Hoşgeldiniz!

ayıp

Yıldız Tilbe - 2008 Ayıp Değilmi Canım 03:40
Yıldız Tilbe - 2008 Ayıp Değilmi Canım 34.728 izlenme - 14 yıl önce yıldız tilbe - 2008 ayıp değilmi canım
Gçkhan Türkmen Ayıp Ettin 04:07
Gçkhan Türkmen Ayıp Ettin 22.963 izlenme - 12 yıl önce gökhan türkmen ayıp ettingökhan türkmen son albüm tüm şarkılar eklenmiştir
Beyaz Futbol'un Kıbrıs Barış Harekatı ile Alay Etmesi 13:04
Beyaz Futbol'un Kıbrıs Barış Harekatı ile Alay Etmesi 5.998 izlenme - 3 yıl önce Kıbrıs Barış Harekâtı yıldönümü yaklaşırken Beyaz Futbol’un YouTube hasabından paylaşılan video tepki topladı. Gökçeklerin kanalı Beyaz TV’deki Beyaz Futbol’un YouTube hesabından “Kıbrıs Barış Harekâtı sırasında Bülent Yavuz ne yaptı! Kimsenin bilmediği gerçeği açıkladı” başlıklı bir video yayımlandı. 28 Haziran’da yayımlanan videoda, aralarında Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın da olduğu Beyaz Futbol ekibinin 4 sene önceki Kıbrıs tatili yer aldı. Videoda, futbol yorumcusu Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Kıbrıs çıkartmasında yer alan Merkez Hakem Kurulu eski Başkanı Bülent Yavuz ile alay ettiği görüldü. Ahmet Çakar’ın “Bülent Yavuz’un ilk paraşütle indiği yer şu köşe bakın. Burada da tuvaletini yaptı. Büyük tuvaleti var” dediği ve Beyaz Futbol ekibinin buna gülmesi tepki topladı. Rasim Ozan Kütahyalı ise, Çakar’ın sözlerinin ardından Kıbrıs Barış Harekatı’nda yer alan Bülent Yavuz için “Altına mı yaptı” ifadelerinde bulundu. ATATÜRK’Ü TAKLİT EDİP “İŞGAL” DEDİ Videoda, Rasim Ozan Kütahyalı’nın, Atatürk’ün “Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir” emriyle alay ettiği anlar da yer aldı. Kütahyalı, Kıbrıs Barış Harekatı için ise “işgal” tabirinde bulunup Atatürk’le alay ederek “Ordular ilk hedefiniz, Kıbrıs Rum Kesimini işgal ediyoruz” dediği görüldü. Rasim Ozan Kütahyalı'nın Harbiye Marşı söyleyip alay ettiği anlar da videoda yer aldı.
Mor Ve Ötesi Ayıp Olmaz Mı ? 04:52
Mor Ve Ötesi Ayıp Olmaz Mı ? 8.852 izlenme - 13 yıl önce
¶§¶  Adem İle Havva 08:19
¶§¶ Adem İle Havva 10.588 izlenme - 13 yıl önce süper. ayıp ettik isimli tiyatro oyunundan bir bölüm.:)))))
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 01:56
Bildiğiniz En Ayıp Şey Nedir? - Röportaj 4.255 izlenme - 5 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara bildiğiniz en ayıp şey nedir? sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Murat Kekilli - Ayıp Ulan Ayıp 03:36
Murat Kekilli - Ayıp Ulan Ayıp 3.082 izlenme - 4 yıl önce Murat Kekilli - Ayıp Ulan Ayıp [Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Alın tepe tepe kullanın Tepe tepe kullanın çoçukluğumu Hiç birisi benim değil Kaldırımların köşe başlarının Çoçukluğum benim olmadı Hiçbir zaman Sürmedim ellerimi oyuncaklarım üstüne Bu kaçıncı istismardır Söker alır beni bu şehirden Ve ben insanlıktan utanır Gider ayak söylenirim içimden Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Alın tepe tepe kullanın Tepe tepe kullanın çoçukluğumu Hiç birisi benim değil Kaldırımların köşe başlarının Çoçukluğum benim olmadı Hiçbir zaman Sürmedim ellerimi oyuncaklarım üstüne Bu kaçıncı istismardır Söker alır beni bu şehirden Ve ben insanlıktan utanır Gider ayak söylenirim içimden Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Ayıp ulan ayıp Söz : Murat Kekilli Müzik : Murat Kekilli Yönetmen : Murat Kekilli Aranjör : Teoman Alpsakarya Mastering : Teoman Alpsakarya
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu 01:05
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu 5.801 izlenme - 7 yıl önce Bırakıp giden eşe duygulu kocanın şiirle isyanı! videonun başında şişerek şiire başlaması, ilk dörtlükte kızıp sonralara doğru duygusallaşması, "sanki başımdan" derken ki el hareketi, videonun sonundaki mahzunluğu ve arkadaki ud dekoruyla alkışın en kralını hakediyorsun bey amca... "hadi beni bırak, hani komşular"
Gökhan Türkmen_ayıp Ettin Logosuz Hd 2011 Videoklip 04:55
Gökhan Türkmen_ayıp Ettin Logosuz Hd 2011 Videoklip 8.124 izlenme - 11 yıl önce sensiz olacağımı bile bile bana kendini neden yar ettin bırakıp gitmene arkandan ağlayacağımı bile bile neden yüzüme güldün?. çok şey kayıp fazlasıyla ayıp ettin her şeyi sayıp bana saygısızlık ettin.. beni kendine aşık kendini de bu aşka tanık ettin sonra da sensiz olamam sanıp duvarları bana dost ettin...gökhan türkmen' in yeni videosu ayıp ettin orjinal ve hd kalitede sizlerle..
Ben Özledim Yarimi Ağlasam Ayıp Mıdır?süperrr 03:09
Ben Özledim Yarimi Ağlasam Ayıp Mıdır?süperrr 5.365 izlenme - 11 yıl önce ben özledim yarimi ağlasam ayıp mıdır?süperrr
Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp 04:50
Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp 4.668 izlenme - 12 yıl önce
BMW 3 F30 Serisi'nin Üretim Süreci (Hipnoz Etkili) 18:22
BMW 3 F30 Serisi'nin Üretim Süreci (Hipnoz Etkili) 2.970 izlenme - 6 yıl önce F30 kodlu yeni BMW 3 Serisi'nin üretimine tanık oluyoruz. Otomobilin üretimine dair tüm süreci gözler önüne seren video, BMW'nin Münih, Almanya'daki otomobil fabrikasında kayda alınmış.
Ayıp Ettik - İlk İnsanlarda Cinsellik (2008) 09:54
Ayıp Ettik - İlk İnsanlarda Cinsellik (2008) 2.517 izlenme - 7 yıl önce Ayıp Ettik "Cinselliğin kaybedilmiş tarihi" başlığıyla Uğur Yağcıoğlu'nun yazıp yönettiği ve kadın-erkek ilişkilerini çeşitli konu ve zaman dilimleriyle anlatan bir komedi tiyatro oyunu. Daha önce 80'li yıllar bölümünü yüklemiştim: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101462/ayip-ettik-80li-yillar-2008 Bu bölümde de ilk insanlarda cinsel yaşamı anlatıyorlar.
Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz Mı? (2006) 04:52
Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz Mı? (2006) 2.829 izlenme - 12 yıl önce Mor ve Ötesi - Ayıp Olmaz Mı? (2006) | Hayat O kadar zor mu Atılır mıyız oyundan, benzemezsek onlara Bahane mi lazım Mazeretimiz mi kalmamış Çok ayıp olmuş Çok ayıp olmuş Hayat O kadar zor mu Takılır mıyız yolunda, şekli gizli taşlara Yetişmek mi lazım Bahçemizde bir gül açmamış Çok ayıp olmuş Çok ayıp olmuş Kız en güzel, en hafif giysisini giymiş Oğlan renkli bir dünya boyamış Kapkara kapılar sormuşlar onlara Ayıp olmaz mı Bu işler o
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu-Halaylı Danslı Remix 04:07
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu-Halaylı Danslı Remix 2.238 izlenme - 12 yıl önce Komşulara karşı çok ayıp oldu diyen adamın şiiri ve educatedear çalışması. Hem izleyelim hem dinleyelim hem gülelim felan filan işte.
Mini Etek Giydi Diye Kızı Tokatlamak 00:40
Mini Etek Giydi Diye Kızı Tokatlamak 1.766 izlenme - 7 yıl önce Hindistan'da sinema yıldızı ve model Gauhar Khan, sunduğu televizyon programının çekimi sırasında mini etek giymesine kızan stüdyo konuklarından birinden tokat yiyor.
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu - Halaylı Danslı Remix 04:07
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu - Halaylı Danslı Remix 1.455 izlenme - 7 yıl önce Taksim'de Şemsiye Savaşı videosuyla çıkış yapan bobiler.örg'ün educatedear'inden bir geri dönüş bekliyorduk. Indie tarzının duygusallığını, funk melodileriyle eğlenceli hale getiren, metal müziğin agresifliğini de etkili sözleriyle destekleyen Çok Ayıp Oldu çalışmasıyla sert Müzik sevenler için Ahmet Bey'den geliyor: "Çok Ayıp Oldu..." İlgili İçerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15555/komsulara-karsi-cok-ayip-oldu
Beyazıt Öztürk'ün Portresini Çizen Kızı Yerin Dibine Sokması 06:00
Beyazıt Öztürk'ün Portresini Çizen Kızı Yerin Dibine Sokması 1.342 izlenme - 7 yıl önce Ziynet Sali Fan Club üyesi olduğunu sonradan öğrendiğimiz bu hanım kızımız elinin yettiğince Beyaz'ın karakalem portresini çizmiş ve canlı yayında ona hediye etmek istemiş. Bu vesileyle de sosyal sorumluluk projelerinden bahsetme şansını yakalamış. Ne güzel... Ama işte sanat, bu gibi anlayış yoksunu insanların elinde ne hallere düşüyor görüyorsunuz. Kimin için kalem oynattığını iyi seçmeli insan...
Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz Mı? 04:52
Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz Mı? 1.264 izlenme - 8 yıl önce Albüm: Büyük Düşler (2006) Şarkı Sözleri(lyrics): hayat o kadar zor mu? atıLır mıyız oyundan, benzemezsek onLara? bahane mi Lazım? mazeretimiz mi kaLmamış? çok ayıp oLmuş çok ayıp oLmuş hayat o kadar zor mu? takıLır mıyız yoLunda, şekLi gizLi taşLara? yetişmek mi Lazım? bahçemizde bir güL açmamış çok ayıp oLmuş çok ayıp oLmuş kız en güzeL, en hafif giysisini giymiş oğLan renkLi bir dünya boyamış kapkara kapıLar sormuşLar onLara ayıp oLmaz mı? bu işLer o kadar koLay mı? ayıp oLmaz mı?
Mimoza Çiçeği 04:47
Mimoza Çiçeği 1.950 izlenme - 11 yıl önce canımı yoluna koyduğum mimoza çiçeğimsin kanatlanıp göğe uçma uçma sevdiceğim avcın değilim ki senin kaçma sevdiğim yıktın dağlarımı yıktın mimoza çiçeğimsin başkası okşanıp sevilmez delirme sevdiceğim yaktın ciğerimi yaktın yapma sevdiğim öpüp okşayamam ben seni mimoza çiçeğimsin alaca karganın gülüsün ellerin çiçeğisin değişmem dünyaya seni gitme sevdiğim yıktın dağlarımı yıktın mimoza çiçeğimsin başkası okşanıp sevilmez delirme sevdiceğim yaktın ciğerimi yaktın yapma sevdiğim
Banu Zorlu - Ayıp Etmişsin 04:53
Banu Zorlu - Ayıp Etmişsin 1.144 izlenme - 8 yıl önce Albüm: AÅŸk ±p etmiÅŸsin
AKP Mitinginin Gerçek Görüntüleri 00:49
AKP Mitinginin Gerçek Görüntüleri 820 izlenme - 7 yıl önce AKP mitinginin gerçek halini bu video ile bir arkadaşımız göstermiş türlü türlü montaj oyunlarıyla bayrak yok edenlerin aslında 2 milyon değil 200.000 kişi bile olmadığını izliyoruz.
Karateci Gizem Şahin'in Beyaz'ı Dumur Eden Lafı 00:39
Karateci Gizem Şahin'in Beyaz'ı Dumur Eden Lafı 748 izlenme - 5 yıl önce Yılların deneyimli sunucusu Beyazıt Öztürk, karatede elde ettiği başarı dolayısıyla 3 genç karateci kızı konuk ederek onları onurlandırmak istiyor. Fakat ekrana göre sol tarafta kalan karateci Gizem Şahin, öyle terbiyesizce bir cevap veriyor ki Beyazıt Öztürk ne diyeceğini bilemiyor ve sakince, efendiliğini bozmadan işi şakaya vuruyor. İzliyoruz efendim..
Banka Kartından 50 TL Kesilen Adamın Dramı 02:11
Banka Kartından 50 TL Kesilen Adamın Dramı 926 izlenme - 7 yıl önce Bizene Lan Şubenin Kirasından Elektirik Faturasından. Sizin Gibiler Yüzünden Bu Memleket Böyle Zaten.. Harbiden eskiden bankalar soyulurmuş şimdi bankalar soyuyor .. Verin lan adamın parasını
Gereksiz Sansür - Educatedear 01:17
Gereksiz Sansür - Educatedear 546 izlenme - 7 yıl önce Yakından takip ettiğim educatedear'ın yeni çalışması. Bu çalışmada oldukça başarılı olmuş mudur? -Evet olmuştur efendim. Peki bu site educatedear mı oluyor? Bilemem ama adam başarılı aga.
Neymar'dan Lugano'ya İnsanlık Ayıbı 00:40
Neymar'dan Lugano'ya İnsanlık Ayıbı 459 izlenme - 7 yıl önce Neymar'dan yeni bir ayıp daha geldi. Bu kez Fenerbahçe'den tanıdığımız Lugano kardeşimiz ayıplandı. Ayıp sana Neymar.
Uzun Eşek Vakası 00:08
Uzun Eşek Vakası 639 izlenme - 7 yıl önce Lisede oynayanımız vardır illa ki, pantalonlar yırtılır kafalar yarılır hatta direk niyetine duran insanın bi tarafları acır, çaal mı kaşık mı denir ama bu videoda yapılan yapılmaz, yapılmamalı.
Fatih Ertürk'ün Aday Gösterilmeyince Çirkefleşmesi 08:05
Fatih Ertürk'ün Aday Gösterilmeyince Çirkefleşmesi 399 izlenme - 4 yıl önce Halk TV 'de "Türkiye Nereye?" isimli programın sunucusu (büyük ihtimalle bu konuşmadan sonra başkası sunar artık) aynı zamanda CHP Milletvekili aday adayı olan Fatih Ertürk ismini listede göremeyince Halk TV yayınına bağlanıp başka seçilemeyenler üzerinden partiye dümdüz gidiyor.
Ahmet Hoşgör - Ben Kirlettim 02:00
Ahmet Hoşgör - Ben Kirlettim 741 izlenme - 7 yıl önce Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu şiirinin yapımcısı Ahmet dededen yeni bir şiir daha. Bu kez Kirletmek adına verilen bir ders. Diğer eserleri için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19898/ahmet-hosgor---taramak-zahmeti http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15555/komsulara-karsi-cok-ayip-oldu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19930/ahmet-hosgor---birakma-beni