Hoşgeldiniz!

ayılar

 Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 00:09
Anne Ayı ve Yaramaz Yavruları 4.670 izlenme - 2 yıl önce Fırlama yavruların anne ayıyı çileden çıkarışı
Ayılar - BabyTV Türkçe 01:58
Ayılar - BabyTV Türkçe 5.654 izlenme - 1 yıl önce Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Anne elini başından çekmeden Ellerindeki yiyeceğe bakmış Biraz balla biraz ekmek bulmuş Hemen hadi yiyelim demiş Bütün ayılar göç ediyorlar Tralalalalala Neşeyle şarkı söylüyorlar Hahahahahaha Bir ormana vardıklarında Yolu takip edip içeri giriyorlar Biranda yol genişleyince Ne yapacaklarını bilemiyorlar
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 02:08
Çevreyolunda yemek için yalvaran ayılar 3.087 izlenme - 3 yıl önce Daha önce hiç bu kadar kibar ayılar gördünüz mü?
cesur ayılar 01:02
cesur ayılar 3.707 izlenme - 5 yıl önce http//www.cizgifilmseyret.com & http//www.cizgifilmoyunlari.com sunar.
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 19 izlenme - 2 gün önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Olivia Holt - Carry On 04:12
Olivia Holt - Carry On 1.506 izlenme - 2 yıl önce Olivia Holt'un yeni filmi "Bears" için çekilmiş şarkı.
bu ayılar güreşçi:))) 01:18
bu ayılar güreşçi:))) 3.757 izlenme - 8 yıl önce bu ayılar güreşçi:)))
Rus Ayılar [Fena Değil] 03:59
Rus Ayılar [Fena Değil] 808 izlenme - 2 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
mallar 00:52
mallar 806 izlenme - 5 yıl önce gizli kamera
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 520 izlenme - 2 yıl önce Dağcılara ders verircesine düz duvara tırmanan ayılar.
ayılar 00:12
ayılar 983 izlenme - 6 yıl önce ayılar
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 53 izlenme - 4 ay önce Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 11:12
Sıcaktan Bunalan Ayıların Bir Evin Bahçesindeki Havuzda Keyif Yapması 86 izlenme - 8 ay önce RSıcaktan bunalan anne ayı ve 5 yavrusu bir evin bahçesindeki havuzu rehin aldılar. Daha sonra serinleyen ayılar birbirleri ile oyun oynarken ev sahibi aile şoklar içerisinde olanları izlemeye devam ettiler.
Party Hard! 00:08
Party Hard! 243 izlenme - 2 yıl önce Dubstep Eşliğinde Ağaçlarda Sırtlarını Kaşıyan Ayıları İzliyoruz..
İ.h.l mescidinde kavga 01:29
İ.h.l mescidinde kavga 919 izlenme - 7 yıl önce
ayılar 00:36
ayılar 282 izlenme - 5 yıl önce
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 01:28
Avlanan Ayıları Drone'la Çekti 93 izlenme - 8 ay önce Rus fotoğrafçı Mikhail Korostelev Ağustos ayı boyunca Kamçatka ayılarının yakın çekim fotoğraflarını çekmek için Kurilskoe Gölü yakınlarında bir kafese kendini kilitledi. Rus fotoğrafçı, drone da kullanarak ayıların balık avını havadan çekti.
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 01:30
Yavru Ayıların Tatlı Oyunu 84 izlenme - 11 ay önce Yavru ayıların tatlı oyunu ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı'nda yola çıkan iki siyah ayı yavrusunun tatlı oyunu tursitlerin ilgi odağı oldu.
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 480 izlenme - 4 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 02:18
Ormanın En Popüler Ağacı Olmak 202 izlenme - 2 yıl önce Etrafta rahatsız eden insanlar olmayınca ayıların doğal ortamı böyleymiş. Ağaçların işi her zaman için zor gözüküyor.
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 03:16
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 358 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın doğusundaki Kamçatka bölgesinde ormandan inen aç ayıların sürücülerden yiyecek istemesi amatör kameraya yansıdı. Özellikle sel sularının etkili olduğu bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan ayılar, otobandan geçen sürücülerin verdiği yiyeceklerle besleniyor. Bir kamyonetin şoför mahalline kadar uzanan ayı bir yiyecek alamazken, diğer aracın çağırması üzerine oraya yöneliyor. Bölgedeki araç sürücüleri, ayıları daha çok ekmekle besliyor. Halkın yırtıcı hayvanlardan korkmaması ise ilginç görüntüler oluşturuyor.
ayı bakınız lütfen 00:05
ayı bakınız lütfen 399 izlenme - 7 yıl önce armutun iyisini ayılar yer
hayvanlar 00:12
hayvanlar 228 izlenme - 6 yıl önce sanane
değişik ayı 00:12
değişik ayı 125 izlenme - 5 yıl önce ayının yaptığı
Bear Video 00:12
Bear Video 73 izlenme - 2 yıl önce Bear Video
Sevimli Ayılar 00:53
Sevimli Ayılar 52 izlenme - 1 yıl önce http://www.oyunskor.com/sevimliayilar.htm Oyunun farklı bölgelerinde bulunan şirin ayıcıkların bir araya gelmesi gerekiyor. Alandaki yıldız ve kalpleri toplayarak diğer ayıcıkları peşinize takmalısınız. Boşluk tuşu ile platform üzerine zıplayabilir ayıların kontrolünü sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz
Kantarcılar 00:40
Kantarcılar 281 izlenme - 7 yıl önce deve güreŞİ
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 03:05
sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyor 243 izlenme - 5 yıl önce sıcaktan bunalan ayılar karpuz yiyerek serinliyorbursa cihan - türkiye'nin en büyük hayvanat bahçelerinden bursa hayvanat bahçesi'nin en meşhur sakinlerinden ayılar öğle sıcağında karpuz yiyerek serinliyor. eylül ayına girilmesine rağmen etkisini sürdüren sıcak hava bursa'da ki hayvanat bahçesinde bulunan hayvanları da etkiliyor. büyükşehir belediyesi bursa hayvanat bahçesi zoo park'ta bulunan hayvanlar sıcak havada hem serinleme hem de mevsim meyvelerinden yeme imkanı buluyor. yetkil
Five Nights at Freddy's // Güvenliğiz Biz 22:57
Five Nights at Freddy's // Güvenliğiz Biz 47 izlenme - 7 ay önce Çocukluğumuzda sarılıp uyuduğumuz ayıcıklarımız bizi düşman bildiler artık onlardan korkmalıyız, vallahi korkunçlar :D Bütün Kötü Ayıcıklar Burada https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbWEeifbE7yHrunfxs3KAxkP Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Yabancı Oyuncu Skin Modu: https://yadi.sk/d/gq_wcLYBhMZR3 Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer ETS 2 Videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbVwMQRd9soREK1PHx4J-tM0 Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
yetenekli ayılar 01:29
yetenekli ayılar 234 izlenme - 7 yıl önce becerekli hayvan