doyuruyordu, bu sefer yakayı ele vermiş.
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.491 izlenme - 5 ay önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayılar - BabyTV Türkçe 01:58
Ayılar - BabyTV Türkçe 6.484 izlenme - 2 yıl önce Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Anne elini başından çekmeden Ellerindeki yiyeceğe bakmış Biraz balla biraz ekmek bulmuş Hemen hadi yiyelim demiş Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar
 Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 00:09
Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 4.698 izlenme - 2 yıl önce Fırlama yavruların anne ayıyı çileden çıkarışı
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 00:34
Ailece Plaja Gelip Gölün Keyfini Çıkaran Ayılar 154 izlenme - 2 ay önce Tahoe gölüne gelen ayılar önce yüzmüş sonra kumda oynamışlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 02:08
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 3.105 izlenme - 3 yıl önce Daha önce hiç bu kadar kibar ayılar gördünüz mü?
cesur ayılar 01:02
cesur ayılar 3.729 izlenme - 6 yıl önce http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.cizgifilmoyunlari.com sunar.
Olivia Holt - Carry On 04:12
Olivia Holt - Carry On 1.537 izlenme - 3 yıl önce Olivia Holt'un yeni filmi "Bears" için çekilmiş şarkı.
bu ayılar güreşçi:))) 01:18
bu ayılar güreşçi:))) 3.760 izlenme - 8 yıl önce bu ayılar güreşçi:)))
Vahşi Rusya : Kutuplar  (Belgesel) 47:08
Vahşi Rusya : Kutuplar (Belgesel) 142 izlenme - 3 ay önce Dünya'nın çatısında ve medeniyetimizin kıyısında, dondurucu soğuklarıyla bilinen Rus Kutbu yer alır. Burayı barınak olarak kullanan 500 hamile kutup ayısı, yuvalarını Wrangel ve Herald Adaları'na kuruyor. Wrangel Adası aynı zamanda Dünya'nın en çok deniz aygırı çeken bölgesi. Birkaç şanslı kutup ayısı, sürüden ayrılan bir deniz aygırı ile ziyafet çekiyor. Ağustos ayı sonlarına doğru, iri yaban mandaları bir araya gelip çiftleşme ayrıcalığına sahip olmak için birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor. 400 kg ağırlığındaki mandalar saatte 40 km hızla kafa kafaya çarpıştığında çıkan sesi 1 km ileriden duyabilirsiniz...
Rus Ayılar [Fena Değil] 03:59
Rus Ayılar [Fena Değil] 883 izlenme - 2 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Mallar 00:52
Mallar 809 izlenme - 5 yıl önce gizli kamera
ayılar 00:12
ayılar 988 izlenme - 7 yıl önce ayılar
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 525 izlenme - 2 yıl önce Dağcılara ders verircesine düz duvara tırmanan ayılar.
İ.h.l mescidinde kavga 01:29
İ.h.l mescidinde kavga 922 izlenme - 7 yıl önce
Party Hard! 00:08
Party Hard! 245 izlenme - 3 yıl önce Dubstep Eşliğinde Ağaçlarda Sırtlarını Kaşıyan Ayıları İzliyoruz..
ayılar 00:36
ayılar 282 izlenme - 6 yıl önce
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 221 izlenme - 1 yıl önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 11:12
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 97 izlenme - 1 yıl önce RSıcaktan bunalan anne ayı ve 5 yavrusu bir evin bahçesindeki havuzu rehin aldılar. Daha sonra serinleyen ayılar birbirleri ile oyun oynarken ev sahibi aile şoklar içerisinde olanları izlemeye devam ettiler.
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 02:58
Beyin Yakan Arabalar ve Ayılar 109 izlenme - 1 yıl önce Daha önce sitede başka beyin yakan videolarını izlediğimiz Cyriak'ın başka bir beyin yakan çalışması.
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 485 izlenme - 5 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 56 izlenme - 9 ay önce Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 01:28
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 98 izlenme - 1 yıl önce Rus fotoğrafçı Mikhail Korostelev Ağustos ayı boyunca Kamçatka ayılarının yakın çekim fotoğraflarını çekmek için Kurilskoe Gölü yakınlarında bir kafese kendini kilitledi. Rus fotoğrafçı, drone da kullanarak ayıların balık avını havadan çekti.
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 01:30
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 90 izlenme - 1 yıl önce Yavru ayıların tatlı oyunu ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nda yola çıkan iki siyah ayı yavrusunun tatlı oyunu tursitlerin ilgi odağı oldu.
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 02:18
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 202 izlenme - 2 yıl önce Etrafta rahatsız eden insanlar olmayınca ayıların doğal ortamı böyleymiş. Ağaçların işi her zaman için zor gözüküyor.
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 03:16
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 373 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın doğusundaki Kamçatka bölgesinde ormandan inen aç ayıların sürücülerden yiyecek istemesi amatör kameraya yansıdı. Özellikle sel sularının etkili olduğu bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan ayılar, otobandan geçen sürücülerin verdiği yiyeceklerle besleniyor. Bir kamyonetin şoför mahalline kadar uzanan ayı bir yiyecek alamazken, diğer aracın çağırması üzerine oraya yöneliyor. Bölgedeki araç sürücüleri, ayıları daha çok ekmekle besliyor. Halkın yırtıcı hayvanlardan korkmaması ise ilginç görüntüler oluşturuyor.
ayı bakınız lütfen 00:05
ayı bakınız lütfen 400 izlenme - 7 yıl önce armutun iyisini ayılar yer
hayvanlar 00:12
hayvanlar 228 izlenme - 6 yıl önce sanane
değişik ayı 00:12
değişik ayı 125 izlenme - 5 yıl önce ayının yaptığı
Kantarcılar 00:40
Kantarcılar 282 izlenme - 7 yıl önce deve güreŞİ